BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057731 przez Moniek
U mnie podobnie energia wraca, aż mam ochotę w domu coś pozmieniać - chyba, że to syndrom budowania gniazda :laugh:
Dzisiaj też zrobiłam pierwszy zakup dla Maluszka ! W moim ulubionym miętowym kolorze :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057737 przez Kalinka85
Lila dobrze sie czuje. Gada jak najęta :) ma troche inny glosik, taki slodki :D je juz prawie normalnie, nie moze twardego, ostrego czy kwasnego. No i ma zakaz forsowania sie przez 14 dni, nie wiem jak to wytrzyma jak ona jest taka pelna energii :) musze ją pilnowac zeby nie biegala po mieszkaniu. Troche ją boli gardlo ale jeszcze i tak mamy dawac leki przeciwbolowe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057740 przez PaulinaJ
Moniek Ładne ubranka :) ja jakoś nie myślę jeszcze.

Narobiłam galarety drobiowej i się zażeram z octem :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057765 przez PaulinaJ
Dzień dobry :D Nie śpimy od 5 :) :woohoo:

Która ma teraz wizytę? :) Ja idę w poniedziałek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057768 przez Nat_alka
Kalinka super, że wszystko dobrze poszło i mała szybko wraca do zdrówka ;)
Moniek i Agnieszka gratuluję udanych wizyt, śliczne maluszki ;)
Mi energia wraca na dobre ;) dzisiaj mimo, że mogłam spać do 6 to wstałam o 5 gotowa do działania :) hahahaha. Czuję się bardzo dobrze, jedynie troszkę bolą mnie piersi i jak zawsze męczy alergia :P ale przywykłam do tego :D
Zrobiliśmy już pierwszy zakup, a mianowicie łóżeczko :laugh: jedno mamy po Mai, a drugie dokupiliśmy takie samo :P Chociaż czytałam w wielu miejscach żeby na początek bliźniaki spały w jednym łóżeczku, ponieważ są wtedy spokojniejsze :) ale po paru miesiącach zrobi im się na pewno ciasno więc jesteśmy przygotowani :D
Czeka nas remont sypialni, chciałabym zmienić kolory na jaśniejsze i chyba będę musiała pomyśleć o przemeblowaniu tak aby weszły mebelki dziecięce :)
Pozdrawiam Was serdecznie i wracam do pracy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057769 przez Natalia^^
Hej hej ;)
Ale będziecie mieli długi dzień :laugh:

ja właśnie się szykuje i na 11 musimy być w Poznaniu...
Przy okazji mam nadzieję obejrzeć kilka wózków :)

Trzymajcie kciuki za te nasze Twinsy :) lub twixy w wersji Jasia :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057788 przez Kalinka85
Hej
Powodzenia Natalia :)

My wstalysmy dzis o 8;30. Wyspalam sie pozadnie bo w szpitalu pobudka juz byla jakos po 6 bo juz sie pielegniarki krecily itd. Pogoda piekna ale i tak siedzmy w domu z Lila do konca tyg. A jeszcze Natalka ma lekki katar.

Ja mam wizyte teraz dopiero 6 kwietnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057806 przez Natalia^^
Hej. Pisze juz 2 raz. Mam nadzieje że sie nie skasuje.

Niestety badania nie wykonano. Pytałam kilka razy babkę z recepcji czy 14+0 to nie jest za późno... uspokajala ze napewno nie tym bardziej że to blizniaki. A więc moje dzieci mają po 9.cm to jest 14+6 i 9. 5 cm to jest 15 + 2. No to byłby tyle... :angry:

A i jeszcze tylko mam napisane ze wielkość główki BPD odpowiada 15+1 u mniejszego i 16+0 u większego.
Nie wiem czy mam się martwić... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057821 przez PaulinaJ
Natalia Ale szkoda...badanie wykonuje się do 14 tc czyli 13t6d max. Lepiej chyba ciut wcześniej dla pewności właśnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057824 przez Natalia^^
Pytałam to babę a się uparla... ale nawet 13+6 nic by u mnie nie dało dzieci są zbyt duże jedno o 9 dni to powinnam być najpóźniej na początku 12 tyg. Ahh nadal chodzę zła. .. bo to takie ważne badanie byłabym spokojniejsza...

No cóż tak bywa. Dzieci rosną jak na drożdżach i to w sumie mnie też nie uspokaja...

Są jakieś różnice u was jeśli chodzi o wielkość wg CRL a z miesiączki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057830 przez Moniek
Natalka, a co powiedział lekarz odnośnie wielkości Maluszków? Tylko nie szukaj informacji w necie i nie porównuj bo Internet nie zawsze jest dobrym doradcą. Myślę, że po pierwsze informacji należy szukać u lekarza, można popytać mamy, które już urodziły.
Natomiast co do pani z recepcji czuję, że bym jej tam ostro nagadała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057831 przez Judysen
Cześć dziewczyny! Melduję się z chorego domu... Wszystkich rozłożyło u mnie. Najbardziej mi szkoda Leosia bo ma wysoka gorączkę i straszny kaszel. Mi katar też nie przechodzi, wręcz zrobił się jeszcze gorszy plus opryszczka.

Gratuluję wszystkich udanych wizyt :) kurcze jak widzę te 9cm to zastanawiam się kiedy ten czas zleciał.. Co dopiero mówiliśmy o 1cm :)

Natalia^^ nie martw się o rozbieżności między Usg a miesiączka. Często owulacje mamy przedwcześnie lub później. Ja akurat miałam później i dzieciątko jest mniejsze o ponad tydzień niż wynika to z miesiączki. To samo miałam w przypadku pierwszego dziecka.

Kalinka85 szybka sprawa z tymi migdałami. Szybkiego powrotu do zdrowia dla córeczki :)

Ja mam następna wizytę w szpitalu 10.04, ale będzie to tylko rozmowa i mocz. USG dopiero w maju połówkowe. Zastanawiam się czy iść w międzyczasie jeszcze na usg czy dać sobie spokój...
Miłego wieczoru!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057833 przez Natalia^^
Moniek niestety to tylko badanie. Z wynikami a w zasadzie z ich brakiem mam iść do mojego lekarza. To dopiero za dwa tygodnie.

Pozostaje czekać. Dzwoniłam do niego bo prosił ale niestety nic mi mądrego nie powiedział.

Judysen to nieźle macie. Ja właśnie się wyłączyłam z opryszczki... ale synek walczy z zapaleniem krtani o tchawicy. Powtarzam sobie byle do wiosny... będzie lepiej. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057834 przez karolinkanice16
no mi badanie robiła i dziecko miało 8cm i powiedziała że jakbym przyszła dwa dni później to już by nie można było zrobić bo za duże, szkoda że się nie udało

JudySen ja mam wizytę 11.04 ale nie w szpitalu, wzięłam koło domu żeby nie jeździć a połówkowe mam 26,04 i miałam iśc w między czasie też na usg ale chyba nie będę szła, jakoś wytrzymam a czas jakos leci :D a czasem na takiej wizycie w szpitalu robią szybkie usg :) to zależy od lekarza, pamiętam że mi chyba na dwóch wizytach udało się załapać :)
Zdrówka życzę a co do opryszczki ja nigdy nie miałam tak samo zimno mi nigdy nie wyskoczyło, współczuje :*

Jeszcze mi się przypomniało a nie chce posta pod postem pisać co do energii no u mnie też poprawa w końcu nie leżę cały dniami sprzątam i obiad dziś zjadłam od dawien dawna, co prawda mdłości jeszcze rano mam i jakieś pojedyncze wymioty ale jest zdecydowanie lepiej niż wcześniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057882 przez Nat_alka
Natalia, no szkoda, głupia baba! Ale na pewno nie masz się czym martwić ;) dzieciaczki zdrowo rosną!
Ja wizytę mam teraz na 7 kwietnia, pewnie lekarz powie mi już kto mnie zamieszkuje :) i to będzie pewniejsza informacja, bo badanie będzie w 18 tygodniu ;) Nie mogę się doczekać :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl