BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.3

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #381297 przez domii
Agusia jeszcze raz sto lat :kiss:

Ja dolacze do grona ryczacych trzydziestek juz w styczniu :P

Hania to super ze Fifi tez przybija piatke :lol: i zdrowka oby szybko ta infekcja przeszla :kiss:

Adee jak tam majeczka spadla ta goraczka???? zdrowka dla córunii :kiss:

Kasiek ja mam teraz karnet Open i place 140zl i chodzic moge ile chce ale tak przewaznie 5h tygodniowo no czasem 6 to wychodzi mi jakies 20-22h w miesiacu czyli niecale 7zl, a jak mialam karnet na 12 to koszt 112 , na 8-90zl a na 4-70zl-wiec im wiecej tym sie bardziej oplaca

Flower Blazejek jest leniuszkiem tylko jesli chodzi o siedzenie,wczesniejsze wszystkie umejetnosci zdobywal o lub przed czasem i w 8 miesiacu jak nie siadl to pojechalam najpierw prywatnie do fozjoterapeutki pozniej w 9 do neurologa-to juz na wskazanie pediatry i teraz w poradni i wszystcy twierdza ze czasu trzeba i stymulacji bo pod wzgledem neurologicznym jest ok,wiec czekam cierpliwie :dry: :S

Ja wlasnie pozeram koktajl z truskawek pozniej wypije redsa i mam pare jeszcze smakolykow-jak sie nie zes...a i nie zerzy....a to bedzie dobrze :lol:

Martucha ste buty w River?pochwal sie

Kinia ja tez raz przerysowalam auto i to w ciazy i tez sie przyznalam mezowi :silly:

Happymamma a co robilas w Pulawach tyle czasu? odpoczywaliscie z mezem i Jasiem?


[url=http://www.suwaczki.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #381311 przez happymamma
Haniu skonsultowała bym ten biseptol z innym lekarzem - my tez go mielismy, ale dwóch nefrologow kazało nam zaprzestać podawania i teraz bierzemy furaginum. Z tym biseptolem coś jest nie ten teges podobno, ma zbyt wiele skutków ubocznych i przez jakiś czas ponoć był nawet wycofany :unsure:

Domii byliśmy niestety w mniej przyjemnym celu - pogrzeb bliskiej nam osoby :( Zostaliśmy dłużej, ze względu na dzieci i dziadków - zbyt rzadko się widzą :) Koktaj z truskawek, mniammmmmmmmmmmmmmmmmm :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381319 przez kiniaa
Agusia STO LAT :kiss: :kiss: :kiss: Zdrowia, szczescia, pomyslnosci, milosci, seksu i zadowolenia z Twoich chlopakow :laugh: :laugh: :laugh:

ja niestety tez w tym roku trzydziecha :blink: i zamierzam sie upic :laugh: a wczesniej zaliczyc spa z kolezankami :)

Domi dawaj koktail z truskawek :silly: :laugh:

Happymama wspolczuje okolicznosci wyjazdu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #381326 przez Hania
happymamma, spanikowałam :ohmy: !!!! :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: kopię w Googlach na temat biseptolu...\

a koktajl z truskawek pochłaniam w każdej ilości a po opiciu drapię się przez kolejne trzy dni- nieprzyjemna przypadłość alergika

happymamma, współczuję :kiss:

kiniaa, my do spa jedziemy na wczasy w góry do "dzieciochatek" :lol: kocham!

znalazłam ciekawą stronkę w/w dzieciochatek:D
www.dzieciochatki.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #381327 przez a!gusia
Happymamma ja tez wspolczuje :(
Kinia ja nie swietowalam zbytnio bo jakos tak..zastresowana jestem ostatnio..

dzis sie w pracy dowiedzialam ze wracam juz do akcji na 100 procent od poniedzialku..niby pamietam wszystko co i jak ale jednak rok mnie prawie nie bylo..mogli mi dac jeszcze chwile..ale z drugiej strony jak bede zajeta to mi szybciej dzien zleci..dzis juz bylo powiedzmy w miare znosnie..ale i tak tesknilam strasznie..
Kasiek nie dam rady wczesniej wracac do domu.. :( ale po wakacjach szukam innej pracy!postaowione!

Hania ja tez slyszalam zle opinie o biseptolu.. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381331 przez happymamma
Haniu w googlach nie szukaj i nie panikuj :kiss: Porozmawiaj z innym lekarzem i najlepiej prywatnie

Dzieki dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381332 przez Pippin
hej
padam na pysk jeszcze prasowanie wybaczcie nadrobię jutro :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381334 przez adee84
cześć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381338 przez a!gusia
hej hej dziewczynki..
Pippin olej,nie prasuj :)
Adee mam nadzieje ze Majka lepiej..zmartwilas mnie tym ze sie pochorowala :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381391 przez jusia
Hej dziewczyny!! nadrobilam ale nie pamietam :(
Agusia sto lat
Martucha superze Borysek raczkuje
Sonia ale madra jest Maja :) Wiki chyba by nie zalapala jeszcze o co chodzi z nocnikiem :silly:
Adee zdrowka dla Mai
Dzieki dziewczyny :) mamy paszport dla Wiki wiec nie bedzie problemu, na szczescie za cały wyjazd płaci moj tata ale niestety nie bedziemy sami tylko w wiekszym gronie, wolalabym urlop we 3, bo tak to napewno nie odpoczniemy :(

Zmykam spac bo jutro ide na szkolenie od 9-15 :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381449 przez Pippin
hej
piękna pogoda sie zapowiada więc zamierzam zabrać antka na wycieczkę rowerową a wieczorem meczyk :lol: :lol: :lol: :lol: któraś piła lecha shanndy jak nie to gorąco polecam
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
jest na meczyk idealny :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381457 przez Kasiek
Pippin ja go piłam wczoraj właśnie :laugh: fakt zajedwabisty jest :laugh:

wiecie ze moje dziecko wygryzło mi dziure w fotelu????????? a nawet w dwóch????

Haniu te dzieciochatki są swietne ale akurat nad morzem w tym terminie co my chcemy jechac wszystko zajęte :(
ale udalo sie nam zarezerwowac domek, pani ma synka w wieku dwoch latek i obiecala nam udostepnic pare rzeczy zebysmy nie musieli wiezc wszystkiego :) zabawki są, plac zabaw jest, cicho, blisko do plaży wiec tyko sie pakowac. I to mnie martwi....sama Igę spakowac to bedzie masakra :lol:

Domii to masz w super cenie ten karnet jak mozesz chodzic ile chcesz :) ja tylko jeszcze 4 razy i przerwa, ale podobno juz w sierpniu maja byc zajęcia.

Agusia 1000 latek :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Happymama dobra ta zabawa Jasia z misiem :lol: :lol: :lol: my schodów nie mamy, tylko na dworze ale strome jak cholera, wiec mam nadzieje ze Iga nie nauczy sie zbyt wczesnie na nie wdrapywac :dry:

Adee prosze Cie!! jak wybaczcie?? przeciez pisz!! kazda z nas pisze o sobie i swoim dziecku to normalne i calkiem zrozumiale. My chcemy zebys pisala duzo duzo :)
A jak Maja sie czuje dzisiaj? Gorączka troche spadla??

Flower to ja tez nad morzem bede zakopywac w piasku :laugh:

Iga wlasnie ujrzała mój kubek z kawą i dlugim krzykiem wymusiła na mnie zebym umoczyła palec i dała jej spróbować :ohmy: szkoda ze nie mozecie zobaczyc jej zachwyconej miny :ohmy: :ohmy: :ohmy: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381495 przez Pippin
no nieee ja też chcę jechać nad morze
no i mam doła :(

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381564 przez a!gusia
Pippin ja tez mam dola.. :( szkoda gadac..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381567 przez Pippin
naprawdę kobiety które gadają ze nie mają zamiaru siedzieć w domu z dziećmi zanim je urodzą nic o życiu nie wiedzą .......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl