BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #396452 przez Malina86
Vestusia dobra stylistka zrobi na formie nawet na maksymalnie obgryzionych paznokciach- trzeba po prostu zrobic sobie "zaczep", no, ale nie bede tutaj wykladu na ten temat robila, bo sama przeciez i tak sobie nie zrobisz :laugh:
Mam nadzieje, ze masaze oka pomoga, no i mysle, ze wynik krwi chyba ok. No zobaczymy co lekarka jutro powie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #396457 przez vestusia
A no Malina, masz rację. Generalnie przed Powidzem i tak zrobię sobie te paznokcie, co bym się ze wstydu nie spaliła ha, ha, ha :D

A, Suari mi dziś pisała, że Igorek jednak ma rotawirusa. Czekają, aż miną biegunki i będą normalne kupy i wtedy będą mogli wyjść do domku.

Malina, to żeś se zrobiła wycieczkę na działkę. No ale dziś taka dziwna pogoda. Niby momentami ciepło, ale jak słońce zajdzie za chmury to pachnie burzą ;-)

Moje miasto pozamykało główne drogi na Tour De Pologne czy jak to się pisze. Już przez moje miasto przejeżdżają ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #396463 przez Malina86
Suari caluski dla Igorka! :kiss:

Vestusia widze, ze przed Powidzem ostre przygotowania hehe :) To ja juz wiem jakim cudem koszta wyjazdy siegaja tysiaca zlotych :laugh: Fryzjer, kosmetyczka, manikiurzystka, depilacja, botoks itd. itp :lol: A koszt domkow to jedyne 140zl :woohoo: :laugh: :lol:

O wrzucam moja Misie dzisiaj na dzialce, nim zmoklysmy jak kury, bo przeciez nie ma mozliwosci, zeby Miśce zalozyc folie na wozek, bo zostaje w sekundzie zdjeta :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #396471 przez vestusia
Malina, Ty za domek płacisz 150zł, wedle Twoich obliczeń :D

O tak, jeszcze odwiedzę kosmetyczkę, botoks może pominę, chociaż sama nie wiem.

Faktycznie wyjazd sam w sobie nie aż tak drogi, ale jakie przygotowania! Co bym nie odstawała przy Was z moim brakiem urody ha, ha, ha :D

Jakby nie było - nocleg pod jednym dachem z kosmetyczką do czegoś zobowiązuje :D

Misia ślicznotka. Ta opaska jest naprawdę świetna. No ale wszystkie nasze dzieciaczki nie mogą mieć takich samych :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #396475 przez Malina86
Hahaha no wlasnie ja place 150zl, ja jestem taka
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
z matmy jak i z gegry, bo nie wiedzialam, ze Ty Vestusia z poludnia :laugh: :lol:
Ja nie jestem kosmetyczka tylko wizazystka :silly:

A wogoele to przytylam przez urlop i w dodatku cycki mi zmalaly. Dlaczego nie moze byc tak, ze dupa mi zmaleje, a cyce utyja?! Chyba musze przeczczep tluszczu sobie zrobic z dupska w klate :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #396478 przez vestusia
O Malina, ja właśnie nie kumałam co się tak tego południa czepiłaś, skoro stałyśmy po tej samej stronie bitwy ha, ha, ha :D

Ha, ha ja normalnie padłam ze śmiechu jak wczoraj se to przeliczyłaś. Nie ma co, orzeł z Ciebie jak nic! :D

Jak jesteś wizażystką, to mi powiesz szczerze (ale po % najlepiej, co bym zawału nie dostała), co w sobie zmienić, aby się normalnie prezentować ha, ha, ha :D

A A. zauważył, że cycki zmalały? On to ma wagę w dłoniach ;-)

A brzusio rośnie? Może urlop był owocny i jakaś fasolinka się hoduje? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #396481 przez polunia
No pewnie , że ja ładna dziewczyna jestem :silly: a , ze trochę przytłustawa to kit :woohoo: .

katka cholerka fajnie masz , fryzjerka do domu.

Widzę licytacja o to która ma więcej ciała trwa :blink:

vestusia mam nadzieję , że masaż oczka pomoże bo ten zabieg przetykania mało przyjaźnie brzmi. Fajnie , że CRP spadło , może było tylko wynikiem infekcji.

Podejrzewam , że zjazd wyjątkowo udany będzie bo Wy to aparatki wyjątkowe jesteście. W pozytywnym tego słowa znaczeniu oczywiście :blink: A jak jeszcze jakieś % do tego dojdą to dopiero się będzie działo :)

A ja czekam , az u nas wykluje sie wirus. Córka mojej siostry miała w nocy 40 stopni gorączki ,
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
. A , że mieszkamy "przez płot" to maludy wiecznie w swoim towarzystwie przebywają i jak jedno ma to drugie za dwa dni też. Była dziś u nich lekarka więc wykorzystałam i zaprosiłam ją tez do nas bo Pola od tygodnia z katarem walczy i chciałam żeby sprawdziła czy dalej nie idzie. Pediatra mówi , że to jakiś paskudny wirus który w naszej okolicy krąży bo dzieciaków w ośrodku z nim od groma. Daję probiotyk i może się uchowają. Niby oboje szcvzepieni na rota ale akurat w tym przypadku nie zadziała. Dupaaaaa! Jeszcze mnie nastraszyła , że takie maluchy jak Pola to wyjątkowo ciężko go przechodzą i już 3 dzieciaczków w szpitalu wylądowała. Siora to już w ogóle ma stres bo wirus ma jej starsza córka a ma jeszcze taka 5 miesieczną.

A która tu kosmetyczką jest , może jeszcze uda się Jej zarobić na zjeździe :side:

Opaska jest świetna , tez ją kupiłam hahaha :blink: ale Pola nie zdążyła jej jeszcze założyć.

Własnie Kacper z Pola jedzą jedną chrupkę na spółkę. Już w sumie mnie to nie rusza , i jedno i drugie ma smark do pasa :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #396482 przez vestusia
Polunia (w ogóle prościej byłoby mi pisać Pola, mogę? :D ) mam nadzieję, że maluchy obejdą się bez tego rota!! Kurka, u dzieci to naprawdę bardzo szybko wszystko przechodzi z jednego na drugiego. Jest duże prawdopodobieństwo niestety. Oby jednak nie.

O tak, licytacja trwa. Ja to mam sadło na brzuchu. Najwyżej zrobię tak, jak polecał mi Piotrek - pomalujemy brzuchol w paski i będę wyglądała, jakbym miała od razu koło ratunkowe założone ;-)

Chyba kupiłam wczoraj za duże gacie :ohmy: :ohmy: :ohmy: Z dupy mi dziś lecą, jasna dupa. Nie chciałam mniejszych, bo na siłę nie chciałam się wciskać, a dziś mi lecą z dupska. No nie wiem, jak zamierzam jeszcze schudnąć, to ja już nie wiem. Albo doszyję szelki ;-)

Polunia Ty i przytłustawa. Chyba Ci się zwoje na mózgu poplątały i stąd te farmazony ;-) Ja Cię bardzo proszę. Bo zaraz będzie sto pytań do - waga, wzrost :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #396483 przez Malina86
Vestusia ja Cie pacne za ten brak urody! Tzn. za to, ze twierdzisz, ze masz urody brak :lol:
Brszuszek nie rosnie, bynajmniej nie od fasolinki ;)
A wogole to testwalam niedawno, ale Marcelinki narazie nie bedzie :laugh:
A A.zauwazyl zanik cyckow. Kuzwa gdzies pod wanna powinnam miec silikon przemyslowy, myslicie, ze sie nada? Zrobie se powiekszanie przed Powidzem, a co!

polunia zdroweczka dla dzieciakow, oby wirusy omijaly ich szerokim lukiem :)

Vestuśka no nie moge, kolo ratunkowe i gacie na szelkach, bedziesz Miss Powidza!!! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #396485 przez polunia
Może byż Pola :)
Chyba normalnie zaraz na wagę wejdę , ostatnio ważyłam się z 5 mies temu. Najlepszy jest M , jak mówie , że jestem tłusta to w odpowiedzi słyszę: kochanie po ciąży jesteś , schudniesz. Mógłby powiedzieć , nie kochanie nie jestes gruba. Świniak :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #396486 przez Malina86
I jeszcze procz znikajacych cyckow i duzego dupska to wygladam na gebie jak panda! Wiedzialam, zeby ryjofona nie opalac, ale raz sie wystawialm na slonce i teraz mam milion piegow jakbym sie przez sitko opalala. Bezposrednio pod oczami nie mam, ale nizej odgroma co daje ekekt jakbym miala biale placki wogol oczu. No panda jak nic!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #396487 przez Dorciaition
Cześć Dziewczyny.

No nie ogarniam Was.

Vestusiu Krzysiu wieczorem mi powie co za przelewy są. Ja nie mam tutaj możliwości.

Ktoś pytał o kaskę na ślub- myśle, że 300- 400 zł.

Vestusia pięknie, że CRP spadło, no i oby masażyk oka pomógł.
Jeju to Wy aż takie przygotowania robicie przed tym spotkaniem?? tylko żadnych operacji plastycznych nie róbcie.

Joanna fajnie, że wpadniesz. Flaszki nie zapomnij :blink: Polunia Ty też :lol:

Misia słodki diabełek.
Fajnie jak by wszystkie nasze dziewczynki miały takie same opaski.

Polunia niech Twoje dzieciaczki do zdrówka wracają szybko.

Oj już nie narzekajcie na swoje zadki. Mnie już Krzysiu się pytał czy nie będzie mi wstyd przy Was, że taka gruba jestem. :ohmy:

Wnerwiałam się dziś. Zgubiłam stówę kuźwa mać.

Za chwilę idę na spacer z kuzynką.

Lenka wczoraj zasnęła o 20 i spałą do 9! Ale była wymęczona.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #396490 przez Malina86
Dorcia, ale Krzysiu wredus! Powiedz mu, ze mojemu A sie podobasz! On ciagle cos pyta o "Dorcie" :laugh: :lol:
Jade tam szukac tej stowy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #396491 przez vestusia
Ha, ha, ha Malina ja tu sikam!

Jaka Ty jesteś aparatka, już czuję, że bebech będzie mnie bolał od śmiechu ;-)

Jak Panda, no nie mogę!!!

I nie pindol, żeś gruba, bo widziałam na fotce. Ostatnio pisałaś, że ważysz 51kg, no to może podskoczyło Ci do 52. Mi dziś rano wskoczyło 53kg, ale suwaczka nie zmienię. Jutro nie wejdę na wagę, bo zjadłam dziś tego placka ha, ha, ha :D

O, to jest to - wybory Miss Powidza :D Ha, ha, ha.

Kurka Polunia i Dorcia - faceci to jednak nie mają wyczucia. Mi jakiś czas temu Piotrek mówił tak jak Poluni - że po ciąży jestem i że schudnę. Teraz mi mówi, że za szybko schudłam. No i jak tu mu dogodzić????

Dorcia wiesz co, palnij Ty tego Krzysia, no!

Malina ten sylikon przemysłowy to nie wiem. To weź zrób, bo u mnie też taki jest, to jak się nada, to i ja sobie poprawię, bo po karmieniu Zuzi zostały dwa wiszące flaki. Uszy jamnika, tak to było? :D

Boziu zrobiłam sobie kawę, miałam nadzieję, że Zuza zaśnie, ale nic z tego. Dyskutowała w łóżeczku a teraz bawi się baniakiem z wodą ;-)

Kurka. To ja chyba jednak jutro zamówię te opaski. Nie mogę się zdecydować na kolor, więc chyba wezmę i jedna i drugą. Madzia (tzn. Hania) ma chyba tę ciemniejszą. A co. Znak rozpoznawczy naszych małych dzieciaczków :D

Zuzia wspina się na stół, tzn. na kolanach jest, ale jeszcze nie kuma, żeby stanąć na nogi. Coś czuję, że za niedługi czas to naprawdę będę miała prawie tak wesoło, jak Malina z Misią.

Kurka Malina, szkoda, że nie będzie Marcelinki. Ja to bym chyba chciała mieć drugie dzieciątko. Piotrek nawet się wczoraj zastanawiał i rozważał taką myśl ha, ha, ha. Ale skończyło się tym, że się prawie załamał, że jak damy radę :D

Dorcia gdzieś Ty tę stówę podziała!!!!!

Oj faktycznie taka mała fajtłapa z Ciebie :D Krzyś będzie zły. Jakoś to odrobisz - z żelem :D :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #396492 przez vestusia
Dorcia a poza tym nie martw się - Malina płaci 150zł, więc akurat stówka do Ciebie wróci :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl