BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #396500 przez Malina86
Vestusia no moze bardzo gruba nie jestem, ale taka rozlazla, rzadka :laugh: Takie mialam fajne cyce przed ciaza, a teraz polowa mi zostala, no, ale chyba lepiej miec duze przed, bo zawsze cos zostanie, a z malych tylko "kamyki z skarpetkach" hehehehe :laugh: :lol: Poza tym cellulit mnie dobija. To tyle na temat jaka ze mmie "laska" :laugh: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #396503 przez Dorciaition

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Ha ha Twój A. sie pewnie pyta o mnie bo chce się wbić na nocleg jak będziecie nad morzem :silly: :silly:

Malina ha ha jak panda, dobre. Ty to jesteś stuknięta :laugh: :laugh: :laugh:

Vestusia no własnie- chłopom nigdy nie dogodzisz. Ale to, że szybko schudłaś to racja i może Piotrek martwi się o Twoje zdrowie. Choć czujesz się ok co?

He he KRzysiowi nie powiem o stówie. Tata obszukał dzis całą działkę i dupa. Ale teraz tak sobie myślę czy ja jej przypadkiem nie straciłam ;) Ale chyba nie.
Kuźwa mam, dziś zły dzień!
Wieczorem przyjdą koleżanki, więc mam nadzieję, że się poprawi.

Nie smęcę Wam. Buziaki


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #396517 przez Malina86
Hahaha Dorcia napewno starcilas ta stowe!
No nie wiem czemu moj A tak pyta o Ciebie :laugh: I jeszcze pytal czy z Mezami jedziecie, wiec mowie, ze oczywiscie, ze tak, a on, ze szkoda :S :laugh: :lol: :silly:

Moj malz to za to zazwyczaj nic nie powie, dla niego jest zawsze super, pieknie. Moglabym np. z keczupem na gebie chodzic pol dnia, a on nic :laugh: Albo po fakcie mi mowi, np. dobrze, ze sie przefarbowalas bo w tamtych wlosach brzydko wygladalas, ale jak sie pytalam to oczywiscie bylo "pieknie".

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #396548 przez vestusia
Oj ja już w takim razie nic nie piszę. Przed ciążą laską też nie byłam - nawet grubsza byłam o jakieś 7kg, ale przynajmniej jakieś to ciało normalne było. Cycki nie były wielkie, ale w miarę kształtne. A teraz nie dość, że mam na nich rozstępy, to na udach to samo. O, muszę jeszcze przed Powidzem strój kupić z jakimiś szortami, bo w bikini nie wyjdę przez te rozstępy.

Dorcia jak się karmi to normalne, że się chudnie, przynajmniej na początku, bo ta dieta mamy karmiącej jest na początku bardzo uboga.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dorcia, odbij to sobie wieczorem z koleżankami :D

No Malina Twój A. to zdecydowanie samolubny jest. Sam chce jechać, a my swoich mężów mamy zostawić w domu??? :) Niech nie będzie taki i niech się też podzieli z innymi ;-)

O, to mój Piotrek zazwyczaj szczerze mówi, jak mu się coś nie podoba. A nie podoba mu się właściwie zawsze ha, ha, ha, :D

O spodnie wczoraj mnie pytał czy nie kupiłam za dużych. Powiedziałam, że zwariował, że są dobre przecież!
No a dziś lecą z dupska. Miał to oko jednak, kurka!

Zuza zasnęła i ja też, miałam jakiś piękny sen (ale nie wiem jaki) i Zuzia się obudziła. Kurka. Ledwo na oczy widzę i jestem jak śnięta ryba ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #396598 przez Malina86
Dziewczyny slyszalayscie o tej matce Madzi, ze postawili jej zarzut zabojstwa? W "Faktach" beda o suczy mowic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #396602 przez vestusia
Malina no właśnie włączyłam kompa, żeby Wam napisać, bo fakty lecą!!!! Co za picza durna, cieszę się, że jednak sprawiedliwość jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Normalnie tak się cieszę, że te nasze nieudolne instytucje w końcu zadziałały!!!! ja tylko czekałam na finał tej sprawy!!!!!

Idę kąpać Zuzę, wrócę za jakiś czas! :D :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #396617 przez vestusia
Zuzolek już śpi. Zasnęła w kilka minut.

Dziś znowu wróciłam do rytuału wcześniejszego, a więc karmienie w jej pokoju i w ogóle nie wychodzenie stamtąd od czasu po kąpieli. Pięknie wypiła mleczko z kaszką z buteleczki, z apetytem, bez histerii i krzyku :) A potem zasnęła w kilka sekund, bez ryku. Wczoraj był jeszcze ryk he, he, he :D

Kurdę no nie mogę z tej durnej Katarzyny W. Dlaczego u nas to tak długo wszystko trwa. Wiadomo było, że ją zabiła, ale trzeba było dowodów. Kurka. W końcu. Jednak udało się to wcześniej rozwiązać, bo wstępnie mieliśmy czekać do 24 lipca, bo niby wtedy miała być ostatnia ekspertyza. Wreszcie!

A gdzie Wy laski???

Kimcia i Kredzia to się chyba obraziły? Niech się odbrażą ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #396624 przez Malina86
Misia chyba tez juz spi, bo cisza nastala, zaraz pojde zobaczyc. Czekam, az zasnie, bo musze isc z kundlem.

Co do Katarzyny W. to bylo dla mnie oczywiscte od poczatku, ze zabila Madzie. Balam sie, ze sprawa ucichnie i rozejdzie sie po kosciach, ale na szczescie tak sie nie stalo.

Vestusia pytalas czy Ojro umiem liczyc, otoz chyba nie bardzo, bo jakos zawsze mi za malo ;)

Ktoras pytala o zel na zabki. My mamy Bobodent i chyba pomaga, bo Misia zawsze sie upokaja po nasmarowaniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #396628 przez vestusia
Ja tak samo się martwiłam, że ta pinda chodzi po wolności, że każdy wie, że ją zabiła, a z braku dowodów nie usłyszy zarzutów. Jejor, jak dobrze. Ale ciekawe co tam dalej wyniknie, bo w naszym państwie to różnie bywa.

Ha, ha, ha. Ojro Ci mało :D hi, hi, hi. To na odwrót liczysz, złotówki dodajesz, a ojro odejmujesz ;-)

A ja Wam powiem, że u mojej Zuzi obeszło się bez żelu. Ona generalnie dobrze znosiła ząbkowanie, jeśli idzie o samo zachowanie, spędzanie czasu. Była taka sama. Jedynie te dolegliwości fizyczne - biegunki i wysoka gorączka. No ale nam pomogły te ampułki Camilia (?) i syrop IBUM na gorączkę. I jest oki. Ciekawe kiedy następne zębole się pojawią. Szukam ich u góry, ale na razie ani widu, ani słychu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #396659 przez madziaska
Skrobiciee dzisiaj duuuuzo ;)
Tylko jakby tylko dialog dwoch osob ;)

Vestsuia, pytalas o czytanie dzieciom bajek. Ja czytalam na poczatku, jak jeszcze Hania grzecznie sobie lezala ;) Teraz raczej ogladamy sobie bajeczki, mamy takie z tektury, wlasciwie z samymi obrazkami, ja opowiadam co jest na obrazku ;) Czesto Hania sobie sama przewraca strony, to ostatnio jej ulubione zajecie. No i mamy tez ksiazeczke z fisher prise (czy jak to sie tam pisze ;)) Tez ja lubi.

O tak wlasnie ogladam ksiazeczki i opowiadam mamie co widnieje na obrazku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #396671 przez vestusia
Madzia faktycznie we dwie se z Maliną dialożymy ;-) Może istnieje obawa ponownego rozstrzygania miejsca spotkania he, he, he :D Bez obaw dziewczyny, piszcie, bo tu pusto :D

O, to dobrze wiedzieć, że nie tylko ja mam problem z czytaniem. Generalnie na wieczór nie bardzo mam jak, bo Zuzia ma taki rytuał, że po zjedzeniu odkładam ją do łóżeczka, włączam misia z pozytywką i ona sobie zasypia. Ale takie książeczki to może i jest sposób. Mamy takie materiałowe i też w ten sposób jej opowiadam, no ale chciałam jakoś ambitniej podejść do tematu. Jednak w chwili obecnej jest to niemożliwe ;-)

Ojejor, cisza jak nie wiem co.

Mam wyłączać kompa czy jeszcze ktoś tu coś dziś napisze? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #396674 przez madziaska
Materialowa tez mamy, ostatnio w Bierdonce byly za 16.99.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #396692 przez vestusia
Teraz Madziu zostałyśmy chyba we dwie ;-)

Wyłączam kompa dziewczynki. Może go jeszcze włączę, ale raczej się położę. Nie wiem czy doczekam Piotrka, czy zasnę... pewnie to drugie :)

Ciao i do juterka!

Obym miała co nadrabiać, bo cisza tu dziś niezła....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #396714 przez Malina86
madziaska, ale Hanula sie zmienila, no inne dziecko :)

Zmykam i ja, bo chyba nikt tu juz nie zajrzy.

Uwazajcie tam jutro na siebie, bo jest piatek 13-go ;)

Dobranoc! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #396746 przez Dorciaition
Jeju co się dzieje?
Dziewczyny obraziłyście się? :(

Wpadam tylko powiedzieć dobranoc, bo troszkę dymka mam, a tak w ogóle to padam. koleżanki własnie poszły.

Hanulka kochana. Zazdroszczę pięnych, jasnych włosków.

Z tą Katarzyną W. to w końcu jakaś decyzja. Już tak długo na nią czekałam i tez martwiłam się, że jest już koniec tematu.

Vestusia postaram się, od poniedziałku zaczynam.

Buziaki, śpijcie dobrze :kiss:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl