BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 6 miesiąc temu #235617 przez gosiak
Lacra ja tak tylko do Was tak pisze że się stresuje M w ogóle nie wspominam, a pokłóciliśmy się wczoraj :silly: ale po godzinie była zgoda :blink:

no ciekawe jak ten żel się spisze :unsure:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235619 przez Lacrijka
To teraz ma byc spokój u Gosiaków, nie denerwuj eMka, badz dobra i grzeczna.. Bedzie dobrze Gosiaku :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235620 przez gosiak
Lacrijka napisał:

To teraz ma byc spokój u Gosiaków, nie denerwuj eMka, badz dobra i grzeczna.. Bedzie dobrze Gosiaku :kiss: :kiss: :kiss:



:kiss: :kiss: :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235667 przez @nulka
cześć wam :( :( :( :( :(
a mój eMowit powiedział że mu się moje rzęsy nie podobają i już mam tak nie robić.. :( :( :( :(
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235671 przez Lacrijka
@nulka - nie smutaj :kiss: :kiss: :kiss: Powiedz mu ze wcale Ci nie jest przykro ze jemu sie nie podoba bo wazne jest to, ze podobaja sie Panu od geografii czy matmy hihihi (nie wiem jaki macie personel) :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235676 przez gosiak
a najlepiej jak powiesz że dyrowi się podoba :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #235678 przez @nulka
dyr i z-ca to baby :(
matematyk stary pierdziel
tylko wuefisty w miare męskie ale my w symbiozie zyjemy i taki tekst to by 3 wojnę światową wywołał. Mój eMo jest zazdraśny jak byk i gotów ebnąć za samo podejrzenie ;)

nawet sąsiady emeryty.... :(
ech.
okrzyczę dzisiaj eMa i tak sie skończy coś czuję i bede obrażona i on też sie zawiesi :(


a za miesiąc i tak se uzupełnię bo mi się podoba :P :P :P :P :P


idę firany wieszać
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235680 przez saiko
insomnia - naprawde fajna fryzurka
emka - fantastyczny avatar :). Ja na szczescie nigdy przenigdy nie mialam plamień, nawet to implementacyjne mnie ominelo ;)
bidol - trzymam kciuki, żeby wszsyko było ok
Dorcia - ło matko!!! ale brzuchol :D tez taki bede miala?
gorla - ja moge iść za ciebie do gina :D nie moge sie doczekac poniedzialku bo wtedy pojde z wynikami. Juz tak chcialabym żeby powiedziala "O! faktycznie jest pani w ciazy". Bo wciaz nei czuje sie jakbym byla
lacrijka - a ten zel na pewno bezpieczny? ja bym chyba nei ryzykowala - lepiej żreć wiesiolka i siemie
@nulka - a co zrobilas z rzęsami?

na obiad zjadłam 3 kawałki pizzy - ciezko mi teraz ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #235687 przez Lacrijka
Saiko - raczej bezpieczny, kilka dziewczyn na Skarbku uzywa a czesc z nich zaraz rodzi.. Nie wiem czy im pomógł ale raczej nie zaszkodził. Po wiesiołku mnie muli a siemie lniane juz mi nosem wyłazi.. Bleeee Kupiłam sobie tez olej lniany w kapsułkach i zobaczymy co bedzie..

Ja tez musze porzadnie przemyslec temat firanek u nas, kurcze ja nie wyrobie z myciem okien bez firan :dry: :dry: :dry: Musze to jakos obadac ...
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235692 przez emka
saiko dziękówka , dziwna sprawa z tymi plamieniami - do wyjaśnienia :huh:
lacrijka nie mam pojecia co to wisiołek i na co pomaga siemie? jestem do tyłu co... :silly:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235702 przez Aguska23
Witajcie
Zdaję mały meldunek... Normalna @ się nie pojawiła. Nadal tylko ni to plamienie nie to co. Zrobiłam betę dziś i potwierdziła, że w ciąży nie jestem. Ale we wtorek idę do gina nowego niech zbada i zobaczy o co chodzi, bo w tym cyklu już zgłupiałam
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235703 przez ann-sunshine
Insomnia - super pasuje Tobie ta fryzurka. A facety tak mają, że najchętniej to by u kobiet długie włosy widzieli. Jak ścięłam się po ślubie to mnie mój mężyk prawie do domu nie wpuścił. Przyzwyczai się i tyle.

Bidolek trzymaj się kochana i nie stresuj, zaciskam mocno aby twoja fasolinka mocno się do ciebie przyssała i nie puściła przez kolejne 30 tygodni

Lacrijka, a może to tak natura ci podpowiada, odpoczynek od seksiku, a potem za to jak zaczniecie działać to skutecznie i celnie. W każdym razie wyciągam z dołka za uszy :kiss:

Anulka, dziękować za Oskara (a Wy zazdrościjcie tak jak Ajłonka, to mój Oskarek i się nie podzielę) B)

Mocno gienkowy ten tydzień jest, miałam być dziś ale byłam wczoraj, fasolinka moja rośnie i wszystko u nas tak jak być powinno, uspokoiłam się i bardzo z tego cieszę

Chusteczka, a mnie to nic nie powiedział o rutinoskorbinie jak mu się na krwotoki z nosa na początku ciąży skarżyłam :S

Mesy, ale że tak w ogóle masz te cykle bezowulacyjne? Czy można to stwierdzić po badaniu w danym jednym cyklu? A czy coś mówił jaka jest tego przyczyna? Bo tak same z siebie to one chyba nie są bezowulacyjne (wina hormonów lub czegoś)? Trzymam kciuki, żeby tablety postawiły twoje cykle do pionu. Doczytałam co tam naskrobałyście z Lacrijką. Popieram w 100% - lampka!!! (nie butelka) czerwonego wina (u mnie do połowy cyklu łykana w cyklu w którym się udało) i garść orzechów włoskich do końca cyklu (mężuś karnie obierał), czy to to zadziałało to nie powiem, ale na pewno nie zaszkodziło! Trzymam kciuki.
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235726 przez gorla
Lacrijka napisał:

Nie tylko 4 dni ale do samej owu a orzechy cały cykl mozna. I zadne solone, normalne orzeszki włoskie takie z lupinki najlepiej albo migdałki z paczki..Ja se naruchałam od tesciowej takie w lupinkach i mi eMon lupie co wieczór do miseczki :) :) :)


buhaha naruchałam od teściowej :side: :side: :side: leję normalnie Lacra jesteś zajebiaszcza
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #235732 przez gorla
mesy napisał:

Lacra daj znać jak się sprawdzi :silly: :silly: :silly:
Ja to już żadnych specyfików nie kupuję hehe oddaje się w ręce gienka niech działa teraz :silly: :silly: :silly:


mesy to drugie zdanie jakies takie dwuznaczne :laugh: a co twój chłop na to :lol: w lidelu sa twarozki z orzechami pyszności :laugh:

A ja byłam u gina i jest serducho!!!!!! :lol: :lol: fasolinex ma 1,30 cm, ale foty niet bo sprzęta maja dupowatego co nie drukuje. Dostałam skierowanie an badania , ale mam przyjsc za 3 tyg. :angry: :angry: ocipiała, ze tak długo bede czekać, bujne się do prywatnego gina z wynikami :silly: :silly: :silly:

dobra zwijam manatki i lecę do doma, jestem u rodziców. Zajrzę z wiejskiej chaty wieczorem , jeszcze flagę musze na domie wywiesić, kurde a na strychu światła ni ma :angry: :angry:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235745 przez magduska
goral to gratulacje fasolinki :lol: i teraz to dbaj o siebie i korzystaj z urokow ciazy, :P

a ja wreszcie wrocilam,zalatwilam sobie sprawy wszystkie :lol: jutro na szczescie dzien wolny od pracy,musialam nadrobic bo nabazgralyscie tyle,ze bosshhhe :lol:

jak dobrze pojdzie,to moze wieczorkiem wybiore sie z kolezanka na piffkkooo,bo mi sie jakos zachcialo,moj jeszcze o tym nie wie :lol: a zreszta i tak nie musi,komunikuje,ze wychodze z M, i mam swiety spokoj :woohoo: zawsze na wychodnym mowi mi,zeby zbytnio nie zabalowala i wrocila do domu przed 12.00 hehe dobre, :laugh:

chyba dziewczynki zaczne nagminnie jadac orzeszki do snu :blink: zeby fasolke przywolac do siebie,a ino zapomnialam o kieliszku czerwonego winnka,to chyba tak dla przetrawienie tych orzeszkow :P :silly:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl