BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1058566 przez Marysia87
Maga- szczepią na gruźlicę w szpitalu. Oczywiście jeśli wyrażasz zgodę. Ja szczepiłam i córkę i teraz synka... nie martw się na pewni wszystko dobrze z ta szczepionka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058567 przez kasia1616
Tak szczepią :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058568 przez aNusia90
Dziekuje. No wlasnie nie cesarka. Porod naturalny tylko okazalo sie juz na sam koniec ze mala owinieta pepowina i poszli na calego wiec mala prawie wyciagneli ze mnie.
Teraz walczymy o karmienie bo to maly leniuszek wogole nie chce cycac tylko gotowe ze strzykawki a ja tym sam nie moge dostac pokarmu:( wiem troche pomarudzilam przepraszam ale to takie dobijajace

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058569 przez Mala_ewa
Anusia, jakie marudzenie, daj spokój. Ja się nie znam, ale czytałam, że dziecko na początku trzeba zachęcić. Np. Posmyrać brodawką po nosie, wtedy otworzy buzke. Może warto też skorzystać z laktatora, by nie zarzeprzepascic laktacji?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058571 przez maga4
Anusia z moim synem było to samo z karmieniem ale się rozkręcił.
Ja chce zaczepić ale my do Polski jedziemy jak mały będzie miał 6-8 tyg wiec nie wiem czy wtedy go zaszczepia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058574 przez motylek270
Anusia często traumatyczne przeżycia tak jak poród, kiedy założono Ci 12 szwów i na pewno Cie znieczulano powodują ze z laktacja trudniej. Pisze z doświadczenia. Nie daj sie i rzeczywiście skorzystaj z laktatora, pij herbatki na laktacje, ale tez nie rob niczego na sile. Pamiętam jak czytałam poradniki dla mam a tam nagonka na karmienie piersią i co? Syn sie nie najadą. Karmiłam go 1,5 roku piersią ale od poczatku tez dokarmialam mm. Najnormalniej w świecie nie nalezalam do mlecznych mam. Kiedy sobie to uświadomiłam bylo mi lżej no tak czułam sie winna. Teraz mam stosunek bardzo lajtowy. Będzie co ma byc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058576 przez Mala_ewa
Święte słowa! Dzisiaj na szkole rodzenia było o problemach z laktacją. Jutro Wam napiszę, co radzi położona, oby nikomu tego rady nie były potrzebne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1058599 przez aNusia90
Macie sprawdzone sposoby na bol i szybsze gojenie krocxa? Nie ukrywsm ze duzy problem z chodzeniem i wstawaniem to mega problem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058600 przez motylek270
Ja uzywalam takich dopochwowych leków Muscovagin i czesto robilam plukanki z Tantum rosy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058601 przez motylek270
Anusia jeszcze smarowalam takim kremem Citatridina. Chyba to wszystko bylo skuteczne bo na chwile obecna lekarz nie widzi blizn po pęknięciu. Te leki polecila mi opłacona położna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058602 przez kasia1616
ANusia a a jak siedzisz to najlepiej na kółku dmuchanym tak Mówiła mi kuzynka co miała ten problem co Ty... Ale jesteś bardzo dzielna mamusia :)
Motylek a te maści są na receptę o których piszesz? Może warto się zaopatrzyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058610 przez nadinchen
Anusia ja tez miałam duże nacięcie przy 1 porodzie. Pierwsze dwa tyg - problemy z siadaniem, załatwianiem się itp. Po ściągnięciu szwów już było trochę lepiej. Ja psikałam octeniseptem i czesto sie podmywałam. Połóż się parę razy na dzień: popsikaj i polez bez majtek. Niech skóra pooddycha. Podłóż sobie jakiś podkład pod pupę i tyle. Mi to pomogło i lekarka powiedziała ze pieknie się zagoiło. Nie noś niczego poza dzieckiem na tyle ile trzeba. Ograniczaj ruchy. Ja miałam poduszkę poporodową. Ja bym procesu gojenia nie przyspieszała bo mozesz sobie zaszkodzić. Daj sobie czas.

Na karmienie polecam laktator i moze nakładki na brodawki? Moja szybciej tak załapała a po 2 tyg je odstawiłam i od razu chwyciła, a brodawki się trochę wyciągneły ze latwiej jej było chwycić. Nie stresuj się bo to tez nie sprzyja laktacji :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058613 przez motylek270
Kasia nie wiem bo dostałam to wszystko od poloznej. Musisz zapytac o te globulki i krem w aptece. Jednak na Twoim miejscu nie kupowalabym przedwcześnie, po co kusić los. Dobrze tez radzisz Anusi. Siedź na kole do pływania. To koszt do 10zl po co inwestowac od razu w poduszkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058622 przez motylek270
www.facebook.com/groups/1839990422925573/ oto link do naszej facebookowej grupy. Podsyłam gwoli przypomnienia- może któraś z Was kiedyś przeoczyła i zechce dołączyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058628 przez Miluniaa
oczywiscie ja zapomnialam :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl