BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 1 tydzień temu #633948 przez bea2a
sama się dziwie, że nie jest taki duży a mała 2 tygodnie temu ważyła 840g i mierzyła 23 cm. Wszyscy pytają czy to początek ciąży i jak mówię, że to już 7 miesiąc to się dziwią, że mam taki mały brzuch...co zrobić - taka uroda ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #633950 przez magdalenagal
Bea... Dziękuję. Dobiłaś mnie... :D
Super się masz z takim brzuszkiem-maluszkiem :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #633957 przez Joanna89
Moja znajoma też jest w 7 i ma taki sam brzuszek, lekarz powiedział jej ( głupek) że dziecko ma mało miejsca i nie potrafi się obrócić główka w dół więc lepiej jak zacznie ten brzuszek rosnąć bo może być problem. Ciekawa jestem czy to prawda bo znajoma się trochę zestresowała :/

karolinkanice fajnie że z maluszkiem w porządku :) ja moją malutką zobacze jutro :) ciekawe ile waży miesiąc temu było 540 gram i 23 cm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #633973 przez NataliaK
bea ślicznie wyglądasz a brzuszek mały ale jest.
Ja w piątek u mojej siostry spotkałam koleżankę naszą która ma tak samo termin jak ja, dzidzia waży tyle co moja czyli już ponad kilogram a ma taki brzuszek jak Ty. Taka uroda :) brzuszek albo wyskoczy dużo albo trochę i zostanie mały ale jak dziecko rośnie i jest wszystko dobrze to nie ma powodu do zmartwień :)

Mi z USG wychodzi, że termin mam na tydzień wcześniej niż z kalendarza i tak też czuję, że wcześniej się wypakuję :D tak samo jak czułam od początku, że synek będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #633976 przez Joanna89
mi się na razie termin nie zmienił :)
Ja idę z psem na spacerek , wezne kąpiel i jutro czeka mnie wizyta. Trzymajcie kciuki :)
miłego wieczoru:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #633998 przez patrysia305
Agusia wszystkiego co najlepsze !!!!! :)



mi też będzie brakowało Ciąży, tych kopniaczków, tego że każdy tak na mnie uważa, stwierdziłam ostatnio że to jest najwspaniajlszy stan w moim życiu jaki przeżywam :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #634008 przez karolinkanice16
a jakoś mnie tak naszło po zdjęciach bea2a ( wow jaki malusi brzusio :) ) i ja też sobie zrobiłam kolaż od początku do teraz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #634055 przez siwa342
bea2a jejku ale maleńki ten brzuszek,to ja jak slonica przy tobie wygladam

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #634077 przez siwa342
A ja dzisiaj zrobiłam sobie fotke i mi tak smiesznie brzusio wyszedł


MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #634078 przez karolinap
Tak więc wracajac jakies 25 stron wstecz:
Wszytskie zdjecia cudne! Takie mamy piekne brzuchatki na lipiec ze szok! :) Wszytskie zgrabne sexy mamusie :) Nie sie gapia na te Nasze brzuszki i podziwiaja :)
- Co do "50 twarzy Greya" to moja mama wlasnie czyta, pani w bibliotece jej polecila ale zachwycona nie jest, mowi: ze za duzo tego seksu tam :P
- Spac tez lubie w pizamce, choc jak Magdalenagal czsami bluzka rano jest na szyji :D
- NataliaK Cudowny pokoik! Chyba pierwszy na forum :)
- bea2a jak dla mnie tez KAJA :)
Sliczny ten kocyk co zamowilas, taki cieplutki juz na zdjeciu wyglada :)
I dzieki za strone happino.pl - super inspiracje :)
- kasiak Moja Pola tez caly czas lezy poziomo. A czytalam ze Sebus sie przekrecil niedawno glowka w dół - czulas to przekrecenie jakos znacznie? Bo ja tak czekam na ta glowke, zeby poszla w dol i sie zastanawiam czy bede czula roznice i czy bede wiedziala ze sie przekrecila?
- Dziubasekjak czytam Twoje posty, to marzy mi sie taka aktywnosc! i czytajac widac jaki super kontakt musisz miec z Miss! Tylko POZAZDROSCIC! Oby tak dalej :*
- Magdalenagal CUDNY DOMEK! :)
- karolinkanice16 Jeszcze raz dziekuje za to zaswiadczenie z Ryanair. Bylo duzo ludzi wiec pani zdazyla tylko zapytac ktory to tydzien? Odp ze 26, na co ona: to Pani juz nie wyciaga zaswiadczenia:) Ale mialam wypisane jakby co ;)
Super ten kolaż :)
- agusiaa26 STO LAT KOCHANA! :*

A co u mnie?
- Spac moge cala noc bez wstawania na siku :) Pewnie dlatego ze Pola lezy poziomo i byc moze nie naciska na pecherz.
- Pojawily sie rozstepy na cyckach - niestety nie wytrzymaly mimo smarowania kremem :(
- Na pocieszenie waga od miesiaca stoi w miejscu czyli 7,5kg na + :D
- Celullit? Tez towarzyszy mi w coraz wiekszym stopniu i coraz bardziej widoczny - chyba tez skusze sie na te banki chinskie o ktorych byla niezla dyskusja ;)

Po urlopie ok, brzuszek urosl przez tydzien bo moj Maz zostal w PL i mowi ze widzi roznice po tygodniu :) Ja w sumie tez zauwazylam po tym, ze nie widze juz mojej broszki ;) Znikala, znikala i w koncu zniknela z pola mojego widzenia :)

A w ten weekend przed Nami przeprowadzka na nowe mieszkanko! jak narazie pochlonal mnie wir pakowania ale juz nie moge sie doczekac!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #634079 przez karolinap
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #634083 przez karolinkanice16
karolinap nie ma za co :) a zaświadczenie oni chcą od 28 tygodnia tak na stronce pisze :) a jak wracałaś to chcieli ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #634087 przez karolinap
Nie, z powrotem nie chcieli. Tylko nie wiem czemu ale nie kazali mi przechodzic przez bramke ta na metal normalnie tylko mialam przejsc bokiem i mnie obmacali z dwoch stron. Czulam sie jakby podejrzewali ze chce w tym brzuchu cos przewiezc :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #634088 przez TyszAnka
Witajcie,
Wiecznie czasu mi brak :) wybaczcie
w piatek byłam u gin, wszystko ok, mala wazy kilogram, a dokładnie 998g, termin według OM na 10 lipca, ale ok 24 czerwca mam się wstawic do szptala i 25 cc :), rana po ostatnim cc mnie po prawej stronie ciagnie jak chodze za duzo, i nogi wieczorem mam spuchnięte, a szczególnie lewa ta z zylakami :(

Lacrijka ja mam taki brzuszek jak ty a\le ciaza pojedyncza :) ważę 86 kg- masakra- jak ja to zrzucę po porodzie...lata już nie te i brak silnej woli, chociaz papierosy rzucam jak chcę to i może zaprę się i kilogramy tez zrzuce...tym się pomartwię pozniej h he po porodzie :)

Bea - brzuszek taki skromniutki, gdzie te dzieciątko? między żebrami? a może brzuszek do zdjecia wciągasz...he he , ty to bez problemu ze szpitala wychodzac to się w ciouszki sprzed ciąży ubierzesz :)
oki lekę kolacyjke robic dla mojego bo z II zmiany wraca.Buziaki kochane i wszystkiego dobrego :)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #634095 przez karolinkanice16
karolinap bardzo ładny i zgrabny brzuszek :) no to ciekawe czemu obok kazali przejść zobaczymy jak ze mną będzie :P.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl