BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LISTOPAD 2017

6 lata 11 miesiąc temu #1061071 przez PatiZonka1987
hej Mamutki :)
czytam i czytam was a sama wpisu nie mam weny sklecić :) u mnie powoli odpuszcza "wieczne" zmęczenie, powolutku wracają różne smaki .... u mnie teraz szał na wszelkiego rodzaju zupy i to kwaśne - ogórkowa, żurek , kapuśniak a dzisiaj zamarzyłam o barszczyku czerwonym z uszkami ;) mieszają mi sie smaki słodkie i kwaśne i teraz to już nie wiem na jaką płeć to zwiastuje ... bo już się wszystko miesza .... :cheer: ja na swoje badanie czekam jeszcze 2 tygodnie bo 24.05.
Mam nadzieję, że tam w brzuniu moja kropusia ma się dobrze, zaczęłam brać tą pregnę plus bo stwierdziłam że z moją dietą róznie bywa nie zawsze jem do końca zdrowo a trochę "doładowania witamin" chyba nie zaszkodzi :)

trzymam kciuki za wasze kolejne wizyty dziewczątka ... ja muszę zmykać bo mam trochę spraw do ogarnięcia popołudniu , buziaki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061072 przez Lady M
PatiZonka ja też biorę witaminki. Najpierw brałam sam kwas foliowy, później femibion dla kobiet w I trymestrze, który oprócz 400µg kwasu foliowego ma różne witaminki. Teraz od II trymestru muszę kupić jakieś inne tabletki. Polecacie coś konkretnego ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061076 przez tatinka23
Ja po wizycie, naczekalam się jak nigdy.
Wyniki wyszły dobrze i wszystko też jest ok. Wizytę mam za 3 Tygodnie następna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061097 przez maja001
tatinka super :)
LadyM ja równiez biore PREGNE PLUS

Dziewczyny jestem juz po usg prenatalnym, z dzidzia wszystko super, wszystkie pomiary na dzień dzisiejszy ok :) Jeszcze czekam na wyniki z krwi, ale beda dopiero za tydzień.Dzis wg usg zaczynam 13tc.No i lekarz wstepnie potwierdził, ze raczej to chłopiec, ale nie ma co sie puki co na płec nastawiac na 100%.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061100 przez Heathera
Ja też biorę Pregne plus. Według mnie ma dobry skład a ja np też jem mało różnorodnych potraw i np mięsa bardzo mało i ryb więc witaminy raczej wskazane.
Maja super ze ok i ciekawe czy się sprawdzi płeć:p
Tatinka Te dobrze że wyniki ok :)

Dziewczyny zaglądajcie do nas częściej

Ja wczoraj wyszorowałam cała kuchnie bo kupiłam magiczne gąbki. Dzisiaj sprzątneta resztę pokoi tylko sypialnia mi została. Miałam umyć okna ale u nas padał śnieg:O
Na plus jest to że czuję że energia mi wraca:)
Do tego zajmuje się przygotowaniami do urodzin dzieci bo robimy je 3 czerwca :)
a jutro ok 9 usg ciekawe co tam u mojej dzidzi :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061101 przez Heathera
Patizonka chyba cie udusze! :p Takiego smaka mi narobiłaś tym barszczem z uszkami...a jest godzina 23 i kładę się spać to gdzie ja teraz barszcz dostanę:O Jutro bankowo muszę go zrobi...chyba cała noc będzie mi ten barszcz się śnił hehehe



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061102 przez Heathera
A taka ciekawostka że ja barszczu nawet nigdy nie robiłam. I jem go tylko raz w roku na święta u teściów...jak te smaki w ciąży potrafią się zmieniać :D



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061104 przez tatinka23
Heathera co to za magiczne gąbki które same sprzątają ? :P Może i ja je przetestuje i posprzątają cały dom :)
Ja oprócz tego że mam okropną chęć na lody to i jeszcze na owoce. Mogłabym jeść non-stop.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061105 przez tatinka23
Wracając do witamin na wczorajszej wizycie lekarz polecił mi COMPOSITA MAMA DHA. Cena za 90 kap. coś około 40 zł i sprawdzając skład z Pregna Plus jest troszeczkę mocniejszy. Tylko że ja do tej pory jestem na samym kwasie foliowym i zastanawiam sie które wybrać. Skuszę się chyba na ta Pregnę skoro tak polecacie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061106 przez Heathera
Tatinka to się nazywa magiczna gąbka. Taka w sumie zwykła biała gąbka. Na macza się ją w wodzie, wyciska i już bez żadnego płynu się myje. Dobrze sprawdza się przy kafelkach i działa na prawdę super. Wcześniej ja te swoje płytki czyści łam różnymi płynami że szmatką i nic tak dobrze nie zadziałało jak ta gąbka. Tylko przed trzeba sprawdzić na małym kawałku czy powierzchni nie zniszczy bo jak jakaś delikatna to może tak się stać. Ja kupiłam w rossmanie w takim żółtym opakowaniu 2 sztuki chyba za ok 7 zl

Za jakieś pół godziny idę na usg. Niby wcześniej się nie stresowałam a teraz mnie złapało :O oby kolejki dużej nie było



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061110 przez tatinka23
Daj znać po Usg. :-)
Co do gąbki to muszę przetestować ;) ciekawe czy się sprawdzi u mnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061116 przez Heathera
Tatinka ja już dawno o nich słyszałam ale jakoś kupić się zbierałam długo a teraz jak już przetestowałam to tylko tym będę kuchnie myć:p nie wiem jak z łazienką bo mam matowe płytki więc muszę sprawdzić czy się nie zniszczą.
Ok dam znać na razie czekam w kolejce. Przede mną 2 panie ale jeszcze gin nie ma



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061166 przez maja001
Heathera jak tam dzidzia???
Ja dzis miałam sporo spraw do załatwienia i dopiera teraz usiadłam chwile.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1061172 przez Heathera
hej hej wszystko ok :) Przezorność w normie, dzidziuś ma ponad 6 cm :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061174 przez Heathera
i mam swój barszcz :D

Załącznik 20170510_134426.jpg nie został znaleziony




I Znowu pada u nas śnieg :<



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl