BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1057933 przez Natalia^^
Karolinka ja trzymam kciuki za te twoje mdłości... I ciesze się ze jest poprawa. :) oby tak dalej.

Natalka dziękuję. Faktycznie się martwię ale przecież nie każda kobieta ma robione te badania... I rodzą zdrowe dzieci.

Za to moja teściowa przeszła sama siebie... powiedziała ze tak widocznie musialo być, Bo lepiej nie wiedzieć jak jedno dziecko jest chore.
Należę do nerwowych i naprawdę dużo mnie kosztuje żeby trzymać język za zębami. :whistle:

Miłego weekendu mamusie.... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057945 przez Kalinka85
Witajcie

U nas dzis szaro buro. Natalka konczy katar, maz ma katar i Lila ma lekki takze kiszaka.

Jak bylam teraz na usg to tez nie mialam zbadanej przeziernosci bo lekarka powiedziala ze troche zapozno na to juz. Ale ogolnie powiedziala ze nie widzi nic niepokojacego i wszystko jest w pozadku. Takze Natalia nie martw sie niepotrzebnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057961 przez karolinkanice16

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziewczyny ja dziś chyba poczułam pierwszego małego kopniaczka na początku myślałam że to nie to ale potem trzymałam mocniej rękę i poczułam takie dotknięcie a potem muśnięcie jakby nogą czy ręką przejechała <3 :D :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057965 przez Natalia^^
Ojej Karolinka ale zazdroszczę :)

U mnie cisza... czasami coś ciągnie rozpiera ale to chyba jeszcze nie to. Poza tym podobno jedno łożysko mam na przedniej ścianie i to podobno opóźnia...

A co do teściowej... moja to dobra kobieta ale naprawdę czasami jak walnie tekstem... mam wrażenie ze czasami nie myśli co mówi.
Po porodzie kiedy wyszłam ze szpitala bez Jasia mdlejaca i psychiczne wykończona powiedziała mi w progu drzwi...
No cześć... wiesz przez co to się stało? Bo o siebie nie dbalas :angry: tak mnie to zabolało... jej mądry lekarz powiedział ze ja mam nadciśnienie bo jestem gruba :dry: ahh siedzi to we mnie. Ale teraz już limit wyczerpala następny głupi tekst zostanie przeze mnie skomentowany.

Miałam ciężki dzień strasznie boli mnie kręgosłup. Wam też już dokucza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057966 przez karolinkanice16
mi na razie nie na szczęście, więc współczuje
ja za to do godziny tak 15 mam lenia a potem jak dostane powera to chatę sprzątam, dziś znowu miałam odkurzyć tylko a posprzątałam łazienkę, sypialnię i sypialnię syna, zrobiłam porządek z moimi butami bo się wszędzie walały to samo z ciuchami :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057978 przez Kalinka85
Witajcie

Jaki my wczoraj horro przezylismy. Koło 19 ktos wali do drzwi. Otwieram a to straz pozarna. Mowia ze mamy sie natychmiast ewakuowac bo zawalila sie sciana jedna w budynku. Serc mi stanelo. Maz sie konczyl kąpać. I dawaj dzieci ubierac, zbierac dokumenty, najpotrzebnijesze klamoty i przed dom. Taki stres ze az plakac mi sie zachcialo, a jeszcze te hormony ciazowe. Wyszlismy przed dom a tam straz, policja, inspektorzy z urzedu miastai zarzadca budynku..Ta sciana nie zawalila sie cala tylko czesc taka byla podmywana przez wode z rury i ta sciana nie zagraza budynkowi bo jest jakby oddzielna do budynku. Nie wiadomo bylo czy bedziemy mogli wrocic. Mial przyjechac inspetor budowlany. Pojechalam z dziecmi do rodzicow bo zimno itd a maz czekal tam co powiedza. My zjalysmy kolacje, bajki dzieci ogladaly. A tu sprawdzali budynek czy nic nie peklo. Okazalo sie ze mozna wrocic to przed 22 bylysmy w domu tylko ze pradu nie bylo bo odlaczyli i nikt nie wiedzial kto. Zamieszanie ze hej. Szlismy spac przy swieczkach. Prad wlaczyli po 23. Takze taka nie fajna przygoda. A ja taki stres ze hej, mama mnie uspokajala bo przeciez dzidziusiowi moge zaszkodzic. W poniedzialek maja sie w koncu zabrac za naprawe. A mieli to juz w listopadzie robic. Teraz i tak mam troche lęk ze cos sie moze stac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057981 przez karolinkanice16
Kalinka85 chyba jesteśmy z tego samego miasta a nawet z ulicy czytałam wczoraj ze w moim mieście właśnie około 18.30 zawalila się ściana budynku :o co za zbieg okoliczności ja mam mieszkanie kilka bram wcześniej, współczuję stresu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057996 przez Kalinka85
serio ?? ja jestem ze świdnicy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058000 przez karolinkanice16
Ja też :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058001 przez Kalinka85
hahaha spoko, ale zbieg okoliczności. Forum ogólnopolskie, nawet za granicą a my z jedengo miasta i prawie podwórka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1058003 przez karolinkanice16
Hehe no nieźle jak jestem w Polsce to koczuje u męża po drugiej stronie rynku ale u siebie też bywam :) i właśnie forum ogólnopolskie, nasz miasto takie małe a my się na forum spotkały :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1058031 przez Natalia^^
Karolinka Kalinka to faktycznie zbieg okoliczności :)

Kalinka strachu się najedliscie... ja szczerze tez bym się bała ze teraz się coś stanie. Ale napewno nie wpuscili by was gdyby coś zagrażało. Zaraz zapomnicie :kiss:

Mój mąż jeździ do Norwegii... tam jest fajna strona na której Norwedzy wydają za darmo różne rzeczy... no naprawdę wszystko. Na poprzednim wyjeździe przywiózł bazę od fotelika maxi cosi bo taki mamy po Jasiu a tym razem udało mu się fotelik maxi cosi razem z bazą :) bardzo się cieszymy ponieważ to nam zaoszczędzi bardzo dużo pieniążków... :woohoo: przy dwójce będzie a co wydawać... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058032 przez Natalia^^
Tak wygląda... kilka elementów brakuje. na pasy i wkładka noworodkowa ale to dokupić można za 100 zł.


To byłaby pierwsza nasza rzecz wyprawkowa :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058033 przez Nat_alka
Natalia^^ super ;) my kupiliśmy na razie tylko łóżeczko ;) po Mai mamy w stanie idealnym i dokupiliśmy drugie takie samo :)

Karolinka ale fajnie, że czujesz już ruchy dzieciątka <3 mi się też czasem wydaje, że coś czuję ale nie jestem pewna. Łożyska mam oba na tylnej ścianie, więc nic nie amortyzuje ruchów dzieciaczków :D

A łóżeczka mamy takie, trzeba tylko materace dokupić ;) nie chcę brać tego po Mai, bo już stoi ponad 5 lat u teściów w piwnicy. Lepiej kupić nowe ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058034 przez Natalia^^
Natalka super łóżeczko. My mamy po Jasiu ale oddam je mojej mamie. A sobie kupię właśnie podobne do waszego :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl