BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 6 miesiąc temu #237088 przez @nulka
łeeeee, zeby robić zdjęcie to musiałaym go wytargać z lodówki co ją mam w spiżarce, nakryć jakiegoś obrusa i wyciagnąć świąteczną porcelanę i rodowe srebra a mi sie nie KCE :) :) :P :P :P :P :) :)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #237118 przez agnesssa
@ już przylazła i to terminowo :angry:

Dorcia Dorcia Dorcia i Lenka co by poszło szybki i sprawnie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: !!!!!!!!!!!!!!!!!






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #237164 przez mesy
agnesssa co się martwisz następna @ mikołajkowa więc tam działaj :lol: :lol: :lol: :lol:

Aguska ty masz przewalone z tym @ .... nagadaj lekarzowi niech się za to bierze konkretnie a nie gada tylko :silly: :silly: :silly: :silly:

@nulka
gratuluję torta hehe ja jeszcze nigdy nie robiłam :silly: zawsze gotowca kupowałam :lol: :lol: :lol: :lol:

Dorcia trzymaj się tam :) :) :) :) :) :kiss:


Dziewczyny ile gdzieś się czeka na wyniki nasienia ? kurde mój idzie we wtorek a ja już bym chciała znać wyniki :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #237173 przez ann-sunshine
Gosiaku, imiona już dawno były wybrane (pod avatarkiem mam opis) tylko dopiero teraz na migająco. Będzie Marta Małgorzata. I mam nadzieję, że pisiorek się nagle nie objawi, bo będziemy mieć problem. Wolałam szybko imię wybrać, żeby przestać się tak bezosobowo do dziecka zwracać i o nim mówić.

Ajłona - do szkoły rodzenia już od miesiąca chodzę. Tylko że panowie byli na pierwszych zajęciach, potem dostali 4 zajęcia wolnego bo o ciąży gadałyśmy, a teraz od tego wtorku jeżeli chcą rodzić rodzinnie to mają obowiązek chodzić bo wchodzimy w tematy: poród, a potem opieka nad maleństwem. Grupę mamy bardzo dużą bo aż nas 12 ciężarówek i jak prawie każda z chłopem przyjdzie to rzeczywiście bywa wesoło, bo faceci jakoś tak jak mali chłopcy do niektórych tematów podchodzą.

Aguska23, dobrze że do innego gina zawsze dobrze jest skonsultować

Emka, na twoim miejscu tak jak Aguska poszłabym jeszcze do innego gina, posłuchać co powie, bo tamten chyba nawet sam nie był przekonany do tego co mówi

Dorcia :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #237182 przez ajłona
Dorcia Dorcia!!!!!!! Jesteśmy z Tobą!!!!Myślami oczywiście ;)Lenka goł!!!
Lacra buhahahahahaha. o biednej Hance teraz głośno...
Kobietki ja jestem zdania, że jak gin nie pasi od razu zmiana i już, szkoda czasu na konowałów, no!!!!
Ann no to jeszcze troszkę muszę poczekać, fajno będzie chodzić na takie zajęcia...
pozdro Kobity!!! mnie dziś obudził mały głód, jak co ranek ;) ach ten mój głodomorra!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #237221 przez madziaska
Dorcia jeszcze nie rodzi i chyba nie perdko. Lekarz stwierdzil, ze wszytsko pozamykane. Zostawili ja w szpitalu jak poszla na KTG, bo dziewnie czula ruchy malej. Ze wzgledu na jej przeszlosc zostanie juz do konca ... ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #237250 przez gosiak
Dotcia trzymam kciuki :kiss: :kiss: :kiss:

Madziaska jaki fajowy avatarek, piękny brzuś :kiss:

@nula tort z nutellą wow musi być pyszny :lol:

mesy mój ma jutro badanko i cholera stresuję się wynikami, chciała bym znać a z drugiej strony boję się :(

Lacra wstydź się kawały o Hani? buahahah ale prawda wszędzie o niej i w radiu i w kolorowych ...ale o to tu chodzi, nie ważne jak, ważne że się gada :laugh:

miłej niedzieli babolce :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #237269 przez madziaska
Dzieki Gosiaku :kiss: To taki brzucholek jeszcze z lata ;)
trzymam kciuki za dobre wynika malza :)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #237276 przez gosiak
Madziasku pamiętam;) Ty rodzisz Hanie a ja testuję pozytywnie :lol: hehe oj bardzo ale to bardzo bym chciała :woohoo:

Pięknie wyglądasz brzucholek cudny :kiss: :kiss: pogłaskany :blush: :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #237278 przez mesy
Gosiak ja też się stresuję i to bardzoooo :silly: no ale musimy swoje odczekać :silly: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #237281 przez Lacrijka
Madziaska, piekny brzuś !!! Ale Hania ma chacjende hehe Nie bedzie chciała wyjsc na zewnatrz :) :) :) Tez sobie poglaskalam, a co .. :) :) :)

Jade na roczek, pewnie wroce w zlym humorze :( :( :(
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #237283 przez Asik
witaski kochane :)

Madziaska boshhh jak ten czas leci :) :) brzunio sliczny i taki duży :) Hani sie pewnie nie bedzie spieszyło jak ma taki apartament :) Szymek w swoim siedział 12 dni dłużej :)

a tu mój mały rozrabiaka :) nózkami sie bawi :) uwieeelbiaaaa

i drugie ze smokolem :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #237296 przez gosiak
Szymcio jaki już duży, śliczny jest, buziaki od ciotki :kiss: :kiss:

Lacra będzie dobrze :blink:

idę z mężem na spacerek, ale zimno jest że w sumie nosa mi się nie chce wychylać, no ale nawdychamy się świeżego powietrza to i szybciej pójdziemy spać, bo małżyk rano musi byc wypoczęty :laugh:


patrzcie na co się dziś natknęłam hihih

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #237391 przez ajłona
Madziaska wyglądasz pięknie!!! Brzusio boski :*
Asik a Szymcio sama słodycz :*
Gosiak ta bluzeczka cudaśna...
u mnie też tak zimno, że szok...dziś nie wylazłam z chaty tylko przed tv się leniłam, ale od jutra praca więc zapindol konkretny...
Gosiak, Mesy trzymam za Was i Waszych mężulów kciuki moccccnoooo!!!
Wiadomo co z Dorcią? Madziasku dasz nam znać co nie?
pozdrawiam
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #237396 przez chłopek
a u mnie super słoneczko było dzisiaj, a teraz mrozi.
Asik a Szymuś jest kochany, juz się nie mogę doczekać jak będe mieć takiego maluszka w domu.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl