BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #602673 przez magdalenagal
Lacrijka napisał:

W sumie to macie chyba racje z ta polowa maja zeby zacząc sie ogarniac, ja troche panikuje bo sie naczytałam o ciążach bliźniaczych i nie chciałabym zostawiac eMka z tym wszystkim samego lub broń Boże z jego mamą haha To ja sobie końcem kwietnia zaczne, takim krakowskim targiem hihi :) :) :)

Brzuchu piekne..ja sie juz nie foce bo strach :ohmy: :silly:


Nie chcesz żeby Ci teściowa pomogła... ;-) ojojojoj ;-) :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602678 przez Lacrijka
magdalenagal napisał:

Lacrijka napisał:

W sumie to macie chyba racje z ta polowa maja zeby zacząc sie ogarniac, ja troche panikuje bo sie naczytałam o ciążach bliźniaczych i nie chciałabym zostawiac eMka z tym wszystkim samego lub broń Boże z jego mamą haha To ja sobie końcem kwietnia zaczne, takim krakowskim targiem hihi :) :) :)

Brzuchu piekne..ja sie juz nie foce bo strach :ohmy: :silly:


Nie chcesz żeby Ci teściowa pomogła... ;-) ojojojoj ;-) :laugh: :laugh:


Nieee, juz bym wolała zrobic to sama po porodzie (jakims cudem) ;)
Tzn ja do teściowej nic nie mam, ale ja od samego jej słuchania o dzieciach wymiekam a co dopiero jak ona mi bedzie cos tu robic ..nie nie nie..Urodze, wracam, stawiam fosę ... wnuki na zdjęciach :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602681 przez Joanna89
Lacrijka haha no i dobrze,że się nie dajesz! :)
Ja mam w sumie teściową 7km od siebie, ale fajna z niej babka, tyle co udało mi się ją poznać przed 5 lat to jest ok. W ogóle się nie wtrąca, chyba wie ,że i tak zrobię jak chcę. Do ciąży też się nie wtrąca, także nie mam na co narzekać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602687 przez Kasik88
Cieszcie się takimi teściowymi :) moja ostatnio wyjechała z tekstem, czy Alek jest na pewno synem mojego męża bo ma jasne włoski i lekko mu się kręcą. Na szczęście nie muszę jej często oglądać no chyba że na skype, bo mieszka 600km ode mnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602688 przez Qltoorka
dziubasek, ja też nie wiem nic na temat tej szczepionki.... Ale specjalnie dla Ciebie znalazłam takie cuś ;) Masz tu piękną wypowiedź na ten temat pediatry...

ciaza.mp.pl/lista/show.html?id=76639

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602692 przez Qltoorka
Kasik88 napisał:

Cieszcie się takimi teściowymi :) moja ostatnio wyjechała z tekstem, czy Alek jest na pewno synem mojego męża bo ma jasne włoski i lekko mu się kręcą. Na szczęście nie muszę jej często oglądać no chyba że na skype, bo mieszka 600km ode mnie.


o ciup....ale pojechała z tekstem.... masakra... ja bym chyba kontynuowała ten jej tok myślenia :P dla jaj :P a jej by szczena opadła na zol :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602693 przez Lacrijka
Moje tesciowa też sie w sumie nie wtrąca, robimy co chcemy..ale mnie dobijaja jej rady sprzed 30 lat kiedy mój mąż byl mały. Mówie jej ostatnio że dostalismy sie do szkoły rodzenia, ze sie duzo dowiemy itd a ona do mnie, ze taka wiedza z teraz to nie wiedza.. Za jej czasów to było (..) bla bla bla
No ale zrobi mi piekne rzeczy szydełkowe dla cinek to musze jej wysłuchac :silly: :silly: :silly: Gorzej mam z tesciem, ten to mnie wytraca z równowagi co go widze.. nawet mówi co moge jesc haha czujecie ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602697 przez Joanna89
Kasik88 OMG..no pojechała kobieta z textem nie ma co :/
A mi przyszedł rożek który zamowiłam no i jeszcze smoczki :) oraz inne rzeczy które kupiłam :)


Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602704 przez Kasik88
Ma w znadrzu jeszcze kilka tekstów, ale mniejsza z tym, teść jest spoko się nie wtrąca.
Qltoorka jak teraz jak Hania się urodzi i jak mi z podobnym tekstem wyjedzie to zamierzam potwierdzić jej przypuszczenia :)
Joanna świetne rzeczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602729 przez karolinap
Witam po kilkudniowej przerwie! :)
Ktoras ostatnio coś pisala, ze jej uczulenie wyszło od złotej obrączki. Mi też wczoraj wyszło - mój zaręczynowy jest z białego złota i nie moge go nosić - ach te uroki ciazy ;)

Zgaga nawiedza mnie non stop - czy jem czy nie :P
Aż apetytu przez to nie mam. Dzis nawet w nocy obudziłam się i chciało mi się wymiotować :(
ale choć brak apetytu - waga caly czas rośnie :)

Marta27 Ja też mysle o wózku Jedo. Czy wiesz moze czy spacerówka rozkłada się w miarę na płasko? Ogólnie z tego co widzialam te wózki przykuły moja uwagę i 2 moje kuzynki maja i sobie chwala :)

Śliczne brzuszki :)
Śliczne ciuszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602734 przez karolinap
Lacrijka Na forum zaglądam w telefonie więc mam małe ikonki i avatarki :)
byłam przekonana ze w Twoim avatarku masz marchewki tak tam pomarańczowo i mnie zmyliło a to takie piękne małe stopki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602751 przez Jamajka
Hejo Mamcie ;-)

Mnie też coś bierze.. od dwóch dni mam katar i ból gardła. Na razie siedzę jak trusia i obserwuję, czy mnie rozłoży czy jednak przejdzie.. Jeszcze do tego sama z Lenką jestem przez 3 dni, ale przez gorsze samopoczucie trochę ją rozpuszczam i pozwalam dłużej bajki oglądać. Mam nadzieję, że jak już przyjdzie ta nieszczęsna wiosna, to będziemy całe dnie na polku spędzać.

Co do proszku to ja przy Lenie też prałam w Loveli, teraz się zastanawiam czy nie wypróbować czegoś innego. Myślałam właśnie o białym jeleniu albo jelpie.. zobaczymy.. Ja pewnie końcem maja zacznę prać i suszyć na balkonie, ale Lacrijka dobrze wycyrklowałaś i raczej musisz troszkę wcześniej się tym zająć niż my ;-)

Byliśmy na połówkowym w końcu w sobotę.. dzidzia waży 597 g, budowa organów też prawidłowa.. mam nadzieję, że już tak zostanie i urodzi nam się zdrowiutki chłopczyk ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602785 przez dziubasek
Qltoorkadziekuje, poczytałam, mezus jeszcze popyta w pracy lekarzy i zadecydujemy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602790 przez gold_butterfly
Cześć kochane!

Joanna Śliczna wyprawka :-) I jaki mięciuteńki kocyk :-)

Ja znowu się nie odzywałam. Miałam okropne bóle głowy,ale myślałam,że od zmian pogodowych. A wczoraj tak mnie ścięło,że dzisiaj z trudem doszłam do lekarza. Poza kolejką,bo oddychać nie mogłam, słabłam. No i wyszło - ciężka infekcja, zaatakowała uszy, oczy, szyję (nawet szczęka mnie zaczęła boleć) no i pomału zaczęła atakować płuca. Nie miałam kaszlu,więc ciągle mysłam,że to coś z ciśnieniem. 10 dni na antybiotyku,leżę zdechła w łóżku.

Jamajka też uważaj na siebie. Mi wydawało się,że bóle przechodzą a dzisiaj proszę - taki ból głowy,że nie mogłam się ruszyć, krew z nosa zaczęła mi lecieć - dopiero zauważyłam,że leci z jakimś zielonym paskudztwem,a miałam delikatny katarek :-/

Teściowa cudo - Olcię zabrała, wypytała o zdrowie i kazała się położyć. Ale też miałyśmy swoje przeboje :-P Wszystko mija z czasem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602793 przez siwa342
sloneczko33 no ale brzusio :)

musze zrobić focie i wrzucić swój,na zdjęciu całkiem inaczej wygląda iż jak sie w lustrze patrzy


no kurcze musze się na jakiś proszek zdecydować bo ja mam tych ciuszków sporo a nienawidzę prasować więc chce na raty to robić i mieć potem spokój

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl