BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.2

12 lata 1 miesiąc temu #342038 przez a!gusia
Asik straszne to!!!!masz racje czlowiek sie denerwuje a tu jezcze takie cos!!!!!!!ale babka wredna i tyle!!!!a jakbys Ty do niej zadzwonila?alb Marecki?moze byscie ja przekonali zeby z tym 'remontem'poczekala?
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #342044 przez Kasiek
no jestem Iga zasnela :) my mielismy dzis jedna pobudke przed 4 ale to na jedzenie tym razem M mnie zbudzil, bo nie dalo sie Igi zapchac herbatką :silly: malo zjadla kaszy na kolacje to pewnie dlatego :) no i obudzila sie tuz przed 8 az m prawie sie do pracy spoznil :)

Agusia m spi z Iga znowu, bo wtedy jakies poltora miesiaca temu spal z nia pare dni a potem sam zrezygnowal bo "on sie nie wysypiał" :angry: :angry: :angry: nerwa mialam na niego jak nie wiem, potem byl chory, potem pojechal do Wawy, potem znowu byl chory a pare dni temu sie postawilam ze nie moze tak byc ze ja 8mscy wstaje a on spi w drugim pokoju :angry: A Iga w miedzyczasie zaczela sie budzic nie raz czy dwa ale 4-5 tylko po to zeby sie do cysia przytulic :) musialam to przerwac bo byloby coraz gorzej, budzila sie co dwie, poltorej h a to juz przesada :)

Agusia super te fotki na FB wstawilas z Jerzykiem :laugh: kurcze my zadnego wiosennego zdjecia jeszcze nie mamy bo odkad Iga zachorowala to nie bylismy na spacerze a po drugie pogoda ciagle beznadziejna :dry: dzis znowu pada :huh:

Edytko a wy gdzie na swieta? do T idziecie?

Domii?? :(
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #342071 przez Edyta
Kasiek swieta robimy w domu T przychodzi na snadanie a pozniej moze jakis spacer czy lody no zobaczymy ja jakiegos szalu nie robie w piatek M ma wolne wiec zajmie sie silvia ja posprzatam upieke jakos Babke kupie makowca :silly: ugotuje barszcz kiebase biala jaja szynka nic takiego jak to na Wielkanoc no i malujemy jajeczka :laugh: :silly: :woohoo:
pochwale sie jak silvia siedzi w lozeczku i jezyk sie nauczyla wytykac :laugh: STO LAT DLA JASIA I ALEKSA :)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342080 przez Zuza
Hello

Asik to współczuje Hotele drogie wiec odpada a może wy zadzwońcie do tej babki jak mowia dziewczyny.

Edyta super :) Moj aleks tak robił miesiąc temu heheh

U nas nocka ok obudził sie o 12 zjadł i spał do 7 wkoncu sie wyspałam :) jupi :)

Dziewczyny można dzisiaj jesc mieso ??? w wielki czwartek ???/

url=http://www.glitterfy.com/] [/url]

Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342085 przez Zuza
Dziekujemy za życzenia :)

url=http://www.glitterfy.com/] [/url]

Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342109 przez kiniaa
czesc dziewczyny

Asik wspolczuje, naprawde masz problem :(( ja nie mam zadnych znajomych w wawie, zawsze hotel bralam :(

Wszystkiego najlepszego dla Jasia i Aleksa :laugh: :kiss: :kiss: :kiss:

Edytka hehe ale fajnie Silvia siedzi w lozeczku :) moja kleczy i obgryza ta drewniana obrecz

Madziu forum wygralo ale niestety duzo dziewczyn znowu ma problemy z trojanami. A te laski zajebiste haha usmialam sie jak nie wiem

A my idziemy dzis z Isabelka do lekarza bo wczoraj na wazeniu pielegniarka mnie nastraszyla ze taka niedowaga moze byc oznaka wielu chorob w tym bialaczki :( przeryczalam wczoraj caly dzien , ale pozniej wzielam sie w garsc bo popatrzylam na ta moja corcie jak zapierdziela calymi dniami na czworakach i stwierdzilam ze na PEWNO ona nie jest chora. No ale badania trzeba porobic.
W ogoel to mamy kryzys 8 miesiaca chyba bo Isabella rzadko wczesniej plakala, nawet na jedzenie to bylo razcej takie chlipanie a nie placz a od tygodnia w nocy tak daje czadu ze juz wysiadam :/// butli dalej nie chce, kupilam nawet specjalna butelke medeli ( chyba najdrozsza na swiecie ) i oczywiscie tez nie :( tylko cycek jest ja w stanie zaspokoic. I jak mam to zrobic zeby ja oduczyc tej piersi? za miesiac wracam do pracy i chcialabym sie lepiej wysypiac a nie wstawac 100 razy w nocy zeby Isabelka sobie pociumkala cyca.
Leku separacyjnego u nas tez nie ma ale wszystko inne sie zgadza z tym kryzysem
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 3 tygodni temu #342115 przez motylek
Hej :laugh:
Zimno... :( a wczoraj było tak ładnie i ciepło. Ale spacerek już zaliczony. Ostatnie dwie noce straszne! Kornelka budzi się co 2 godz,do tego zaczeła nawet w nocy siada przez sen i już mam dość! tak niespokojnie śpi. a ja ledwo co żyje.

Kasiek; biedna Igunia,całusek w nosek :kiss: te nasze dzieciaczki i coraz więcej będą miały upadków,

Asik jakaś niepoważna ta baba! jak można tak postąpić!

Edyta jaki słodki języczek :laugh:
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #342121 przez Edyta
Kornelka jak zawsze sliczna i jak ladnie stoj :)
unas silvia tez ma jakis zly okres cochwila ma fochy i sie rozplakuje z byle powodu juz zabwki nie sa fajne daje jej folie od chusteczek to chwile sie bawi ale jak jej wypadnie dalej to juz beczy normalnie masakra :dry: :( dobra lece bo juz ryczy a zreszta musze szykowac sie do dentysty na 15.30 :huh: lece wpadne po dentyscie paaaaaaa :)a mialam pisac Kiniaaa nie martw sie bedzie dobrze mam nadzieje ze badania niczego nie wykarza i bedzie ok mojm zdaniem Bella od poczatku ci malo jadla a teraz jak raczkuje to wiadomo szybciej spala bedzie dobrze trzymam kciuki :) :kiss: no i teraz juz naprawde lece...
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342134 przez kamila_86
hej :)u nas pogoda marna zimno brrr:(

znalazłam chwilkę czasu, żeby was poczytać dzieciaczki cudne !!

Asik ta baba to jakas powalona jak mogła teraz odmówić ... :(

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ALEKSA I JASIA !!!!!!!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342139 przez a!gusia
Motylku Kornelka jest cudowna!!!!piekna z niej bedzie kobitka!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342157 przez Kasiek
ja w amoku sprzatania dalej :laugh: ale tak jak pisalam z Iga niewiele mozna zrobic :) teraz Iga zasnela to mam chwile zeby zajrzec na forum :)

Edytko swietne to zdjecie z Silvia :laugh: powodzenia u dentysty :)

Motylku Kornelka piekna jak zwykle :laugh: i juz ładnie stoi :laugh: u nas tez kroluje lustro :)

mialam wstawic zdjecie jak Iga stoi na glowie ale cos mi program wywala zmniejszenie fotki wiec dam sobie spokoj na razie :)

Kinia matkooo no ja tez bym przeryczala jakby mnie tak ktos nastraszyl :angry: :angry: jak tak mozna?? Bella na pewno jest zdrowa jak rydz :) nic sie nie martw, badania zrób oczywiscie ale wszystko jest w porzadku, moge sie zalozyc :kiss:
a na noc daj Belli wiecej kaszki moze? a w nocy juz nic, chyba ze sie bedzie mocno awanturowac :) pare nocy to bedzie męka ale potem Isabelka sie przyzwyczai, tak jak u nas Iga :) ja w nocy to przetrzymywalam Ige nawet 1h dopoki cycka nie dalam, no chyba ze juz plakala.

u nas tez zimno :( gdzie ta wiosna??

Zuza z tym jedzieniem mięsa to ja mysle ze kazdy sam decyduje czy posci czy nie, ogólnie nie ma nakazu niejedzenia mięsa, my np jemy i na obiad dzis mamy cielecine w sosie :laugh:

gdzie reszta dziewczyn? znowu ten wirus im blokuje dostep???? :unsure:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342204 przez a!gusia
ja nie slyszalam zeby w czwartek sie nie jadlo miesa..ale ja sie nie znam :)
moj synus dzis sie nauczul stas podparty jedna reka i caly czas tak chcial wiec sie zmeczyl i spi :) oby do rana!
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342209 przez Edyta
no i jestem po dentyscie nie uwierzycie ale juz chyba z 10 razy wymienial mi trucizne w jednym zebie fakt zab przedni 4 i dosc spora byla dziura od wewnatrz ale wkoncu dzis zakonczyl :) i jestem szczesliwa wiec domii to co mi wtedy wsadzil to byla jeszcze trucizna ale dzis wypelnil zab i nawet podspodem dal swietna blabe ze wogole nie widac ze jest cerowany :blink: :) tak sie ucieszylam ze musialam wam to napisac zreszta domii sie pytala to odpisuje mam jeszcze 3 terminy umowione bo mam dwa do usuniecia niestety i jedna mala dziurka no i dopiero w czerwcu :dry: ale nic tam wazne ze zrobie pozniej bede myslec nad wybielaniem...no ale nie zanudzam bo pewnie malo kogo to obchodzi.
no i musze wam jednak sie przyznac ze unas to chyba zabki te dziasla maja taka kreske dolne i silvia slini sie jak nigdy i wpycha wszystko do buzi no i jest placzliwa ale jest dzielna widze jak sie w dzien meczy wytyka jezyk pcha raczki smaruje jej zelem ale coz z tego pomaga na jakis czas ma raz dziennie taki atak jak sie rozryczy to wtedy ja w panice i stresie szukam zelu po calym domu :dry: no i drzemka dzis byla tylko30minut za to o 19 spal i spi nic ja nie ruszy :laugh:
Kasiek jak bedziesz mogla to wstaw fotke Igusi w sumie juz jej nie pamietam za bardzo jak wyglada wybacz :dry: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342212 przez a!gusia
Edytka u nas sie od kreseczki na dziaslach zaczelo!!!! :)
ja tez nie pamietam jak Igusia wyglada :)
Edytka ja ide na zdjecie kamienia we wtorek.. :)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342246 przez Edyta
Agus no to pewnie unas pokarza sie niebawem zabki :lol:
a na czym polega zdjecie kamienia bedziesz miala bielsze zeby tak :) :unsure:
silvia goraczki nie ma spi mi ladnie mimo ze ja stukam w klawisze...a czy dzieci jak zabkuja duzo pija bo unas to duzoooo idzie sokow :)
Zuza pytalas jak odstawia sie od piersi ile razy podawac mleko tak nie pamietam czy tu czy na blogu wiec mi pediatra powiedziala ze rano i na noc to obowiazkowo w ciagu dnia jak dziecko czuje potrzebe to tez ale nie tak co 3h :laugh:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl