BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #602807 przez NataliaK
siwa ja kupiłam do prania Jelp bo jakoś tak w mojej rodzinie używają go do dzieci od wielu lat i zawsze się sprawdza. O Loveli też dużo dobrego słychać. Ostatnio nawet widziałm, ze są płyny różnych firm i ceny już nawet od 8zł lecz warto zwrócić uwagę bo nie wszystkie są od pierwszych dni życia tylko np. od 1 mies życia. A Jelp Loveli są na pewno od poczatku.

Moi teście też są w porządku :) oczywiście mogą powiedziec swoje zdanie na każdy temat jeżeli chodzi o dziecko i przygotowania i czasem pomarudzą (szczególnie teść się nie krempuje :D) ale wiedzą, że ja i tak zrobię tak jak chcę. Ostatnio zaproponowali, że kupią wózek ale też powiedzieli, że mam wybrać co chce teściu chce tylko nam go przywieśc, zeby miał radoche.

Widzę znowu nowe zdjecia brzuszków i ciuszki - śliczne!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #602832 przez bea2a
Cześć dziewczyny:) Nie było mnie tu w weekend bo miałam zjazd na uczelni i musiałam mnóstwo postów nadrobić ;) Widzę, że kilka z Was kiepsko się czuję i zaczynają się choroby. Podobno przez tą pogodę powróciła grypa, więc uważajcie na siebie.

Tak się cieszyłam, że mam wizytę już mniej niż za 2 tygodnie, bo miałam mieć 5 kwietnia w piątek ale zadzwoniła dzisiaj do mnie babka z przychodni, że jednak przekładają moją wizytę na poniedziałek 8 kwietnia bo lekarki nie będzie w piątek :( No nic, to znaczy, że od dzisiaj jeszcze 2 tygodnie czekania na poznanie płci mojego lokatora. Ale już się oswoiłam z tą myślą, że nie wiem i nawet mi to nie przeszkadza :)

Co do szykowania ciuszków, to ja planuje dopiero w połowie czerwca się za to zabrać. W sumie to dostałam od siostry już sporą część i będę dostawać też od szwagierki na bieżąco bo ona rodzi 2 miesiące wcześniej. Ale oczywiście mam zamiar kupić jeszcze kilka nowych ciuszków, takich jakie mi się podobają :)

Wczoraj dostałam tez wózek od szwagierki w prezencie, bo ona miała dwa. Wklejam fotkę. Nawet fajny. No i ma spacerówkę, fotelik i torbę.


Łóżeczko sprezentowała mi siostra, zamówiłam do niego tylko nowy materacyk i powinien jutro albo w środę przyjść. Konkrety już mam. Zostaje remont pokoiku dziecięcego, ale to już pod koniec kwietnia. No i mnóstwo drobiazgów.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602838 przez NataliaK
bea2a ja też miałam mieć badanie w środę a właśnie zadzwoniłam bo miałam potwierdzić i mi się przypomniało czytając Twój post i okazało się, ze idę dopiero 3 kwietnia...bardzo ładny ten wózek, faktycznie konkrety już masz jak się dowiesz odnośnie płci to wtedy ciuszki i już zestaw jest :)

Mnie właśnie koleżanka powiadomiła, ze urodziła w 36tyg. Obudziała się w nocy zalana wodami płodowymi i już nie było wyjścia. Mała jest wcześniakiem więc jeszcze troche zostanie w szpitalu...ale mnie zaskoczyła, że to już. Także dziewczyny nie znamy dnia ani godziny juz na końcu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602843 przez Patrizia
Czesc Mamuśki :)

Ja zrobiłam sobie detox od forum na cały wekend ;) spędziłam go razem z mężusiem :)
też są dni że mało czuję mojego skarba i troszke go maltretuje żeby sie uaktywnił mamusi bo sie martwi :P raczej jest z tych spokojnych :)

gold_butterfly kuruj się kochana oby szybko przeszło :)

ale ładne brzuszki sie pokazują :) też muszę sobie pstryknąć bo wczoraj zapomniałam ;)

siostra ma mi przywieść proszek Jelp z Niemiec bo wiadomo ze tam chemia jest duzo tańsza, ale zaczne prać dopiero w maju jak mi sie trochę tego uzbiera :)

Jeśli chodzi o teścia to jak go widze to mnie szlak trafia on z tych zawsze wszystko najlepiej wiedzących i upierdliwy jak cholera wiec jest u nas naszczęscie raz w roku na jakieś 2 tyg wiec jakoś wytrzymuje :) a żałuje że teściowej już nie mam bo ona zawsze po mojej stronie stawała i umiała mojemu W czasem nakłaść do głowy :P :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #602875 przez bea2a
A łóżeczko całkiem zwykłe ale właśnie takie proste mi się podoba. No i koniecznie chciałam białe bo będę miała meble z białymi elementami.


Dziewczyny polecam też gorąco serię MUZYKA BOBASA - rewelacja !!!
www.muzykabobasa.pl/

Muzyka bobasa stworzona została dla niemowląt od -3 do 36 miesiąca, ponieważ, jak wykazały badania, edukacja muzyczna dziecka zaczyna się w fazie prenatalnej. Niemowlę już w łonie matki jest jak gąbka chłonąca informacje i otaczające je dźwięki.
Muzyka Lapa daje ponadto niezwykłe efekty terapeutyczne w przypadku dzieci upośledzonych bądź dotkniętych różnymi wadami rozwojowymi, bez względu na ich wiek.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602899 przez emi87
siwa jak kupiłam bialego jelenia - proszek i płyn do prania :) właśnie dziś mi przyszla paczka sasa zreszta dla siebie i dziecka tez stawiam na białego jelenia i bambino :)

jesli chodzi o liczenie miesiecy, pisałam juz o tym - ja licze od ostatn8iej miesiączki :) i tak każdego 7-ego zaczynam kolejny miesiac :) nie musze sie bawic w liczenie tygodni bo to zawsze wszedzie inaczej licza. a tak jest najbardziej wymierne :)

słoneczko wow!! :ohmy: ale juz duzy brzucholek!! i jaka niunia słodka :) jak miło że nam fotke wrzuciłaś :kiss:

a o szczepieniach nic mi nie wiadomo :unsure:

Lacrusia hahahaha teściowie jak z kawałów :P
no ty to musisz wszystko w przyspieszonym tempie :D a jak tam sie cinki rozpychaja?? kazda w inna strone?? dopiero ci kochana bedzie brzuszek falował hihi

Kasik zabiłabym wzrokiem chyba...bezczelna phi

Joanna piekne te pieskowe kapciochy :D

jamajka pewnie ze Mikołajek to bedzie kawał zdrowiuskiego chłopa!

goldi matko!! ty bidulo nasza...alez sie ciebie nieszczęścia łapia...ale twrda jestes, dasz rade :kiss: tule ciepło i trzymam kciuki zeby zdrówko wróciło :cheer:

bea super - pół wyprawki masz z glowy :) a wózeczek bardzo fajny :) łózeczko też super - lubie prostote :) bedzie pieknie sie prezentowało zwłaszcza z małym skarbem w środku :D

a ja dzis zła chodze - klientki mnie wkur mur sur :angry: ale teraz relaksujemy sie z Milusia w wyrku i zajadamy rodzynkami i popijamy goraca herbatka :) małej smakuje bo zaczeła dokazywać hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #602900 przez Joanna89
Emi no były tylko brązowe i różowe, ale wzięłam brązowe heheh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602901 przez Joanna89
Trafiłam na tę piosenkę i aż się popłakałam i siędze i ryczę jak beksa...dobrze,że mąż pojechał do teściów...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602903 przez magdalenagal
Joanna89 napisał:

Trafiłam na tę piosenkę i aż się popłakałam i siędze i ryczę jak beksa...dobrze,że mąż pojechał do teściów...


Joaśku jaka piosenka? Nie płakamy!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #602904 przez siwa342
A teraz coś na poprawę humoru,fajny filmik :)

www.facebook.com/photo.php?v=4762348970174


nie wiem czy ktoś to już wrzucał ale chyba nie

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602908 przez Joanna89


tak to jestem twarda baba a jak posłucham smętów to zaraz ryczę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602909 przez Patrizia
siwa342 widziałam już ten filmik i się uśmiałam :) ale i tak jest słodki a tatuś nie miał jak sie uwolnić no ale czego sie nie robi dla córeczki :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602910 przez dziubasek
heheh tesciowie i rodzice to temat rzeka....
Ja sie poprostu odzwyczailam od nich i teraz wytrzymuje max 2 tygodnie z nimi(potem juz mam nerwa)
Mamuska moja kochana wiecznie sie o nas zamartwia(bo my daleko i nie moze nas dopilnowac ;) , ze ja niby za chuda i o siebie nie dbam, ze pewnie nic nie jemy tylko pracujemy itd...),
Ojczym moj(super dziadek dla Miss)ale wszystko wie najlepiej i jego dzieci we wszystkim najlepsze....ehhh szkoda gadac ;)
Tesciu straszny filozof, wytrzymuje z nim gora 20 min ;)
Tesciowa calkiem niezla babka tylko ksiezniczka(jak przylatuje do nas to tylko by na zakupy lazila(ktore oczywiscie sponsorujemy :angry: )w niczym nie pomoze ;) ...
Ojczym meza dla mnie spoko, mezus za nim nie przepada....
Wiec jak sie moja Piczka urodzi to przylatuje moja mamuska z moim chrzesniakiem(ale na max2 tyg)
Goldito dbaj o siebie kochana i odpoczywaj....
Bea2awyprawka super
A ja dzisiaj bylam zarejstrowac sie do poloznej a ta sobie jedzie na urlop i ide dopiero 16kwietnia... ehhhh i uprosili mnie zebym przyszla jutro i pojutrze do pracy(mazus sie wkur...l ale ja nie potrafiw odmawiac.
Jade zaraz z Miss na kawusie do cioci(a tam mega nowina- jej synek sprowadzil sobie panienke z angli(jest tu 6 tygodni i jest w 5tc) :laugh:
woow ale duzo napisalam :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602911 przez magdalenagal
Posłuchałam pierwsze 30s. i wyłączyłam.
Zdecydowanie niet!

www.facebook.com/photo.php?v=17196716484...80926&type=2&theater

Ale jak macie możliwość to zobaczcie to nagranie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602914 przez Joanna89
ja już słucham 10 raz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl