BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1057534 przez karolinkanice16
Judyta no to zazdroszczę u mnie to tylko 4 chyba że więcej nie znalazłam z czego tylko w tym Vincencie fajne rzeczy można dorwać :) no ja też dzisiaj w lidlu przepadłam oczywiście wklej nam zdjęcia :) życzę zdrówka wiem co czujesz bo ja dopiero od kilku dni czuje się ok a tak to od początku ciąży chora

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057542 przez Agunia85
Nat_alka a jakich uzywasz leków na astme tez mam ten problem byłam na początku ciąży u alergologa i przepisała mi leki które są dozwolone w ciązy wziewki, tabletki i krople do nosa ale staram sie nie używać wogóle póki nie mam ataków może z 4 razy wziewki brałam , krople stosuje bo mi nos szczególnie nocą zatyka a tabletek wogóle ide 29,03 do alergologa nie wiem czy pani doktor będzie zadowolona ze nie zażywam tych leków ale sie boje.. póki nie mam ataków to staram się nie ładować tej chemi w maluch au Ciebie jak to wygląda? Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057558 przez Judysen
Karola może kiedyś razem wyskoczymy na shopping :) to Cie oprowadze po pobliskich lumpkach :) Dziękuję Ci bardzo... Ciągle źle się czuję. Szczerze mam tego dosyć i doprowadza mnie to do płaczu. Są dwa dni zdrowe i z powrotem katar, rozbicie na tydzień.
Jeszcze te opakowania do ciuszków, cudo! Świetne rzeczy udalo Ci się dorwać :) u nas było sporo ludzi przy stanowisku i w sumie większość małych rzeczy już wykupiona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057559 przez Judysen
A co do przesyłania nocki to mi udaje się to dopiero od niedawna. Leos był dosłownie taki jak PaulinaJ napisałaś o synku! To był koszmar... Co 1.5h pobudka i tak do roczku. Na szczęście w dzień nie było problemu z drzemkami to odsypialam nocki razem z nim.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057561 przez Nat_alka
Agunia ja mam astmę dość zaawansowaną i używam na codzień Salmexu i berotecu (to są wziewki), również często biorę leki antyhistaminowe aktualnie Ahist, nie jestem w stanie bez nich funkcjonować niestety. Moja Majunia urodziła się zdrowa jak ryba i bez żadnej alergii, a ja całą ciążę używałam swoich leków. Gin twierdzi, że to jest mniejsze zło, niż dzieci mialaby być niedotlenione bo ja miałam duszności. Także taka sytuacja :)
Fajnie Wam, że już kupujecie ubranka :) Karolina prześliczne są!
Ja jeszcze troszkę poczekam ale też już niedługo! Pod koniec marca mam wizytę, może już się dowiem płci na 100 % ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057576 przez Kalinka85
Witajcie
Lila już po zabiegu. Teraz śpi. Koło 15 może napić się wody. I wieczorem jakąś kolacje dostanie. A jutro do domu w końcu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057587 przez Moniek
Kalinka85 to świetnie, że wszystko poszło dobrze. Już niedługo i będziecie w domku.

Wczoraj na prenatalnych nasza Dzidzia zaczęła współpracować. Wszystkie wyniki prawidłowe - przezierność 2,1 mm i Pappa wyszła negatywnie, z niskim ryzykiem. A ile u Was wynosiła przezierność?
Co do płci - niestety doktor nie mógł jeszcze nic powiedzieć - kolejną wizytę mam 06.04 więc mam nadzieję, że wtedy się dowiemy :D
Co do ciuszków to na jaki rozmiar kupujecie na początek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057588 przez Moniek
I jeszcze zdjęcia mojego Maleństwa :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057603 przez PaulinaJ
Moniek fajnie, że wszystko okej :) rozmiar 56 62 na początek :) zależy jak duże dziecko się urodzi...z Marysią tych 56 miałam nie wiele :) zaraz poszła w 62 natomiast z Mieszkiem miałam mało 56 a się okazało,że był malusi i nawet 56 na nim wisiało :) Dzidzia śliczna ;D 6 urodziny mojej mamy :D u mnie przezierność karkowa 1,5 mm.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057611 przez karolinkanice16
ja kupuje troche na 56 i potem większe nie chce mieć dużo tych malutkich chociaż mój syn urodził się zaledwie 51cm :)

co do przezierności u Nas wyszła 2,3 mm ale to zależy od wielkości dziecka nasza mała miała prawie 8cm, pani doktor powiedziała że jak na tę wielkość przezierność jest jak najbardziej ok :)

Moniek śliczne maleństwo :)
Judyta na pewno możemy się kiedyś wybrać :), a co do opakowań faktycznie urzekły mnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057655 przez Natalia^^
Witam się w taki cudowny poranek. Słoneczko świeci...:)

Nie wiem szczerze jakie kupuje się ubranka na początek... ja kupowałam małe 50 a nawet niektóre 44. No ale mój Jaś wychodził ze szpitala kiedy miał 4 tyg i wagę 2200. Powiem wam szczere ze nie wiem jak się do tego zabrać... chyba musze zacząć robić sobie listę.

Ciesze się ze wszystkie badania wyszły prawidłowe! Nic tak nie uspokaja. Ja jadę jutro.

Wczoraj wizyta u mojego lekarza. Dostałam dupka i nareszcie bo ta moja infekcja to uczulenie na luteine :unsure: Twinsy mają się dobrze. Mają po 8.1 cm. Standardowo o kilka dni większe. Z Jasiem tak miałam... dlatego mam przeczucie ze będą jednak chłopcy.

Mój synek chory.. szczeka jak piesek :dry: a dziś jeszcze tak nadziubal w nosie ze krew lała się z 5 min.... ahh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057665 przez Agnieszka 87
Hej dziewczyny, wczoraj byłam na usg prenatalnym, wszystko jest w porządku, dzieciątko zdrowe i tak ruchliwe, że ciężko było go pomierzyc. Najpierw sobie siedziało i ssalo uroczo paluszka, a potem się rozlozylo z założonymi rączkami :-)
No i na 99% będę miała drugiego synka :-) :-) :-)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057673 przez Kalinka85
Hej
Super ze wszystko dobrze z maluszkami :)

My juz dzis w domu. odpoczywamy smilie1.gif Lila ma miec lekka dietke, nie kwasne, w poniedzialek idziemy do kontroli do laryngologa i do przedszkola moze isc po 10 dniach takze puszcze ja w ostatnim tyg marca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057687 przez Natalia^^
Kalinka super ze tak gładko poszło. :) a jak mała to znosi? Boli ja mocno?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057729 przez PaulinaJ
Cześć wam :D mi wracają siły :) zaczynam mieć więcej energii ... nawet chatę poogarniam :P Jak u was? Mnie mdłości rano nadal męczą...może od tego żelaza. W nocy za to mogę podjadać haha codziennie idę spać z miseczką ogórków kiszonych. Moja nocna przekąska :whistle: :whistle:

Super, że na wizytach wszystko okej :)

Agnieszka Gratuluję chłopczyka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl