BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LISTOPAD 2017

6 lata 10 miesiąc temu #1063636 przez Heathera

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063638 przez tatinka23
Z tą kasą to chyba u każdego krucho jest. U nas w tym miesiacu poszło ponad 3 tys a nawet prawie 4. I co najlepsze ze jednego dnia wydalismy pinad 2 tys tylko tyke ze telewizor kupilismy nowy bo na pietrze nie mielismy tv.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063665 przez maja001
PatiZonka supper, ze w koncu odpoczniesz i zajmiesz sie soba i maluszkiem :)
Heathera
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1063683 przez Lady M

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063684 przez Heathera

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A z dziećmi to tak jest...czasem trzeba nakrzyczec bo inaczej się nie da...



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063710 przez tatinka23
Jaka cisza przez weekend :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063712 przez maja001
Dzieki dziewczyny za zrozumienie,juz myslalam ze mnie tu zlinczujecie jaka zla matka jestem.Ale ja naprawde staram sie tlumaczyc i tlumaczyc ale jak syn zaczyna swoje ble ble ble do mnie albobglupio sie smieje pod nosem to mnie cos trafia niestety.Choc wiem ze jest maly i ma jeszcze czas na nauke.Eh :(
Heathera no ta kase o ktorej piszesz to wlasnie przeznacze na te dlugi ktore moge odac pozniej.
A my wczoraj bylismy na pokazach lotniczych oczywiscie dzieci bardziej interesowaly karuzele frytki i pierdoly niz samoloty a poza tym byl duzy wiatr wiec po godzinie sie zebralismy do domu.A dzis u nas od rana pada i nudzimy sie w domu
Juz nie moge doczekac sie wtorku mam kolejne badanie prenatalne takie usg polowkowe ale bardzo dokladne.Ciekawa jestem jak tam moje malenstwo.I juz coraz czesciej czuje ruchy choc glownie tylko wieczorem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063716 przez tatinka23
U mnie tez wieczorem sie zaczynaja a szczególnie jak trzeba isc spac. Rano tez zaczyna wojować. Ja Usg mam w środe, wybieram się z mężem tylko zastanawiam sie czy nie bedzie miał nic przeciwko lekarz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063725 przez maja001
tatinka ja w poprzednich ciazach klka razy byłam z mezem i lekarz nic nie mówił

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063772 przez Heathera
Tatinka nie powinien lekarz mieć nic przeciwko. Wiem że czasem nie chcą żeby tatuś był ale to jak są te początkowe usg nie przez brzuch.
Fajnie macie podgladniecie swoje maluchy :)
Czekamy na dobre wieści :)
Ja usg będę miała dopiero jakoś w okolicach 30 tc:/ ale na szczęście mała już regularnie kopie i wiem że jest wszystko ok :)
My w weekend byliśmy na tych urodzinach szwagra. Fajnie było:) Synek został u mojej siostry i będzie tam do piątku a w piątek wyjeżdżamy do mini zoo i na ten domek na weekend :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063773 przez Heathera
A taki zrobiłam prezent :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063774 przez tatinka23
Na 29 lipca mam wizyte na Usg 3/4D prywatnie. Dobrze ze sie zdecydowalam na zrobieni tego Usg bede wiedziala wiecej informacji o dzieciatku niz tu w szpitalu jak robia. Nawet slowem sie nie odezwa czy wszystko dobrze. A prywatnie wykonuje lekarz ktory jest ordynatorem ginekologii w szpitalu i ogolnie jest bardzo mily i wszystko wytlumaczy. Mam nadzieje ze w srode Usg bedzie robil mi lekarz prowadzacy ciaze, Ci inni to ciezko co kolwiek od nich wyciagnac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063806 przez maja001
czesc dziewczyny
Ja juz po badaniach. maluch nie chiał sie odkrecic i gin nie obejrzała mu twarzy a tak to wszystko w porzadku i na 100% chłopiec bedzie.
Waga na dzis 360g i wiek ciazy identyczny z suwaczkiem wg usg 20tydz i 5 dzień, Termin z usg 16 11 z Mo 19 11.Fotki mam ale bardzo niewyrazne wiekszosc z tyłu albo z boku z profilu niestety lekarzowi nie udało sie zrobic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063808 przez tatinka23
Maja, mamy te same terminy :)
Ja jutro wybieram sie na Usg z męzem. :) ciekawe jak tam moja okruszynka, dziś strasznie aktywna byla :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063819 przez maja001
tatinka trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte i czekam na wiesci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl