BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1052124 przez kasia1616
Jeśli chodzi o melise to piję codziennie do kolacji ale też czytałam że jak urodzimy to żeby pić melise bo zwiększa pokarm. :) albo herbatkę "bocianek" Ja gdzieś jestem 6 kg do przodu :) pachwiny bardziej wieczorem mnie bolą a wczoraj mała chyba uciskala na jakiś nerw bo nie mogłam stapic na nogę :) jeśli chodzi o te skurcze to ja je miewam już od jakiegoś czasu zwłaszcza jak leżę lub gdy stoję :) i od paru dni nie mam tak wielkiej ochoty na słodkie a jem np.. Śledzia :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052153 przez maga4
Ja mam te skurcze od kilku tygodni i mio ze nie bolą to są nieprzyjemne. Ciężko mi wtedy chodzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052155 przez nadinchen
Ja dołączę na fb, za whatsapp podziękuję - kiedyś miałam i właściwie z niego nie korzystałam. Za dużo rzeczy to też nie dobrze. A forum myślę, że nie umrze. Witaj Anusia - dopisz się do naszej tabelki - jest pod moim suwaczkiem :)

Ja przytyłam na razie 2kg. Skurczy żadnych na razie nie mam.
Termometr my Mamy Taki: www.electro.pl/termometry/termometr-kard...b8P8HAQ&gclsrc=aw.ds

Na razie się sprawdza 1,5 roku i dobre pomiary robi :)

Ja melisy w ogóle nie pije
Podziękowania: Bogiii

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052156 przez motylek270
AsienkaZet ja melisy nie lubię. W ogóle odrzuciło mnie od herbaty. Jak zapijalam sie zieloną tak teraz jej smak mi nie podchodzi. Za to uwielbiam białą herbatę i wodę.

Masz rację maga niezbyt mile te skurcze. Taki twardy brzuch- brrr. W pierwszej ciąży tez nie miałam tych skurczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052169 przez Mala_ewa
Melisy nie piję, na początku odrzuciło mnie od herbat ( a ze mnie jest mega herbaciara - kupuję takie do parzenia, fusiaste, przeróżne smaki, mam całą szufladę herbat<3) na szczęście teraz już wracam do "normalności" i piję zieloną. DObrze jest się raz dziennie napić na trawienie. :)

Dziewczyny, jezeli chodzi o kg, to naprawdę jestem zywym przykłądem, ze dieta ma meeeega wpływ. Od czau, kiedy odstawiłam słodycze ubyło mi prawie kilogram. Pewnie już więcej nie ubędzie, ale to znak, że to ja rosłam i dziecko, a teraz będzie rosnąć Maluch. :)

o tej herbatce Bocian słyszałam. :) Ja od poniedziałku będę obczajać pieluchy i czyhać na promocje :D:D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052174 przez Bogiii
Kasiu,dzieki za dodadnie mojego numeru,Nadinchen dzieki za link- pewnie go kupie. :)
Ja melisy nie pije,bo bylabym chyba flegmatyczna, mam bardzo niskie cisnienie do tego wyciszajace ziolka to troche za wiele :lol:

Ja na temat mojej wagi sie nie wypowiadam, bo przytylam juz ponad 10 kilasow :blush: :silly: ale trudno nie martwie sie tym, siostry mnie pocieszaja ,ze zrzuce przy ksrmieniu piersia ;) W ciazy nie moge zyc bez slodyczy i sa tego efekty :laugh:

Niestety mam ogromny klopot z nogami, chyba mam zespol niespokojnych nog, bo nie moge spac przez dretwienie i mrowienie w nocy- biore aspargin eedlug zalecen lekarza,ale szału nie ma... :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052175 przez motylek270
Mała_Ewa moja siostra dziewczyna przy kości jak miała cukrzycę i przestrzegała diety to schudła 12kg w ciąży. Synek urodził się zdrowy, ważył prawie 3200g. Ma taka dieta same plusy. Ja w tej ciąży w ogole nie mam smaka na slodycze- jem bo jem. Ciasta przestalam piec bo chłopaki nie dawali rady zjadać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052177 przez Marysia87
Bogi pewnie ze zrzucisz.. wbrew pozorom to waga +10 na tym etapie jest normalniejsza niż +3 ale jeśli dzieciątka w brzuchu rosną dobrze (nie za duzo i nie za malo) to waga nie ma co się przejmowac. Akurat na tym forum są super mamuski która mało tyja i super ja bym tak chciała ale nic na siłę odchudzać się nie będę przecież.
I tak się ciesze bo na tym etapie z Basia miałam +15 a teraz + 10...
Melisa kupiona, roibos kupiony.... wieczór się zbliża i wypróbuję. Kupiłam tez herbatkę na laktacje pisało na niej mlekopedna bardzo mnie to rozsmieszylo... wcześniej nie piłam zobaczymy co to bedzie.
Jutro mam wizytę juz nie mogę się doczekać! !!! Oby Mały się obrócił będę tak pewnie pisać do samego porodu ale trzymajcie kciuki żeby był już obrócony.
Podziękowania: Bogiii

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052178 przez Marysia87
Motylek- ja pisałam ze nie FB jestem usunęłam konto z 2 lata temu, teraz założyłam i nie wiem.co i jak hehe. Weszłam w twój link i wysłałam ze chce dołączyć mam nadzieje ze to wystarczy. Moje dane z face MałaRysia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052179 przez Paula1704
nadinchen jak dobrze pamiętam to chyba Ty pisałaś kiedyś, że do pupy na codzień używałaś kremu linomag. Możesz pokazać który to dokładnie?
Bo kupiłam dziś sudocrem i nivea baby sos. Ale zastanawiam się właśnie co jeszcze kupić do codzienniego użytku ;)
Ewentualnie co jeszcze polecacie do jakiej codzienniej pielęgnacji ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052181 przez aNusia90
Marysia87 - herbatka na laktacje? pierwszy raz o czymś takim słyszę, choć mnie to nie dziwi bo ja świeża w temacie dzieciaczków :blush: więc poproszę o więcej danych odnośnie tej herbatki gdzie można zakupić ;)
Jeśli chodzi o twardnienie brzucha to od dwóch tyg się z tym zmagam, mało przyjemne - a wizyta dopiero 31.01.
A zadowolona jestem bo pierwsze zakupy wyprawkowe dotarły: pieluszki flanelowe kolorowe,przybornik (szczoteczka, grzebień, nożyczki, obcinacz), pościel i kocyk minky :) Jakie to wszystko słodkie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052183 przez Marysia87
Anusia- ja kupiłam w zielarskim sklepie. Pan powiedział ze można ją zacząć pić po 8 miesiącu ciąży juz i potem w zależności jak z pokarmem będzie.
Ja mam taką, bocianka o którym dziewczyny pisały nie posiadał bo mówił ze ta ma lepszy bardziej "ekologiczny" skład. Cena 6.40
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052184 przez Bogiii
www.srokao.pl/2011/08/analiza-kosmetyki-dzieciece-kremy-z.html
W tym linku znajdziecie analize kremow do pupy, mozna wybrac cos interesujacego:)
Ja jestem wierna marce babydream ;) i kupilam ten krem www.rossmann.pl/Produkt/babydream-krem-p...i-150-ml,109988,6088

Marysiu dziekuje za pocieszenie, ja jestem pierworodka, wiec moze bedzie mi latwiej zrzucic :) tym bardziej,ze zwsze bylam szczupla.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052186 przez Marysia87
Co do analiz z srokao... patrzcie na to z przymróżniem oka... i tak każde z naszych dzieciaków będzie inaczej reagowalo na te kremy...
Pozatym krem na oparzenia jest gdy dziecko ma odparzona pupę a nie stosuje się tego "na wszelki wypadek, czy zapobiegawczo" wiec tlenek cynku jest niezbędny bo to ma leczyć pupę a ona krytykuje ze w składzie, wiec nie rozumiem o co jej chodzi... większość z was dostanie tzw "niebieskie pudelko" wychodząc ze szpitala będziecie tam miały mnóstwo próbek kremów wiec wtedy wyprobujecie które pasuje wam i waszym dzieciom.
Produkty z babydream u mnie też się sprawdzaly.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052187 przez kasia1616
Dziewczyny co do kilogramów to ja się nie przejmuję. Karmienie, spacery, stres przez pierwsze dni dziecka czy dam radę, a potem mam motywację do ćwiczeń bo w lipcu szwagierka ma ślub :) coś mnie zaczyna drapaczki gardło... Zaraz idę do łóżka bo jutro moja mama zaprosiła mnie do sklepu 5.10.15 na zakupy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl