BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 5 miesiąc temu #249779 przez Lacrijka
Gorla - ... :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249795 przez monka
Gorla przykro mi :( :( :(

:kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249801 przez Mirella
Gorla przytulam moooocno i jakbyś chciała popłakać to moje ramię czeka :kiss: :kiss: :kiss:

i nie odchodź od nas, proooooszęęęęęęęęęę
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249877 przez mesy
Byłam u lekarza miałam robiony monitoring cyklu i wiecie cooo mam torbiel :( i to nie mała bo aż 4 cm :(
Ale jadę w czwartek do tego kolegi od mojego taty bo czytałam teraz w necie że powinno się brać tabletki do od 16dc na likwidację ewentualnych torbieli i poprawę endometrium itp - np. provera, czy duphaston a ten lekarz mi nic nie przepisał...;/ kurde nie wiem może nie trzeba nic brać ale z tego co czytałam to powinno się brać te tabletki ....
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249880 przez emka
Mesy Moja koleżanka miała torbiel, mocno przy tym plamiła, dostała luteinę, torbiel się wchłonęła, a ona nieoczekiwanie zaszła w ciażę. Czego i Tobie życzę :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #249882 przez ajłona
GORLA TULĘ MOCNO :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: JEŚLI MOGĘ CI JAKOŚ POMÓC JESTEM!!!!
Mesy ja miałam torbiel na lewym jajniku 7 czy 8 cm. czekałam na zabieg - w czerwcu miałam mieć, ból jak cholera czułam w podbrzuszu, aż się skręcałam. na zabieg czekałam chyba 3 tygodnie i wyobraź sobie, że diablica się wchłonęła wraz z następnym cyklem.po @ śladu po niej nie było, więc jak pojechałam do szpitala już na zabieg to okazało się, że mogę spokojnie wracać do domu i żadnego ciachania nie będzie ;) zaraz w najbliższą owulkę zaskoczyłam :lol: ;) czyli w lipcu i w sierpniu zobaczyłam 2 piękne kreseczki :woohoo: :laugh: także Mesy główka do góry Kobitko.

Gorluś myślę o Tobie cały czas... :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249885 przez mesy
emka no ja nie dostałam żadnych tabletk dlatego też idę do tego ginekologa od mojego taty... no co a pajac z tego lekarz to makabra :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249887 przez Lacrijka
Przy torbielach powinno sie brac dupka czy luteine zeby sie wchłoneła, nie dostalas ??.. Pamietasz jak zapytałam Cie jaki masz problem z owu, czy pecholki rosna i nie bumaja czy w ogole nie rosna ?? Bo wlasnie u Ciebie ładnie rosna ale nie bumaja, wiec powinnac dostac zastrzyk bez stymulacji CLO.. bo po co Ci jajniki stymulowac jak u Ciebie ladnie rosna.. Ale swoje zdanie na temat Twojego lekarza juz dawno powiedziałam.!
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #249890 przez agnesssa
Mesy mi się torbiele robią średnio 4 razy w roku i to też nie małe, nie brałam żadnych tabsów za każdym razem się wchłonęło. Ja myślę, że nie powinnaś się martwić, bo zazwyczaj z miesiączką one znikają, dopiero w kolejnym cyklu jak będzie dalej to zapytaj o leki. Torbiele to badziewie, ale kontrolowane nie są groźne :kiss: A czy ta torbiel wyklucza u Ciebie zastrzyk :unsure:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #249892 przez mesy
Lacra masz przeczytaj tu drugi post.... dziecko-info.rodzice.pl/archive/index.php/t-87529.html

No ani mi nie gadaj jestem załamana.... jeszcze w jajniku nigdy nie miałam czegoś takiego ... fakt miałam kiedyś torbiel an piersi ale sam zszedł ... No w czwartek mam wizytę na 16-30 i już będę do tego lekarza jeździła... może trochę głupie myślenie mam teraz ale jak to znajomy mojego taty to myślę że się odpowiednią mną zajmie ..


agnesssa
niestety ale wyklucza zastrzyk ..... :( czytałam że te torbiele się robią właśnie jak jest za dużo jajeczek ...
No ale teraz już wiem dlaczego mnie ten brzuch tak boli ...
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #249895 przez agnesssa
Qrcze jakie to życie jest powalone... jak już na prawdę myślimy, że juz powinno byc ok to zawsze się coś spier..oli, i odbiera nam całą nadzieję :( Jest mi tak przykro z powodu Gorli, że nie mogę się dzisiaj ogarnąć :dry:

Generalnie od rana próbuje znaleźć gina na NFZ w Trójmieście i o każdym czytam takie opinie, że się odechciewa, zapisałam się do Ajłonkowego gina, ale chciałam iść też na NFZ żeby ponownie zrobić wszystkie badania, bo już finansowo nie wyrabiam... i dooopa. Wcisnęłam się do jakiegoś ale dopiero na styczeń i nie mam pewności, że będzie na tyle kompetentny i skieruje mnie na badania :dry:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249900 przez Lacrijka
No widzisz Mesy - dlatego ja nie mam przekonania do CLO, poprosilam gina o recepte, kupilam go ale jeszcze pewnosci nie nabrałam.. Ma date do 2013 wiec mam czas na niego.. Kurcze, popros tego gina w czwartek o dupka, 3x1 przez 15 dni i sie gówno wchlonie.. Moze byc tez tak, ze da Ci tabsy antydzidkowe na miesiac na wchłoniecie, ale szkoda cyklu jak Duphaston czy Lutka moga pomóc.
Same złe wieści dzis, to jakies fatum *urwa ??!!?! Masakra...
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #249901 przez Lacrijka
agnesssa napisał:

Qrcze jakie to życie jest powalone... jak już na prawdę myślimy, że juz powinno byc ok to zawsze się coś spier..oli, i odbiera nam całą nadzieję :( Jest mi tak przykro z powodu Gorli, że nie mogę się dzisiaj ogarnąć :dry:

Generalnie od rana próbuje znaleźć gina na NFZ w Trójmieście i o każdym czytam takie opinie, że się odechciewa, zapisałam się do Ajłonkowego gina, ale chciałam iść też na NFZ żeby ponownie zrobić wszystkie badania, bo już finansowo nie wyrabiam... i dooopa. Wcisnęłam się do jakiegoś ale dopiero na styczeń i nie mam pewności, że będzie na tyle kompetentny i skieruje mnie na badania :dry:


Wiem o czym mowisz - ja jeszcze nie bylam w zyciu u gina na NFZ, bo jak czytam te opinie to rynce opadaja.. Wole odmowic sobie paru rzeczy i isc prywatnie.. Nie wiem skad kobitki biora ginów na NFZ i jeszcze sobie ish chwalą... Jak szukasz z Trójmiasta to ja popytam dziewczyn na Skarbku, bo sporo jest z Trójmiasta i dam Ci znac.
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249902 przez mesy
Lacra ja nie chce żadnych anty bo po tym to mi się wszystko rozreguluje ... ale coś musi mi przepisać bo jeszcze czytałam że jakaś dziewczyna też miała torbiel nic na to nie dostała i dostała @ po 37 dniach od stwierdzenia torbiela ... no makabra ale o tych innych tabletkach to mu powiem niech mi leczy te cholerstwo... tylko gorzej jak to jeszcze będzie rosło :( ale wypluć to :D zobaczymy w czwartek co mi tam zobaczy .... a jak już mi coś przepiszę to jak pójdę to tego pajaca co teraz chodziłam to mu chyba jaja skopię .. nie odpuszczę mu tego od tak
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #249903 przez Lacrijka
Do czwartku za wiele nie urośnie, da Ci Duphaston lub Luteine i bedzie sie wchłaniac. Tak jak pisze agnessa to Ci sie nic strasznego nie dzieje, jedyny minus taki ze cykl stracony... Głowa do góry :kiss:

Macie któras wiesci od Gorliczki jak zabieg ?? czy juz moze po ?? :( :( :( :( :( :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl