BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 1 miesiąc temu #606509 przez Dave
Ja właśnie na wiosce mieszkam, ale mam nadzieję że babka będzie ok. Znam ją jeszcze z dzieciństwa.
Zobaczymy :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606512 przez ferritka
sylwus136 napisał:


Gosiak siusiak to nie jest straszna sprawa :) Wszystkiego idzie się nauczyc :)


ooo i niech to będzie kolejnym mottem staraczek :lol: :lol: :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606532 przez Lacrijka
Dave - czytam sobie bo na wizycie u gina chce poruszyc ten temat.. a ja lubie wiedziec o czym sie do mnie rozmawia a nie zastanawiac sie po wyjsciu, ze o co niby Ci gościu chodzi :) Znacie mnie i wiecie że ja tak musze :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606535 przez Mirella
Sylwuś ma rację, niewiedza jest lepsza, ja się cieszę że jak byłam w ciązy to tego foruma nie było :P Lacra, cesarka jest do przeżycia, ja przeżyłam to i Ty dasz radę, czego się bojasz tak konkretnie?

Kto mnie pytał o transport? 26 zeta mi wyszło, dostałam rabat za zakupy ponad 300 zeta, ale musiałam dopłacić za wagę, bo 55kg wyszło. Nie wiem jak bym to sama do domu dotargała ;) A wożą wszystko z wyjątkiem mrożonek na wagę, nie wiem dlaczego, bo paczkowane wożą. I powiem Wam, że to jest naprawdę dobra opcja na zakupy. Poza tym przytargają mi to z hipermarketu, ja u siebie nie mam takowego, więc ceny u nas wyższe, podejrzewam, że nawet dopłacając do transportu to tak zaoszczędziłam :)

Dave, nie wiem czy Ty pamiętasz ale temat o siusiaku to u nas na blogu był, i to całkiem porządnie opisany :blink:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606542 przez Lacrijka
Boje sie znieczulenia a dokładnie narkozy bo u nas tego zoo czy jakos tak nie robią.. Jesuuuuu, nie zasne teraz :( :( :( :(
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606547 przez pani_p
Dobry wieczór :-*

Znowu dzien pełen wrażeń, mam dość i marzę o dniu kiedy będę mogła odpocząć... Moze po tych świętach będzie lżej.

Ferri kochana ja w pielęgnacji to się nie czuję, ja Ci moge doradzić jaki kolor Ci pasuje w makijażu i Cie wymalowac i tyle. Z pielegnacją sama mam problem u siebie.

Inso piekna ta Twoja Krolewna :-)

Ciekawe co ja będę miała, zachodzę w głowę kto będzie miał rację :-D a w ogole to w ktorym tyg mozna juz określić płeć?

Idę się do spania teraz wyszykowac, dobranoc :-*
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606553 przez sylwus136
Lacara każda rzecz i każdy ból jest do wytrzymania. Powiem Ci że ja np. boje się zastrzyków ( i tu się nie śmiejcie ale raz nawet zemdlałam) Lecz wiem że jak muszę to zaciskam zęby, odwracam głowę i myslę o czymś innym. Nie masz co sie stresować na zapas. Wiedza podstawowa jest ważna ale nie historie innych jakie to straszne i w ogole. Niepotrzebnie zapychasz sobie tym głowę bojąc się teraz a może akurat w Twoim przypadku będzie super lajt i nawet nie będziesz tego potem dobrze pamiętała.

Mirella ja też sie cieszę że byłam bezwiedzowaaa :D kurczaki

Ferii no motto może takie być :D
ja marzyłam żeby mieć synka i założyłam sobie że wszystkiemu stawię czoła. od siusiaka zaczynając :D
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606579 przez Asik
Lacra :* :* nie bojaj się :) będzie łokiej :)

Dave proszzz na temat siusiaka :) www.mp.pl/wideo01/?id=453&l=1019&u=23230057 »

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606594 przez Mirella
przy cesarce miałam zzo, do operacji mnie uśpili, i z dwojga złego wybieram usypianie, dochodzenie do siebie po zzo jest beznadziejnie niemiłe, po operacji jakoś fajniej było. Szkoda tylko, że cinek od razu nie zobaczysz :(

W ogóle myślałam, że jakoś będę umiała wyłapać ten moment jak będę odpływała przed operacją, a tu nic, zero, czarna dziura, pamiętam że było polecenie anestezjologa żeby mi coś tam do kroplówki dać, jeden miligram czegoś, i że mi maskę do twarzy przystawił żebym się natleniła, a następne co pamiętam to proszę się budzić już po operacji ;) Fakt, że pierwsze otwarcie oczu dziwne, wszyscy co stali nade mną wyglądali jak na końcu tunelu nie wiem dlaczego, i wiem tylko że mój mąz tam był, to pamiętam, a kto jeszcze to nie wiem, ale dużo ludzi było. Pierwsze parę godzin byłam zamulona, ale naprawdę lepsze to niż drętwota po zzo. Chociaż gdybym miała cesarkę to bym wolała zzo, ale tylko ze względu na dziecko, żeby od razu widziec i od razu mieć. Po narkozie pewnie tak od razu nie dadzą :(
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606611 przez Dave
a ja juz powiem dzien dobry. co z tego że síe dopiero zaczął:-P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606620 przez MoNiaaa
Dave rozumiem twoje obawy z sisiakiem sama wlasnie z tego powodu boje sie miec synka jakos mnie to przeraza :(

Lacra rzeczywiscie nie ma co za wiele czytac a zwlaszcza jakis historii konkretnych kobiet bo zawsze sie znajdzie jakis przypadedek nie fajny a ty tylko stracha sobie napedzisz.
na szczescie ja w ciazy za wiele tez nie wiedzialam balam sie owszem bolu ale to chyba kazdys ie boi bo nie wiem na co sie pisze :silly:

Mirella tez bylam usypiana 2 razy i chcialam jak najdluzej zapamietac ale ni hu hu czarna dziura i nagle sie budze ze juz po wszystkim?

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606665 przez studentkaae

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606676 przez MoNiaaa
studentka super ze trafilas na ludzkiego lekarza a co najdziwniejsze czemu tak jest ze facet nie od tej dziedziny a bardziej sie zna niz specjalista???
wiesz co moim zdaniem dobrze ze masz jakis punkt zaczepienia i w czym tkwi przyczyna.
napewno zostaniesz mama tylko pewnie wiecej wysilku bedzie was to kosztowalo poszperaj w necie moze cos znajdziesz na ten temat albo gin ci wytlumaczy jak zwiekszyc szanse przy takim "schorzeniu" 3mam kciuki :kiss:

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606697 przez studentkaae

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #606702 przez MoNiaaa
wiesz co wydaje mi sie ze jakby ten lekarz nie widzial wczesniej takiego przypadku to pewnie by nic nie powiedzial ale nie doluj sie tym tylko ciesz ze w koncu wiesz co wam przeszkadzalo w groszku moze jakos mozna wspomoc zaplodnienie?ja w ciebie wierze i 3mam kciuki!!!!!!! tym bardziej ze przeciez raz udalo ci sie zajsc w ciaze :)

http


]
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl