BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1051540 przez Mala_ewa
Ooo bardzo mądre z tym ręcznikiem! :) Nigdzie o tym nie pisali, a przeglądnęłam już sporo ulotek itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051570 przez nadinchen
Kasia 1616 ja te bóle mam prawie od początku ciąży i nic mi nie przechodzą :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051571 przez kasia1616
Oczywiście znowu się naczytalam że to mogą być problemy ze spojeniem linowy ależ jestem głupia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051574 przez nadinchen
Kasia 1616 niepotrzebnie - u mnie doktorka mówi że to normalne i nic tylko odpoczywać.

Dobrze, że wspomniałaś o tym ręczniku - też miałam wam pisać. Co do podkładów sprawdźcie na stronach swoich szpitali. U mnie miałam jedną paczkę w torbie i w ogóle jej nie używałam, bo w szpitalu nam co chwilę donosiły. Miałam jedną torbę dla siebie spakowaną, a drugą uszykowałam mężowi dla dziecka i siebie na wyjście. I tak wpadał codziennie więc mi donosił jak czegoś brakowało. Na pewno dużo butelek małej wody miałam - pić mi się chciało strasznie. No i te majtki siatkowe poporodowe też mi dowiózł. Ja miałam jeszcze wkładki laktacyjne i nakładki laktacyjne firmy medela - polecam! Pisałam u siebie na blogu ( macierzynstworaz.pl/index.php/2015/11/21...-tego-przygotowac-2/ ) - jakby któraś z was nie przeczytała tego. Brodawki mnie trochę bolały więc smarowałam też zwykłą lanoliną.

My nad morze jeździmy do świnoujścia, bo tam rodzinę mamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051576 przez Miluniaa
Plyn nr 1 lovela ! jest rewelacyjny i pieknie pachnie bobaskiem <3

Podpaski takie duze to co najmniej 2 op ja mam 2 op do samego domu bo do szpitala nie musze brac i koniecznie wezcie takie podklady co sie rozklada na lozko bo na poczatku bardzo duzo sie krwawi, ale rownie dobrze sie spisza takie dla dzieci to przeciez to samo i mozna w rossmanie czasami w dobrej promocji kupic
Co do pakowania torby nie pomoge, bo mi szpital wszystko zapewnial mialam tylko swoje koszule i to tez na czas pologu bo na porod jednorazowka, podklady , podpaski itp wszystko zapewniali dla dziecka nie bralam kompletnie niic pieknie ubrali, zapakowali w fotelik i dali milion prezentow . Mam nadzieje, ze i tym razem mi sie uda tutaj rodzic :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051584 przez Mala_ewa
Mamma mio, gdzie takie luksusy? :-) podkłady mówicie, a zastanawialam się czy przydatne to i już wiem, że parę trzeba. Ile sztuk jak myślicie? Ja jesze nie mam wybranego szpitala, ale faktycznie poczytam na stronach- o ile takie info będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051599 przez Paula1704
W szpitalu w którym ja chcę rodzić jest podobnie jak opisuje Milunia, tylko szpital ten jest troszkę daleko, więc nie mam pewność, że zdążę tam dojechać:-D także muszę być także przygotowana z wyprawką na ewentualność porodu w moim mieście :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051604 przez GosiaO
Siedzę na powtórce krzywej ale nie wiem czy dotrwam bo poty oblewają mnie co chwila :(((( nie lubimy cukrów ;-) poza tym w moim laboratorium zawsze jest tyle ludzi ze głowa mała, przyjechałam o 6:40 i to pierwsza nie byłam mimo ze od 7:00 :(((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051614 przez Mala_ewa
Gosia! Bądź dzielna!!! Może niech Cię położą na lezance i okno otworzą? Powiedz pielęgniarce o swojej przygodzie. :(


Dziewczyny, a laktatory? Kupujecie, planujecie? Znacie jakies dobre i polecane? :) Wczoraj trochę poczytalam i już coś wiem, ale wolę jeszcze u Was zasięgnąć języka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051623 przez GosiaO
Udało sie :))) wysiedziałam i za chwile bede jadła śniadanko ;) zycie uratował mi sok z cytryny :))) bardzo sie cieszę i jeszcze wieczorem wyniki i ufff :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051624 przez GosiaO
Bardzo Dziekuje Wam za doradzenie i wsparcie :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051645 przez nadinchen
GosiaO dobrze, że już masz to za sobą ;)
Mala_Ewa ja chyba już tutaj kiedyś pisałam, że Medela i Philips Avent ma świetne laktatory. Ja miałam pożyczony od siostry medela swing (ale nie są one za tanie). Ja często ściągałam, więc elektryczny był tutaj zbawieniem. Jeśli chcesz od czasu do czasu to weź ręcznego poszukaj :)
U mnie w Poznaniu takie luksusy - ale nie wiem czy we wszystkich szpitalach - w dwóch na pewno:)
Tych podpasek to na pewno trochę idzie, bo to taka intensywna miesiączka jest ze skrzepami poporodowymi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051718 przez GosiaO
No i moje wyniki juz są i wszystko ok :-))) na czczo miałam 77 po godzinie 85 a po dwóch 44. Dobrze, ze juz za soba :-) weszłam dzisiaj do sklepu z wozkami i akcesoriami, gdzie był wózek firmy cybex czarno- złoty i az moj Oskar powiedział: mamo zobacz jaki super! Rzeczywiscie piękny ale cena tez piękna ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1051726 przez Miluniaa
Gosia cos pokrecilas z wynikami ;p w kazdym badz razie super ze wszystko ok

laktator juz kiedys pisalam mam lovi prolaktis czy cos takiego i jestem z niego super zadowolona ladnie odciaga jedyny minus to drogi

Ewa za te luksusy sie niestety placi hehehe :evil:

Ja mam 5 minut drogi do niego ale u nas jest wymog ze ciaza musi byc donoszona i zdrowa w innym wypadku mozna sie pozegnac z luksusami i wyladowac w panstwowce a my tu mamy tragedie ... co prawda teraz nowy szpital ale personel tem sam łaske robia za kazda rzecza... kolezanka rodzi sie pyta jek ma przec polozna macha łapami i mowi ze ona nie wie po czym wychodzi ... no koszmar. Ja jak rodzilam mała czulam sie jak gwiazda milion osob wokol jedzenie wybiera sie z karty dan, 2 piloty do dzwonienia po pielegniarke lub do dzidziusia no mowie Wam super ! teraz tylko bedzie gorzej bo bardzo bede tesknila za mala nie wiem jak to rozegrac...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051729 przez GosiaO
Nic nie pokręciłam takie po prostu mam :-))
Lekarz mi tylko napisał ze ma nadzieje ze w tym czasie nie ćwiczyłam :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl