BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 11 miesiąc temu #671796 przez TyszAnka
Patrizia, współczuję, naprawdę- pochowałam też synka-zmarł przy porodzie , dla mnie tez wszystko było takie "niesprawiedliwe" i non stop słuchałam piosenki Dżemu...nie ma Boga, nie ma nie !!!!!(List do M)
Musicie być silni,

dla Twojego Aniołka



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671797 przez TyszAnka
Pasal, doczytałam tez Twojej wiadomosci, wszystkiego dobrego dla dziewczynek, te rzy tygodnie zlecą szybciutko i będziecie wszyscy w domku :)
Ucałuj dziewczynki :)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #671800 przez karolinkanice16
karolinap siostra mojego A. też miała taki rozstęp na pępku a teraz ma normalny pępek także położna Twoja mówiła prawdę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671811 przez karolinap
Karolinkanice To cieszy mnie to bardzo. Bo teraz to nie wygląda zbyt ciekawie ;) do tego ta dziurka byla jedna nad pępkiem a druga przecież w pępku jak to na tego typu kolczyk przystało :) a teraz? Dziurki się rozeszły i do tego są dobry cm nad pępkiem. Jeny, jak to się wszystko porozciagalo :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671820 przez Agusia83
Jestem z czerwcówek,zmroziła mnie dziś wiadomość, która napisała Patrizia...
Jest mi bardzo przykro i chciałam Ci złożyć najszczersze kondolencje...wiem, że w obecnym stanie nic nie uśmieży twego bólu, nawet nie jestem w stanie sobie go wyobrazić. Mam nadzieję, że ukochany mąż i rodzina bedą Cie wspierać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671832 przez agusiaa26
Karolinkanice jaki wspaniały bębolek z przodu :):) Joanna ty nie rosniesz, tylko Alicja:)

Tyszanka cieszymy się że wszystko ok, jejku juz niedługo i się rozpakujesz:):)

A my znowu nie spimy:/ małemu się odechcialo spac po 6 i chyba baardzo głodny jest bo ciągnie mnie od tamtej pory do kuchni ale nie chce mi sie pupki ruszać spod kołdry;)

Miłego dnia!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671882 przez kaska1982
Hej :)
Ja dziś też od 6 znowu na nogach, ale to nie Mateuszek był głodnny tylko ja miałam zajawwkę na mleko :) nawet śniło mi się mleko :P a teraz czas trochę ogarnąć mieszkanie, albo właczyć żelazko :P za dwie godziny do fryzjera a do tego czasu chyba muszę sie czymś zająć bo inaczej wypiję cały zapas mleka w domu :)

A dziś znowu zero słońca, pada i jest brzydko. Spacery zamienię już chyba na posiedzenia na balkonie z soczkiem w dłoni, bo boję sie, że jak pojdę gdzies dalej to już nie wróce :)

Miłego dnia :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671930 przez magdalenagal
karolinkanice16 Sto lat w zdrowiu szczęściu i miłości! Wszystkiego naj z okazji urodzinek :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671948 przez uniuni
Karolinkanice Spełnienia marzeń - wszystkich :) Żebyś mogła powymyślać nowe :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672002 przez emi87
hej brzuchatki :)
jestem jakaś "rozwalona" od wczoraj, zero sil i chęci na cokolwiek...musze sie chyba za jakies ostre sprzątanko wziąć bo przeleże cały dzień :D

agniesia tobie to sie trafił nie lekarz a skarb!! każdy powinien tak angazowac sie w sprawy swoich klientek :) ja co wizyte mam przegląd podwozia,usg "na żądanie" i wtedy kiedy trzeba (ja za usg płace dodatkowo), zawsze mocz, morfologia i inne potrzebne badania. i tez zawsze wizyta zaczyna sie od pytania "Jak sie Pani czuje?" :) a wymaz na nast wizycie 12stego mi zrobi :)

kasiak ty sobie telefon do tyłka na superglue przyklej :D teraz to podstawa bo jak sie zaczniesz sypać to doiero bedzie :) a zakupy tiaaaaa B) wczoraj zaszłam z małżem do biedronki po mleko-wyszłam z całym koszem zakupów ekhm... ale kupiliśmy dla małej maskotke-owieczke :) super sa te pluszaki!

karolinkanice wygląda jakbyś piłeczke połkneła - taki okrąglusi :cheer: i jeszcze raz wszystkiego najlepszego :*
moja dziurka w pepku wyglada tak samo - ale ja sie tym nie przejmuje... mam największego skarba pod sercem i to najwazniejsze ;)

TyszAnka super ze wsio ok :) o kurcze to za 3 tyg bedziesz tulić maleństwo :cheer:

Joanna ten twój brzucholek z dnia na dzien wystaje coraz bardziej :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672013 przez chomiczka
Cześć dziewczyny,

Patrizia brak mi słów na to co Ciebie spotkało. Musisz być teraz silna. Bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki w tym strasznym momencie Twojego życia :( :( Mały aniołek zawsze będzie czuwał nad Tobą.


Bardzo możliwe że taki stan rzeczy został spowodowany paciorkowcem. Ja rodziłam synka w lutym i u mnie wynik wymazu na GBS był pozytywny. W takiej sytuacji dostałam w trakcie porodu kilka razy dożylnie antybiotyk, nie było potrzeby podawania go dziecku. Też martwiłam się że mały może się zarazić. Paciorkowiec może wywołać przedwczesny poród. Ryzyko transmisji przy zachłyśnięciu się dziecka wodami jest wysokie, sięga 70%. Może to wywołać u noworodka posocznicę (sepsę) lub zapalenie płuc, zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych czy zapalenie szpiku kostnego. W przypadku posocznicy (sepsy) skutki mogą być śmiertelne. U nas w szpitalu jezeli kobieta nie zdążyła przed porodem zrobić posiewu w kierunku paciorkowca profilaktycznie podawany jest antybiotyk. Koniecznie zróbcie sobie to badanie!

Życzę szczęśliwych rozwiązań wszystkim mamusiom dwupaczkom :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672020 przez Joanna89
Karolina STO LAT i spełnienia marzeń :)

niestety pogoda znów tak sama... pada i wieje :/ ale mojej córci to w ogóle nie przeszkadza bo od rana szaleje w brzuszku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #672022 przez dziubasek
Czesc brzuszki i mamuski :)
U mnie noc koszmarna, Moja Ukochana Miss sie rozchorowala :( wymiotowala pol nocy, temperatura 38,3 i mowi ze ja glowka boli. Teraz jest roszke lepiej, temperatura spada i widze ze juz zaczyna psocic :) Mezus z nia spal cala noc bo bal sie z sie od niej zaraze, ale i tak siedzialam kolo nich do 2 w nocy i zagladalam do nich co godzine... wiem wiem pewnie jestem przewrazliwiona ale same zobaczycie jak to jest(serce mi pekalo jak widzialam ja meczaca sie :( , a ze ona nigdy jeszcze nie miala goraczki to juz wogole panikowalam)
Melduje ze wszystko dzidziusiowe poprasowane i poukladane, torba do szpitala spakowana(musze tylko pampki kupic bo jakos mi z glowy wylecialy ;) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672025 przez magdalenagal
A i wczoraj Wam nie napisałam- mój Ksionże (Syn Menża) waży prawie 2700 :-) Klopsik Mamusi Kochany. W miesiąc podwoił wagę :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672030 przez dziubasek
madzialenka to pewnie dobije do 3500 albo i wiecej( ale nie penkaj pierdniesz i wyskoczy ;) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl