BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 5 miesiąc temu #235972 przez magduska
a u mnie nici z wyjsci :dry: maly M nie mial z kim zostac,mezulek jej w pracy i niestety lipa :dry: ale pojdziemy innym razem
no coz dzis nie bede sie bawic w kopciuszkowa hehe ksiezniczke :lol:
lacra zimno,bylam zapalic to az mi sutki zamarzly hehe :side: :lol: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #235988 przez Marta M
Ja pamietam jak latalam po wszystkich forach a szczegolnie no jak zblizal sie maj to majowki, jak czerwiec czerwcowki...a teraz czasu brak, ale wrzesniowki i staraczki staram sie ogaranic :):)

ajlona buziakuje i czekuje na ten porzadny wystrzal :):)

Insomnia :kiss: :kiss: A fryzurka pierwsza klasa :) Ja nie mam odwagi pozbyc sie swoich klaczkow a o takiej fryzurce czesto marze ;)

gorla dziekuje :)

Magduska, widze ze wrocilas na stale :):) I gratuluje decyzji o slubie ;)

gosiak Maja ucalowana :lol: A meza czochraj, czochraj ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #236006 przez Mirella
Marta no widzisz, a ja tu od początku siedzę, to wiesz ile bym musiała odwiedzać??? Nie daję rady, ledwo tu i na mamusie 2009 włażę, ale tam mały ruch jest. No czasem jak mi co w oko wpadnie to odpiszę.
A pamiętam czasy jak forum od deski do deski czytałam ;) Dacie wiarę? I śniegiem mnie nie straszyć bo jutro tuje sadzimy, no :P
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #236015 przez magduska
dzieki marta,najwyzsza pora dopiac wszystko na ostatni guzik,moze potem pojawi sie fasolka :lol:
a tak jak pisalam majeczka przecudna,nie moge sie na nia napatrzec :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #236048 przez @nulka
ja weeeeeeeeeekend rozpoczęłam :)
właśnie goście se poszli i se włączyłam ZP
aście naskrobały :laugh:

ajłona no U2 to moje klimaty.... B)

no kwoli wyjaśnień, zrobiłam se u kosmetyczki rzęsy, nie wiem jak bo mi kazała oczy mieć zamknięte :lol: ale lepiła mi ten badziew ze 2 godziny, efekt szokowy :ohmy: :ohmy: :ohmy:
ale generalnie wszystkim się podoba prócz mojego eMota :angry:


a ogólnie to czytam tak te dzisiejsiejsze posty i cieszę się że wszystkie bejbiki serduchowe i zdrowe i rosnące :) :) :) :)
wogóle to fajny klimat na staraczkach bo dzidziusiowy :) :)
a jak dzidziolkowy to taki cieplutki, pachnący i cały z nadzieją dla staraczek :) :)

też bym tak KCIAŁA :( ino mi nie idzie...


ajłonka co do diety winno orzechowej to ja nie jestem dobrym przykładem jej stosowania, owszem endo mi się ładnie poprawiło bo to gienka stwierdziła ale poza tym dzidkowi i tak ono nie odpowaiada. :( A generalnie to chodzi o zawarte w orzechach włoskich i migdałach kwasy omega jakieś tam które budują puszyste endo bo one ogólnie od tkanek miękkich, nabłonków itp. Natomiast winko, jak to winko :) ładnie po nim ukrwiona macica czyli pracująca na swój wygląd i bardziej chętna na zagnieżdżenie zarodka :) i utrzymanie go

magduska fajnie że Cię tutaj ostatnio więcej :)

Insomnia ja mam podobną fryz tylko że ja blondi i bez grzywki i przedziałek na środku mam i zawsze miałam dłuższe włosy a teraz stwierdzam że ta fryzia jest bardzo praktyczna bo po umyciu się za wiele nie narobię przy niej bo sama się w zasadzie układa.

aaaaaaaa i zapomniałam dodać że mam duuuuużą wyobraźnię i w zasadzie wszystko widze w obrazach i jak przeczytałam i se wyobraziłam krowę w pampersie na mordzie to zachowałam się tak, że eMek spojrzał na mnie jak na upośledzoną :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #236054 przez Insomnia
Witam :lol:
Od razu mówię że nie doczytałam bo tyle naskrobałyście a ja w ten weekend czasu nie mam. Nadrobię Was w poniedziałek...

Chciałam zapytać czy widziałyście gdzieś moją @? Bo się ze mną w chowanego bawi...

Pozdrówka i udanego weekendu :kiss:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #236061 przez mesy
Gorla a ty mnie nie łap za słówka cooooooooooooooooooooooo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: zboczuch :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:



Gorla hehe nic mój na to :lol: mus to mus będzie musiał dłubać orzechy haha już sam mi wczoraj powiedział gdzie można kupić :lol: :lol: :lol: :lol:

A co do tej inseminacji to ma mieszane uczucia ale mam nadzieję że po tych tabsach jakoś mi to ruszy i 2 grudnia doktorek mi powie kiedy się pyknąć :lol: :lol: :lol: :lol:

Ann
wiesz wydaję mi się że lekarz puki co próbuje własnymi siłami tzn za pomocą tabletek ale powiedział że jak będę miała wyniki mojego i przyjdę 2 grudnia to wtedy będziemy dalej działać jak mi tabletki nie pomogą :silly: :silly: więc wszystko jest na dobrej drodze :silly: mam nadzieję :silly:


Insomnia
ja Ci mówiłam że ta twoja @ to w tym cyklu jakaś dziwna bo się dogadać z nią nie umiałam tylko na migi haha
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #236076 przez agnesssa
Gorlastrasznie się cieszę, że słyszałaś serduszko i mam nadzieję, e już jesteś spokojna :lol:

Mesy no całe szczęście, ze Ty do tego gina poszłaś, bo tak byś nie wiedziała co i jak :woohoo:

Chciałam dużooo napisać ale już wszystko zapomniałam, bo tyle się postów porobiło :laugh:

Insomnia ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: Haaaaaaaa ona już nie przyjdzie, ten arsenał Ajłonki daje radę :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #236088 przez ajłona
ajłona wytoczyła sprzęt któremu nikt nie podoła i nic!!!!! A jak!!!!! Takżę testujcie Kochane!! Agnesska i Ty także ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #236090 przez Mirella
ajłonka to musisz się jeszcze dozbroić nie wiem w co bo u mnie @ szaleje od paru dni ;) a Insomnia to naprawdę podejrzana jest :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #236170 przez ann-sunshine
Nowe zafasolkowane i przyszłe zafasolkowane - zwróćcie uwagę, że od 1 stycznia wchodzą nowe (a właściwie stare ale do tej pory zawieszone) warunki ubiegania się o becikowe - znów będzie trzeba przedstawić formularz od lekarza potwierdzający to, że jesteście pod jego opieką już od 10 tygodnia ciąży, warto o tym pamiętać i w razie czego wbić na pierwszą wizytę wcześniej
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #236186 przez Marta M
Jeszcze Wam posmiece:
tylko cos mi glos zjadlo



Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #236243 przez gosiak
jeju jeju majeczka jest przesłodka i jak się rozgląda, wszystko ją ciekawi Kochana jest :kiss: :kiss: :kiss: i cała mama :laugh:

@nulka mam tak samo zawsze sobie coś wyobrażam i się często sama śmieje do siebie i nikt ni wi o co mi chodzi i z czego sie śmieję :blush: a najlepsze jak mi się coś w nietypowym momencie przypomni i nie moge się od śmiechu powstrzymać :lol: :lol: kiedys u dentysty śmiałam się że jak się nachylał nademną i widziałąm w jego okularach swoją gębę rozdziabioną i się aż trzęsłam tak mi się śmiać chciało :blush: i w kościele często napada mnie śmiech np zobacze dziadka w krzykrótkim krawacie :lol:

Insomnia no niech ta @ się nie znajdnie przez 9miesięcy :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #236248 przez KALKA17
cześć dziewczyny,

tak samo jak wy starałam się o dzidzie od maja br. Jakiś czas temu odezwałam się nawet na forum, ale później przestałam, nie potrafiłam o tym pisać czy też mówić, ale czytam Was regularnie od 4 miesięcy. Cieszyłam się z Wami kiedy którejś się udało, lub smuciłam gdy znowu nic. W niedziele robiłam test i jak zwykle jedna krecha i załamka, ale @ nie przychodziła, a powinna byc w ten wtorek, ciągle czułam że się zbliża oraz strasznie bolały mnie piersi, dziś rano wpadłam na pomysł by zrobić test, miałam tylko owulacyjny, podobno też wykrywa ciażę, ku mojemu zaskoczeniu wyszły 2 krechy, pojechałam szybko do sklepu po test ciążowy i oto wynik pregnant 1-2 weeks. Jestem tak zaskoczona że nie potrafię się nawet cieszyć. Nikt jeszcze nie wie jesteście pierwsze, narzeczony wróci kolo 15,gdy kupowałam test kupiłam też malutkie buciki które zapakowałam razem z testem, dam mu jak wróci z pracy, niczego się nie spodziewa bo nawet nie mówiłam że @ mi się spóźnia. Dziewczyny pisze to żebyście się ni załamywały, ja czekałam 7 miesięcy, na początku tylko płacz i załamka, udało mi się namówić n żeby ograniczył piwko i papierosy, brał też od3 miesięcy witaminy dla mężczyzn na poprawienie płodności, wierze że pomogły. Zaczęłam też mierzyć temp. gdyby nie to to w tym miesiącu ominęłabym owulke bo zamiast 14 dnia wtedy gdy był ból jajników, była 18 dnia. Na szczęście udało mi się nie zwariować, bo ostatnio miałam dużo na głowie, jakiś miesiąc postanowiliśmy że bierzemy ślub w kwietniu, jesteśmy razem 10 lat, 3 lata zaręczeni, więc nie ma na co czekać. Dzięki temu zamiast o dzidzi zaczęłam myśleć o wesele, organizowanie restauracji, sukni, orkiestry, fotografa, a nie jest to proste dla nas bo jesteśmy w Anglii, więc siedziałam całymi dniami z głową w kompie i szukałam wszystkiego, teraz do ślubu pójdę w 6 miesiącu :). Dziewczyny głowa do góry, wierzę w każdą z Was, jestem pewna że wszystkie będziemy mamami, mnie też wkurzało jak ktoś mi mówił żeby nie myśleć, nie panikować, ale to naprawdę w niczym nie pomaga a tylko przeszkadza, mnie to nawet n zabronił wymawiać słowa dziecko przy nim, bo od razu mu się już nic nie chciało.

Pozdrawiam Was i miłego weekendu :)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #236249 przez Marta M
Kalka ja pamietam ze pisalas juz na forum, ogromnie sie ciesze z Twojego szczescia i ze sie Wam udalo :) Rowniez pozdrawiam :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl