BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

13 lata 3 miesiąc temu #59590 przez bewipo
Hehe, najgorsze że jest milion przypadków, a czyta się zazwyczaj te najgorsze i sie człowiek zamartwia.
Ja nie mam żadnych pociech :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59609 przez Marta M
Ewcia ja tez nie mam jeszcze zadnego dziecka...znaczy mam jedno, ale jeszcze nienarodzone ;)
Podglad na sytuacje dziewczyn znajdziesz na watku staraczki meldunek...tam jest lista staraczek i ciezarowek, ktore ile sie staraly, ktore to dziecko, itd ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59672 przez Ewcia22
Dzieań dobry :)
jak będę miała chwilę czasu to oczywiście zaglądne tam:)
kurcze jakieś choróbsko mnie męczy gardło boli że szok najgorsze że nie bardzo można się leczyć moja karolinka też chora;-( noce praktycznie nie przespane może i lepiej nie wyjde z wprawy hehe
zima ostra wróciła mój mąż dziś na nogach poszedł do pracy bo samochód ni huhu :-/
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59689 przez magdamagda1988
Witajcie :)
Ja mam dzis wizyte na USG juz sie nie moge doczekac a za razem sie denerwuje czy wszytsko w porzadku... OM miałam 10.12.2010 wiec juz chba powinnam widziec fasoleczke i moze serduszko :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59835 przez Marta M
Magda ja tez sie denerwowalam, czy zobacze serduszko, itd...mysle, ze wszystko bedzie dobrze i zobaczysz juz centymetrowego maluszka z bijacym serduszkiem :) Daj znac jak wrocisz...i pochwal sie fotka malenstwa ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59937 przez Agusia83
Magda, na pewno zobaczysz dzis dzidzie i serduszko...ostatni @ mialas tydzien po mnie, wiec tylko tydzien roznicy jest miedzy nami...tak wiec, mniej wiecej jestes w tym samym dniu co ja bylam na 1 usg:)...trzymam kciuki i czekamy na piekna foteczke..
a mnie sie chce strasznie spac i chyba ide nynac....
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #60103 przez fanka
Witam mamuśki :-) byłam dziś u lekarza, była to moja 2 wizyta ale pierwsza u nowego lekarza (po pierwszej "ciążowej" wizycie u starego lekarza wiedziałam, że muszę go natychmiast zmienić). Straszne miała obawy przed tą wizytą bo po przygodach z poprzednim lekarzem nie wiedziałam czego się spodziewać. Było super, wreszcie tak naprawdę mogłam się nacieszyć moją kaczuszką mała :-) Pani doktor wszystko mi pokazała, wyjaśniła, serducho bije mocno :-) No to tyle, tak się tylko musiałam pochwalić :-) pozdrowienia dla wszystkich
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #60145 przez Marta M
To super fanka :) A Magda czemu sie nie odzywa i nie zdaje nam relacji???
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #60258 przez katy25
Hey:)
Chciałam się przywitać i przyłączyć jeśli można do Waszego forum:)
Też jestem wrześnióweczką 2011 i z doświadczenia wiem, że fajnie pisać na forum w czasie ciąży:) Nazywam się Kasia, a fasolka jest moim 2 bąbelkiem:) Mamy już 3,5 letnią córeczkę.
pozdrawiam





Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #60297 przez Marta M
Witamy Katy i gratulujemy fasoleczki :):) Podaj termin porodu i OM to dopiszemy Cie na 1 strone...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #60305 przez Agusia83
czesc dziewczynki....widze, ze nasze grono coraz bardziej sie poszerza...fantastycznie :laugh:
oczywiscie witam wszystkie nowe wrzesnioweczki, razem bedzie nam razniej....
Cudownie jest zobaczyc dzidzie,....a uslyszec serducho? nie da sie tych emocji opisac...prawda?
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #60317 przez katy25
:) OM 6.12.2010
a termin mam na 25.09.2011. na suwaczku jest niby 8 tygodni ale mam przesunięcie ok. 2 tygodni i jest to dopiero 6 tydzień...
Jak narazie to chyba najmłodsza moja fasolka sposród Waszych...:)
Czy którąś z Was męczą mdłości?? Mnie strasznie, aż ciężko mi się skupić na pracy... a najgorsze jest to, że wieczorami mam to samo.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #60384 przez bewipo
Witaj katy.
No niestety troszkę nas męczą mdłosci. Mi to sie tak poprzestawiało, że zaczynają mi sie po południu a wieczorem to juz mam taka masakrę, że hej. Spac sie nie moge położyć, tylko chodzę po domu jak nawiedzona. Wcześniej to miałam cały dzień od rana, ale od soboty tak mi sie troche odmieniło.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #60498 przez Ewcia22
Mnie nie męczą mdłości pamiętam że w 1 ciąży mdłości miałam w 9 miesiącu a przez całą ciążę miałam tylko głupi smak w ustach
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #60669 przez katy25
dobranoc dziewczynki, ja juz lece do wyrka:)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl