BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 1 tydzień temu #1059895 przez nadinchen
Kasia to powodzenia. Ja jutro idę na ktg. Też dzisiaj miałam dużo wydzieliny, ale czop się nie pojawił.
Bóle w krzyżu mam, ale skurcze to jakieś delikatnie. Na razie nie sądzę, żeby coś się mialo zadziać chociaż bardzo bym chciała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059898 przez kasia1616
Niekoniecznie u mnie śluz to najpierw był brązowy a od wczoraj jeszcze trochę wypada takiego gęstego i nie była to kulka. Ale ma inną konsystencję od śluzu normalnego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059907 przez Mala_ewa
Mhm... U mnie to taki kanarkowy z przewagą żółtego. Jeszcze mam chyba uczulenie na brzuchu. Skóra jest troszkę jakby podrażnienia, ale ewidentnie kropeczki pojawiają się po kąpieli. Lekarz kazał mi zrobić próby watrobowe-jutro wyniki. No i zapisać się do dermatologa. Ide w piątek. Jeszcze na koniec taka przygoda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059947 przez maga4
W nocy miałam mocne skurcze co 10 min od 1-6 rano. I już myślałam ze to już a wszystko minęło. Byłam rano na izbie przyjęć sprawdzić. Mały był strasznie ospały i najpierw chcieli mnie zostawić ale się rozruszał. Szyjka gotowa. Mam wrócić cytuje ' jak skurcze będą co 7-5 min i tak mocne ze mi tchu zabraknie' ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059948 przez Paula1704
maga no to pewnie niedługo tam do nich wrócisz skoro miałaś już takie mocne skurcze i szyjka gotowa :) super :) a nie chciałaś jechać już w środku nocy jak skurcze były regularne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059954 przez Mala_ewa
Maga, wow! Ale przeżycia!

U mnie chyba jednak ten czop śluzowy odchodzi partiami. Wyczytałam, że tak też może być. Dzisiaj skurczy nie nam, no może jakieś takie drobne, pojedyncze. Zobaczymy co będzie wieczorem. :-) co u reszty dziewcząt?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059955 przez Mala_ewa
Maga, wow! Ale przeżycia!

U mnie chyba jednak ten czop śluzowy odchodzi partiami. Wyczytałam, że tak też może być. Dzisiaj skurczy nie nam, no może jakieś takie drobne, pojedyncze. Zobaczymy co będzie wieczorem. :-) co u reszty dziewcząt?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059956 przez kasia1616
Dziewczyny dziś o 13.15 na świat przyszła Łucja
Waga 3370 długa 57 cm
Dostała 10 punktów
Pozdrawiamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059957 przez aNusia90
Kasiu gratulacje! duzo zdrowia dla Was. jak odzyskasz sily napisz cos wiecej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059958 przez motylek270
Kasia to szybko i sprawnie Ci poszło. Zdrówka dla Łucji i sił dla Ciebie! Czekamy na szczegóły dotyczące porodu.

Mała_ewa cisza jak makiem zasiał...czekamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059960 przez nadinchen
Kasia gratulacje!

U mnie nic. Byłam na ktg i coś tam jest ale nieregularne, których ja nie czuję. Byliśmy dzisiaj na spacerze, wszystko mnie boli, młoda teraz szaleje,a ja dalej czekam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059961 przez AsienkaZet
Kasiu serdeczne gratulacje!! :) Cudownie, że Twoje maleństwo jest już z Tobą po drugiej stronie brzuszka! :) Dużo zdrówka dla Ciebie i nowego członka rodziny! :) Teraz odpoczywajcie i nabierajcie sił :) Buziaki! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059963 przez maga4
Kasia gratulacje! Napisz coś więcej jak dojdziesz do siebie.
Paula czekałam aż skurcze będą trochę częstsze żeby jechać do szpitala bo po drodze mieliśmy zostawić starszego syna u znajomych. Nie chciałam go zrywać w środku nocy. No i dobrze ze poczekaliśmy bo ucichło. A teraz zauważyłam ze chyba po badaniu się ruszyło coś i czop odchodzi :) Mam nadzieje ze dziś w nocy jednak nic się nie zacznie bo jesteśmy wykończeni po wczorajszej. Spaliśmy tylko 2 h w sumie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059969 przez Mala_ewa
Kasiu, gratulacje! Dużo zdrówka dla Maleństwa i dla Ciebie! Również czekam na relacje. Odpoczywaj i zbieraj siły!


Maga, to faktycznie dobrze, że poczekalas.

Moj mały szaleje wczoraj, dzisiaj, bardzo się rozciaga/pływa. Moja mama mówi, że jest na dyskotece.
:-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059971 przez Paula1704
mała_Ewa moja mała to samo! Wczoraj i dziś prawie cały dzień się rusza, przeciąga, zmienia pozycje. To mi wystawi dupke z prawej, to z lewo strony. Ja nie wiem kiedy to dziecko śpi :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl