BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 10 miesiąc temu #23496 przez basik_twins
no własnie ja tez ostatnio sie tak zastanawiałam ze 2 tyg chyba mineły

Graziu... Halo
Temat został zablokowany.
13 lata 10 miesiąc temu #23525 przez _aga86_
Grazia juz sie szykuje do roli mamusi i pewnie nie ma czasu:P

Ps. basik moj brat mieszka w POLKOWICACH- jest pilkarzem w Gorniku Polkowice;)

Temat został zablokowany.
13 lata 10 miesiąc temu #23550 przez eash
helou :) ja tylko napisze, ze czekam z niecierpliwoscia na wiesci od grazi i na swoje usg, ktore juz jutro po 18 :) a ze juz mam za soba dzemy i soki z truskawek oraz kompoty z czeresni, to dzisiaj mam w planach zabranie sie za czarna porzeczke ;) zyczcie mi wytrwalosci, hehe :)
Temat został zablokowany.
13 lata 10 miesiąc temu #23551 przez kivi
Linta sorki ale ta zgaga mnie zmyliła...a może zrób już ten test co? :-)))))))))))))))))

Nie byłam jeszcze u endokrynologa...jutro idę do moejgo lekarza i bedziemy o tym rozmawiać. Nie napiszę wiele bo padam na pysio, wróciłam z pracy, wzięłam prysznic i już leżę, pośpię z godzinkę dwie...nie jestem do życia po powrocie w pracki, dziś pobolewa mnie dość mocno podbrzusze...jestem pewna, że 100% zwolnienia to dobry pomysł!!!

Buziaki dla Wszystkich!!!!

Grazia wracaj i opowiadajjjjjjjjjjjjjjjjj czekamy!
Temat został zablokowany.
13 lata 10 miesiąc temu #23570 przez linta
kivi napisał:

Linta sorki ale ta zgaga mnie zmyliła...a może zrób już ten test co? :-)))))))))))))))))


Boję się, że to za wcześnie na test.
Temat został zablokowany.
13 lata 10 miesiąc temu #23637 przez sasasasa
Witajcie dawno się nie odzywałam ale to przez przeciągając się remont!
Wczoraj odebrałam wyniki: TSH 1,26 (norma 0,27-4,2) i prolaktynę 31,00 (norma 3,4-24,1) co o tym myślicie?Bo ja dopiero jutro zapisze się na wizytę do gina ale wwjuż się naczytałam w necie różnych opini o podwyższonej prolaktynie i z jednej strony niektóre dziewczyny szybko zachodzą w ciążę a inne pomimo brania leków nadal nie zachodzą. A może któraś z Was miała podobny poziom prolaktyny?
Pozdrowienia dla wszystkich
Temat został zablokowany.
13 lata 10 miesiąc temu #23638 przez Madzia89862
no eash czekam z niecierpliwoscia dzis na jakas foteczke z usg:)
Temat został zablokowany.
13 lata 10 miesiąc temu #23641 przez magga146
czesc dziewczyny
dzisaj dostalam @ ;( choc w tym cyklu nie myslalam tak o posiadaniu dziecka to i tak jest to dla mnie bardzo dyze rozczarowanie :(. ja normalnie do niczego sie nie nadaje :( po co komu taka zona ktora nawet w cizae zajsc nie moze. normalnie mam taka zalamke jak nigdy w zadny cyklu nie czulam sie tak podle jak teraz. najchetniej bym siadla i wyla. nie lubie siebie swoje ciala nic.... ehhh jakie to wszytsko popierdzielone.
Temat został zablokowany.
13 lata 10 miesiąc temu #23645 przez Madzia89862
magga nie mow tak...wiem ze to przykre ale..nic na to nie mozemy poradzic.tak juz jest.jedne staraja sie jak tylko moga i nie moga a inne nie chca a moga.taki juz jest w naszej naturze.nadejdzie moment ze i ty bedziesz cieszyc sie dzidzia.spojrz jak na naszym forum cuda sie zdarzaja:)
Temat został zablokowany.
13 lata 10 miesiąc temu #23649 przez eash
magga, choć zabrzmi to może śmiesznie, wręcz głupio, to jednak napiszę "nie martw się, będzie dobrze". wiem, że czasem człowiek traci nadzieję, ale mocno wierzę w to, że prędzej czy później ją odzyskasz i znów z optymizmem zaczniecie starać się o maluszka. i wierzę, że prędzej czy później wam się uda :) zobaczysz. każda z nas - jedne krócej, inne dłużej, a jeszcze inne bardzo długo - starały się o malucha i część już doczekała się potomstwa albo ciąży. tobie też się uda, mówię ci - tylko uwierz :) marzenia się spełniają, naprawdę...
Temat został zablokowany.
13 lata 10 miesiąc temu #23656 przez Mirella
Wrrrrrrrrrrr.......... napisałam długiego posta i coś dziwnego się stało, nagle okazalo się że nie jestem zalogowana i cały zniknął w cyberprzestrzeni...... kurcze, nie mam teraz czasu go powtórzyć, później może się uda,
Tylko słówko do Maggi, nosek do góry, na dobrej drodze jesteś, ja to widzę wyraźnie :)
Temat został zablokowany.
13 lata 10 miesiąc temu #23667 przez lolcia
magga146 wiem co czujesz, ja też kilka miesięcy temu miałam takie same myśli, załamałam się, wtedy ogromnym wsparciem okazał się mój mąż :) Teraz jestem w ciąży i jesteśmy oboje bardzo szczęśliwi, że się udało. Wiem, że jest Ci trudno, ale głowa do góry, wszystko ułoży się po Twojej mysli zobaczysz :) Nie znam dokładnie Twojego przypadku, ale może powinnaś odwiedzić innego lekarza? Ja zmarnowałam 9 m-cy na lekarza, który chętnie brał pieniążki za prywatne wizyty, jednak nie potrafił mi pomóc. Zmieniłam lekarza, przy pierwszej wizycie dostałam skierowanie na badania, przy drugiej tabletki a trzecia to było potwierdzenie ciąży, więc widzisz Kochana, nie zawsze musisz obarczać winą tylko siebie, bo nawet jak coś się poprzestawiało w naszych organizmach to po to chodzimy do lekarzy, aby nam pomogli wszystko naprawić :) Trzymam mocno kciuki za Ciebie i za całą resztę Kobietek, które wciąż się starają, dziewczyny uda Wam się, nie ma innej możliwości :)
Pozdrawiam Was serdecznie :)
Temat został zablokowany.
13 lata 10 miesiąc temu #23688 przez sunaja21
sasasasas- Kochana tsh masz wrecz cudowne jakby to powiedział moj endokrynolog:) ale niestety musisz zbić prolaktyne bo inaczej raczej nici z ciązy- ja tez miałam za wysoką prolaktyne miesiac brałam Bromergon i okazało sie że jestem w ciązy a wczesniej za cholere nie wychodziło także spoko uda sie napewno:)
magga- słońce wiem ze jesteś zalamana my wszystkie znamy to uczucie :( ale musisz być silna na kolejny miesiac wiec głowa do góry bo przecież my sie nie podddajemy prawda ?:)
eash- czekamy na foto z usg:)
kivi- i na twoje wiesci :)
grazia - i z niecierpliwieniem na wieści od grazi :)
a u mnie ok -brzuszek cutke urósł narazie ale sampoczucie lepsze :)
sciskam


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]
Temat został zablokowany.
13 lata 10 miesiąc temu #23700 przez Joanna-Rona
magga Nie myśl tak !! Nie możesz się dołować bo psychiczne nastawienie jest bardzo ważne-naprawdę. Czasem to musi troszkę potrwać. Moja przyjaciółka też się bardzo długo starała i teraz jest już w 12 tc choć też miała ciemne myśli, nie poddała się i popatrz teraz będzie szczęśliwą mama! Napweno następnym razem się uda :)
Temat został zablokowany.
13 lata 10 miesiąc temu #23720 przez magga146
dziekuje bardzo dziewczyny, troche mnie podniesliscie na duchu :) choc nadal mam dola :( boje sie ze jest ze mna cos nie tak i ze nie da sie tego wyleczyc :(

lolcia
moja pani doktor jest bardzo zaangazowana w leczenie, daje na wszytskie potrzebne badania w gabinecie tez robi mi wszytsko co jest mozliwe, chodze prywatnie i chce mi zrobic badanie hsg i zebym nie placila to mnie bierze do sibie do szpitala i bede miala na kase chorych. wiez stara sie. dlatego nie mysle narazie nad zmiana ale napewno nie odzucam takiego rozwiazania.

mirella
tez tak mialam. na jednym z watkow splodzilam bardzo dluga notke taka prosto z serca i poszlo w swait bo mnie wylogowalo :(

jeszcze raz dziekuje za wsparcie jestescie kochane mam nadzieje ze niedlugo mi przejdzie.
caluje Was bardzo
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl