BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 tygodni temu #634102 przez Jamajka
agusiaa27 wszystkiego Najlepszego ;-)

Bea brzuszek rzeczywiście nie za duży, ale przynajmniej Ci wygodnie ;-) Ja się już czuję jak w 9 miesiącu, już zaczynam się jak pingwin na boki kolebotać i przemieszczać krokiem posuwistym :silly: Ale moja mama jak mnie rodziła to miała taki maleńki brzuszek, że położne nie wiedziały, że ona do porodu!! A schudła ze mną w ciąży 10kg od wagi wyjściowej... tak się źle czuła i miała jakieś problemy. Ale mimo wszystko ja urodziłam się zdrowa a jak mama mnie już 'wypchnęła' to jej się brzuch zapadł, że te położne mówiły, że jeszcze takiego czegoś nie widziały.. Tak więc spokojnie, każda z nas ma inną budowę, inną ciążę, inną wagę.. najważniejsze że Dzieciątka w brzuchach się dobrze mają.. a wcale nie jest powiedziane, że jedna ma doskoczyć do drugiej w obwodzie brzuszka, wadze itp. ;-)

Lacra niezła chudzinka z Ciebie.. Brzuszek cudny, okrąglutki.. a reszta szczuplutka, super!!

Emi miałam dokładnie tak samo w pierwszej ciąży, tak mi żal było rozstawać się z brzuszkiem, miałam wrażenie, że jeszcze z pół roku bym mogła sobie w ciąży pochodzić ;-) Mój M. mówił, że jak będę bardzo tęsknić to mi zrobi nowy, no i słowa dotrzymał :P Choć przyznam, że zazdroszczę emocji, oczekiwania i przeżywania wszystkiego po raz pierwszy.. kolejna ciąża jest dla mnie trudniejsza i mniej beztroska.. raz, że gorzej się czuję a dwa, że nie mam już czasu na wypoczynek, spanie do południa, spokojne planowanie wszystkiego, beztroskie chodzenie po sklepach i wybieranie.. Jednak przy małej diablicy, która mamy nie oszczędza, wstaje regularnie o świcie i już chce tup tup, jeść, pić, baje i milion innych rzeczy ciężko wygospodarować chwilę dla siebie.. a jak już jest to znowu siły i chęci na wojaże brak :) Dlatego, pomimo cudownego kopania i rozpychania się, to chyba chciałabym już żeby było po, poczuć się lżej, móc przyspieszyć kroku... chociaż wiem, że obowiązków będzie co nie miara, a to pewnie jeszcze trudniejsze, pogodzić wszystko i nie zwariować, nie dać się przerobić na mleczną kaszkę.. ehh będzie dobrze, byle zdrowo i wesoło.. ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634115 przez kasiak
karolinap kilka dni przed wizyta u lekarza Sebek byl bardzo aktywny, bylam przekonana, ze dalej jest glowka do gory, dopiero lekarz mi powiedzial, ze się obrocil. Takze poza większa aktywnością to nic nie sugerowalo zmiany pozycji. Teraz juz wiem, ze jest glowka do dolu bo jak kopie to boli, a wczesniej nie bolalo.

Eklerki mniam :) maz kazal zapakowac do pracy. Tylko bitej śmietany braklo i reszta z budyniem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634117 przez karolinkanice16
to mój Ksawery chyba też się obrócił bo nie dość, że pobolewa jak kopie to jeszcze cały dzień potrafi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634118 przez Jamajka
Karolina jaki piękny brzuszek i jak cudownie magnolie kwitną w tle ;-) Cudne to zdjęcie, uwielbiam magnolię :D

Ja ostatnio lekko się zdziwiłam i przeraziłam, bo moja teściowa jedzie najprawdopodobniej w lipcu do sanatorium na 3 tyg!! Ja sobie zupełnie na śmierć zapomniałam, że jej ten wyjazd tak wypada.. bo ona co roku jeździ.. I najgorsze jest to, że jak ja zacznę rodzić jak jej nie będzie, to mój M. będzie musiał zostać z Leną a ja pójdę rodzić sama, czego sobie w ogóle nie wyobrażam :( A plan był taki, że jak się już zacznie, to Lenka do babci a my na porodówkę.. z teraz o nie wiem, już zupełnie zdurniałam i plany moje pokrzyżowane. Istnieje minimalna szansa, ze jej wypadnie sanatorium akurat w sierpniu, ale znając moje szczęście, to będę sama kwiczała na porodówce zamartwiając się przy okazji o młodsze dziecię i szanownego Tatę ;-( Chyba nie przeżyję tego, jeśli M. zabraknie koło mnie w takiej chwili.. tym bardziej, że on też chce być przy porodzie i ostatnio bardzo mi pomógł... ale będę wyła coś czuję ;-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634134 przez dziubasek
Hej Mamuski :laugh:
Wszystkie brzuszki sa sliczne... :)
Bea2amoja siostra przez trzy ciaze brzuszek miala widoczny dopiero w 8 m-cu(dzieci rodzila zdrowe-ponad 3kg)wiec dont wory ;) jeszcze Cie wywali :P
Jamajkaja mam dokladnie to samo co ty... czuje sie teraz bardzo dobrze ale czekam z ustesknieniem na chwile jak bedziemy juz w 4 :) ... poza tym martwie sie jak to bedzie jak zaczne rodzic(jak Miss zareaguje i wogole boje sie nie samego porodu ale tego rozstania z moja malenka)...
Karolina ja to jestem mama nowoczesna(przynajmniej sie staram)...kazda wolna chwile spedzam z ta moja Pinda ale nie uwazam sie za jakas super mame... staram sie byc taka dla niej jaka nigdy nie byla moja mama dla mnie(urodzilam sie jako 4 dziecko"chyba wpadli", mama byla wiecznie zapracowana i jak teraz mowi zaluje ze nie dala mi tyle miosci ile mojemu rodzenstwu...w sumie to wychowywala mnie babcia)
Magdalena uwierz mi kochana gdyby byla tylko taka mozliwosc to bym juz dawno siedziala w domu...
TyszAnka no wreszcie sie odezwalas :) a swoja droga ciekawe jak tamGoldi
AgusiaSTO LAT KOCHANA :kiss: Buziaki od dziubaskow:)
A my po malym jogingu z Miss zjadlysmy obiadek i poszlysmy aaaaaaa, potem odwiedzilysmy wszystkie mozliwe cioteczki, wrocilysmy do domku dopiero po 21:)
Zapisalam sie do kosmetyczki na nastepny tydzien, zrobie sobie pedicure i odswieze troszke ryjek ;)
Jutro grafik napiety:Playgroup z Miss, potem basenik i obiecalam jej spacerek :) ehhhh i jeszcze czeka mnie sterta prasowania( tego nie lubie :angry: )
Spijce slodko brzuszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634140 przez magdalenagal
Dziubdziasek i tak jesteś moja hero woman :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634142 przez Kasik88
Witam się o poranku!
Dziewczyny śliczne brzuszki:)
My zaczynamy działać w domku, bo później pewnie cały dzień na dworze spędzimy :)
A na naszą małą wyprawę trzeba się przygotować, więc uciekam, a Wam kochane brzuchatki pięknego, miłego i cieplutkiego dnia życzę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634249 przez magdalenagal
Weszłam na wrześniowe Mamy i się popłakałam.
Jedna Dziewczyna straciła Dziecko :( :( :( to był ostatni raz jak buszuję po innych grupach...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634283 przez dziubasek
Ja buszuje na kwietniowkach, podczytuje też marcowki( tam się urodziła dziewczynka z powazna wada serca-kibicuje jej całym brzuszkiem)...
Mnie to kazda strata ciąży przypomina o moim aniolku( termin miałam na 2 kwietnia:-() ehgh czasami życie daje ostro w dupe żeby potem stało się coś pięknego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634329 przez sloneczko33
hejka bylam wczoraj w ogrodzie 2 pierwsze zdjecia to moja cora na rolkach a ostatnie corcia mi focie zrobila


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
a to ja w 28 tyg i 3 dzien


Uploaded with ImageShack.us

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #634394 przez dorkiszon
Joanna 97 % bawełny są do połowy łydek i troche jest ich na wieszaku koło bielizny i zaraz obok są też w takim metalowym koszu białe, beżowe dużo szarych. Na wieszaku masz pomarańczowe, różowe i jakieś niebieskie jak jeszcze są.
Jeszcze bliżej przebieralni widziałam na wieszakach w kwiatki jak te spodnie tyle, że legginsy. Nie mam fotek , bo nawet sobie nie moge zrobić , a co dopiero ciuchom :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634413 przez uniuni
Qltoorka no teraz to zdecydowanie logicznie brzmi - mało zorientowana jestem w tym temcie :)
Magdalena też je podglądałam i też nigdy więcej.. Normalnie moja historia z pierwszą ciążą taka sama była. Dali mi trzy opcje do wyboru i kazali jechać do domu. Nawet zwolnienia z pracy nie dostałam i siedziałam tam próbując nie płakać czekając, aż poronienie się zacznie :( Przy kolejnych już wiedziałam co jest grane więc nawet do lekarza się nie zgłaszałam wiedziałam, że nie pomogą. :(

Boże jak dobrze, że mam ten mój mały cud wiercący się pod serduchem. Będzie mi brzuszka brakowało jak już Krasnal będzie na świecie - J. obiecał, że załatwi mi drugi :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634419 przez magdalenagal
Uni ja właśnie też się zaczynam zastanawiać kiedy drugiego Pulpeta zaczniemy majstrować.
Bo żeby był jedynakiem to nie ma opcji. Choćbym miała drugi etat haratać żeby dzieciarnię utrzymać. A poza tym...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634421 przez Nikaa
kasiak a gdzie Ciebie boli, że wiesz że głowka jest na dole ? Pytam bo tak poczytuje jak to jest z tymi pozycjami i ja ani nie mam większych problemów z siusianiem ani oddychaniem a to podobno jest typowe dla ułożenia główki na dole

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #634426 przez emi87
Jamajka moze bedzie z kim niunie zostawic?? jakas rodzina,znajomi? albo akurat sanatorium wypadnie jakos po porodzie (jak cos od czerwca zacznijcie przyspieszac :P ) :) bedzie dobrze :)

słoneczko alez masz juz duza pannice w domku :) a jaki brzunio juz duzy :)

bea no maluni brzunio - ale za to jaka wielka i bezcenna zawartość ;)

karolinkanice świetne foteczki :) ja sobie takie cos juz na koniec zrobie :) alez te brzucholki nasze sie zmieniaja :cheer:

siwa fajna fotka - hehe a brzunio faktycznie wyszedł jakby ooddzielnie tam sobie leżał pod bluzeczka :P

karolinap jaki piekny brzunio :) i jakie cudne magnolie w tle mmmmmmm :cheer:

TyszAnka to zachaczysz o czerwiec :) kurcze to zostały ci 2 miesiace :) ciekawe jak sie bedziemy rozpakowawywać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl