BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

13 lata 3 miesiąc temu #56696 przez bewipo
To ja jestem mniej wytrwała, bo ledwo ponad tydzień się męczę. No na szczęście wiecznie to nie będzie nas męczyć... :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #56729 przez Mała
Współczuję Wam dziewczyny. To ja jestem szczęściarą, bo tak jak w pierwszej ciąży tak i teraz nie mam tylko @ i jestem bardzo, bardzo, bardzo zmęczona.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57003 przez bewipo
Ja po wizycie u gina. Są dwa bejbisie :) Martwi mnie, bo drugie ma wolniejszą czynność serduszka, więc ginka mnie nastawia że wszystko może się zdarzyć. Teraz sie będę zamartwiać. Trzymajcie kciuki żeby było dobrze... Następną wizytę mam za dwa tyg. Kazała mi zacząć brać prenatal bo jestem "blada" ;) Hehe, zawsze byłam bladziutka... Dołączam zdjecie rodzinne ;)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57008 przez asia26
bewipo gratulacje podwojnego szczescia :) trzymamy kciuki :) lekarze glupio nastawiaja mi lekarka powiedziala ze mam sie nie nastawiac ze to ciaza (ja dowiedzialam sie o coazy w 5 tyg kiedy tylko zarodek bylo widac) bo obraz z usg moze okazac sie miesniakiem tak samo jak w przypadku mojej siostry ktora czekajac na ciaze dowiedziala sie ze to miesniak a nie dzidzius :( ja martwilam sie a niepotzrebnie bo to byla moja wyczekana ukochana Oliwcia i nie moglo byc inaczej wiec Twoje dzidzie tez sa 2 i beda 2!!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57009 przez Marta M
Super Bewipo :) Trzeba byc dobrej mysli, odpoczywaj, odpoczywaj i zdrowo sie odzywiaj :) No to masz niespodzianke :):)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57018 przez raczek10
BEWIPO GRATULUJEM 2 FASOLEK .

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57041 przez Asik
Bewipo :) nooo śliczne bejbisie :):) moje gratulacje i trzymam kciuki :*

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57043 przez angellika1
Bewipo jeszcze raz GRATULACJE dwa szczęścia na raz :) Bedzie dobrze, MUSI być dobrze buziaki dla Ciebie i Twoich fasolek :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57102 przez Mirella
A no jasne że będzie dobrze, czarownica mówi :P
A fasolki cuuuudne, rewelka, zawsze chciałam miec bliźniaki :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57109 przez magduska
bewipo cudowna wiadomosc :-))) blizniaki super,wszystko bedzie dobrze zobaczysz nie ma co sie niepotrzebnie martwic :-)) glowa do gory
a kiedys napisalam,ze moze ktoras na nowy rok zawita z 2 fasolkami a tu niespodzianka hehe
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57116 przez bewipo
Dzięki dziewczyny to się staram nie martwić, ale tak gadaja ci lekarze, że oszaleć można, czasem lepiej nie słuchać...

magduska niespodzianka jest, że hej... cała moja rodzina w szoku :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57131 przez delfinek83
No no Bewipo, zaszalałaś! :kiss:
Macie 2 fasolki w nagrodę za długi czas oczekiwania :lol:
Super, a ciekawe czy będzie parka, wiem wiem płeć nie jest najważniejsza, byleby maluchy zdrowe były, ale w sumie fajnie byłoby mieć parkę.
Bo u nas np. ja chciałabym córeczkę, a mąż synusia :silly:


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57198 przez gosiak
Bewipo Podwójne GRATULACJE :) super niespodzianka :lol: :lol:
i wszystko będzie OK nie martwic się!!! ;) :kiss: :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57281 przez bewipo
Dzięki dziewczyny.
Delfinek tak w duchu mam nadzieję że będzie parka ;) ale najważniejsze żeby były zdrowe i żeby mamusia nie musiała się martwić ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #57378 przez Agusia83
Hej dziewczynki...
Bewipo, jeszcze raz ogromne gratulacje...zycze Ci zdrowych maluchow:) na pewno wszystko bedzie dobrze...
Ja dzis rano zrobilam ta nieszczesna a moze szczesna...bete?
Jutro przed wizyta u lekarza dowiem sie jaki jest jej wynik...i oczywiscie bede sie modlic by byla odpowiednio duza.....
Masz racje, ze czasem Ci lekarze tak pomieszaja nam w glowce, ze czlowiek sie wszystkim martwi i zaczyna tez czytac pierdoly na necie...a to jest naprawde zabronione...trzeba myslec pozytywnie....
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl