BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 9 miesiąc temu #710350 przez agamo
Vilemo jesli pogoda sie utrzyma to poki co mamy 30 stopniowe upaly wiec nie wiem czy zalorze Ale w razie czego jakby bylo zimno to kombinezon jest. A tatus bylby dumny jakby maly przyjechal do domu w kombinezonie od niego! :) za to dzisiaj sie cieszylam ze jest fajnie chlodniej a tu guzik wszystkie chmurki znikly i slonce prazy :(

Iva wiem wiem wczesnie jeszcze na to ale tak bardzo bym chciala parke i chlopca i dziewczynke a cos mi sie wydaje ze u mnie bedzie sprawa wygladac jak u Vilemo ze same sisiorki w domu bede miec Wszyscy mi mowia ze odechce mi sie dziecka po porodzie hmmm nie wiem ale napewno na to bede inaczej patrzec mimo to jednak bardzo nie chce by moje malenstwo bylo jedynakiem!

Ja Natalia ostatnio jak byly takie upaly i w domu robilo sie nie do zniesienia to tez chcialam wybyc chocby do parku ale jak wstawalam z lozka to brzuch mi sie tak spinal i te klucia w pochwie mialam takie mocne ze sie sciany musialam trzymac ze niestety wyladowalam w lozku do konca dnia a maz nademna z wachlarzem i tylko pytal co chwile czy mi lepiej. chyba juz zle znosze te upaly i dziekuje bogu ze nie musze juz pracowac bo bym chyba nie dala rady!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710355 przez akina_zet
Wracam mamuśki na forum ! :)
300 postów nawaliłyście! W życiu tego nie nadrobię
:cheer: Ale już teraz będę Was podczytywać na bierząco :)

Moje drogie czy był już poruszony temat podgrzewaczy do butelek? W jakie się zaopatrzyłyście? No i któraś z Was kupowała szklane butelki? Jakiej firmy?

Ja kupiłam jak na razie jedną, plastykową, tą antykolkową butlę Dr Brown's,niby ma super opinie ale jakoś tak mi nie leży :dry:

Dobra,postaram się choć trochę Was nadrobić ;)

P.S. KINIA - śniło mi się,że pojechałam z Tobą i Twoim chłopem nad Lazurowe Wybrzeże i tam walczyliśmy z aligatorami :D Co za głupoty ta moja głowa tworzy :P

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710361 przez akina_zet
Paulinka! No brzuch jak doklejony,Ty też masz jakąś tajemną moc upychania kilogramów? Pięknie ;) Moich teściów lustro naprawdę odejmuje z 10 kg.,ale to Twoje wygląda na normalne :D

Aguś,Ty też taka zgrabniutka,piękniutka i ten samolot, brakuje jeszcze przystojnych pilotów w tle :D Uwielbiam latać ach :)

Pisałyście o przebarwieniach,ja dlatego zrobiłam grzywkę bo wyglądam jak łaciak,wąs plamowy też się lekko pod nochem pojawił :dry:

Dziękuję,że przez te kilka dni o mnie pamiętałyście :) I Ivka i Asia do mnie podpisywały na fejsie,to miłe :)

Co do bóli,jest lepiej,zauważyłam,że źle się dzieje jak się denerwuje a zmartwień nie brakuje niestety,ale staram się myśleć pozytywnie.
Co do tego pęcherza i piasku,leków które biorę i po których tak kiepsko się czuję,to zobaczymy co we wtorek powie lekarz.

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710362 przez agamo
Akina Monia jak dobrze cie widzieć spowrotem! No i super ze bedziesz juz z nami na bierzaco! A jak sie wogole czujesz kochana? Mam nadzieje ze wszystko wraca do normy! Co do podgrzewaczy to biduje juz od jakiegoś czasu na podgrzewacze tommee tippee bo mam akurat te butelki ale czytałam opinie ze jest dobry do większości modeli! Zobaczymy! Jak wkoncu uda mi sie wygrać jakaś aukcje która zakończy sie pozytywnie!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710363 przez akina_zet
agamo napisał:

Akina Monia jak dobrze cie widzieć spowrotem! No i super ze bedziesz juz z nami na bierzaco! A jak sie wogole czujesz kochana? Mam nadzieje ze wszystko wraca do normy! Co do podgrzewaczy to biduje juz od jakiegoś czasu na podgrzewacze tommee tippee bo mam akurat te butelki ale czytałam opinie ze jest dobry do większości modeli! Zobaczymy! Jak wkoncu uda mi sie wygrać jakaś aukcje która zakończy sie pozytywnie!


Jestem,jestem bez Was nudy :)

Czuję się lepiej Kochana ;)

No ja chciałam kupić te butelki co Ty,ale baba mnie zakręciła i wzięłam tego Dr Brown'sa :dry:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710378 przez kocham_cie
ufff ależ długa ta niedziela.... nudy... dobrze że jutro poniedziałek i chociaż do pracy mogę iść, a na popołudnie zaplanowałam zakupy z matką żywicielką więc dzień zleci raz dwa :laugh:

Ja dziś moje drogie znowu cały dzień walczę z tematem wózek dla Antka... i znalazłam coś co trafia w mój gust, cenowo wogóle rewelacja... ale jego ciężar mnie przeraża jak ja sobie bym miała z nim poradzić... :dry: stelaż 9 kg to dużo prawda???

połączenie skóry z lnem... oj strasznie mi się podoba

Aga pajacyk śliczny.... możesz przekazać mężowi żę ma gust... a jeśli chodzi o komentarze że odechce ci się 2 dziecka po porodzie... to chyba są nie do końca prawdziwe... bo przecież mamy tu mamusie które zdecydowały się na drugą pociechę... :)

Monia jak dobrze że jesteś ty i igunia... nadal w dwupaku... i niech tak zostanie jeszcze przez jakiś czas :)

Magda M


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710379 przez akina_zet
pyzaura napisał:


No nie, Ania! Gdzie Twój brzuchol??? Ślicznaś Ty :)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710391 przez agamo
Akina Monia szczerze powiem choc doswiadczenia nie mam ale wydaje mie sie ze nie ma az tak duzego znaczenia jaka butelka bo pewnie niewiele sie roznia od siebie no chyba ze to szklana albo plastik ale tak to nie wiem czy robi wieksza roznice!ale to nasza vilemopedia pewnie wie lepiej :P ona wszystko wie a i doswiadczenie ma wiec ja moge tylko peplac.

Madzia przekazalam mezowi jaki dumny teraz chodzi :D hehhe gluptas! Co do wozka hmm skoro to stelaz aluminiowy to mysle ze nie jest zle! Nie wiem ile moj stelaz wazy ale ze spacerowka pisze ze 11 kg i powiem ci ze wiadomo malo to nie jest ale jak na moj brak miesni i sily w rekach spokojnie daje rade wiec mysle ze 9kg to nie najmniej ale mysle ze to nie jest cos z czym sobie rady bys nie dala Swoja droga calego wozka sama nie bedziesz przenosic jedynie zlorzonego a to juz o wiele lepiej uniesc! a masz mozliwosc go obejrzec wczesniej?

Ania pojechala na wyspe a Michasie w domu zostawila z dziadkami :P

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710398 przez kocham_cie
wzięłam się za sprzątanie komody z różnego rodzaju papierami... nie sprzątałam tam przez jakieś 5 lat... tylko dokładałam... faktury, rachunki, umowy, gwarancje, instrukcje... o boże wywaliłam to i teraz nie mam siły tego posprzątać :dry: :S :huh:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710401 przez Villemo
Agamo - ja tam się nie dziwie że masz takie plany:-) My od początku planowaliśmy 2 dzieciątek i chceliśmy aby między maluchami nie było dużej różnicy wieku. Fakt jak byłam świeżo po porodzie, umęczona i obolała to się zarzekałam, że nigdy więcej dzieci. Szybko mi jednak przeszło, dziecko to mnóstwo obowiązków ale olbrzymia radość na codzień jak patrzy się na uśmiechniętą buźkę a im większe dzieciątko tym ta radość jeszcze większa :-) Największe parcie na drugie dzieciątko miałam gdy Klaudiuszek miał tak z pół roczku, no ale wstrzymaliśmy się ze względów medycznych no bo wiadomo byłam po cięciu a potem jak Klaudiuszek już miał roczek i zaczął się robić coraz bardziej samodzielny to już mi się zaczęło robić troszkę wygodnie i znów odsunęłam myśli o drugim dziecku na bok ale mąż naciskał bo zna mnie doskonale i wiedział, że jak pójdę do pracy i odłożymy decyzję o drugim dziecku w czasie to możliwe, że Klaudiuszek zostanie jedynakiem więc tym sposobem dałam się namówić :blink: nooo a teraz się drugie nie urodziło jeszcze a mąż mówi, że będzie szukał córeczki :S to ja może sobie usiądę lepiej od razu po porodzie na butaprenie :lol: :blink: :side: :silly:

Akina - co do podgrzewaczy to ja miałam pożyczony od bratowej ale nie korzystałam w ogóle. Po prostu zawsze miałam zagotowaną wodę w czajniku więc tylko włączałam go dosłownie na ułamek sekundy żeby podgrzać wodę. A w szpitalu to w ogóle podawano mleko w temperaturze pokojowej i nie grzano specjalnie. No ale przy karmieniu cycem i odciąganiem pokarmu to inna bajka bo trzeba mleczko w lodówce przechowywać więc pewnie wtedy podgrzewacz się przyda. Butelki dr. brownsa to może z wyglądu nie są szałowe ale są to naprawdę jedne z najlepszych butelek antykolkowych wiem, że jak bratowa męża miała problem z bliźniakami to lekarz zalecił zmianę butelek z aventu właśnie na dr browns i faktycznie kolki się skończyły. System odpowietrzania bardzo podobny do tego zastosowanego w TT. No ale jest tak jak pisze Agamo, jaka butelka nie ma większego znaczenia chyba, że faktycznie dzieciątko ma problem z kolkami lub refluksem albo krztusi się przy jedzonku. (Agamo ja Ci dam za tą Vilemopedię! :S )

Kocham Cię - bardzo mi się podoba ten wózeczek! A co do wagi to wszystko zależy w jakich warunkach mieszkasz. Ja mieszkam na wsi w domu, żeby wyjechać na ulice muszę przemierzyć schody ale to kompletnie nie ma znaczenia bo jak wózek ma pompowane koła to normalnie zjedziesz nim po schodach i wyjedziesz ciągnąć go tyłem więc jak dla mnie to żaden problem. Jeśli szukasz wózka lekkiego to bardzo często kosztem stelaża czyli aluminiowy zamiast metalowy albo kosztem kół piankowe zamiast pompowane bo to są dwie główne rzeczy które wpływają na wagę wózka.

Teraz żeby nie było że Vilemopodia wszystko wie. Laseczki które będą ciętę tak jak ja. Jakie majteczki poporodowe kupiłyście? Pytam bo ja nastawiając się na poród sn przy Klaudiuszu kupiłam jednorazowe i się nie nadawały bo miały za niski stan już nie mówiąc że był mało elastyczne, ciężko je było założyć i dupsko z trudem w nie zmieściłam ;/ Teraz szukam takich które będą miały wyższy stan, żeby zakrywały miejsce cięcia. Macie coś takiego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710402 przez Villemo
kocham_cie napisał:

wzięłam się za sprzątanie komody z różnego rodzaju papierami... nie sprzątałam tam przez jakieś 5 lat... tylko dokładałam... faktury, rachunki, umowy, gwarancje, instrukcje... o boże wywaliłam to i teraz nie mam siły tego posprzątać :dry: :S :huh:


hihii znam ten słomiany zapał. Też ostatnio to robiłam i nie miałam siły dokończyć więc wpieprzyłam wszystko do szuflady w jeszcze gorszym stanie niż było :silly: :ohmy:


Nefeli - jak tam się macie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710404 przez MyMelange
Wrociiiiilam :)

Akina no padlam na podloge :) hihi, co za wyobraznia! Ale w sumie sie nie dziwie, bo chyba kazda z nas ma przedziwne sny.

Madzik, bryka rewlacja! Sliczna!

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710408 przez karolcia1919
ciągle bym jadla i jadla no.a slodkie to wogole .nie wiem co sie ze mna dzieje =]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710410 przez donata
Cześć dziewczynki :)

Na weekend byłam z mężem i teściami u jego rodziny. Jestem wymęczona. 2 godziny jazdy samochodem w tym upale. I najgorsze, że u cioci się pali w mieszkaniu... Wiem, że kiedyś były inne czasy, ale bez przesady. Ciocia z wujkiem palili jednego papierosa za drugim, od rana do nocy. Od dymu było aż ciemno. Jak im teściowa zwróciła uwagę, to ciocia powiedziała, że na 2 dni nie będzie zmieniać przyzwyczajeń... Ach, słów brak. Już nigdy tam nie pojadę. W ogóle już nie wybieram się w taką trasę będąc w ciąży.

Ostatnio dostałam 3 torby ubranek i buciki dla naszego synka :) Zdjęcia niżej :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710411 przez agamo
Madzia to ja mogę przyjść i ci ta szuflade ogarnąć! Wiem wszyscy mi mówią ze głupia jestem ale ja uwielbiam takie rzeczy papierki, biurko, katalogowanie i takie tam więc mogę pomóż! Mój mąż się cieszy bo nie musi tym się wogole zajmować a ja mam radoche jak raz na rok robię tam selekcję!

Vilemo :D ja to oczywiście kochana w dobrej myśli miałam bo ty zawsze wiesz jak nam doradzić a i doświadczenie masz lepsze więc jesteś osoba do której napewno bym się zwróciła jeśli chodzi o malenstwa i wyprawki! No a co do mojego planowania rodziny hmm napewno myśle do dwóch lat odczekamy bo po dwóch chcemy wrócić juz do pl i wtedy fajnie by bylo wrócić na macierzyńskim! No ale to moje marzenia więc zobaczymy! Ja powiedziałam ze do trzech razy sztuka jeśli nie uda mi się cora za drugim razem to myśle ze spróbuje jeszcze trzeci raz! Mąż się śmieje i mówi ze co jak trzeci będzie sisior to mu powiedziałam ze wtedy córkę adoptujemy jako czwarte dziecko :p hehehe ale szczerze to myśle ze 3 to maks!
Hmm chyba mogę ci coś doradzić jeśli chodzi o majtki po cc mimo iż będę mieć naturalny poród. Bo kupiłam majtki co prawda wielorazowe ale myśle nie używać ich wielerazy no bo nie wydaje mi sie to praktyczne no ale zobaczymy Tak czy owak majteczki są wysokie bo jak przymierzylam teraz z moim duuuzym brzuszkiem to sięgają pepka tutaj wysyłam ci linka skąd kupowałam

allegro.pl/wielorazowe-majtki-poporodowe...0cm-i3262549008.html

Kiniga witamy spowrotem i jak było?wrocilas opalona? Pewnie w cholerę ludzi o tej porze! Ale nie ma to jak morska bryza zwłaszcza w takie upały jak ja tu mam!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl