BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 11 miesiąc temu #671418 przez moonia154
Ja "prawdziwe" badanie podwozia miałam dopiero w szpitalu :huh: Lekarze nie mogli uwierzyć w to, co im mówiłam na temat swojego doktorka, jednak szpitalni specjaliści powiedzieli, że ma mnie obowiązek badać przy każdej wizycie, zwłaszcza teraz po założeniu cewnika. Pójdę do niego w czwartek, zobaczymy co powie, w razie czego podziękuję mu za wizytę i pójdę do innego lekarza. Dobrze, że nic złego się nie okazało, bo też bym go zabiła :ohmy: To głupie, żeby pacjentka miała się prosić o badanie- przecież to chyba lekarz powinien wiedzieć jak i kiedy badać :unsure: Po przykładzie Pati aż mi się słabo zrobiło, jak sobie pomyślałam, że ze mną mogło być podobnie :ohmy: Dziękuję Bogu za dar życia, które we mnie powołał i modlę się, żeby mi tego nie odbierał :dry:
Dziś znowu miałam atak kolki i męczyłam się ze dwie godziny. Już miałam powiedzieć teściowi, żebyśmy pojechali do szpitala, ale zachowałam zimną krew. Połączyłam fakty i doszłam do wniosku, że boli mnie jak jem sól i pieprz (oczywiście nie same, ale np. na kanapce), tak więc musiałam wypić 1,5l wody niegazowanej zanim przeszło :huh: A Wy tu jeszcze na temat braku apetytu... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671428 przez Joanna89
Mamki zobaczcie jak forum zbliża Nas kobitki do siebie, razem przeżywamy te radosne jak i smutne chwilę.. fajnie,że jesteście ,że można napisać co Nas boli itp...
Dziś mam już zepsuty dzień i brak humoru, aż musiałam iść sprzątać piwnicę żeby nie myśleć, jeszcze ta dobijająca pogoda.

Co do podwozia mam badanie co wizytę, lekarz mówi o wydzielinie z pochwy, wkłada mi taki plasterek czy wody płodowe nie wyciekają no i mówi o szyjce. Jak na razie jest OK i wszystko gra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671429 przez dorkiszon
Ja się staram oszczędzać, ale na spacery chodzę jak się dobrze czuję to myślę, że to jest nawet wskazane dotleniam małego. To usg dowcipne to mi robił ostatnio. Ide w środę na wizytę zobaczymy czy wszystko ok. Może teraz pod koniec będzie mnie badał. Ostatnio mnie zbadał i mówił, że szyjka ładna długa i wszystko zamknięte. W 4 tygodnie mogło się coś zmienic dlatego sie niecierpliwie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671431 przez Joanna89
Miałyście badanie CRP ? w przyszły tygodniu idę zrobić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671432 przez dorkiszon
Co to jest CRP ? Ja ide 17 czerwca do mojego szpitala i na ktg i wizytę z anestezjologiem, ginem i wogóle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671437 przez Joanna89
No teraz już poczytałam na necie :)
CRP, nazywane też białkiem C- reaktywnym zaliczane jest do tzw. białek ostrej fazy. Jest to grupa aminokwasów, których stężenie zmienia się wraz z pojawieniem się w organizmie infekcji lub stanu zapalnego. CRP "produkowane" jest przez wątrobę oraz komórki tłuszczowe, skąd przedostaje się do krwi.

ale widzę,że mam je normalnie wpisane w tabeli na badania w 33/34tygodniu ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671439 przez emi87
Qltoorka mysle że masz racje i to po części może być wina tego konowała...jakby wczesniej coś wykrył mozna by pewnie było zaleczyć. choc ja sie nie znam lekarzem nie jestem....nie chce gdybać ani obwiniac nikogo :(
tez mi ta sprawa nie daje spokoju i chodze przybita... tak żesmy sie tu zżyły,że mam wrażenie jakby to spotkało kogos mojego bliskiego nie jakąs tam panią X....dalej mi ciężko w to uwierzyć i pogodzić sie z tym...

sylwia dobrze,ze wiesz juz na czym stoisz :)

bea to pozostaje ci odpoczywać i korzystać z ostatnich tygodni :kiss:

jejciu jak ten nasz Oluś rośnie w oczach!!!! prawdziwy twardziel - moje serducho już zdobył :P

wunia współczuje tego co przeszłaś a jednoczesnie gratuluje małego cudu który teraz w tobie rośnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671446 przez uniuni
Wunia tak mieszkam w Norwegi :) przykro mi z powodu Twojej straty :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671448 przez wunia1984
uniuni napisał:

Wunia tak mieszkam w Norwegi :) przykro mi z powodu Twojej straty :(


Pytałaś lekarza o to badanie GBS? bo ja tak i powiedziała, że mi zrobi, choć kleżanki mówiły że nie miały.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671452 przez Joanna89
wunia ja mam GBS wpisane na 36/37 tydzień ciaży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671468 przez uniuni
Wunia nie pytałam, ale 17 czerwca mam wizytę, to zapytam.. Nie mogłam się obciążenia glukozą doprosić więc słabo to widzę, ale spróbuję - nic nie tracę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671487 przez dorkiszon
Ja sobie robiłam w albumie , który kiedyś dostałam taka pamiątkę, wszystkie USG Kubusia.
Jak powstawał :D No i tak przestałam się dołować i staram się nie zwariować.
Czas mi zleciał, zapomniałam o dołach i o brzydkiej pogodzie.
Zaraz zrobię sobie kąpiel, kolacyjkę i potem wróci mój mężulek, oglądniemy filmik i pójde spać, bo on pewnie jeszcze będzie tak walczył do 2 w nocy, a ja maksymalnie do 23:30.
Ja pitole , ale mam zajawke na ten serek topiony na kolacje,a to takie gówno, ze nawet koło sera nie stało :P, ale zachcianka to zachcianka :D co zrobię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671500 przez wunia1984
Uniuni myślę, że to badanie powinno być obligatoryjne, więc walcz :)
Asiu właśnie czytałam w necie, że w tym czasie powinni mi je zrobić.
AA toxo powtarzacie nawet jeśli wyszło pozytywne za pierwszym razem?

Ja wizytę mam już w czwartek to o wszystko wypytam.
Uniuni z jakiego regionu Norwegii jesteś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671506 przez agusiaa26
kurcze a mój mały to zaraz wywierci mi dziure w brzuchu i tylko zastanawiam się z której strony ale obstawiam prawą :)

co do mojego usg to na 2d na nfz ide juz w czwartek a na płatne 3d i 4d mężuś sobie zazyczył że chce synia zobaczyć i idziemy w poniedziałek ;) już nie moge sie doczekać ;)

dorkiszon no masz racje z tym serkiem nieserkiem;) też czasami mam ochote na coś co jest shitowe i to jem:]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #671517 przez kasiak
Kurde utknęła przy sprzataniu...wywaliłam rupiecie z komody, umyłam ją i nasmarowałam olejkiem do mebli. I teraz wszystko wali sosną, czy innym lasem :dry: i dumam gdzie te rupiecie upchnąć, bo do komody wrzucałam wszystko co na wierzchu leżało jak ktoś przychodził z wizytą, a teraz chcę tam wsadzić zapas pieluch itp z dzieciowego wyposażenia :huh: a motywacji już brak, słaba jestem jak cholera i znowu głodna :dry: mąż wróci jeszcze później niż zwykle, bo jakąś lodówkę ma z kolegą przewieźć i zanim wróci trochę minie. Dobrze, że zdążyłam kuchnię ogarnąć zanim mi sprzątanie przeszło.
Z dobrych wieści to Sebek zaczął swój wieczorny popis, więc mój dołek dzisiejszy nie zrobił na nim wrażenia. A i mąż dostał podwyżkę. Co prawda musiał się upomnieć i nie jest to jakaś zawrotna kwota w skali miesiąca, ale zawsze coś.

wunia a ty też w Norwegii? Ja też, a mieszkam w Asker.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl