BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LISTOPAD 2017

6 lata 9 miesiąc temu #1063840 przez Heathera
Maja super że wszystko ok :)
Tatinka czekamy na wieści



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Podziękowania: maja001

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063844 przez maja001
Tatinka jak tam wizyta?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063845 przez tatinka23
Jestem juz:)
Wszystko dobrze z dzidzia, wazy 362g i ma 17cm. Co najwazniejsze to dziewczynka, pan doktor stwierdzil ze nie ma nic poniedzy nozkami :) jest ulozona nisko dla tego nie widac u mnie brUszka , ale za to dupskiem do swiata :p . ogolnie jestem mega zadowolona z wizyty, usg wykonywal sam ordynator oddzialu wiec duzo nam powiedzial, co najwazniejsze ze jest wszystko dobrze i zdrowa. Teraz ide do niego 29 lipca prywatnie na Usg 3/4D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063846 przez Heathera
Super :) Gratuluje córci :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063849 przez maja001
Równiez gratuluje córeczki!!!
Ciekawa jestem jakie jeszcze dzieciaczki nam sie wyklaruja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063853 przez Heathera
Narazie jest 1 chłopiec i 2 dziewczynki :p



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063854 przez maja001
Teraz poprosze chlopca kolegę dla mojego synka :P ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063869 przez tatinka23
Dziewczyny gdzie jesteście Lady M i PatiZona?? Co tam u Was?

U mnie jest nie potwierdzone w 100% ze dziewczynka ale na 99% tak! Zobaczymy niebawem. Wazne że zdrowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063897 przez Heathera
My już spakowani :) Nie wiem czy będę miała czas się odzywać więc miłego weekendu życzę :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063900 przez maja001
heathera miłego wypoczynki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063920 przez PatiZonka1987
hej Mamunie B) ja zaglądam na forum i podczytuje a jakos niemam kiedy sklecić paru słów bo jak sobie przypomne to mąż zagląda przez ramię co tam klepie :laugh:

super Maja i Tatinka że z maluszkami wszystko ok :) widzę że chyba dziewuszki będą przeważać na forum, u mnie też niby dziewczynka ale na 100% będę pewna za 1,5 tygodnia na wizycie czy nic tam czasem nie "urosło" między nóżkami hehe :cheer:
Heathera miłego wypoczynku B)

U mnie już brzuszek trochę wyskoczył ;) i zaczęłam czuć wyraźnie ruchy mojej Małej ;) jakie to fajne uczucie , najbardziej szaleje wieczorem i rano, jak jestem głodna - chyba się dopomina żeby matka wstała z wyra i nakarmiła dziecię :) :) :)

OStatnio dużo przeglądam allegro i inne stronki i zaczynam robić listę potrzebnych rzeczy wyprawkowych :) i sama się zastanawiam ciągle np nad tym jakie kosmetyki jakie chusteczki nawilżajace / jakie pampersy na początek dla maluszka? Niby wszystkiego do wyboru do koloru a kazdy poleca co innego ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063925 przez tatinka23
PatiZonka mam tak samo, ciągle siedzę na allegro i YT ogladając wyprawki i takie różne rzeczy dla dzidzi. Zaczynam wariować, każdy co innego, wiadomo że nie u wszystkich wszystko się sprawdza ale zdania na niektóre tematy są podzielone.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063927 przez maja001
Dziewczyny co do wyprawki to tak naprawde wszystko sie okaze po porodzie dopiero co bylo niezbedne co bylo zbedne a co uczula dzieciatko co pomaga a co nie.Kazfa dzidzia inna.Podam wam przyklad przy synku polecano mi tormentiol na odparzenia a mial duze mimo moich staran u Oskarka sie kompletnie nie sprawdzil zaczelam wiec szukac innych masci by ulzyc dziecki i strzalem w 10okazal sie bebanthen.Jak rodzilam mala w razie czego kupilam bebanthen gdyby byly odparzenia po doswiadczeniach z synkiem na tormentiol nawet nie spogladalam a to wlasnie tormentiol okazal sie strzalam w 10 bo bebanthen na jej skore nie pomagal.Teraz kupuje tylko krem na odparzenia z nivea baby a w razie odoarzen bede eksperymentowac co pomaga.Na pewno pieluchy dada na poczatek u mnie sie sprawdzily i husteczki pampers sensitiw do dzis nie uzywam innych u dzieci bo w 6paku mozna naprawde kupic w promocji tanio a sa dobre i fajnie nawilzone w przeciwienstwie do innych.No i u mnie na bank bedzie puszka mm bebilon pepti.Oczywiscie zamierzam karmic piersia ale w zyciu czasem bywa roznie i innego mm nie podam malemu dziecku akurat to uwazam za najbardziej przyswajalne dla malego brzuszka.Reszta zalezy od dziecka kupie emolium na poczatek do kapieli 1butelke a pozniej juz jakis plyn.I mleczko do cala z hipa.Wode morska sol fiziologiczba patyczki do uszu gaziki oscenisept i to wszystkoReszte dokupie w razie potrzeby po porodzie .A i jakis krem na mroz ja chyba wezme z nivea baby na kazda pogode.
Podziękowania: tatinka23

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063936 przez tatinka23
Kosmetyki chyba kupie dopiero październik-listopad. Teraz wszedzie dostepne sa. Zastanawiam sie tylko kiedy kompletowac wyprawke dla dzidzi. Kazdy mi mowi ze nie ma co wczesniej kupowac. W sierpniu na pewno kupie jakies drobiazgi w sensie pieluchy tetrowe, platki, patyczki. W ostatniej chwili i tak bedzie wydatkow co nie miara wiec takie duperełki moge kupic wczesniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063948 przez maja001
A ja juz prawie skompletowałam wyprawke tylko kosmetyki zostały i jakies drobne reczy.Z tym ze czesc rzeczy mam po dzieciach np wózek, materaz do łózeczka, pieluchy flanelowe i tetrowe aspirator laktator

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl