BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 5 miesiąc temu #249032 przez gorla
Emka ja tez mam takiego plana, jak do 17 nie będzie światła u mnie to zostaję w Tczewie u rodziców

ale mam stresa, mam krew w śluzie i mnie boli jak na @ . Na 15:30 mam do gina przyjechać. Wezme od niego numer, on rano jest w szpitalu , zapewne sam da w razie wu
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249036 przez ann-sunshine
Asista gratulacje!!! też łezki w oczach miałam :)

okrutnie wiało, spałam z kołdrą na głowie i włączonym radiem, masakra, nie cierpię wiatru!
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249038 przez ann-sunshine
Gorla, trzymaj się, śmigaj do lekarza najszybciej jak się da, a na pewno wszystko będzie dobrze :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249040 przez emka
gorla jak chcesz mam do niego komórkę, kurde jedź , nie zwlekaj

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249042 przez gorla
Ann na 15:40 mam do gina tyle to wytrzymam. Nie jest to żywa krew tylko śluz zabarwiony na różowo.
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #249045 przez gorla
Emka do Zwirbulisa?? nie krwawię tylko jest śluz różowy, myślisz, że od razu jechać?

eee miało byc edytuj a tak jakoś wyszło sorki :blush: :blush:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249055 przez mesy
gorla ty się nie zastanawiaj tylko zasuwaj do doktorka !! :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249060 przez emka
gorla zadzwoń do niego chociaż, on moze cie przyjąć nawet w szpitalu, byłam tam kiedys u niego na dyżurze. Fakt masz dziś wizyte, no nie wiem jak uważasz ty najlepiej wiesz jak sie czujesz, ale ja tam jestem panikara... A jeśli chcsz poczekać to się połóż i nogi do góry. a nimer wyśle ci na priv on mi kiedys podał komórke

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #249105 przez eash
nie nadrobie teraz paru ostatnich dni, ale kilka ostatnich wpisów przejrzałam i piszę: gorla, ja w pierwszej ciąży też miewałam różowawe śluzy (właściwie bez konkretnych krwawych pasm, po prostu takie różowawe, że się zastanawiałam, czy nie lecieć do gina), ale to nie było nic groźnego. mam nadzieję, że cię uspokoiłam :) jak będziesz u gina, powiedz mu o tym i zapytaj, co w takich sytuacjach robić - zignorować, czy biec do niego jak najszybciej. zawsze porada lekarza lepsza niż moja :)

UWAGA, UWAGA, OGŁASZAM WSZEM I WOBEC, ŻE MOJA CÓRA W SOBOTĘ SKOŃCZYŁA 11 MIESIĘCY I NATYCHMIAST WYSKOCZYŁY JEJ 2 NOWE ZĘBY :lol: TERAZ MA ICH JUŻ 8 :)

dziewczyny, pragnę zmian! :silly: mam twarde postanowienie, że zetnę i przefarbuję włosy. zakomunikowałam też mojemu mężowi, że wstępuję do koła łowieckiego. poza tym wstąpiłam w końcu formalnie do PSL, a obecnie pracuję nad utworzeniem powiatowego odłamu FML w naszej okolicy - co wy na to? zdaje się, że to efekt przypływu energii w drugim trymestrze, z Hanką też tak miałam... :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249122 przez chłopek
easha gratulacje dla Hani, włąsnie ostatnio miałam sie pytać czy ci raczkuje?
mój to tak chodzi że go wszedzie pełno
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249146 przez ViFi
emka napisał:

ASITA GRATKI!!! :)

Mesy , Gosiak Lakrijka Wy chyba najbardziej obcykane w temacie, odebrałam wynik 21 dc badałam progesteron
wynik 94,35nmol norma faza lutealna 5,3-86nmolCo to oznacza? Błam sie ze mam niedomoge lutealną a tu wychodzi ponad normę ;) O co chodzi??



wiki.28dni.pl/normy_laboratoryjne_dla_ko...gesteron_i_estradiol

A brałaś coś dodatkowo? Duphaston, Luteine ? II fazie cyklu ?
Napewno świadczy o przebytej owulacji....

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249175 przez emka
ViFi nic nie brałam, tylko kwas foliowy, a ja właśnie myślałam ze owu nie było... a to ze jest lekko powyżej normy to nic złego?? :huh:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #249189 przez Lacrijka
emka napisał:

ViFi nic nie brałam, tylko kwas foliowy, a ja właśnie myślałam ze owu nie było... a to ze jest lekko powyżej normy to nic złego?? :huh:


To bardzo dobrze właśnie..Moze juz sie wliczasz do norm kobiet ciężarnych :) :) :) :) :) :)
Na normy w ng masz ponad 25 wiec jest gites :) :) :) :) :) :) :)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249197 przez mesy
Lacra mam pytanko... mianowicie ja miałam jechać na monitoring cyklu i zastrzyk w 10 dzień cyklu.... jutro jest 9 dzień a dziś mi się już pojawił taki śluz nie ten jajo kurze ale jest już taki wodnisty... i co ja mam zrobić ? jechać jutro do tego gienka czy poczekać do środy ? ma to w ogóle jakieś znaczenie jak i tak mam dostać zastrzyka ?
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249199 przez ViFi
Lacrijka napisał:

emka napisał:

ViFi nic nie brałam, tylko kwas foliowy, a ja właśnie myślałam ze owu nie było... a to ze jest lekko powyżej normy to nic złego?? :huh:


To bardzo dobrze właśnie..Moze juz sie wliczasz to norm kobiet ciężarnych :) :) :) :) :) :)
Na normy w ng masz ponad 25 wiec jest gites :) :) :) :) :) :) :)


Miejmy taką nadzieję nie chcemy cię wcześniej nakręcać, ale zgadzam się z Lacrijka :)

a miałaś jeszcze jakieś hormony PRL(prolaktyna), tarczycy robione np.TSH, T4, T3,Anty-TPO(Przeciwciała anty TPO służą do diagnozowania autoimmunologicznych chorób tarczycy, głównie choroby Hashimoto i Gravesa, kliniczna ocena czynności tarczycy), Anty-TG (Przeciwciała anty TG służą do diagnozowania autoimmunologicznych chorób tarczycy, kliniczna ocena czynności tarczycy.)

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl