BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1059073 przez aleksiaa88
no ja tez kropli na kolki nie lupuje na zaś heh lepiej nie wywoływac wilka z lasu apteki są pod nosem jakby co

a co do pepka to nam się goił 2 tyg cały czas go suszyłam a on ropniał w końcu przyszła połozna i powiedziałą stare ubranko i jodyna bo plami i 3 dni i przeszło zaklepił sie zasuszył i git teraz tez od razu jodyne kupuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059080 przez ninka
Ja do szpitala zabieram zarówno kapturki jak i mleko modyfikowane z butelką. Jeżeli się okaże, że nie mam pokarmu, albo mały ma problem z jedzeniem to podam mu butlę. Córka też się wychowała na mleku modyfikowanym i ani nie chorowała, rozwijała się tez dobrze.

Z lekarstw na pewno zaopatrzę się w coś co pępuszka, na gorączkę, do przemywania oczek, gdyby ropiały i coś na kolki.

Niestety w moim szpitalu wszystkie rzeczy trzeba mieć swoje, łącznie z kosmetykami dla dziecka, więc będę jechała obładowana jak wielbłąd :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059082 przez MoNiaaa
oo ninka to rzeczywiście będziesz miała spory bagaż ja musze się dowiedzieć jak jest w szpitau w którym chce rodzic ale w tym co wcześniej rodziłam musiałam mieć tylko pampersy i chusteczki reszte oni dawali a o karmieniu dziecka butla ni ebylo mowy jak chciałam żeby zjadla mm to zanosiłam do poloznej i one same przygotowywaly mleko dla dzieci i karmily. kiedyś nawet miałam sytuacje ze laktatorem odciaglam i chciałam malej podac z butelki to mi taka awanture zrobily ze szok ze nie mozna samemu dziecka karmic bo moglo się cos stać itp. dla mnie trochę chpre bo w domu jakos sobie trzeba radzic ale taka mieli polityke w tym szpitalu

ja jeszcze gora miesiąc i zaczne pakowanie torby żeby na spokojnie i wszystko spakowac

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059087 przez aleksiaa88
z pierwszym dzieckiem to tylko musiałąm miec swoje chusteczki a co do mleka to oni mieli swoje buteleczki mm i jak nie było pokarmu to można było isc i albo one karmiły albo samemu bo dawały na sale

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059091 przez MoNiaaa
no jednak każdy szpital ma swoje jakies zasady ale dużo wygodniej jest jak sa szpitalne ciuszki i kosmetyki przynajmniej nie ma obaw ze ktoś cos pomyli albo zgubi

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059150 przez MoNiaaa
badania zaliczone :)
znowu dopadly mnie jakies mroczki przed oczami jakbym na pol jednego oka nie widziala myslalam ze do domu nie dojde;/ nie wiem od czego mi się tak robi???

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059226 przez kakasia20
Hej co do zaćmienia przed oczyma to może być winą ciśnienia też mam tak jak mam niskie lub wysokie widzę jakieś kropki plamy ....Ale to samo mija.

Ja dziś już firanki wieszalam przed świętami ogarniam dom do końca choć się w koło kręce he .

A tak to dwa dni mnie od południa boli krzyż ...:/
Ale daje radę :) mały kopie dzieci dokazuja ciągle u nas pada na zmianę słonko i deszcz. ....
23.04 mamy tzw odpust parafiallny. Pokusze się na słodycze he dzieci pewno na zabawki :) a potem robimy dla całej rodzinki grilla i kawkę

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059227 przez aleksiaa88
ja mam dziś taką zadyszke chwile sie pokręce po pokoj i musze siadać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1059228 przez aleksiaa88
30 tyg

oraz zakupy intrenetowe delikatnie zaczęłam kupować

jeszcze
Wam pokażę jak mi syna w szpitalu na różowo ubrali
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059242 przez ninka
Aleksia z tą zadyszką to pewnie będzie coraz gorzej :laugh: Robi się coraz cieplej, a poza tym nabieramy ciała :) a synek cudowny, w szpitalu pewnie biorą pierwsze lepsze ubranka i nie patrzą na kolor

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1059293 przez kakasia20
Właśnie ja też muszę dopytać o szpital co muszę mieć zabrać itp w maju będę w mieście gdzie chce mieć cc więc podskocze sobie ...podpytac
Śliczny synuś .mojego ubierali na biało kaftanik itp a czapeczka żółta he ale dla mnie bez różnicy kłopot mieli bo misiu miał 57 cm a oni mieli mniejsze ubranka więc ubranka leżały na styk .A swoich nie musiałam mieć ale nie wiem jak tam jest teraz....

W ogóle Ja wczoraj może z 3 godz chodziłam i nocą aż do rana miałam taki skurcze łydek :/:aż nie wiedziałam gdzie spać....mały pół nocy kopał :)

W ogóle to się robi ciężej często mnie boli krzyż i mam twardy brzuszek a raz miękki ....

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1059297 przez MoNiaaa
u nas w szpitalu zakładali tylko kaftanik i z pieluszek tetrowych robili jakby kokon ze zawijali całego maluszka a na koniec jeszcze w becik albo rozek i nie ylo problemu z ciuszkami :)

ja dziś mam wizyte ale dopiero o 16 musze powiedzieć ze coraz częściej brzuszek się spina i boli po chodzeniu i o tych plamach przed oczami bo wczoraj 2 razy miałam ale chyba od niskiego ciśnienia bo mierzyłam sobie u teściowej to miałam 109/41

od kilku nocy za to spie dobrze
krzyże bola okropnie ale to chyba dopiero po porodzie się zmieni
kg niestety przybywa i ciężko nosic ten brzuszek

a jak przed swietami planujecie duże przygotowania? ja tylko jedna salatka i jeden placek

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1059340 przez Sophie25
Monia , Stokrotka i jak tam imię wybrane ? ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1059356 przez stOkrOtka91
Sophie po ciezkich negocjacjach imie zostalo wybrane :laugh:

Dzisiaj po wizycie, moj maly klocuszek wazy ponad 1400 gram i chyba Gwiazda miala focha bo zaslonila raczka twarz i tyle ja widzielismy :p

A Ty Monia jak tam po wizycie?

Mnie ostatnio cos sennosc zbiera i zdarza mi sie jakies chwilowe zwatpienia, powoli kompletujemy torbe do szpitala zeby na poczatek maja juz byla spakowana ;)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1059359 przez ninka
Ja dzisiaj też miałam wizytę, mały waży 1800, 31 tydzień :)

Niestety mam problemy ze spaniem w nocy :( więc jestem prawie cały czas zmęczona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl