BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

12 lata 3 miesiąc temu #287019 przez aganio87
agnesssa pewnie że trzeba sobie radzić :) Ty masz dobrze bo pracujesz ja byłam na zastępstwie w przedszkolu za dziewczyna bo wróciła bo też dzidzie urodziła i mi niestety sie skończyło zastępstwo i na gwałt szukam gdzieś pracy a jak nie to poprosze wujka (rolnika) by składki odprowadzać do KRUSU

chłopek mi lekarz od razu powiedział że w razie czegokolwiek lepiej podać antyciała by nie mieć potem problemów ale jak synek ma twoją grupę krwi to nie musieli podawać :)




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287024 przez kamila85
dziewczynki pomału wraca zgaga i znowu co chwila siusiu wypiłam słabiutką kawkę z mlekiem i pyszną mufinke czekoladową mąż mi przyniósł z pracy,pracuje w cukierni:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287033 przez aganio87
Ty masz dobrze z Takim mężem :) ale ja też nie narzekam jak ide w weekend na uczelnie ( robie studia podyplomowe) to starje ze mną o 6 i robi mi śniadanie i odprowadza mnie na przystanek :)

A kawe można pić?? pytam sie bo ja nie pije i każdy mi mówił że nie można ale jak słabiutka to chyba tak co?? pewnie z dużą ilością mleka:)




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287040 przez kamila85
aganio ja pijam z jednej płaskiej łyżeczki kawy rozpuszczalnej mniejsze pół kubka wody i reszta to mleko taką kawę pijam jedną dziennie jest więc dosyć słaba w pierwszej ciąży też piłam i malutka zdrowa się urodziła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287043 przez agnesssa
Mówią, że lepiej nie pić kawy z kofeiną, można bezkofeinową albo zbożową i taką ja pijam. Ale mówią też żeby nie pić herbaty czarnej bo teina, zielonej nie, czerwonej nie, owocowej też nie bo zawiera hibiskus, więc jak by tak się ściśle stosować to tylko wodę niegazowaną i mleko powinnyśmy pić. A przecież to nie o to chodzi, żeby w ciąży nie zadowoloną być
Znowu mam czkawkę... oszaleje - dzisiaj już 3 raz. Ja teraz pije wodę z cytryną i nadal mnie mdli, ale już nie haftuje :blush: A mężów macie super :woohoo:
Aganio na przystanek odprowadza, no to super masz :woohoo:
Ja też nie narzekam, bo mój mąż gotuje i sprząta i jest kochany, ale na przystanek z rańca by mnie nie odprowadzał :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287056 przez kamila85
kawa jest naprawdę słaba
agnesssa wspólczuje czkwaki a mi wraca zgaga ale mneijsza niz wczoraj wstawiłam pranie córeczka u mamy mąz odsypia nockę i o 16 znowu idzie i tak do piątku włacznie jutro to nie wiem czy wróci bo ma lekarza w pracy pozatym się ciesze bo 27 stycznia dostaje stała umowe o prace a nie umowe zlecenie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287065 przez agnesssa
No to super Kamilcia dzisiaj trudno o taka umowę, więc gratuluję :blink: Zgage też mam, nienawidzę zgagi, ale ja nawet jak w ciąży nie byłam to zgaga mnie łapała prawie po każdym posiłku, to jest masakra, ale przynajmniej jesteś spokojniejsza pewnie, że wrócił objaw ;)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287069 przez majsterka
Jeśli chodzi o grupy krwi.. to ja mam ARh- maz Brh+ a córcia ma 0rh+, wiec ja przeciwciała dostałam...

Ja zaczynam dzien o 5:15, wiec bez słabiutkiej kawusi bym nie wytrzymała... ale jest bardzo słaba i slyszałam, że taka mozna pic :)

Ja się czuję bardzo dobrze... właściwie piersi mnie tylko bolą... i jestem rozkojarzona, co bardzo odczuwam w pracy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287075 przez kamila85
troszkę spokojniejsza ale uwierz każdego dnia towarzyszy mi strach wiem że nie powinnam się zadręczać wtedy zbagatelizowałam pare rzeczy stało co się stało czasu już nic cofnie tak widocznie było mi pisane i mam nadzieję że tym razem się uda mimo że boję się cholernie powtórki chce już przekroczyć ten 12 tydzień wiem że przekroczenie tego tygodnia też mnie dokońca nie uspokoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287077 przez kamila85
Ja grupę krwi mam (0RH-) tak jak mąż i córeczka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287079 przez majsterka
Jeżeli chodzi o pracę, to ja z mężem prowadzimy firme, zatrudniamy około 30 osob, ostatnio zatrudniłam żonę pracownika w 3 miesiacu ciąży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287085 przez majsterka
Kamila musi być dobrze... a nerwy nie działają korzystnie na maleństwo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #287088 przez agnesssa
Majsterka fajnie z Waszej strony :kiss: :kiss: My też badaliśmy krew, przy poronieniu właśnie, żeby wykluczyć konflikt ale nie mamy na szczęście ja mam 0Rh+ a mąż BRh+ :woohoo:
Kamila czuję to samo i jak znam życie, każda kobieta, która straciła choć jedną ciążę będzie się czuła tak samo. Zostaje nam się modlić, żeby tym razem było dobrze :woohoo: :kiss: :kiss: :kiss:

Dziewczyny podpowiem Wam, że jeżeli chcecie coś dopisać do posta i nikt po Was jeszcze nic nie napisał to lepiej zrobić edycję już napisanego posta i dopisać, tak nas dziewczyny które są już dłużej na forum uczyły :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287091 przez aganio87
agnesssa nie ma wyjścia bo do przystanu mamy ok 1 km a ja nie luie chodzić zupełnie rano jak jest ciemno przez last i wracać późno wieczorem sama...

Kamilcia gratuluje umowy, a zobaczysz ten 12 tydzień szybko minie i bedziesz już spokojna :) :)

Ja na razie nie wiem co to znaczy zgaga i mam nadzieje że sie nie dowiem :)


U was też tak było ciężko z pracą?? normalnie jak bym odpychała ogłoszenia nic i nic... :(




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287092 przez kamila85
tak naprawdę to każda kobieta przez cała ciąże jest pełna obaw a szczególnie u kobiet które już straciły swoje Aniołki
Dziewczyny czy Was pobolewa brzuch jak na @?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl