BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1052192 przez Bogiii
Marysiu, racja nie mozna popadac w skrajnosci, dopiero sie okaże, co beda tolerowaly nasze maluchy. :) one zdecyduja ;)

Dobra masc bez cynku to linomag zielony z tego,co pamietam :)
Kasiu masz racje, nie ma co sierzejmowac dodatkowymi kg, ja sie ciesze ze w ogole zaszlam w ciaze bez jednego jajnika. :dry: i ciesze sie,ze wszystko jest dobrze, z moja Jagną :)
Ja w 5.10.15. zrobilam spore zakupy,teraz na wyprzedazach mozna upolowac perelki za niewielkie pieniazki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052200 przez Miluniaa
10 kg to nie taki zly wynik chyba nawet prawidlowo, ja z mala patrzylam bylam 9 na plusie, z malym jestem plus 3 wiec tutaj to dopiero malo ale dzidzius dobrze wazy...
A najlepsze ze po porodzie szedl kg dziennie i zatrzymal sie na wadze przed ciazy ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052221 przez Mala_ewa
He he co tam te 10kg!wazne,że jesteś szczęśliwa, a nie to co ja - codziennie myślę o słodyczach i zastanawiam się jak oszukać sumienie
:-D iść do sklepu, zjeść potajemnie wafla... Takie już mi plany chodzą po głowie. Iście szatanskie. Wszystkie po ciąży wrócimy do swojej wagi wyjściowej, a niektóre może nawet jeszcze schudną, będziemy laski jak się patrzy! B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052222 przez Mala_ewa
A, zapomniałam jeszcze jedna rzecz. Zobaczcie w swoich miastach czy macie warsztaty bezpieczny maluch. Ja idę w środę (jeżeli nic nie stanie mi na drodze). W październiku byłam na mamo to ja i polecam. Popatrzcie sobie w necie, jak macie chwilę, to myślę, że warto się przejść-mówię w szczególności o Mamusiach debiutantkach. Dla mnie wyjątkowo ciekawe były zajęcia z pierwszej pomocy no i dają gratisy np. Próbki. I tu kolejna rzecz w sprawie kosmetyków. Od położnej słyszałam, żeby kosmetyków nie kupować na zapas, bo maluch nie wszystko musi tolerować. Lepiej na początek mniejsze turbki i butelki, a później dokupić ten, który jest ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1052233 przez nadinchen
Paula 1704 ja używałam tej serii: ziololek.pl/produkt/linomag-krem-z-tlenkiem-cynku/ .
Fajne są produkty: Oillan, Emolium, Mustela, Equilibra, Linomag, z biedronki seria Dady do kąpania też nie najgorsza - ale to używałam przy większym dziecku
Zależy wszystko jaką kasą dysponujesz :) Ja w szpitalu dostałam w ogóle sporo próbek do wypróbowania.

Marysia - na mnie nie patrzcie ja w pierwszej ciąży przytyłam tylko 9 kg, więc raczej nie mam tendencji do tycia. U mnie wszystko idzie w brzuch i trochę w biodra.
aNusia90 są herbatki laktacyjne - nawet w Rosmanie można kupić, ale ja nie wiem czy one pomagają...dwa czy razy piłam, ale jakoś nie zauważyłam wielkiej różnicy. A słyszałyście o sposobie na nawał? Obkłada się piersi liściami kapusty :)

A o warsztatach kiedyś wam podsyłałam też linki do wszystkich które są organizowane:http://macierzynstworaz.pl/index.php/2016/02/20/bezplatne-warsztaty-dla-kobiet-w-ciazy-i-rodzin-z-malymi-dziecmi/. Dokładnie - dostajecie próbki i możecie wypróbować. Ja tak na początku smarowałam mustelą i się u nas sprawdziła. Teraz dostałam też linomag więc już mam trochę kremów do pupy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052235 przez motylek270
Jesli chodź o krem do pupy my byliśmy wierni bephantenowi. Smarowalam mu nim pupę po kazdej kupce i nigdy nie miał odparzenia. Właściwie maść te polecono mi w szpitalu no i się sprawdziła.

Marysia zaakceptowałam Twoją osobę w naszej fb grupie, ale sama pewnie juz o tym wiesz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052244 przez AsienkaZet
Ja jestem 5,5 kg na plusie :D Ale w sam ostatni miesiąc przybyło mi 2,3 kg i tak się zastanawiam, że w takim tempie to do porodu przytyję jeszcze pewnie z 6 kg :P Ale to nic :) Później się zrzuci :D

Ja na te warsztaty Bezpieczny Maluch idę w sobotę :)

Dziewczyny a ja zauważyłam ostatnio że puchną mi ręcę i stopy :P W dzień wszystko jest normalnie tylko w nocy taka zmiana (zauważyłam to bo wstaje po 3 razy siusiu), też tak macie? :) Gdzieś kiedyś słyszałam, ze w 3cim trymestrze sie puchnie bo sie woda zbiera czy coś no i tak się zastanawiam czy to to czy to już?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052260 przez motylek270
AsienkaZet w pierwszej ciazy przytyłam chyba 13kg i na początku zapowiadało sie niewinnie jak teraz. W tym okresie od 26 tygodnia do końca w sumie ciązy zaczęłam tyć jak szalona. W ciągu miesiąca zaczęło mi przybywać po 2 kg. No ale po porodzie sn, pozostało mi do zrzucenia tylko 3kg. Tak więc po kilku miesiacach wróciłam do normy.

Asia mi nigdy nie puchły nogi, nie gromadzia mi sie woda w organiźmie. Dopiero po ciąży tego dośwaidczyłam, jak wylądowałam z moim synkiem w szpotalu z niewyleczoną żółtaczką i przyszło mi spać na fotelu na siedząco. To była jakaś trauma. Jednak myślę że to może być już ten okres. Każdy z nas iaczej reaguje.

Na warsztaty Bezpieczny Maluch wybieram sie 10 lutego, bo wtedy będą w moim mieście.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052286 przez Mala_ewa
Super, to wymienimy się wrażeniami po warsztatach. :) My wlaśnie zaczynamy się oglądać za jakimis promo na kosmetyki. Słyszalam, że Johnson&Johnson często uczula :( znajoma odradza. Nie wiem, czy Wy macie podobne "wspomnienia".

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052289 przez Mala_ewa
A! znowu zapomnialam. ;D w miniony wtorek mialam swoją studniowkę! :) POwinnam szampana postawić, nie?:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052321 przez Bogiii
Hejka ;)

Ja rzeczywiscie tez zauwazylam,ze puchne...szczegolnie stopy, kiedy duzo chodze i troche rece. Jak juz pisalam czuje tez dziwne mriwienie w nogach,ale widocznie takie uroki ciazy, slyszalam o zelu dzidzius na opuchlizne, ale nie probowalam.

Mala ewa -dzieki za szampana :laugh: :silly: B) na chwile obecna mpzemy tylko ogladac, chyba ze stawiasz bezalkoholowego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052323 przez Bogiii
Kobitki! Dzieki za polecenie warsztatow!!!jestescie nieocenione. :kiss: zapisałam sie w Bydgoszczy na 1 lutego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052349 przez motylek270
Mała_Ewa w rossmanie są płyn do kąpieli z hippa w promocji. wypada on dobrze w rankingach, więc może ten? Byłam dziś i wzięłam kartę Rossnę, chyba przerzucę się na te rosmanowe kosmetyki. W pierwszej ciązy i teraz używałam z rossmana balsamu przeciw rozstępom i ani jeden na brzuchu czy piersiach się nie pojawił. Lekarz był zszokowany, ze mój tatuaż, który mam na brzuchu rósł, ale się nie rozlazł ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052362 przez Marysia87
Hej.
Po wizycie wszystko ok z dzidzia, waży ponad 1,6kg wow ale się nie obrócił skurczybyk hehe.
Ewa gratuluję studniówki! !! Jakiś czas temu też obchodziłam swoją a teraz 67 dni!!!! Kiedy to zlecialo?!
U mnie johnsos się sprawdził ale moja córka wszystko przyjmie i nic jej nie jest....

Mi nogi nie puchna, w 1 ciazy tez nie miałam z tym problemu. Natomiast stopy mi się powiekszyly hehe podobno to normalne bo kości, stawy itp się rozluznają.

Natomiast ja mam problem ze w nocy mi dretwieja palce u rak, trace w nich czucie... mówiłam dziś o tym lekarzowi zalecił mi brać magnez (magne b6 polecil). Zobaczymy czy pomoże.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1052363 przez Mala_ewa
Bogiii jasne, że bezalkoholowy. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl