BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710523 przez kalina
:-) mi dzis odlaczyli kroplowke i przenioslam sie na magnez w tabletkach bo cos mi dzis kroplowa nie podeszla i jak mi siexzimno zrobilo i tak zaczelo trzasc ze cale lozko prawie skakalo:-D nawet z mierzeniem cisnienia musieli poczekac bo nie dalo rady zmierzyc tak reka skakala. tea zobaczymy na ile tabletki beda dzialac.
no i taka mialam ochote na pepsi ze maz mial radochy jak sie rzucilam jak przyszedl to nie na niego tylko dorwac butelke:-)

nubi no jak to nie dajesz znac po wizycie? duzy minusik.. chyba ze faktycznie jak pisalas zrobilas z siebie debilka i cie odwiezli do szpitala bez klameczek? :-p

nefeli kochana nie jest przyjemne sie prosic ale teraz nie czas na nerwy. jeszcze troszke wytrzymaj. po narodzinach mozesz sie pozrec ile wlezie z tesciowa:-)
co do laktatora to kurcze szkoda ze maz sie wcina bo to kobiety sprawa i to tak jakby ci mowil uzywaj tamponow zamiast podpasek lub na odwrot. a jak mozna sie odzywac jak sie pojecia nie ma :-E ja mialam zamawiac ale na szczescie sie okazalo ze mam skad pozyczyc i sprawa sie rozwiazala:-)
co do depresji to niestety nie mam pojecia.. ale cos czuje ze po urodzeniu ci przejdzie bo teraz za duzo masz stresow z przygotowaniami i zdrowiem i nie ma co sie dziwic ze juz zalamka lapie. jeszcze troszke i bedzie dobrze.. a w szpitalu nie bedzie sie krecil jakis psycholog? bo na pewno wiele mamus takiej osoby pottzebuje po

karolcia ale maz dal czadu z ta siara:-) chyba bym mojego udusila.. ale siary u mnie ni ma to ni ma problemu:-)

akina my bylismy zdecydowani na wozek alu fyn i w takich samych kolorach. fajnie wyglada, w miare wydaje sie solidny, nawet opinie takie dosc ma. ale nas niestety rozmiar windy zatrzymal i misielismy zmienic zdanie ale zal

iwonka a gdzie ty? co tu nagle taka cisza?

kinga pyzaura ciesze sie ze wyjazdy udane. sily mam nadzieje ze zregenerowane zeby juz do porodu starczylo:-)

agamo ubranko przeslodkie i mezowi sie udalo. nawet jak nie bedzie po co zakladac to mozecie choc ubrac raz do zdjecia to sie nie zmarnuje:-) jak sie rozpedzisz z dzieciaczkami to moze jeszcze stworzycie druzyne pilkarska:-P



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710531 przez nike84
nefeli dziękuję za życzenia, a Ty tam się trzymaj i powtarzaj sobie, że już bliżej jak dalej. I skoro mała już tak długo wytrzymała, to jeszcze te kilka tygodnia się wstrzyma z wychodzeniem ;)
agamo urodziny jak najbardziej udane, bo były i zakupy i kino i impreza B) A co do fotki w koszulce ze smoczkiem, to może daruje wam takie widoki :silly:
donata ale z ciebie laseczka ;) Jak wy to robicie, ze kilogramy idą wam tylko w brzuszek a nie tak jak mi w doopsko, uda, ramiona i wszędzie tam gdzie bym ich nie chciała :unsure:
Co do podgrzewacza to ja nawet za bardzo nie miałam w planie go kupować, przynajmniej na początek. Ale dostałam go od koleżanki więc problem z głowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710536 przez kalina
nike a ty na ujastku bedziesz miec prywatna polozna?



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710543 przez donata
Villemo napisał:

Agamo dzięki Ci za te majtasy! Mojego męża panie odesłały ze szpitala, żeby kupił właśnie wielorazowe a on oczywiście nie wiedział o co chodzi i wrócił z takimi jakie miałam spakowane w torbie ;/ widziałam, w szpitalu, że dziewczyna która leżała ze mną po cc miała właśnie takie siateczkowe i suszyła je na kaloryferze ale nie mogłam ich znaleźć nigdzie wydaje mi się że to właśnie te co mi przesłałaś link.


Donatka - ale uprzejma ciotka... bez przesady żeby nie można sobie było dać na wstrzymanie na 2 dni. Ja to w ogóle nie mogę zrozumieć jak w ogóle ludzie mogą kopić papierochy w domu, wszystko prześmierdnięte na wylot. U mnie nikt z rodziny nie pali, i każdy palacz który do nas do domu przychodzi jest ostrzegany, że u nas się nie pali. Swoją drogą śliczna z Ciebie mamuśka z mikroskopijnym brzuszkiem :-)


Dzięki za miłe komentarza, ale aż tak dobrze nie ma :) Sukienka po prostu jest super i zakrywa brzuszek :) Jestem 8 kg do przodu, więc gdzieś to się musiało schować :) Poszło w brzuch i trochę w uda :D hehe Ciocia z wujkiem palą po 2 paczki dziennie i u nich nie ma drzwi. Nawet w nocy palili i chodzili z papierosem po całym mieszkaniu. Nie mogłam zasnąć, aż oczy piekły. Dosłownie zaśmiardłam :angry: Nigdy w życiu już tam nie pojadę. ZA tydzień ciocia ma przyjechać do nas na noc. Już coś wymyślę, że nas nie ma. Zła jestem na męża, bo powinien jej coś powiedzieć. To jego ciocia. Mówiłam mu, że głowa mnie boli. Mały nawet nie kopał za dużo o nich.

Co do majtek to mam siatkowe, spodenkowe. Dałam za nie może z 6 zł i to za 2 czy 3 sztuki. To zależy od kobiety, jakie będzie miała. Moja koleżanka wzięła z domu zwykłe, bawełniane majtki i potem je wyrzuciła. Tak samo jak z koszulami. Jedna najczęściej jest do wyrzucenia. Więc warto wziąć jedną starą i ze 2 na zmianę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710544 przez nike84
kalina napisał:

nike a ty na ujastku bedziesz miec prywatna polozna?


Raczej nie. Zastanawiałam się nad tym, ale koleżanki które tam leżały po cesarce powiedziały, że nie ma takiej potrzeby.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710550 przez kalina
donatka slicznie w tej sukience wygladsz:-) a co do rodzinki to faktycznie niepowazni i niezbyt goscinni. szkoda ze nie wiedzialas wczesniej bo bys mogla zrezygnowac z odwiedzin albo wparowac do nich z maska gazowa:-P
a jezeli ciotce udaloby sie do was wpasc to skoro ona u siebie w domu dyktowala warunki to ja bym sie wcale nie przejmowala i w swoim domu po prostu nie pozwolila zapalic wypominajac akcje u nich. w koncu chodzi o zdrowie twoje i dziecka

nike no wlasnie slyszalam rozneopinie i najwiecej zadowolonych bylo po oplaceniu poloznej. a tych zdajacych sie na te ktora jest to czesciej narzekalo. przy cesarce nie ma potrzeby ale przy normalnym porodzie to codziennie rodzi sie po kilka wiec nawet czasu nie maja sie toba zajac. no wczesniej nie myslalam o takim rozwiazaniu a teraz mam metlik w glowie czy sobie poradze



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710554 przez agamo
Nefeli biedna tak bardzo chciałabym ci pomoc a nie ma za bardzo jak! :/ wierze ze polega od wiecznie na innych jest męczące ale musisz wytrzymać dla dobra twojego i małej nefeli I nie przejmuj sie klotniami z mężem przejdzie mu! A teściowa hmm pewnie łatwo z nią nie jest ale Moze dobrze ze teraz jest w pobliżu to sie chociarz synkiem zajmie! Jeśli chodzi o depresję to wiele nie pomogę bo nie mam pojęcia Ale myśle ze Kalinka ma racje pewnie natlok kłopotów i problemów z praca męża i z ciąża i głupia szyjka wprowadza cie w taki nastrój Po porodzie będzie lepiej bo przecież bedziesz mieć przy piersi swoją wyczekana córeczkę! A co do mojego porodu to jest nas dwie bo ja tez juz sie nie mogę doczekać! I Moze nie tak samego porodu jak zobaczenia mojego kochanego syneczka którego nie widziałam od 20 tygodnia! No ale jeśli chodzi o to czy pierwsza to wszystko zalerzy kiedy zdecyduje sie wyjść bo jak przed terminem z usg to bede pewnie pierwsza Jak po terminie to jest jeszcze Papi No i napewno Iwonka bo ona ma cesarke na ten dzien co ja termin z USG Natomiast Moj termin z miesiaczki mam jeszcze na tydzień wcześniej wiec zobaczymy! Aha i o tym laktatorze zawsze możesz mężowi powiedzieć ze jak ci sie nie przyda to możesz sprzedać jak nowy Zachowaj pudełko i nawet rachunek! Ja tak myśle zrobic ze jak sie nie przyda to sprzedam na ebayu jak nie zwróci sie całość to chociarz cześć kosztów a to zawsze cos!

Nike wiem wiem tak tylko zartowalam No ale najważniejsze ze urodzinki udane! Następne bedziesz mieć juz w większym gronie! :D

Kalinka to dawaj nam tu znać jak idzie na magnezie tabletkowym A długo cie tak jeszcze bedą trzymać w szpitalu?

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710560 przez akina_zet
Nefeli Kochana,ja myślami jestem z Wami,już naprawdę niewiele zostało dacie radę :kiss:

Co do depresji też mnie to martwi,miałam ją na początku ciąży,teraz też ciągle stresy i płacze,boję się,że mnie dopadnie po porodzie,bo ja jakoś taka słabej dupy się zrobiłam :(

Nike spóźnione sto lat :kiss:

Pocieszyłyście mnie dziewczynki,że nie tylko ja w czarnej dupie jestem z przygytowaniami,ja myślę,że ogarnę się dopiero pod koniec sierpnia :dry:

Kalinka,cieszę się,że u Ciebie wszystko dobrze :)

A z tym wózkiem to ja Wam mówię,oszaleje ;)

Kinia,Pyzaurka zazdroszczę wypoczynku,ale dobrze,że naładowałyście akumulatorki :)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710562 przez nike84
Kalina ja mam jak narazie mieszane uczucia co do opłacania położnej. Ale to może dlatego, że żadna z moich koleżanek, znajomych, ani nikt z rodziny nie korzystał z takiej usługi, i żadna z tego powodu nie narzekała, a nawet wręcz przeciwnie. Będę musiała to na pewno przemyśleć...

agamo no tak następne urodziny już większym gronie :) W ogóle tak sobie myslę, że najbliższe Święta, dzien babci i dziadka, Wielkanoc i inne rodzinne święta będziemy już obchodzić z maluszkiem, to aż mi się ciepło robi na sercu :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710563 przez Alivva
Magda.....a co to za wózeczek??
Powiem Ci,że prezentuje się świetnie. I te kolorki...mmmmmmmm

Monia-ja jesli kupię podgrzewacz to też z TT jak Agamo bo takie mam butelki. Miałam taki fajny szeroki z bebe confort i byłam pewna,że go mam a tu ZONK...Albo komuś wydałam i nie pamiętam albo jest tak skitrany,że sama nie moge go znaleźć :/
Oczywiście szukam czegos używanego bo jak ktos tak dbał o to jak ja to może trafi mi się w stanie idealnym ;)

Aga no ja tez się nie dziwie,że chcesz więcej niż jedno dziecko ;) Ja sama nigdy nie chciałam żeby Filip był jedynakiem. Mój ex więcej dzieci nie chciał.... Potem już zaczęłam godzić się z tym,że młody jednak rodzeństwa mieć nie będzie a tu jednak...Aluśka :) Nie planowana a jakże kochana i wyczekiwana już przez tylu ludzi :)

Podłączam się pod pytanie Villemo o te sexowne pantalony poporodowe ;) Tez nie wiem jaki kupić :/ ooooooooojuż widzę odp Agamo....zapisałam w obserwowanych aukcjach :) Dzięki :)

Donia-ciuszki extra :) Moja Anka tez mi dziś powiedziała,że jej siostra odkłada dla mnie ciuszki po Zosi. Zośka urodziła się jakoś w czerwcu więc różnica niewielka ale te małe ciuszki szybko się zmienia bo maluszki szybko rosna więc perspektywa,że na pierwszy rok mam dodatkowe źródło lumpków ;)

Daga....kurcze,czy Ty nie możesz spokojnie tej ciąży zakończyć. Qwa! No wiecznie coś tam u Ciebie. Co do męża nie będę się wypowiadać bo ja z tą moją nienawiścią do większości to wiesz.... Ale udusiałabym go teraz własnymi łapami! No sorki-musiałam to napisać :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710574 przez karolcia1919
Hejcia ;)
jakos sie przebudzilam i spac juz nie moge ;)
mały sie wierci ;)

no chcialam Go udusic za ta siare ;p ale jakos wszyscy wzieli to smiechem i bylo koniec tematu.
u mnie w szpitalu nie daja nic jedynie tylko kosmetyki jak myja dziecko....a tak musze miec wszystko swoje .

moja kumpela wcxoraj pisala ze upadla na chodnik troche sie poobijala...a jest 6dni po terminie...
nic jej nie jest ale dzis miala sie zglosic do lekarza jak nie urodzi ...wiec okaze sie ;););):)



caly czas wyje gdzies alarm za oknem...masakra ;/ nie wytrzymie zaraz ;D

jaki macie pomysl dzis na obiad ? bo ja juz nie wiem co wymyslac ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710593 przez kalina
dziendoberek:-) ja juz po ktg

nie mam pojecia na razie ile tu bede. mam nadz ze sie wnet dowiem:-)

nike no ja wczesnuej tez takiej opcji
nie bralam pod uwage. a teraz zgluplam. a mowisz ze po normalnym porodzie tez sobie chwalili? bo jakos tez mi sie nie usmiecha wyrzucac tyle kasy. jeszcze proponuja tutaj polozne srodowiskowe. musze sie zorientowac co i jak bo mozna sie z nia wtedy zgadac jeszcze przed porodem a myslalsm ze to raczej tylko po sie dzwoni. i po porodzie przysluguje 6spotkan. tylko nie znam nazwisk bo kazda przypisana do danego regionu i nawet nie mam na razie jak sprawdzic czy na fajna bym trafila

karolcia mi to by wystarczyly frytki z majonezem wiec raczej nie poddam ci dobrego pomyslu:-)



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710636 przez kocham_cie
Dzień dobry mamuśki :)
Ja już od 06:00 walczę w pracy... mialam okropną noc... troszkę chyba wczoraj przegiełam z tym sprzątaniem i położyłam się do łóżka z okropnym bólem brzucha a kłucia w pochwie osiągnęły taki stan że aż oddech musiałam wstrzymywać... kurka przestraszyłam się nie na żarty :S oj głupia ja głupia... chyba przeceniłam swoje siły :huh:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710674 przez agamo
Dzień doberek
ja tez miałam ciężka noc Tez mnie brzuch pobolewal po tym grilu najpierw zelondek a pózniej brzuch hmm może od jelit czy coś! Nie wiem!do tego deszcz tak o 5'rano zaczął walić ze sie obudziłam i juz zasnąć nie mogłam!
Biedna Madzik jeszcze po ciężkiej nocy do pracy musialas czmychac! Zobaczysz szybko zleci!

Kalina no to oby jak najszybciej cię do domu odeslali Bo nie ma to jak w domku! I oby szyjka sie tak wydłużyła ze aż po cycki :D hehe a tak powaznie to najważniejsze ze mała jeszcze siedzi i nigdzie sie nie wybiera!

Karolcia ja z obiadem zawsze spontan! Ostatnio miałam smaka na naleśniki ale mi przeszło! Przedwczoraj na smażona rybke a wczoraj na kapusniak i najlepsze jest to ze za każdym razem miałam coś innego na obiad :p ale u nas to tak zawsze więc nie mogę zwalić na ciążę :)

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710693 przez agilla.r
hej mamuśki, u Was tez tak gorąco? Ja chyba zacznę odmawaiać jakieś modły z prośbą o deszcz ;)

Być może rozmawiałyście już na ten temat za co z góry przepraszam ale chciałam Was dopytać czy któraś zdecydowała się na pobranie krwi pępowinowej??
Cały czas mi to chodzi po głowie i nie wiem co zrobić :/

Miłego dzionka :*

p.s.No to ciekawe co tam Kate dziś urodzi, ja myślę że dziewczynkę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl