BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 5 miesiąc temu #248830 przez Emilia_m
Asita82 Gratuluje !!! Super że się udało. Na pewno wszystko będzie dobrze. Oszczędzaj się, nóżki do góry i niech wszystko będzie idealnie. A na pewno będzie. Cieszę się razem z tobą!
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #248860 przez ViFi
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. napisał:

VIFI gratuluje wyników. Wyniki które przedstawiłaś na forum są negatywne, czyli dobre- nie masz przeciwciał. Na pocieszenie mogę przytoczyć przykład mojej koleżanki, która po poronieniach urodziła zdrowe dziecko.

Emilia brawa dla Twoje męża. Jeśli to nie zadziała powinno się zamknąć babę z dala od normalnych ludzi.

Trochę mnie nie było. Miałam zwariowany okres w pracy i w domu. Nareszcie przywieźli nam meble i łóżko. Nasze mieszkanie zaczyna wreszcie przypominać mieszkanie a nie partyzantkę z czasów studenckich. Jeszcze czeka nas tylko remont łazienki i przedpokoju. Ale to chyba zrobimy na wiosnę.

Na koniec jestem winna przeprosiny Ajłonie kilkadziesiąt stron temu twierdziłam że jej armaty nie zadziałały na moją @. Miała być 25 listopada a do dziś jej nie ma. Zrobiłam więc test a nawet dwa. Hurra! Dwie grubiutkie kreseczki! :lol: Mężowi już powiedziałam, a właściwie obudziłam go machając mu przed noskiem testem. Był w szoku, oczywiście pozytywnym. Ja wciąż nie mogę w to uwierzyć. Dobrze, ze kupiłam dwa różne testy.


Dziękuję za ciepłe słowa.
A na Twoją wiadomość i testy łezka w oku mi się zakręciła.
Nie mam dużego doświadczenia,ale takie bóle są normalne, bo zaczynają sie naciągać więzadła...
Teraz dbaj o siebie :)
rozkurczowy jest też Skopolan ale wiem ze lekarze preferują No-spe. Podejrzewam, że wymiotowałaś po No-spie jak miałaś okres(ja także wymiotowałam)===ale spróbuj teraz organizm może inaczej zareagować ale wcześniej coś zjedz aby nie na pusty żołądek.
Moja sistra na przykład nie mogła zaszywać kwasu foliowego i dostała witaminy.
Ale się rozpisałam....

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #248864 przez monka
Asita gratulacje :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #248867 przez Mirella
Asita łapaj buziale :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


na mój wątły ostatnio nos czarownicy będzie chłopiec :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #248874 przez monka
Do mnie niestety przyszła niechciana @ i to z rozmachem :( :( :(
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #248887 przez ajłona
czytałyście Asitę????????????czytałyście????????????? hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaa!!!! i co Parówki!!!!!!!!!!!!!!!!! DZIAŁA!!!!! CZASEM POBŁADZIĆ SIĘ ZDARZY ALE DZIAŁAJĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ!!!!!!!!HHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!! :P :P :P :silly: :silly:
ASITA GRATULUJĘ NAJMOCNIEJ :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #248891 przez mesy
asita gratuluję pięknych II kreseczek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #248969 przez emka
ASITA GRATKI!!! :)

Mesy , Gosiak Lakrijka Wy chyba najbardziej obcykane w temacie, odebrałam wynik 21 dc badałam progesteron
wynik 94,35nmol norma faza lutealna 5,3-86nmolCo to oznacza? Błam sie ze mam niedomoge lutealną a tu wychodzi ponad normę ;) O co chodzi??

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #248972 przez agnesssa
Asita GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ja od razu sie humor poprawia jak któraś wstawi dwie kreseczki :woohoo: :woohoo: :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #248976 przez chłopek
asita gratuluje
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #248980 przez mesy
Cześć :lol: :lol: :lol:

emka ja się nie znam :silly: w życiu nie miałam takiego badania robionego ;) ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #248981 przez gorla
Asita gratulacje, bardzo sie cieszę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

U mnie tak pizdziło, ze nie spałam całą noc, ale o dziwo mi sie nawet nei chce, nie mam prądu w chacie, ale jak narazie mnie to wsio rybka, bo jestem u rodziców :lol: :lol: :lol: zerwało nam talerz od cyfry, wyrwało szklarnie, która spierdzieliła sie na gołąbki u sąsiadów :S :S :S :S :S :S pełno jakiś rur na pdwórku, nie wiem skąd nie nasze, rynna od sąsiadów. Mówię wam bałam sie jak nic. Jeden plus wichury :silly: :silly: pięknie mi liście sprzątnęło z ogródka i przeniosła je do sąsiadów :lol: :lol: :lol: :lol: a juz sie przymierzałam do grabienia :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:
Małza wyganiam do lekarza, ale dziś nie,bo... :angry: :angry: :angry: nie ma prądu i obrządza zwierzaki ręcznie, potem jedzie z moim autem opony wymienić i do Starego Pola do agencji z papierzyskami i nie zdąży :angry: :angry: :angry: wdupię go chyba do bagażnika i sama wywiozę inaczej nie da rady z tym matołkiem :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #248986 przez mesy
gorla pod pachę go i na siłę do lekarza :lol: :lol: :lol: co on tak łazi z rozwaloną głofffą ?? :>

łoooooo mówisz taka wichura ? :lol: :lol: :lol: a u mnie ledwo ledwo powiało :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #248988 przez chłopek
goral u nas też wieje no ale nie tak jak u ciebie, mi tyllko kosz na śmieci wywaliło dobrze że pusty był,
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #248995 przez emka
gorla , u mnie to samo, piździło aż strach i liście mi też sprzątnęło i pięknie ogrodzenie zerwało, nie mam wykończonej chaty i po poddaszu wiart chulał niemiłosiernie, aż cała kołdra sie nakryłam... i jakoś udało sie zasnąć. Mąż łaził po nocy bo sie bał ze blaszany garaż zmiecie do sasiadów... Masssakra prądu nie ma w chacie zimno bo na gaz a do tego po jakąś cholere prąd potrzebny, jak do wieczora nie bedzie jade do rodziców spać!! :P


Ej a widziałyście Marek stracił Hankę ale zyskał autko! :P

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl