BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 tygodni temu #634805 przez agusiaa26
Natalia gdzie robiłaś zakupy dla małego? ja też mam już masę ubranek a ciągle bym coś kupowała, ostatnio w tkmaxie trafiłam na dwa kocyki bawełniane za 30 zł, tam są piękne rzeczy i ceny w sam raz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634815 przez emi87
Qltoorka mówisz ze to jak ból żoładka?? bo mnie od 2 dni tak czasem pobolowa i myślałam ze to od tego że sie surowych buraków nażarłam :D czesto mnie tak zaboli zaraz po tym jak cos zjem....juz sama nie wiem. brzuch mi przy tym nie twardnieje... moze mam po prostu leniwa macice?? hahah :woohoo:
super pomysł z tym nazwiskiem - na prawde! brzmi pieknie, ładnei pasuje do Oskara i jaka cudowna historia sie za tym kryje! dla mnie rewelacja :) ale oczywiście musicie to dokładnie przemyslec i wspólnie podjac dezycje. A i w sumie z aktualnym nazwiskiem moim zdaniem Oskar brzmi dobrze.

Joanna szczuplutka mała chyba po mamusi co? taka zgrabniutka cos czuje filigranowa bedzie :)

karolinkanice - dobrze ze w domu hehe a jakby cie tak np na poczcie załatwił :huh: :P

dziubasek to dobry mąz :0 my oboje nie lubimy prasowac wrrrr

nataliaK no i super ze humorek wrócił (nic tak nie działa terapeutycznie na kobiete jak zakuuuupy :P ):) bedzie dobrze kochana :)

a reszta - NIE CZYTAĆ MI TYCH SMUTASÓW!!!! potrzebne nam jeszcze paranoje, nie można sobie tym głowy zaprzątać.

PS ale miałam dziś koszmar - śnił mi sie szatan, az sie z krzykiem obudziłam :huh: trzeba sie chyba w niedziele do kościoła wybrać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634816 przez Nikaa
Natalia mi też się pogorszył wzrok w ciąży - byłam na badaniach u okulistki ale powiedziała by nie zmieniać okularów w ciąży ( u mnie to pogorszenie jest tylko w jednym oku i nie za duże) bo to wszystko przez hormony ciążowe i po porodzie może się nagle "odwidzieć" znaczy wrócić do stanu sprzed ciąży - sama ma dwójkę dzieci więc uznaje, że wie co mówi :P

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634821 przez NataliaK
Agusia ja różnie zakupy robie co mi wpadnie w ręce fajnego w Smyku, H&M w PEPCO-dziś kupiłam czapeczki za 1.99 i 2.99 100% bawełna, ale ciuszków to dużo w ciuchaczasz szukam :) do TKmaxx chce właśnie jechać po kocyk taki letni bo podobno są a dawno już tam nie byłam:)

na TLC jest właśnie program o bliskim rodzicielstwie, masakra jakaś to jest aż przesada! zamrozili łożysko i po 6 latach je odmrozili żeby wkopać pod drzewo żeby teraz je odżywiało :D ale to jest nic bo ostatnio mówili o jedzeniu łożyska :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634825 przez Qltoorka
Tak, tak, pogorszenie wzroku w ciąży może po niej wrócić do wcześniejszego stanu, a może się nawet jeszcze pogorszyć w trakcie porodu, bo to ogromny wysiłek dla całego organizmu, dlatego tak bardzo położne naciskają, by podczas parć zamykać oczy... Więc jak też bym poczekała z wyborem okularów po porodzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #634832 przez NataliaK
Wiem dziewczyny, ze może się pogorszyć ale mi to już bardzo przeszkadzało przy czytaniu, komputerze i jeździe samochodem. Dlatego poszłam i jestem miło zaskoczona bo w Fielmann za badanie nie zapłaciłam nic a okulary kosztowały mnie 99,50zł więc za tyle to można na te kilka miesiecy kupić żeby było bardziej komfortowo :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634835 przez karolinap
NataliaK Czy w H&M jest juz przeceniona kolekcja dla mam? Bo przez cala Nasza ciaze jest jedna i ta sama kolekcja i coś im nie spieszno zeby ja przecenić albo dać coś nowego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634838 przez NataliaK
karolinap niestety nie rzuciły mi się w oczy zadne promocje :( tam chyba zadko cos zmieniaja...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634839 przez dorkiszon
Ja sobie byłam w rossmanie znowu i kupiłam płyn do prania dla niemowlaków i dzieci z firmy "bobini" za 10 zł 1 litr więc mogę już wszystko wyprać. I wyżebrałam karte "rossnę" jak dziecko się urodzi to do 3 roku z ta karta na rzeczy dla dzieci mam zniżkę, a napewno będę kupowała w rossmanie wiele rzeczy, bo są o wiele tańsze po co mam wydawać na proszek 20 zł jak mogę 10 zł na płyn do prania z mydłem marsylskim.
No i ja mam kosmetyki z BabyDream sa tez z tego mleka i kaszki i jedzonko w słoiczkach, ale tylko w rossmanie czytałam opinie i ludzie chwalą i tez są z tego pieluszki i wiele innych rzeczy z tej firmy. Więc ja postawiłąm na ta tańszą firmę zobaczymy czy się sprawdzi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634843 przez Kasik88
Dziewczyny ta kolekcja w h&m jest już od 3 lat taka sama. i chyba ani razu nie widziałam na nia przecen. :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634848 przez karolinap
Ja ostatnio trafiłam na przeceny bluzeczek i jedna kupiłam za 10zl a druga za 20zl.
Ale jak zaszłam w ciążę to spodnie były po 130zl chyba i kupiłam jedna parę z myślą ze jak przecenia to kupie inny kolor ale coś nie chcą ich przecenić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #634866 przez bea2a
uniuni ruchy czuję bardzo mocne. Może właśnie przez to, że mam mały brzuch i mała ma mało miejsca to ciągle się rozpycha i przeciąga. Widzę dokładnie jak się rusza pod skórą. A ruchy to już czuję od 18 tygodnia, to nawet szybko z tego co słyszałam. Dziwne to trochę, że mam taki mały brzuch a dzidzia taka duża - aż mi się wierzyć nie chce gdzie ona się tam schowała :laugh:

dorniszon też dzisiaj w Rossmannie kupiłam olejek na rozstępy dla kobiet w ciąży z firmy babydream (zdjęcie poniżej). Fajny jest bo już się posmarowałam. Kobietka w programie "O matko" mówiła, że warto zmieniać kosmetyki przeciw rozstępom w ciąży albo używać dwa na zmianę bo skóra się przyzwyczaja, więc zakupiłam ten po Twoich rekomendacjach tej firmy.



Joanna89 faktycznie malutka ta Twoja córeczka. Moja mała ponad 2 tygodnie temu miała już 841g (mimo mojego małego brzucha:)) a podobno teraz dzidziule szybko rosną. W poniedziałek mam wizytę to się dowiem ile urosła.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634873 przez magdalenagal
Też mam ten olejek na rozstępy z Rossmanna. Jestem bardzo zadowolona. Na brzuchu nie mam rozstępów. Tylko na boczkach pojaśniały stare z nadwagi :-)

Mama dziś ukręciła gołąbki z sosem pomidorowym. Małe bo z młodej kapuchy więc zeziarłam 3. Tak wiem z żarcia mam te 11 kg. Ale Panie, jak smakowało! ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634879 przez uniuni
Joanna dziewczyny piszą, że maleńką córeczkę masz, a mi się wydaje zupełnie normalnej 'wielkości' :) Jak byłam na USG ze swoją kluchą w tydzień 26+2 , to on miał 924g. Twoja pociecha w 26+6 ma 980, a to dziewczynka i Ty malutko przytyłaś więc wydaje mi się w sam raz :D
Mnie tylko przeraził skok wagi u Paprocha. Czytałam, że teraz intensywny wzrost, ale żeby 240g w tydzień? Jak on tak będzie rósł to za 10tyg ja chcę na porodówkę będzie już wystarczająco duży :laugh:

Qltoorka mi się pomysł też bardzo podoba. Historia jak z filmu :)

Emi wyglądasz czarująco, a fakt, że zdjęcie zrobione w pokoiku Mili sprawia, że nie da się nie uśmiechnąć :) Już niedługo tam będzie! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634890 przez bea2a
Qltoorka jest jeden minus zmiany nazwiska. Trzeba pozmieniać wszystkie dokumenty, karty, banki itp. Dużo roboty z tym. Kwestia czy to warte zachodu. No i zawsze potem problem z podawaniem wszędzie nazwiska bo trzeba literować. No ale decyzja należy do Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl