BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

12 lata 3 miesiąc temu #285610 przez kamila85
zobacze jak jutro będzie bolał mnie brzuch zadzwonie do lekarza,mówiliście już komuś że jesteście w ciąży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285781 przez agnesssa
Wiedzą moi rodzice i przyjaciele, którzy wiedzieli jak bardzo się staraliśmy, a dzisiaj chce powiedzieć moim dziadkom z okazji ich święta. Dziewczyny mnie też boli brzuch to jest dość naturalne bo rozciąga się macica i wiązadła z nią połączone, nie denerwujcie się :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285783 przez majsterka
Dzień dobry :)
Dziewczyny, nie wiem jak Wy ale ja śpię jak nigdy :). Najgorsze tylko to częste sikanie... :(

U mnie wie mój mąż, siostra i mama.... Teście jeszcze nie wiedzą i trochę się obawiam, jak zareagują, bo u nich mieszkamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285794 przez kamila85
hejka rozmawiałam wczoraj z lekarzem i powiedział że to normalne,u mnie wie tylko kuzynka która z nami mieszka moja przyjaciółka hmm może jutro powiemy rodzicom moim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286323 przez agnesssa
Hej dziewczyny :woohoo:

Majsterka teście powinni się chyba ucieszyć co nie :blush:

Kamila mówiłam, żeby się tak nie martwić :silly: Mam nadzieję, że jesteś spokojniejsza :lol:

A ja wczoraj powiedziałam moim babciom i się tak bardzo ucieszyły, że aż się popłakały :woohoo: Ja się nie czuje za dobrze, mam okropne mdłości, wczoraj to nawet było gorzej :dry: Sikam też co chwile, w nocy się budzę bo pęcherz nie wytrzymuje :side: Ale wszytsko wytrzymam byle tyko kruszynka się prawidłowo rozwijała :lol:

Miłego dzionka :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286387 przez Marta M
Czesc dziewczyny...jestem zalozycielka watku wrzesniowek 2011, rowny rok temu nasza zgrana ekipa mamus przechodzila dokladnie to samo co teraz Wy..wystarczylo by u nas wejsc na poczatkowe strony, jest strach i radosc..potem oczekiwanie :) Cos pieknego...Takze zycze Wam wszystkiego dobrego i czuje ogromny sentyment do wrzesniowych brzuszkow :kiss: :kiss:

W razie pytan prosze sie zglaszac na nasz watek, z checia poradzimy :)

Za rok bedziecie miec piekne 4miesieczne gadajace dzieciaczki :):) POWODZENIA KOCHANE!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286417 przez kamila85
hejka jak się czujecie?
mnie pobolewają piersi ale nie zawsze,mam zgage i co chwila chodze do łazienki siusiu:)
mam jakiegos dzisiaj doła.
Mialam jechać do rodziców powiedzieć że kolejny wnuczek bądz wnuczka w drodze ale jakoś nie mam chęci pada siedze sama w domku mąz poszedł do pracy mała u mojej mamy ide chyba spać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286418 przez majsterka
Witam :)
Agnesssa mam pytanko, od kiedy masz młodości?? Ja właściwie, czuje się już teraz bardzo dobrze. Od czasu do czasu pobolewa jajnik oraz chwilami kręci mi się w głowie... Ale mdłości jak na razie nie ma....
Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286419 przez agnesssa
Majsterka mdłości mam od jakiegoś tygodnia dobrego, ale wczoraj i dzisiaj to jest na prawdę ciężko, poszliśmy z mężem na spacer i musieliśmy szybko wracać, bo nie dałam rady :X :X

Kamila nie dołuj się kochana, pomyśl sobie jak cudownie jest nosić pod sercem takie maleństwo :lol: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286424 przez aganio87
Witajcie mamuśki :***

Ja ide 31 stycznia na badanie do mojego lekarza by zrobić zdjęcia mojego aniołka :)

u mnie wiedzą mąż i teściowie bo z nimi mieszkamy, nikomu wiecej nie mówimy by nie zapeszyć ale z obliczeń wychodzi 6 tydzień i jakiś4-5 dzień :))))

Jeśli chodzi o objawy to mnie martwi bo nie mam za dużych - przez pare dni mnie piersi bolały i miałam lekkie mdłości no i bez łazienki nie moge wytrzymać dłużej niż 1.5 godziny.... aaa no i bym mogła spać non stop :)))




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286425 przez kamila85
agnesssa cieszę się ale jestem też pełna obaw ale z resztą jak każda z Was czas wlecze się okropnie chcę już 31 styczeń i zobaczyć że wszystko OK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286426 przez kamila85
aganio mam wizyte tego samego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286430 przez aganio87
To bedziemy razem "telepatycznie" się wspierać :))) życze byś zobaczyła tętno płodu i by wszystko było jak w najlepszym porządeczku :))




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286434 przez kamila85
aganio mam nadzieje że tym razem się uda:)
nie dawno miałam obiad a już głodna jestem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286440 przez aganio87
heheh tak jak ja ok 13 jadłam obiad a o 16 już ciasto no i teraz kiełbaska z ogóreczkiem kiszonym :)))




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl