BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1058862 przez stOkrOtka91
Monia to mnie pocieszyłaś :p u mnie ciśnienie dzisiaj 148/88, biorę leki na ciśnienie, ale w domu ostatnio nerwówka :/
Co do plamien czytałam, ze przy tego typu bolach może być oznaka odklejania sie lozyska.

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058865 przez Sophie25
Witam :)

Monia pięknie wygladacie z córcia ;)

Ja w środę mam wizytę już się nie mogę doczekać ile mój chłopak przybrał ;D

Piękna pogoda korzystamy , wycieczkujemy póki jesscze możemy chodź już chodzę jak pingwin ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058868 przez Loq90
Monia siedzialam na blogu i czytalam:) www.srokao.pl . Chemiczka analizuje składy kosmetyków.

A zdecydowałam się na kosmetyki na rossmanna z serii babydream. Maja bardzo dobry skład i super cenę w porównaniu do innych, także spisalam sobie chyba 3 pozycje i przy okazji jak będę w pobliżu sklepu to zalece;)muszę właśnie tylko jeszcze coś na odparzenia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058871 przez Sophie25
Moja Zosia miała taką skórę ze kapalam ja w Oilatum i krem też miałam z tego teraz chyba odrazu w to zainwestuje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058872 przez MoNiaaa
stokrotka nie wiem ile wyższe ciśnienie jest niebezpieczne musialabys gina spytac ale jak masz leki to pewnie jest pod kontrola
a odklejanie lozyska mam nadzieje ze zadnej z nas się nie przytrafi!!!!!
sophie u nas tez piekna podoga chodzic już coraz ciężej ale jak odmowic dzieciakom wyjścia na pole?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058873 przez ninka
Log ja też kupiłam kosmetyki z serii babydream, bo słyszałam o nich wiele dobrego.

U mnie dzisiaj pogoda już się popsuła, nie ma słońca i padał deszcz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058874 przez Loq90
Sophie widziałam też analizę oilatum;) ale jednak wygral babydream, także zobaczymy czy u nas zda egzamin;)

A w okolicach Hamburga ciepło i nawet slonecznie, ok. 16 stopni. Także wiosenne.

Ja póki co z poruszaniem się nie mam problemu tzn z chodzeniem;) gorzej jak muszę rece podnieść lub je obrócić i się zapomnę:D wtedy tu ciągnie, tam brzuch ogranicza. Ah te uroki;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1058879 przez Sophie25
Monia dokładnie dzieciakom nie można odmówić moją hasa z huśtawki do piaskownicy a to na rower a to Na hulajnoge skąd tyle energii ma ;D
A ja za Nia jak pingwin ;D

U Mnie najgorzej ze schylaniem po coś bo brzuch blokuje ;D i czasami tak na przepone nacisk mam ze ciężko powietrze złapać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058892 przez aleksiaa88
Monia ale masz piekną córcie

co do cisnienia to ja mam ciągle 100/65 najwiecej miałam 110/ na cos tam hehe

a co to zgaga ? chyba nigdy jej nie miałam a dziecko urodziło sie z włosami wiec to takie gadanie jak dla mnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058901 przez MoNiaaa
dzięki za komplementy :)

aleksia to niskie masz ciśnienie ale w ciąży to nie takie dziwne ja z zuzia tez miałam takie niskie i bylam bardzo senna wtedy

zgagi mam już dość w nocy nawet mnie meczy!!!!!! kiedyś czytałam wypowiedz ginekolog ze wlosy dziecka i zgaga nie ma nic wspólnego ze sobą to po prostu zabobon jakich jest wiele

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058908 przez Judyta1992
Hej :)
Dawno mnie tutaj nie bylo bo nie mam teraz kompletnie czasu. Przeprowadzka pelna para. Zostalo mi keszcze posprzatanie starego mieszkania a w nowym na szczescie przy wprowadzeniu bylo czysciutko tylko trzeba bylo sie rozpakowac. Ciagle czekamy na meble wiec mamy zagracomy jeden pokoj doslownie do okna nie ma gdzie sie tam ruszyc no ale nie mam gdzie rzeczy ukladac. Tymczasowo kartony to takie moje szafli na ciuchy :).

Co do wyprawki to jeszcze dla mnie rzeczy nie mamy i dla maluszka zadnych kosmetykow. Ciuszki tez raczej jeszcze trzeba dokupic. Mysle ze po swietach zaczne pranie prasowanie itp.

Ja zgagi tez nie mam na szczescie a maly kopie okropnie czasami az zaboli ale ja to lubie :)
Wizyte mam w poniedzialek woec wkoncu go zobacze na usg.
Tez mam wrazenie ze ciagle jestem glodna i ciagle jem. Moj brzuch rosnie teraz bardzo szybko z dnia na dzien nie dopinam.kolejnych koszul. Chyba jednak dobije do +20kg bo juz mam 15 ma plusie.
Ostatnio z dolegliwosci to tylko straszne bole nog. Puchna mi kostki i bola uda takie jakby zakwasy. No ale ja teraz bardzo duzo musialam fizycznie robic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1058917 przez Sophie25
Dziewczyny leci Wam siara z piersi ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058924 przez MoNiaaa
mi poki co nie leci ale mam takie"pelne piersi"

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1058926 przez aleksiaa88
ale ja nie jestem senna z takim ciśnieniem

o dziwo we pierwszej już leciała a teraz nic

robie zakupy w aptece internetowej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058948 przez Loq90
Ninka no to super! To nic że w kartonach, ważne że na swoim;)

Sophie u mnie zaczęła lecieć półtora tygodnia temu. Ogólnie od początku bardzo boje się karmienia piersią, ponieważ miałam zawsze bardzo delikatny biust. Ale bardziej to w głowie siedzi. I choć bardzo chce kp to bardzo się boję, że bedzie bolało, że nie dam rady. Przejmowalam się że siara nie leci, że na pewno nie będę miala pokarmu. A jak zaczęła lecieć to się rozpłakałam jak małe dziecko. To był drugi raz jak moje hormony zabuzowaly:D teraz zauważam czasami pojedyncze kropelki lub już suche.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl