BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 1 miesiąc temu #606714 przez studentkaae

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606742 przez MoNiaaa
dobrze ze do srody niedaleko w swieta troche zamieszania bedzie i ci zleci zobaczysz :)

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606769 przez gosiak
Studentka bedzie dobrze :kiss: zobaczymy co gin na to, moze masz po prostu tyłozgięcie? I moze dla tego ten lekarz inaczej to widzi? No nic trzeba poczekac co gin na to :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606784 przez studentkaae
Gosiak no własnie ja mam przodozgięcie – stwierdzone przez 3 ginów, więc to raczej nie to :(
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606786 przez gosia28
Studentka gosiak ma rację, że może okazać się, że to tyłozgięcie, a to przecież nie jest jakiś mega problem, też mam. Święta szybko zlecą i moment będziesz na konsultacji.

Ale kurna zima u nas. Zastanawiamy się z P. czy aby choinki nie ubrać.

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606830 przez gosiak
Gosia w jajka możecie ubrać :lol:

Mnie jakiś leń dopadł :huh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606852 przez sylwus136
Witam :)

Studentke będzie dobrze :kiss: najważniejsze że wiesz co może być powodem a jeśli okaże się to prawdą to będziesz wiedziała jak leczyć i wszystko się ułoży

Ejj czy u was też jest tak brzydko ?? normlanie u mnie szaro i zimno :( aż mi sie wstać w ogole nie chciało
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606869 przez anoda89
Dzień doberek :)
Śpiączka dziesiaj mnie ogarnia i ta pogoda przecudowna nie pobudza do życie :dry:

Dave dasz radę z siusiakniem z pierożkiem też trzeba umieć się obchodzić. Słyszałam że matka doprowadziła do takiego stanu swoję córkę że jej się wargi srowmoe skleiły i nie mogła siusiu zrobić przez co dostała najpierw zapalenia pęcherza i na narki poszł.

Lacrijka nie martw się cc cinki dadzą taką siłe że nie będziesz później myślałam o nieprzyjemnościach z nią związaną. Powiem Ci tak da się przeżyć i nie taki wilk straszny ;)

studentkaae może proktolog ma rację :unsure: )Pójdziesz do gina to dopytaj się czy coś może być na rzeczy i wrazie czego cosik wymyśli. Teraz nie myśl o tym za bardzo :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606877 przez sylka
sylwus136 napisał:

to już piszemmm :D

wiec tak ja do roku nie ruszałam nic. Wiadomo myłam delikatnie ale nic nie odciągałam. Po roku myjąc delikatnie próbowałam tam umyć. Nie odciągałam jeszcze lecz starałam się myć delikatnie dokładnie. Po 2 latkach zaczęłam podczas kąpieli lekko odciągać ( lekko po troszku ) Teraz Kapi ma zaraz 3 latka i skórka schodzi mu do końca. Podstawą jest po mału a skutecznie. Mój mały bardzo tego nie lubi od samego początku ale to uraz po naszej byłej pani doktor ;/ ona nie pytała jak robię. Po prostu podczas kontroli ( w wieku rok i 6 mc) sciągnęła mu skórkę tak na sucho. Mały bardzo płakał aż mu skórka pękła i krewka leciała. Od tamtego czasu nie lubi tej czynności.


Ja podobnie jak Sylwia. Do roku nic tylko tyci odsłaniałam na ile pozwalał napletek tak by umyc tyci w środku. A od 1 roku 6 mies schodzi już ładnie cały. Pierwszy raz lekarka zsunęła bo zauważyła że tyci czerwony jest. Okazało się że po antybiotyku dostał małej infekcji i id teg czasu po woli mój maż w czasie kpieli odsłaniał i czyścił z mastki. Teraz ładnie calutki schodzi i Kuba w czasie kąpieli jak maż umyje sam go zasłania :P Nie ma płaczu, był na poczatku przy infekcji ale 3 dni smarowania maścią i poszło.
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #606939 przez Marta M
Lacra wszystko jest do przeżycia a najlepsze jest to że stresuje się człowiek najbardziej przed a jak wszystko się zacznie to działa jak robot i stresy i lęki odchodzą w niepamięć ;)

gosia buziaki dla Tomcia :kiss: :kiss:

JA wyjeżdżam na święta i odezwę się pewnie we wtorek, także zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt dziewczynki :woohoo: :woohoo:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606959 przez Mała
Dziewczynki zdrowych, spokojnych świąt :kiss: :kiss:

Wracam we wtorek lub środę, tzrymajcie się ciepło tej zimy :S :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #607027 przez mesy
Wpadłam wam tylko życzenia złożyć ;)

Idą święta wielkiej nocy,
maluj jajca bez pomocy,
jedno czarne drugie białe
i miej życie doskonałe,
Idź je święcić jak co roku,
te w koszyku nie te w kroku,
A gdy wszystko już będzie przygotowane,
to święta na pewno będą udane.

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #607036 przez gosiak
Ja też już życzę Wesołych ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #607085 przez Ingrid29
PRZEPIS NA UDANE ŚWIĘTA:
10 jajek, 4 farbki - maluj szlaczki i kokardki.
3 barany, 2 zajączki, białych bazi duże pączki.
Metr kiełbasy, kilo szynki, a wódeczki ze dwie skrzynki.
5 wiaderek pełnych wody - w poniedziałek dla ochłody!
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #607113 przez studentkaae
dzięki Dziewczynki :kiss: :kiss: no nic, jakoś muszę wytrzymać do środy :)

a ja właśnie piekę serniczek z brzoskwiniami... ale zapach :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl