BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 9 miesiąc temu #710831 przez pyzaura
heh zazdroszcze cI Paulinka :P wiesz jak rodzina sie z niego smieje :P taki maly wystajacy pindlek :P

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710835 przez mery75
pyzaura napisał:

no wlasnie laski jak mowa o pepek :P czy wy tez macie tak mocnow wystawiony?? no moj to chyba juz na 2cm do przodu :D wszyscy sie u mnie smieja z niego :D

Pyzaura ja mam taki z centymetrowy wystający no ale takiego jak ma Iwcia giganta to newidziałam dziewczyny wszystkie wasze zdjęcia są super :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710836 przez izula
Cześć dziewczynki

zaraz nadrobię wczorajszy dzień ale na początek:

Nubi super, że wizyta udana. Buziaki dla Ciebie i córeczki.

Pyzaura ja mam pępek w środku więc nie pomogę ale myślę, że się tym nie przejmuj. Na to chyba nie ma reguły. U jednej jest tak u drugiej inaczej.

Serku byłam wczoraj w Supher Farm i jędza nie dała mi tych kuponów. A robiłam zakupy. Powiedziała, że to musiała być jednorazowa akcja w jakiejś innej placówce. Wr... W ogóle stałam w kolejce a przede mną były 3 panie w wieku około 50 lat i żadna ani z pań stojących w kolejce ani kasjerka mnie nie przepuściła. Co za porażka. Chyba napiszę do nich skargę. BO mam dość. Łaski nie robią, że robię zakupy u nich.

Ale za to mają pampersy te białe sensitiv w promocji za 39zł.

Nefeli, Akina i Kalinka trzymam kciuki mocno, oby dalej było jak najlepiej. :) I cieszę się, że same dobre wiadomości tym razem.

Buziaki :)

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710839 przez Monika23083
dzięki dziewczyny! rosną te dzieciątka nasze jak nic:)

ja stawiałam na 1500g, ale 1900g się nie spodziewałam:)

paulina ten Oilatum to nic nadzwyczajengo, na dzień dobry parafina, która jest uzyskiwana z resztek ropy i jest skłądnikiem bardzo tanim dlatego powszechnie używanym i w dużych ilościach. Parafina na maksa zapycha pory, na przykłądzie: po goleniu zawsze używałam olejku Alterry lub tego Babydream i było ok, kiedyś posmarowałam się tą Johnsons, któa ma na 1 miejscu parafinę i przez 4 dni chodziłąm z czerwonymi kropkami na nogach, tak zapchał skórę. No cóż..

no i w skłądzie dwa PEGi ( z czego jeden już na 3 miejscu) a to najgorsze emulgatory z możliwych.

i do tego cena kosmiczna :) oczywiście to tylko moje zdanie i do niczego nie namawiam :)

pyzaura
mój jeszcze jest wklęsły, ale powoli robi się płąski, więc pewnie nieługo wyprzedzi brzuszek:)

nubi, mojej koleżanki synek też tak miał z tym żołądkiem ,ale potem się wszystko unormowało:) udanej kolejnej wizyty:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710842 przez akina_zet
Oj dziewczyny po usg,ale galante te Wasze dzieciaczki ;)

Co do dysproporcji - główka a brzuszek,to ponoć normalne,mój lekarz od usg też ostatnio mówił,że mała ma sporą głowę i pewnie ciężko będzie się przeciskała :cheer:

Co do pępka,mój jeszcze troszkę w środku,ale ja też mam bardzo wklęsły,więc przypuszczam,że będzie na płasko i nie wylezie :P

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710845 przez Monika23083
mery75 napisał:

Hej kochane dopiero zajrzałam także zaraz czytam ale najpierw Monia ja też ide na usg jutro no i ja mam termin na 20.09 także zobaczymy jutro ile to moje szczęście ma ale aż się boje że moja to taka kruszynka :silly:


powodzenia jutro mery! nic się nie bój,na pewno jest wszystko OK, ja też myślałąm że Jasiek to taki mał będzie jeszcze, więcej niż 1,5 kg bym nie dała ( a skąd mi się to ubzdurało to nie wiem:))

ja mam wizytę za 4 tygodnie to jak teraz przybrał prawie 1 kg, to nie wiem co będzie potem, a i na plusie mam 14kg :)

dzisiaj sobie zdałam sprawę, że włąściwie to ja mogę w październiku urodzić nawet, biorąc pod uwagę, że pierwsze dziecko najczęściej nie rodzi się wcześniej niż przed 40 tygodniem...oby pogoda dopisała tej jesieni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710851 przez paulinka.k22
Monika23083 napisał:

paulina ten Oilatum to nic nadzwyczajengo, na dzień dobry parafina, która jest uzyskiwana z resztek ropy i jest skłądnikiem bardzo tanim dlatego powszechnie używanym i w dużych ilościach. Parafina na maksa zapycha pory, na przykłądzie: po goleniu zawsze używałam olejku Alterry lub tego Babydream i było ok, kiedyś posmarowałam się tą Johnsons, któa ma na 1 miejscu parafinę i przez 4 dni chodziłąm z czerwonymi kropkami na nogach, tak zapchał skórę. No cóż..

no i w skłądzie dwa PEGi ( z czego jeden już na 3 miejscu) a to najgorsze emulgatory z możliwych.

i do tego cena kosmiczna :) oczywiście to tylko moje zdanie i do niczego nie namawiam :)


Dziękuję Monika za wyjaśnienia! Teraz to na 100% jestem pewna, że go nie kupię :ohmy:

Nubi na ostatniej wizycie jak mierzona była moja mała, to gin tez długo nad brzuszkiem się zastanawiał i coś mówił, że troszkę jakby mały ale jeszcze się łapał w granicach tygodnia ciązy, a w tedy był przełom 28 na 29 a USG pokazało chyba że jest 28 tydz i 1 dzień. Na początku trochę się stresowałam, ale skoro gin nic nie mówił, że coś jest nie tak to nie będę siać paniki!

Wiecie jestem w szoku :ohmy: parę dni temu mierzyłam brzuszek i było 98 cm, a dziś jest już 101 :ohmy: tyle cm to mi zawsze przybywało w ciągu miesiąca a nie w ciągu kilku dni! :lol: Villemo gonię Cię :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710853 przez nike84
dziewczyny jeszcze raz dzięki za życzenia :)
U mnie pępek jest teraz równo z brzuchem, ale mój zawsze był dość głęboki, więc nie wiem czy w ogóle mi go wywali na zewnątrz :silly:

Ależ wam rosną te dzieciaczki :cheer: Ja już w piątek dowiem się ile mój maluch waży :)
Nubi fajnie że wizyta udana, chociaż szkoda że nie taka jaką sobie wyobrażałaś, ale i tak ważne, że u małej wszystko dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710868 przez donata
Nubi napisał:

Hejka :laugh:

Donia niezla sterta ciuszkow, buciki urocze, Ty w sukience-bardzo mi sie podobasz :) co do palaczy, u mnie towarzystwo nie palace, jedynie P pali i wychodzi jak chce sobie zapalic...sasiadka nie ma wstepu u moich rodzicow a jak jest na tarasie to drzwi szczelnie zamykamy :blink: i jak ktoras z dziewczyn poradzila:nawet jak przyjedzie to nie ma paleńia u Ciebie w domu... Dziwie sie Twojemu mezowi ze nie zareagowal, nie zostalabym w takim miejscu ani godzinki.


Dzięki :) Co do cioci, to też bym nie została. Ale to ok. 115 km od domu i byliśmy teściów samochodem. Ale jakoś przeżyłam! Wszystkie ubrania do prania poszły, bo zaśmiardły fajami. A ja dzisiaj wstałam po 11 dopiero, taka byłam wyeksploatowana.

Pyzaura, u mnie górna część pępka wystaje i wygląda to trochę jak nos :) hehe Wcześniej miałam wklęsły pępek...

Akina, myślę, że laktator się przyda na pewno. Chociażby nawet jakbyś musiała wyjść na dłużej. Ja mam z laktatorem woreczki do mrożenia pokarmu. W zamrażalce może leżeć nawet kilka miesięcy (w lodówce kilka godzin). Wtedy każdy może podgrzać mleczko i dać dzidziusiowi, a Ty możesz odpocząć raz na jakiś czas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710883 przez kocham_cie
Ależ dzis upał... ufff chyba padnę jak wyjdę z pracy na ten żar :S

Aga nie jest źle... jak na taką ciężką noc to czuję się całkiem dobrze... zostały tylko kłucia w pochwie i rozciągający się Antek :laugh:

Jeśli chodzi o pępek to mój pomimo dużego brzusia nadal jest wklęsły... i nie wydaje mi się żeby miał wyskoczyć na zewnątrz :lol: ewentualnie się zrówna z brzuszkiem

hihi dysproporcje... u mnie wręcz odwrotnie głowka jest miejsza niż brzusio:) na ostatniej wizycie (31tydzień) główka była oceniona na 32 tydzień a brzusio na 34 :cheer: hihihi mój mały pasibrzuch :blush:

dziewczęta gratuluję udanych wizyt i zdrowo rosnących maluszków :)

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710896 przez MyMelange
Jak sie macie w ten egipski dzien? :) Najgorsze, ze maja byc jeszcze wieksze upaly, a ja sie szykuje na weekend na wypad do Wro na zakupki dla malego i zawody konskie oczywiscie :) Na swojej szkapie nie jezdze od grudnia, wiec chociaz sobie popatrze na mistrzow. Dzis ewentualnie wykapie tego mojego brudasa :)

Moj pepek poki co ni wyskoczyl na zewnatrz :) I cale szczescie, bo to dla mnie baaardzo wrazliwe miejsce i nie znosze jak mnie sie tam dotyka!

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710935 przez Ania31
goraczka niesamowita i ja si nie za dobrze czuje w takie dni, jak nie musze to nie wychodze z domku, tyle co z psem do lasu

nubi dobrze ze w sumie wizyta udana i ze jest ok :)

ja pepek mam w srodku choc robi sie coraz bardziej juz płaski.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710947 przez pyzaura
Aniu jak uwielbiam taka pogodę i sie rewelacyjne czuje . ;-)
Wlasnie troszme wyszlam sie odpalić ;-);-);-)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710950 przez zuzuzanta
Monika23083 świetnie, że na wizycie wszystko ok. to nieprawda, że pierwsze dziecko nie rodzi się wcześniej niż w 40 tygodniu. Wszystko zależy od ciąży, jej przebiegu, Twojego stanu itp. To tak samo jak mówią, że chłopca łatwiej przenosić, a znam mnóstwo mam chłopców, które urodziły przed terminem.
pyzaura mój pępek też wystaje, a na dodatek boli jak np. córka go niechcący dotknie. W pierwszej ciąży takiego nie miałam. W ogóle miałam zupełnie inny brzuch, taki rozlany i pępek gdzieś się chował.
Akina ja na razie laktatora nie kupuję, bo poprzednio były to wyrzucone pieniądze (brak pokarmu). zobaczę jak teraz sytuacja się rozwinie i najwyżej wyślę męża do sklepu. Podgrzewacza też nie kupowałam, bo nie było takiej potrzeby. Jak coś, to sklepy są i szybko można się zaopatrzyć.

U mnie czas trochę przyspieszył. Córa wróciła z obozu i od razu więcej spraw na głowie.

Wczoraj wieczorem miałam, no właśnie sama nie wiem co, bo albo młody tak dziwnie się ruszał, albo były to skurcze przepowiadające. Zgłupiałam całkowicie, bo nie byłam w stanie określić. Cokolwiek to było, ustało i od rana się nie pojawia, a synuś rusza się normalnie. Od kilku ładnych dni już właściwie nie czuję jakiś kopnięć tylko to jak się przesuwa i wypycha te swoje plecki lub pupcię. Czy Wy też tak macie?


Kasia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710951 przez Ania31
Pyzaura to miłego opalania
Ja byłam w sklepie i sie juz zmeczyłam, dzisiaj to nawet na ogrod nie mma ochoty wyjsc nawet w cieniu niechce mi sie siedziec. A na słoncu to bym wogóle nie wyrobiła. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl