BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #602472 przez NataliaK
Lacrijka ja planuje zacząć szykowanie jak tylko remont skonczymy czyli tak tydzien po Świętach będe robiła pranie tego co już mam prasowanie i układanie, żeby później z wielkim brzuchem i jak będzie ładna pogoda nie stać przy prasowalnicy:) a poza tym to już się nie mogę doczekać tego szykowania :)

patrysia305 mój synek też ostatnio trochę mniej intensywnie się rusza. W nocy np w ogóle nie czuje ruchów pomimo tego, że często się budzę na siusiu. Więc rano już mam nerwa czy wszystko dobrze i czekam tylko aż zacznie się ruszać żeby ze spokojem odetchnąć :D i tak co dzień. Wydaje mi się, że maluszki mają coraz mniej miejsca i chyba dlatego troche mniej intentywnie możemy odczówać ruchy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602495 przez agusiaa26
czesc mamusie!

patrysia305 nie denerwuj się wszystko jest ok, czasami też tak mam że w tych godzinach co zawsze niunio pukał to cisza, dopiero kilka godz później zaczyna fikać koziołki :)
piękna pogoda, jutro wyjeżdzam i może mnie troche nie być pewnie będę miała co nadrabiać;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602501 przez dziubasek
A moja Piczka rusza się niemal non stop :) juz ja wiem co mnie czeka, Miss też była taka footballistka w brzuchu(teraz w miejscu nie usiedzi).
Ja rozpocznę pranko i prasowanko tak gdzieś w maju bo teraz to Miss ma świra i ogląda ciuszki codziennie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602510 przez agusiaa26
piczka haha :) :) my oczekujemy Śpioszka po moim K. bo też lubi spać i jest bardzo spokojny, tylko ja taka wybuchowa, także myslimy że Synio będzie wdany w tate :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602512 przez agusiaa26
a to My już w 23 tc:):) Julek rośnie w siłę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602514 przez magdalenagal
Właśnie wyczytałam (bo ja mam raczej słabe logiczne myślenie) że od przyszłego wtorku zaczyna mi się III trymestr... Ja pierdzielę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602520 przez agusiaa26
magdalenagal hmm a III trymestr nie zaczyna się od 28 tc? to już jesteście na ostatnim etapie?? :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602537 przez magdalenagal
agusiaa26 napisał:

magdalenagal hmm a III trymestr nie zaczyna się od 28 tc? to już jesteście na ostatnim etapie?? :laugh: :laugh:


Liczyłam z jakimś mądrym internetowym kalkulatorem ( i z miesiączki) że byłaby to już ostatnia prosta :-)

Boshhhhh jestem przerażona ( w skali od 1 do 10 przerażenie ma 8 stopni ;-) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602541 przez agusiaa26
magdalenagal przestań sie denerwowac, wariatko ciesz się ;) !! ostatnia prosta i zobaczysz synia!! :laugh:
matko jak ten czas zapierdziela :laugh: :laugh: nigdy mi tak nie leciał przez palce jak teraz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602562 przez patrysia305
dziękue dziewczyny za podzielenie się spostrzeżeniami, widzę że macie czasem podobnie
Póki co troszkę mnie z rana pokopał wczoraj też wieczorem, także poczekam do czwartku do wizyty.


Agusiaa jaki Ty masz brzusio zgrabnutki :)

Zobaczycie jak nam teraz zleci,ładna pogoda zacznie się robić -pytanie tylko kiedy ale napewno zawita, i dni nam będą leciały, ja jeszcze pamiętam jak mówiłam że chciałabym żeby już marzec był - a wczoraj spostrzegłam że już się kończy :):) jeszcze trochę i nasze skarby będą leżały koło nas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602589 przez Qltoorka
Hej dziewuszki :)

Mnie wczoraj mój androidowy "asystent ciążowy" poinformował, że zaczęłam ostatni tydzień II trymestr i też mnie z nóg ścięło... Ale że jak? Że już???
agusiaa26, z tym kiedy zaczyna się III trymestr zaś spotkamy się z różnymi opiniami jak przy tym kiedy zaczynał się II...

patrysia, ja też w ostatnich dniach czułam małego w sumie tylko jak już w łóżku leżałam, ale tłumaczę sobie to tak, że teraz jestem tak aktywna w ciągu dnia, że mały sobie słodko lula i też tak się skupiam na remoncie, że czasem w ogóle godzinami "nie jestem świadoma" ciąży, bo myśli pochłonięte innymi ważnymi sprawami, więc może też z tego powodu nie koncentruję się na jego ruchach...

kaska1982, trzymam kciuki za zabieg mamy :kiss: Najważniejsze, by znów była zdrowa...

Lacrijka, ja to chyba zacznę układać ciuszki dopiero w maju najwcześniej... Teraz po przeprowadzce chcę się skupić na organizowaniu przestrzeni łazienkowej w pierwszej kolejności, potem kuchennej i salonu, a dopiero potem drugi pokoik do roboty... Coś czuję, że będę się gonić do samego porodu... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602591 przez patrysia305
ja też ciuszki mam zamiar tak w połowie maja prać, układać segregować itp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602598 przez Qltoorka
agusiaa26, w końcu masz ciążowy brzuszek, a nie "najedzony" :P :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #602599 przez Joanna89
Hej mamy ! Rano byłam na badaniach. U mnie tak wieje mało głowy nie urwie :/

Ciuszki chciałabym poprać na początku lipca, jeśli będę w stanie, a jak nr to mama się tym zajmie. Będą ładnie pachnieć słonkiem, termin mam pod koniec lipca, wiec nie chce żeby ciuszki leży długo poprane:)
a wczoraj tak fajnie grzało słoneczko ...:(
Wygrzałam się w słonku z brzuszkiem hehe


Uploaded with ImageShack.us

Agusia ładny brzusio :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602600 przez Kasik88
Co do ciuszków to też jakoś koło maja się tym zajmę, ale najpierw trochę muszę ich nazbierać ;) A myślę, że już niedługo się zacznie u mnie szał zakupowy :D
Qltoorka w końcu wymarzony remont :) i teraz urządzanie mieszkanka - supper sprawa :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl