BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

7 lata 4 tygodni temu #1058963 przez MoNiaaa
loq to prawda dużo w glowie siedzi sama zobaczysz jak się będziesz czula karmiąc piersią jak będziesz chciała to zaciśniesz żeby i wytrzymasz na początku chyba kazda kobiete boli bo brodawki pekaja ale idzie wytzrymac kup sobie jakas masc ja wlasnie się zastanawiam jaka kupic.

wczoraj udało mi się w 5 10 15 kupic czapeczke za 12 zl a slodka jest :)
miałam zrobić badania w tym tygodniu i tak się zakrecilam ze mi z glowy wypadlo musze jutro albo w pt się zmobilizować bo w pon wizyta

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058973 przez Judyta1992
Monia to wizyte mamy w tym samym czasie :)
Ja tylko czasami mam takie bialy jakby skrzepy juz suche ale tak zeby cos lecialo to nie. Ja tez sie boje ze nie dam rady larmic a bardzo chce. Mialam niedawno wycinane guzy i ciagle zastanawiam sie czybedzie to mialo jakis wplyw na kp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1059003 przez aleksiaa88
ja tam karmiłam przez kapturki nic mnie nie bolało i teraz tez zamierzam moje sutki nie chciały współpracowac ciągle się chowały i mu uciekały jakby nie kapturki które przypadkowo dostrzegłam w szpitalu u jednej dziewczyny to bym chyba nie pokarmiła co ciągle był płacz ne najedzony był a pchał się a mu ucikało co mu wpechałam to po chwili uciekła i tak w kółko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1059007 przez Loq90
Zaopatrzyć się w kapturki mu teraz czy dopiero jak beda problemy? Słyszałam że są różne rozmiary tak? Jeśli kupię teraz to czy rozmiar sutka po porodzie się nie zmieni? Czy coś źle rozumiem?

Zalogowalam się ostatnio w klubie rossmanna i odebrałam dzisiaj kosmetyczkę z próbkami. Mała rzecz a cieszy;)

I kupiłam w końcu coś dla siebie. Bo tshirty już za krotkie.. i brzuch świeci ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu - 7 lata 4 tygodni temu #1059010 przez Sophie25
Witam ;)

Ja po wizycie mały waży już 1430 gram ;D
I według gina jest 29tydzień Plus jeden dzień ;)
Mówił że połowa czerwca na pewno cesarka koło 15 ale to ustalimy dokładnie później ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1059014 przez Loq90
Super Sophie! Duży maluszek! Juz niedługo... Boniu jak ja się boje..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1059020 przez Sophie25
Loq90 nie bój się za niedługo zzbaczysz swojego maluszka i to bedziee coś najpiękniejszego w Życiu nie da się opisać słowami coś cudownego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1059027 przez kakasia20
U nas też wszystko ok . Wyniki prawidłowe co śmieszne położna nie umiała znaleźć tętna maluszka gdyż ciągle się wiercil he mówiła że piłkarzem zostanie chyba :):)

Poza tym gin była trochę nie miła gdyż powiedziałam jej ze muszę mieć do pup ( urzędu pracy ) zaświadczenie by tam co miesiąc nie jezdzib by mi nie dawali ofert itp.... A ona mówi do mnie ze niech mi dają ofertę i prace a jak się coś stanie mam do niej przyjść . I wysmiala ten cały posredniak że kobieta w ciąży prace chcą dac.
I dodała ze raz w msc to mogę się dotlenic i jechać do nich.:/:/

W ogóle się spoznila o godzinę i taka nie miła.... Kolejna wizyta 26.04 ...Może lepiej będzie....
A właśnie jakie leki kupujecie dla noworodka witaminki owszem a prócz tego .... Ja miałam zawsze lakcid sól i od biegunek leki dla noworodka....

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1059033 przez kakasia20
Ja dziś robię badania z krwi i glukoze75 blee na dwa razy wypilam.ja bez cytryny ...teraz muszę czekać 2 h na kolejne pobranie krwi :):)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1059037 przez aleksiaa88
ja kupowałam a raczej mąż mi kupował jak byłam w szpitalu są 3 romiary S M L nawet nie pamiętam jaki miałam czy S czy M ale to piersi rosnął sutek się nie powieksa najlepiej iść do apteki czy hurtowni niech ci pokażą tą dziurke na sutek chyba miałam z baby one lub canpola sama już nie pamiętam

ale jak widziałam jak obok kamiła a syutek to jej stał jak radar a dziecko tylko chap a u mnie zamiast wyjsc to się cofał co wyszedł bo go naciągłam włożyłam to zaraz mu uciekł i ciągle był głodny bo stękał a chwile zasnął i w końcu nakarmili go sztucznym bo poszedł do nich i im płakał wiec mnei to uratowało teraz też kupuje wczesniej obacze rzmiary kuie i biore ze sobą i nawet niech nikt mi uwag nie zwraca po co mi to bo dostanie zjebe przy pierwszym karmieniu dużo się namęczyłam i łez wylałam nim doszłam do kapturków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1059040 przez MoNiaaa
ja tez korzystałam z tych kapturkow mam ten sam problem ze chowaly mi się sutki choć teraz wydaja mi się już bardziej wypukle niż we wcześniejszych ciążach ale mam jeszcze je po Zuzi i myslalam żeby je wyparzyć porządnie i jak będzie potrzeba korzystać co myślicie?? a co do rozmiaru to się wybiera rozmiar "dziecka" a nie sutkow chodzi o to żeby maluch mogl dobrze zlapac wiec najmniejszy na początek do takiej malusiej buzki :)

a do jakiego klubu w rossmanie się zapisywalas???ja wzielam karte rossne i nie chce mi przjsc ten kod na maila ;/

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1059043 przez MoNiaaa
aa kasia pytalas chyba o witaminki to jak się karmi piersią to K i wit D3 a jak sztucznie to sama D3 i jeśli mogę wam polecić idzicie przy pierwszej wizycie u lekarza po receptę na D3 wtedy jest w kropelkach dosłownie za 5 zl a starcza na bardzo długo a bez recepty sa w kapsułkach tylko na miesiąc a kosztują ok 20 zl ale żaden lekarz sam o tym nie powie ;/
oprócz tego to ocenistept na pępuszek jest potrzebny woda morska może się przydac cos na brzuszek w razie jakiej kolki ale ja się nie zaopatruje w cala apteke od razu teraz bez problemu o każdej porze się wszystko kupi

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1059059 przez Loq90
Tutaj w de to sie Chyba babyklub nazywa, ale podejrzewam ze to jest to samo co rossne w Pl. Ja najpierw założyłam konto
Na rossmannie a pozniej przystąpiłam do tego klubu, dopiero wtedy dostałam kupon zeby odebrac ten prezencik ze sklepu.

Co do kapturkow to dziekuje dziewczyny:) ojasnilyscie mnie;) jeszcze poczytam na ten temat.

W weekend po świętach jedziemy do Polski! Juhu! Co prawda tylko na 3 dni, ale bardzo sie ciesze;) jaki sklep z artykułami dzieciecymi w okolicach Krakowa lub samym Krakowie polecacie? Któraś jet w ogole z tamtych okolic?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1059065 przez kakasia20
Ja już po krzywej :/.tak mi się źle robiło po godzinie mały kopał ciągle mi nie dobrze :/...
Ale już po słońcu mogłam coś zjeść sobie :)
Wyniki jutro będą oby były ok aha i co do wizyty to mam tylko 2 kg na plusie z czeko przeszło 1 kg dzidzia waży :)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1059069 przez MoNiaaa
ja jutro musze się wybrać na badania jak zwykle na ostatnia chwile wszystko zostawiam...esh

a z karta rossne wlasnie w rossmanie jest promocja na kosmeyki dla niemowląt 2+2 gratis można kupic naprawdę niemal wszystko w calkiem niezłej cenie. tylko promocja jest tylko do jutra i nie wiem czy uda mi się skorzystać jeśli tak to chyba się zdecyduje na NIVEA (choć oliwke z jonhons baby już kupiłam;/)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl