BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 1 miesiąc temu #605976 przez gosiak
Sylwka toastom pewnie końca nie było :lol:

Marto no przyszła, tak już mnie lubi że odczepić się nie chce :(

Natalka co raz słodsza :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606038 przez gosia28
Gosia Sz. trzymam kciuki za udaną wizytę.

Inso Natalka cudna

Sylwka u facetów takie zachowanie to chyba standard. Fajnie, że Kacperek śpi grzecznie. Kacperek mmmmmm mam sentyment, mój brat ma słodkiego niespełna dwuletniego Kacperka słodziaka :)

gosiak @ franca, ale niebawem wiosna nie tylko kalendarzowa to bociany wrócą :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #606079 przez anika321
Witam.
Wraz z mężem staramy sie o dzidziusia dopiero od jakiś 4 tyg.
Cykle mam regularne co 28 dni. Zawsze bezbolesne.
Natomiast od dnia owulacji (13dc) pobolewa mnie podbrzusze,od 4 dni (od 21dc) boli mnie głowa.Kręci mi się w głowie ,jestem zmeczona i miewam delikatne szybko przechodzące mdłości.Dodam tez ze moje sutki od kilku dni są zaczerwienione a piersi pełniejsze.
Mamy juz jedno dziecko trafione za pierwszym razem.
ovufriend.pl/graph/8f8c1764700b335c7c05a7ae09f32a7f mój kalendarzyk.
Czy jest szansa że mogło się udać? testuje dopiero w pon-wt by być pewniejszą..chociaż strasznie mnie korci i sie obawiam tego bólu brzucha.
Prosze o odpowiedz.
Pozdrawiam
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606101 przez gosiak
Witaj Anika321 ;)

Pewnie że są szanse, tym bardziej że pierwsze dziecko udało się tak szybko ustrzelić :laugh:
Co do objawów to jak i na @ tak i na ciąże są podobne, więc tu raczej warto poczekać do dnia spodziewanej miesiączki i testa strzelić, bo nakręcanie się przed terminem @ nie jest dobre :blink: powodzenia ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606102 przez gosia28
anika witaj na forum :)
z całym szacunkiem ale nikt tu Ci nie powie czy się udało czy nie. Musisz cierpliwie czekać do dnia kiedy powinnaś dostać @ Który dzień cyklu masz obecnie? Objawy często są podobne na @jak i na ciążę. Uzbroj się w cierpliwość, zadomawiaj się na forum będzie Ci raźniej :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #606115 przez anika321
No właśnie ja nigdy nie miałam objawów...ani jakiegokolwiek bólu w połowie cykly juz.Dzisiaj 24dc.znowu bol w podbrzuszu :( jak przez ostatnie 11 dni :(

Dziękuje za mile przywitanie :) :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606118 przez gosiak
Anika, a może zwsze miałaś te bóle tyle tylko że jak się nie starałaś to nie zwracałaś uwagi :unsure: tak to już jest człowiek zaczyna wyliczać, przeliczać i zwracać uwage na każde piknięcie :silly:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606120 przez anika321
hehe :) raczej nie. zauważyłabym :) cykle obserwuje od dluzszego czasu :) i nic takiego nie bylo
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606131 przez Mirella
Trzymajcie mnie bo mnie szlag trafiiiii............................. ponad godzinę siedziałam i klepałam zamówienie na zakupy na jutro, zostały mi ze trzy pozycje i kliknięcie zamawiam, i co???????????????? Połączenie z serwerem zostało zerwane, wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, przecież jak mi koszyk wyczyści to ja komuś krzywdę zrobię, nie wiem jeszcze komu, ale coś mnie trafi jak nic. I nie wiem jakim cudem zrobię zakupy jak ten serwer nie wstanie, w realu nie ma szans, wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nie macie kogoś komu by się przydało ryło obić?????????????

Anika, dziewczyny dobrze gadają, czekaj, my tu już niejedne stuprocentowe objawy ciązy widziałyśmy a @ przyłaziła ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606216 przez sylwus136
bryy

Sylwka to mąż ładnie opijał :)
Fajnie że Kacperek tak ładnie przesypia Ci noce :)

Mirella współczuję ładnie się musiałaś wkurzyć. Oby Ci się ta lista zapisała

Monia i tak i nie. Pracę wiadomo że można stracić ale właśnie wtedy ważne jest wsparcie rodziny i to jest rzecz jasna. Praca się za jakiś czas znajdzie i wszystko wróci do normy. Wiadomo każdy ma swoje zdanie i tak już pozostanie. A liczyć pieniądze każdy się uczy tak mi się wydaje. Ja jednak nie chciałabym żyć w takiej sytuacji że ciężko mi do następnego miesiąca i starać się teraz o dzidziolka. Dzieci są wspaniałe i jak bym miała widzieć że np. wszyscy w szkole jadą na wycieczkę a moje nie pojedzie bo albo jedzenie albo jego wycieczka to wiesz...

Głowa mi pęka dziś... chyba ciśnienie się zmienia bo jest masakra :(
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #606219 przez ferritka
aloha B) B)

Natko, ależ z Ciebie ślicznusia czarnula :lol: :lol: nie chcę tu się wymądrzać ale będziesz miała branie, oj poważne branie :S :S :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss:

Dave , jak się czujecie? Mati fikołkuje ?? Piłkarz będzie mówie Ci :)
Zleciało jak nie wiem co i z przytupem na dodatek, pamiętam jakby to było wczoraj, jak pytałaś co to bedzie groszek czy fasolka i jak pytałaś jaką mam ksywkę dla Muminka :blush: :blush: a tu proszę już za chwilkę się rozpakujesz :woohoo: :woohoo:

Anika ,witaj ii od razu napisz sobie nasze motto " luz, blus i bzykanko" :lol: my tu nie potrafimy tak ooo powiedzieć "jest fasolka" bo hmmm każda z nas tu miała trylion razy wszystkie objawy a ja to prawie już rodziłam a tu @ przylazła i tyle z tego było. Nic nie pomaga jak cierpliwość :blink: jak już zaciążysz to Ci Mirellka może powróżyć czy groszek czy fasolka :silly: :silly:

dzisiaj nawet ładnie było i se pojszłam i se kupiłam śtućne włosy i se łarze po doma z kucykiem po pas :lol: :lol: jak byłam mała to miałam takie swoje :blush: :blush: nie wiem czy wyjdę z nimi na dwór ale po domu rewelacja :S

Studentka, ja poczynić kcę sernik co kasia tuskowa ma na blogu bo mnie sie przepis łatwy wydał a nie kce robić wszystkiego z torebki :cheer: tylko czy mnie to takie smaczne wyjdzie jak ona na fotach pokazała no to nie wiem :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606233 przez Dave
Feri - zleciało, zleciało :cheer:
Mumin szaleje a jakże :) :)

Wiesz co, ledwo pogoda się zrobiła, farmerzy konie na wypas wypuścili, a Ty już im ogony obcinasz????
I jeszcze się chwalisz, że masz po pas takiego końskiego ogona :P :P :P :P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #606249 przez ferritka
hahahaha Dave jak zobaczysz konia bez ogona to to jest ten co go oskalpowałam dla własnych potrzeb :lol: :lol:

wiecie co stało się strasznego , 2 rzeczy :angry:
1. to pomierzyłam lazienkę na dole i dwa słupki nie wlezą ni uja :dry: chyba, ze se ten drugi postawie pod prysznicem :dry: chciałam se go powiesić nad lustrem pod sufitem, ino mi na długość nie wejdzie, bo zawadzi o kaloryfer :dry: :dry:

2 to chyba mi sie owu zbliża, bo dzisiaj to myslałam że mnie zaleje a za każdym razem jak mi sie wspomni żeby se siknąc na testa to ja w momencie wysikania jestem :dry: :dry:
skleroze mam jak berlin wielką :S :S :S

aa i czy któraś używała/ używa 3 kroki clinique? bo hmmm chodzi mi po głowie tylko nie wiem czy to poważnie warte swojej ceny jest? i działa takie cuda wianki na kiju z cerą?? Pani, Pani Ty jesteś specjalistką, pomaga na cerę??

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606254 przez Mirella
Ferri, Ty się tak za mnie nie deklaruj, bo ja już mówiłam, że tym co jak przeciąg wpadają to nie wróżę, możesz sama wróżyć jak chcesz :P

Nati wycałowana mooocno, są ślady? :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Lista się na szczęście zapisała, zamówienie poszło, jutro kolo południa zakupy wjadą do kuchni, takie zakupy świąŧeczne to lubię :lol: Nie mam tylko białej kiełbasy i ziemniaków, ale możliwe że na sklepie mają, tylko w ofercie netowej nie było, to mi dorzucą, wpisałam na dodoatkową.
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606263 przez Dave
Ferri - no to jak Twój lubi długie włosy, to się w nie ubierz i pomału kręć się koło niego :P

Mirella - Ty to masz pomysła z takimi zakupami :side: :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl