BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LISTOPAD 2017

6 lata 11 miesiąc temu #1061318 przez maja001
LadyM ja nie pamietam niestety ale w pierwszej ciazy pozniej niz w drugiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061363 przez Heathera
W pierwszej to na pewno po 20 tygodniu w 22 albo w 24. W drugim lekkie bąbelki w 16 tygodniu. Teraz niby dzisiaj coś poczułam ale raz i nie wiem czy to na pewno to więc na razie dalej czekam :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1061376 przez Lady M

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061380 przez maja001
Jestem,jestem tylko maz w pracy całe dnie wiec musze sie maluchami zajac i tak mi schodzi dzień.
Heatherah dokladnie dwa razy czułam to samo takie delikatne łaskotanie w brzuchu i sadze ze to dzidzia.Nie pisałam bo pomyslałam ze to za wczesnie. ale cos w tym jest,
LadyM ja tez mam biale upławy ale podobniez infekcji nie mam. Co doinfekcji to ja jestemweteranka, czepiaja sie mnie jak pchły psiego ogona, ciagle jestem na globułkach w ciazy juz brałam dwa razy. Polecam InVag do odbudowania flory oraz zel ProVag mi puki co pomaga

Dziewczyny pytanie. Gdyby ktos was zaprosił na 2,5 tyg przed weselem na swoje wesele i to nawet nie osobiscie tylko przez rodziców( osobiscie fsktycznie nie moze teraz, choc moz zadzwonic a tego nie zrobił) to poszłybyscie na takie wesele. Wspomne jeszcze ze to bliska rodzina i innych juz prosił 2 mies temu i to osobiscie i ja tez sie szykowałam na to wesele, lecz po 1 maja stwierdzilam ze nie am mnie na liscie gosci o zero odzewu jakiego kolwiek i zaczelam sobie planowac inaczej wydatki a tu taka niespodzianka i jestem w kropce, Co byscie zrobiły?Wspomne ze na dzień dzisiejszy kasy tez na towesele juz nie mam, opieke nad dziecmi odwołałam, mażodwołał urlop w pracy a tu z zaproszeniem chca przyjechac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061407 przez tatinka23
Ja na Twoim miejscu bym nie poszła, na 2,5 tyg przed weselem i zaproszenie dać?! Wychodzi na to że dużo osób musiało im odmówić i przypomnieli sobie o Was.
Ja dostałam kiedyś zaproszenie ale młodzi jeszcze dodali że nie maja kogo prosić to zapraszamy Was. Oczywiście nie poszliśmy na wesele bo wyglądało to tak gdyby mieli kogo zaprosić o nas na pewno nie byłoby mowy.

Maja i Heathera Pewnie macie już bardzo widoczne brzuszki:)
U mnie na razie brak . Pewnie dlatego że to pierwsza ciąża.
Dziś widziałam się z siostrą cioteczną jest w 4 miesiącu i ma widoczny brzunio. Myślę żę wszystko w swoim czasie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061417 przez maja001
Tatinka dzieki za odpowiedz.Jutro wujostwo ma przyjechac z zaproszenuem i im powiem ze dziekuje ale w tak krotkim czasie nie zdaze sie zorganizowac.A swoja droga to ja bym sie wstydzila tak zaporaszac na odczepne w ostatniej chwili i to jeszcze rodzine z dwojka malych dzieci gdzie tylko jedna pracuje tuz przed weselem.
Mi brzucha az tak bardzo jeszcze nue widac.Na poczatku troche go wywalilo a teraz spokuj.Choc ja ostatnioam zerowy apetyt i boje sie ze nie dojadam jak powinnam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061418 przez Lady M
Maja ja bym nie poszła. Brak szacunku z ich strony.

Tatinka ja tez jestem w 1 ciąży a brzuszek już widać. Myśle ze to bardzo indywidualna sprawa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061421 przez tatinka23
No na pewno indywidualna sprawa, zależy od organizmu. Ja ważyłam w kwietniu 56 kg a teraz 55. Aż się zdziwiłam na ostatniej wizycie że schudłam a mogła bym jesć non stop. Całe szczęście żę mdłości minęły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061422 przez Lady M
Dziewczyny czy wam suwaczki dobrze pokazują tydzień ciąży ? Ja miałam ostatni okres 4 lutego, wiec jak w mordę strzelił jestem w 15 tygodniu. A suwaczek pokazuje tydzień do tylu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061423 przez tatinka23
JA miałam 9 lutego . Z OM wynika że jestem w 13t 4d a z USG 13t i 1d. Terminy mam I na 16.11 II na 19.11. Ale w karte ciązy wpisany mam przewidywany termin porodu na 16.11

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061426 przez maja001
Mi chyba wskazuje dobrze choc nie zwracam zbytnio na niego uwagi.@podobnie jak tatinka mialam 9 02 a termin mam na 19 02 ale sadze ze urodze troche wczesniej.Tak bylo w poprzednich ciazach urodzilam kilka dni wczesniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061445 przez Heathera
Lady M ja miałam 3 lutego i mi dobrze pokazuje może ustaw sobie jeszcze raz

Ja miesiąc temu ważyłam 49 a w weekend u rodziców się zważyłam i wyszło 48...wizyta za ponad tydzień ciekawe czy coś waga wzrośnie



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061452 przez kakasia20
Kochane nie ma co się waga kierować .Ja jestem.przyszła mama na czerwiec 2017 i powiem wam też się bałam co do wagi bo startowalam z 84.kg które w 20.tyg doszły do 87.A potem.Mi waga co Msc o kg spadała w dół i tak jest do dziś .
Miesiąc temu waga 87 a dziś w 32 tyg prawie mam 87nadal .A wagę mam dobrą. I tak samo u położnej pokazuje .raz 87 raz kg mniej .
Zamiast przybierać waga stoji ona w miejscu.pytałam dlaczego tak jest gdyż to moja 3.ciąża a ja mam już końcówkę i 3.kg na plusie tylko... Gin mi mówiła ze startując z waga większa
Przybiera się mniej do Max 10.kg choć są panie które dużo przybierają.A w moim przypadku dzidzia czerpie ze mnie wszystko co zjem.Więc :):)
Szybko mi będzie wrócić do formy .dodam że 1.ciąży (syn 4 kg i 57 cm )Przytylam 23.kg! W
drugiej ciąży (corka 3kg i 52 cm ) waga 8.kg na plusie .
A teraz ma być synuś i zobaczymy jaki się urodzi duży i wagowo .ważne by zdrowy był.

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061462 przez Lady M
Tez mi się wydaje, ze u każdej kobiety waga w ciazy różnie się waha. Jak dziewczyny opisują swoje przypadki to każdy jest inny, od sasa do lasa :) Ja ważyłam 56, teraz powoli spadłam do 53.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061494 przez Heathera
kakasia20 to fakt z ta wagą że różnie może być szczególnie jak ktoś w pierwszym trymestrze wymiotuje albo ma startową wagę dużą...u mnie to chodzi o to że ja i przed startem trochę za chuda byłam a teraz jeszcze schudłam, do tego średnio idzie mi jedzenie mięsa i czasem robi się słabo więc muszę na wizycie zobaczyć moje wyniki. W poprzednich ciążach tyłam po 10 kg i było wszystko ok.
Masz syna Wiktorka ?

jak tam dziewczyny u was ? która teraz kiedy ma wizytę ?



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl