BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #690639 przez NataliaK
ja też myślę, że karolinkanice w szpitalu sidzi bo pewnie by sie odezwała...

faktycznie ostatnio raz, że cicho na forum i mniej tematów hehe teraz główny temat to poród, ja mam nadzieje, że po porodach forum nie padnie tylko bedziemy kontynuować nasze dyskusje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690643 przez dorkiszon
siwa ja mam zamek, ale teraz jak jest moj brat i siedzi u nas w pokoju i moj idzie do pracy to ona sobie tu wchodzi jak do siebie, bo mysli, ze jak moj brat jest to inne zasady panuja.
Qltoorka nie martw sie ja tu bede pisac nawet jak urodze jedynie kiedy moge nie miec czasu to jak wroce do pracy czyli za rok hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690646 przez dorkiszon
Ja mam wizyte 3 lipca jak dotrwam.
Nie zauwazylam, ze malo piszecie mi sie wydaje, ze jest tak jak bylo ciagle duzo do nadrabiania.
Chyba powoli pojde spac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690648 przez siwa342
dorkiszon kurcze nie wiem albo sie za mało na nią wydarłaś że nie doszlo do niej,albo trzeba wziasc za szmaty i wyprowadzić to moze zrozumie.... ja pod koniec ciąży jestem jakoś bojowo nastawiona i lepiej mnie nie wkurzać bo nie ręcze za siebie,jestem bardzo cierpliwą osoba le do czasu

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690649 przez Kamilka22
Jeny co chwile do kibla chodze bo mam wrazenie ze chce mi sie mega siku ide a tam kilka kropelek leci...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690654 przez Qltoorka
Dorki, też mam wizytę 3 lipca... To już za tydzien ;-) pewnie już ostatnia....

Ale sie wkurwilam.... Kot dostał coś do głowy, zaczął latać jak opętany i tapete w pokoju potargal przy wlaczniku światła.... Normalnie, od razu widac że upaly minęły, bo znowu maja siły do biegania i zabaw, a tak to zdychali cały czas....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690667 przez Patrizia
nie no dziewczyny mam nadzeje ze forum nie padnie bo kto mnie tak bedzie wysluchiwal i kibicowal w dalszych staraniach jak Wy :* moze nie bede sie udzielac tak jak wczesniej ale napewno was poczytam i podziele sie wiadomosciami co tam u mnie i pewnie czasem sie wyzale




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690671 przez dziubasek
Ja tam bede zawsze na forum(chyba ze nas usuna :angry: )

U nas to wszystko inaczej niz w pl- ja jak zaczelam rodzic to mnie odeslali do domu bo rozwarcia nie mialam(a skurcze co 3 min)cala noc sie wiercilam w domu i o 6 rano sie wkur... pojechalam(rozwarcie na 1cm) i tym debilom mowie ze ja juz do domu nie wracam, zostaje w szpitalu i maja cos ze mna zrobic- no i wymiekli, ale z tego co wiem to tutaj dziewczyny mecza sie tak dlugo jak Kasiak(po 3,4 dni) a oni nic nie robia. Mam nadzieje ze Karolinka jest w dobrych rekach i jej szybko pojdzie...

Patrizia no panic, ja to bede ci kibicowac przy kazdym kolejnym bobasie, kto wie moze sie jeszcze zalapie na kolejne oczekiwania z toba ;) (wiesz moj maz musi miec syna ;) )

Kamilka ja tez tak mam z siuskami, czuje jakbym miala sie zesikac a na kibelku kropla i po wszystkim...

Dorka jak ja nie lubie takich przyjaranych pajacow :angry: moj to ma tutaj takiego kuzyna 27lat, jara trawsko i inne gowno(na dodatek sprowadzil sobie paniennke i po tygodniu zaszla w ciaze) ikurna oboje nigdzi nie pracuja tylko ciagna benefity jak biedacy...Zenada-ja to sie nawet wstydze przyznac ze to mojego rodzina...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690673 przez siwa342
a ja zasnąc nie umiem,poszłam się wysiusiać bo myslałąm że się już poleje(mam łazienkie piętro niżej i cieżko już tak biegać po schodach) i się wysiusiałam sporo ale dalej czułam że to nie koniec,po chwili znowu troche i znowu ,jakoś inaczej niż zawsze. Mam nadzieje że to nie wody mi się sączą-jestem już przewrażliwiona przez te wszystkie majowo-czerwcowe porody chyba.A mała musi jeszcze posiedzieć do wtorku bo mama jeszcze ma pare drobnych spraw do załatwenia.

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #690674 przez karolinkanice16
Hej kochane. Wybaczcie że teraz piszę sytuacja ta sama bez zmian.
Patrizia tak jak pisałaś to nic się ze mnie nie sączy tylko czasem jak zejdę z kibelka podetrę się po siusianiu a tu mi po nodze poleci biała wydzielina taka rzadsza ale trochę poleci to tak mam.

A więc doszło mi kłucie po prawej stronie i jutro mam wizytę o 11 u położnej zobaczę co ona mi powie poproszę żeby mnie zbadała najwyżej jadę na emergency, bo ból w krzyżu jest strasznie nie znośny, a nie odzywałam się cały dzień bo znajomi nas zabrali do siebie i przesiedziałam na kanapie pół dnia a oni robili grilla, i wszystko miałam pod nos :D.
Coś czuję że w tym tygodniu na bank się rozpakuję i bóle krzyżowe będą bardziej bolesne od skurczy :(. Teraz dość mocno mnie boli a co dopiero przy porodzie.

Przepraszam że musiałyście się martwić :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690675 przez siwa342
karolinkanice16 współczuje tych bóli krzyzowych,mi od początku ciąży plecy dawaja popalić więc jak bede miała jeszcze bóle krzyżowe to chyba padne... No to ciekawe jak długo jeszcze pociągniesz

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690676 przez NataliaK
karolinkanice dobrze, że dajesz znać bo już się zamartwiamy :) to odezwij się jutro po wizycie

Ja smykam w końcu spac...spokojnej nocy :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690700 przez Kamilka22
HEj:))

Ja już na nogach jakoś już mi się spać nie chciało więc wstałam. Może zaraz zabiorę się za sprzątanko. W ogóle dzisiaj tak mnie strasznie swędzi brzuch oszalejeeeee a najbardziej to moje rozstepy mnie swedza tragedia... smarowałam się od początku ciąży i dupa dupa i tak wyszły... no ale trudno będę zbierać na operacje brzucha po porodzie heh;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690713 przez Qltoorka
Hej,
ja też już nie śpię od 6-tej... mąż poszedł do pracy to wstałam... ciekawe czy dziś się coś ruszy u karolinki... oby, bo współczuję tych bóli krzyżowych...

Miłego dnia mamuśki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690746 przez karolinap
Ja niedawno wstałam :)
Wczoraj pomimo brzydkiej pogody miałam tyle energii, ze wysprzatalam cale mieszkanie tak na tip top. Pomyślałam, ze moze to juz ostatnie takie sprzątanie dokładne wiec się przylozylam.
No i w końcu zdecydowałam się i poszłam do fryzjera zrobić pasemka bo jak się tutaj dzieje coś codziennie to ona mnie w każdej chwili moze przyjść pora. Takze włoski zrobione :)
Wieczorem umieralam na bol krzyza - jednak siedzenie ponad 2 godziny u fryzjera w jednej pozycji to juz nie dla mnie ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Karolinkanice - trzymam kciuki zeby akcja się w końcu rozwinęła bo się Nam wykonczysz przez te bole krzyżowe :*

Ja też po porodzie mam zamiar zostać z Wami. Kto bedzie miał dla Naszych Maluszków cenniejsze rady jak nie Wy :)
Chyba juz widzialam, ze jakieś dziewczyny z 2011 caly czas piszą na forum. Maluszki maja juz po 2 latka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl