BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 8 miesiąc temu #1040056 przez Megi
Honka świetne wieści :) Bardzo się cieszę,jak czytam takie wiadomości

Mavi wspaniałego urlopu!

Mena ale masz kochane i rozbrajajace dziecko :)

Właśnie mam koniec pracy i do poniedziałku jadę nad morze do córeczki-juz ja się zajmę Jej podziebieniem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040059 przez honka_18
Megi udanego wypoczynku, wymarzonej pogody i zdrówka dla córy

Maluszek ma 9,4 cm :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040063 przez bąbelek196
Część dziewczyny. Dziś byłam na prenatalnych . Maluch ma 5,5cm . Wszystko w jak najlepszym porządku a dokładne wyniki przyślą do domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040064 przez skoda1
Witam Dziewczynki, mogę dołączyć??? Termin mam na 22 luty 2017. Obecnie 12 tc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1040066 przez Kejt
Honka i bąbelek super,że wszystko dobrze :) lubię takie wiadomości :)

Skoda witamy :) to twoja pierwsza ciąża?

Udanego długiego weekendu dla wszystkich :)

My znowu jedziemy zapraszać rodzinę na wesele :dry: żebym ja jeszcze wszystkich znała :huh: ale że tak powiem rodzice każą zaprosić :P



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040067 przez Mulian
No dziewczyny same super wiadomości, to cieszy i buduje!
Skoda witaj!
Megi udanego urlopu, i walki z przeziębieniem córeczki :)
A ja właśnie wracam od dentysty, godzina w bólach i cierpieniu :S , a ząb i tak tylko zaleczony bo trzeba by prawdopodobnie zrobić leczenie kanałowe co na razie moja dentystka wolała odpuścić i założyła mi długoterminowy opatrunek.
Kejt znam ten "ból", takie zapraszanie bywa bardzo wyczerpujące. Na szczęście większa część rodziny mojego męża mieszka bardzo daleko więc do nich po prostu wysłaliśmy zaproszenia. Co do zapraszanych osób warto przemyśleć z kim tak naprawdę chciałabyś przeżywać ten dzień, choć z drugiej strony często ślub to jedna z nielicznych okazji do spotkania krewnych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040071 przez honka_18
Bąbelek super wieści :laugh:

Skoda witaj, rozgość się i napisz nam coś więcej o sobie ;)

Kejt kiedy bierzesz ślub ? Bo mi się zapomniło :blush:
Ja na swój nie zapraszałam nikogo :P byli tylko rodzice, moja babcia, 2 braci bo 3 focha strzelił, 1 SIS i męża 1 brat z żoną. Ale ja z Mm nie lubimy takich imprez i mamy 2 lewe nogi do tańca :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1040073 przez Kejt
No to u mnie jest zaproszonych 260 osób i to jest sama rodzina najbliższa, nie było kogo wykreślić żeby było mniej :) ja lubię takie imprezy, uwielbiam tańczyć ale w parze z narzeczonym nam nie wychodzi haha idziemy na tańce od przyszłego tygodnia żeby wstydu nie było :silly: a ślub jest 15 października

A właśnie Wy dziewczyny już po , macie jakieś rady dotyczące ślubu? Uroczystości? Małżeństwa :lol:?



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040075 przez honka_18
Ale bedziesz miała wieki weselicho :woohoo: My slubowalismy 6 października ;)
Chyba nie ma dobrych rad na udane małżeństwo, bądźcie sobą a czas Was nauczy żyć razem ;)
A co do ślubu to ja swojego nie pamiętam, byłam w 26 tc i cały czas myślałam o Adaśku, a noc poślubną przepłakałam (wiedzieliśmy już o wodoglowiu )

Jak się dzisiaj czujecie ?

Moje szkrabki od 6 są na nogach, zaraz idziemy na zakupy a później zrobimy bajkowe popołudnie :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040077 przez masuska
Cześć

Czytałam a napiszę w skrócie: Cieszę się z dobrych wieści i witam nowe mamuśki. Skoda napisz coś o sobie. Czy to Twoja pierwsza ciąża?

U nas dziś już noc bez gorączki, samo przeszło. Z lekarza w ostatnim momencie zrezygnowałam, bo młody spał do 10:30 (a na tą godzinę miałam wizytę). Teraz też jeszcze odsypia:)

Kejt u mnie było tak przeciętnie, 150 osób, a zaproszonych było 200. Też lubię duże wesela:) Świetna impreza:) Wybawiłam się jak nigdy, wszystko się udało tak jak planowaliśmy, a nawet jeszcze lepiej. Jak się dobiorę do płyt to pokaże Wam pierwszy taniec:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040082 przez Mulian
Kejt w sprawie małżeństwa ciężko szukać złotych rad, kochajcie się, szanujcie i rozmawiajcie ze sobą, rozmowa jest bardzo ważna żeby na bieżąco zwalczać nieporozumienia.
Moje wesele było male w porównaniu z Waszymi, było zaproszonych 160 osób przyjechało połowę tego. Najważniejsze żebyście Wy się świetnie bawili, to jest Wasz dzień i o tym pamiętajcie. Wszystkich nie da się zadowolić więc zupełnie się nie przejmujcie jeśli komuś coś nie będzie odpowiadało. Mój ślub i wesele były super, to było wesele, na którym najlepiej się bawiłam. Już w kościele przed ślubem w zakrystii spojrzeliśmy z narzeczonym na siebie w lustrze i wyglądaliśmy w naszych oczach idealnie i taki też był cały ten dzień....ah było pięknie. Życzę i Tobie takich uczuć!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040085 przez Kejt
Ja się najbardziej boje o maleństwo żeby dobrze to zniosło, to będzie właśnie 26 tc jak u Honki :) chodź jak pójdzie w rodziców to będzie tańczyć w brzuchu razem z nami :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040089 przez Megi
Cześć :)
Córka lepiej-syrop z cebuli i witamina C pomagaja

Ale mialyscie wielkie wesela-ja to na 50osob bo powiedzialam sobie,ze to nasz dzien i byli sami najblizsi + nasi przyjaciele.
Wybawilam się wspaniale i byl to piękny dzień!
Recepty na małżeństwo nie ma-milosc i rozmowa to chyba dla mnie najważniejsze skladniki mojego udanego małżeństwa.

Milego dzionka Kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040093 przez masuska
Papież Franciszek dal receptę na dobre małżeństwo, teraz podczas dni młodzieży:)

A ja piekę place ze śliwkami. Jak mąż mi powiedział ze dostał śliwki to od razu wzięłam.sie za robotę:) ❤❤❤ śliweczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1040100 przez honka_18
Oto moje 9,5 cm szczęście :cheer:

Załącznik nie został znaleziony



zdjęcie niewyraźnie bo maleństwo fikało bez przerwy

sprawdziłam w necie, że ok 10 cm odpowiada 15-16 tc :whistle: i tak zastanawiam się czy "przypadkiem" nie zaszłam wcześniej w ciążę :whistle:
z chłopakami też tak miałam. Adam urodził się za wcześnie a był nadzwyczaj dobrze rozwiniętym i silnym noworodkiem jak na ten tydzień ciąży, Artek też podobno urodził się w 32 tc a też był bardzo silny, duży i nie miał problemów z oddychaniem aż lekarze się dziwili. Ja z kolei przed wszystkimi ciążami ostatnią @ mam w kalendarzu oznaczoną jako krótszą. Wczoraj na ten temat rozmawiałam z babcią i ona mówi, że w każdej ciąży (ma 5 dzieci) miał okres do 6 miesiąca. Co Wy o tym myślicie ????????

PS. właśnie przestudiowałam papiery z USG i babka w komentarzu napisała, że nie zrobiła wszystkich pomiarów bo dziecko jest za duże i w trudnym ułożeniu. A tą przezierność karkową jednak mierzyła i wynosi 1,8mm, łożysko tylne- cokolwiek to oznacza

Kurcze trochę wkurza mnie ich podejście :evil: wszystko zbadają, pozapisują powiedzą że jest wszystko oki ale już nic nie wytłumaczą bo po co, a później taka ja w 3 ciąży jestem zielona :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl