BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 10 miesiąc temu #387198 przez [email protected]
fajne mam cyckowe sumo co???
Daro Pączuś is the best :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387200 przez [email protected]
A gdzie Malinke dzisiaj wcięło? tosz to wtorek, męża nie ma!

Kimus byłabym zapomniała głupia krowa ze mnie no!
oczywiście Twoj Kubunio cudny, boski model jest:)
a no i śmiej się śmiej-lubie dostarczac rozrywki:)

Emcia- mężuś szalony w swoich kobietkach zakochany, bosko, fajne ciuszki kupuje

...co tam jeszcze było?
Lenki chyba dawno nie było tutaj tez co?- tzn dawno...jak na czestotliwość dodawania jej zdjeci to dawno:P

Dorcia jak jeszcze nie rozdalas to ja chetnie ten kupon na zdjęcia wiesz:P
jak na krzywy ryj to ja sie pisze hłe hłe hłe

ok ode męża zbałamucić bo mi chyba zdeczka odbija ze zmęczenia:/

kocham Was Mamuty moje cudowne
CMOK CMOK CMOK !!!
BANANOC!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387201 przez Kredka
ale ładnie siedzi Daro. Foteczki świetne. No i jakie smakowite ciasteczko...mnnniammm...Daro ciasteczkowy potwór :laugh: :laugh:
Pączuszek z niego. No i z buziaczka to cala mamusia, reszta zapewne tatusiowa... :)



zmykam juz lulu. 3majcie sie babeczki. kolorowych snów. bayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #387203 przez [email protected]
hihihhi
Dzięki Kredzio
a tu jeszcze coś dla Lenki :*
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387204 przez [email protected]
no dobra...bez przeginania:)

DOBRANOC!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387213 przez emkapl84
Hejaaaaaaaaaaaaa!!!!
Eh dają się nam we znaki te ząbki...o północy poszła taka kupka ze ho ho!!!!całe szczęście za bardzo się moje dziecię nie rozbudziło i usnęła sama w łóżeczku po przebraniu pampka..nad ranem po 5 powtórka z rozrywki i znowu pampek pełny!!!!Co więcej temperatura grubo ponad 38 stopni!!!!całe szczęście juz nie wymiotuje...Powiem wam, że już nie mogę doczekać się tych ząbków :laugh: :laugh: :laugh: w ogóle przez tę temp taka wyciszona i spokojniutka jest ta moja Natalcia :laugh: (ale nie zapeszam...)
Miłego dnia :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #387224 przez Dorciaition
Dzień Doberek.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sarna powinnaś Neire dopuścic. Suka powinna raz się bzyknąć i mieć dzieciaki. Daisy miała, ale też czasami jej odbija. Zresztą pamiętacie ;)

Daruś cudowny!!!!! Wiedziałaś co robisz rozbierając go do tego ciasteczka he he. Ciasteczkowy słodki potworek nasz.
Lencia dziękuję za fotki Domisia. Zachwycała się niesamowicie jak jej pokazałam, szczególnie pierwszą fotą. Jest boski. Choć później była zła, bo Domiś z jakąś inną babką w basenie był. :silly: Tłumaczyłam jej, że ta koleżanka nic w majtach nie ma, ale Lenia wiesz- foch i tyle. ;)

Na kuponik Kima była pierwsza.

Emka no to zębolki za chwilę będą.

U nas myślę, że pojawią się późno. Niby ma spuchnięte dziąsła, ale już długo i nic. Mi zębiska wyszły gdy miałam 13 miesięcy, więc pewnie u Leni też tak będzie.

Malina zaniedbujesz nas

Miłego Dnia Kochane.

Aaa, Vestusia śniłaś mi się dziś. Dzowniłaś do mnie na skypa. Gadałyśmy i w pewnym momencie mówię Tobie, że muszę iśc na autobus bo idę na pogrzeb ,a Ty dalej nawijałaś. W końcu poszłam, ale się nie rozłączyłam. Mój tata został w domu (moje wszystkie sny dzieją się u rodziców), no i mówił, że Ty całą noc sama do siebie gadałas ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387245 przez madziaska
Dzien dobry :):):)

Noooo, troche do nadrobienia bylo, to sie chwali ;)

Kubutek slicznosci :kiss: Kimus, zdjecia dodam po weekendzie, Hania w bialej sukni, specjalnie dla Kubutka ;)

No i Daroooooo boski jest, slodziak kochany :) O Domisiu nie wspomne, cudny :)

Emka, sliczny stroj. Jak przystalo na fanke Klubu Myszki Miki ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Vesta, super, ze P ma nowa prace :)
Ja tez dzisiaj zupki gotuje ;)
Kredzia pytala w jakich pojemnikach. Ja kupilam w pepco bardzo fajne, plastikowe na 200 gram, w sam raz ;)
Kimus ja gotuje juz od jakiegos miesiaca sama zupki. Tez mialam czekac na swoje warzywka, ale te jakos za dwa tyg- no moze trzy beda, wiec sama zaczelam wczesniej. Gotuje sobie miesko, np kuraka albo krolika. W ososbnym garnku warzywka: marchewke, brokul, ziemniaczek, pietruszka, seler, zalezy jakie zupki chce ugotowac. Potem sobie szykuje tyle naczyn ile rodzai zupek. Wrzucam do kazdego miesko no i warzywka, np do brokulowej borkuly marchewke, serer, pietruszke, ziemniaka i blenduje. Robie tez rosolek na kszy mannej, ale to osobno gotuje, bo wiadomo kasza musi sie zagotowac. Aaaaaa to zupek dol;ewam wode, ta na ktorych gotowaly sie warzywka i dodaje olej rzepakowy. Co drugi dzien gotuje jajeczko i pol zoltka dodaje do zupki. Robie tez szpinakowa, jarzynowa, dzisiaj rowniez lososia z warzywami. Hania wcina jak szalona, przez te zupki nie chce mi za bardzo zajadac deserkow ;) Konkretna babka, miecho zajada ;)

Ok, pozniej jeszcze cos doskorobie, bo Hania jeczy ;)

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #387307 przez Kredka
witam :) Nocka taka sobie. Mój kot obudził mi dziecko o 2ej w nocy. Mikus wybił sie ze snu i postanowił gadać...normalnie myslałam, że wyjde z siebie...chyba zapatrzył sie na Lenkę :laugh: :blink: Wzięłam go do mojego łózka (złamałam zasady spania w swoim łózeczku, po 20 min bujania a on oczy jak 5 zł :cheer: ) i poszłam spać. Mikus troche gadał, no i po jakims czasie odleciał.

hahah Dorcia ale mialaś sen :) to jest w tym stylu co mi się kiedys snił Twój Krzysiek że wpadł ot tak do mnie. I mój mąż się pyta co to facet, a ja mu wtedy tłumaczyła, że mąż Dorci z forum heheh :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Madziaska
a jak robisz tego łososia dla Hani, proszę o przepis ale taki jak krowie na rowie (jak to mowi Vestolini) bo ja nigdy nie robiłam i nie bardzo wiem jak mam sie za to zabrać.
Co do dodawania oliwy, to myslałam o oliwie z oliwek pierwszego tłoczenia, czy moze ten rzepakowy lepszy???

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ciesz sie że Hania lubi miesne posiłki wcinać. Mój synek to woli deserki, wcina aż mu sie uszy trzęsą a nad zupką to potrafi siedziec nawet godzinę. Trzyma w buzi i trzyma nawet pol godziny...

Sarenka ale śliczny Domiś, no i już taki kawaler do wzięcia.

Emkapl ale sie Natalka nacierpi..biddulka. Oby szybciutko zębole wyszły i wreszcie Natalka by odżyła. Ucałuj ją ode mnie i Mikusia (mam nadzieje, że Aurelka nie będzie zazdrosna, to tylko taki buziak koleżeński :kiss: :kiss: )


ale mi sie dzisiaj nic nie chce.....normalnie padam.......

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387310 przez vestusia
Dżem dobry Kochane Mamuśki!

Dorciu – ja jestem za tym, aby zrobić zjazd. Myślę, że trzeba po prostu coś zorganizować, zarezerwować a potem już się spotkać :D Bo my tylko piszemy i piszemy. Skoro wrześniówki mogą się spotkać, to czemu nie my? :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Fajno, że masz tę Almę. Ja niestety nie mam takich udogodnień i muszę maszerować sama do sklepu. Tyle, że pewnie taniej, bo w tej Almie to raczej dużo drożej.

Pyszne śniadanka robisz Krzysiowi – z kotlecikami. A on taki chudziutki, że można by pomyśleć, że go głodzisz he, he, he :D

Emcia – ja akurat wczoraj ugotowałam Zuzi pomidorówkę z ryżem – Zuzia ją lubi i nawet niezła mi wychodzi (jaka ja nieskromna), później ryż z indykiem i kalafiorem i ziemniaki z indykiem i kalafiorem. Na razie starczy, bo pojemników mi braknie i nie mam tyle miejsca w zamrażalce.

Jeżeli idzie o te pojemniki, to mam pojemniki na żywność Fresh & Go, zamawiałam z Allegro. Mam 10 małych opakowań po 250ml i 10 większych – 450ml. Są fajne, bo kształtem są takie same, tyle że te większe są po prostu głębsze, ale pokrywki takie same pasują i do tych mniejszych i większych.

W ogóle muszę Wam napisać jakie jaja miałam. Jedno opakowanie poszło się bzyczkać, bo mądra ze mnie blondi i jak wyjęłam ostatnio jakieś jedzenie Zuzi z zamrażalki to chciałam przełożyć je do miseczki. Ale ja durna pałka nie pomyślałam i „stuknęłam” lekko łyżeczką w dno, żeby jedzenie odeszło od opakowania. No i ono pękło oczywiście he, he, he, więc je wyrzuciłam. A drugie poszło się bzyczkać z lepszego powodu. Piotrek w niedzielę późnym wieczorem przypomniał sobie (czemu mnie to nie dziwi??), że rano ma jechać na badania do pracy, w tym mocz i krew. No i co? I kuźdę pojemniczka przecież nie kupił. Nie chciało mu się już szukać dyżurującej apteki więc... wziął sobie mój jeden pojemnik na żywność grrrrr!!!! A nie pytajcie jaką minę miała pani, która przyjmowała próbkę moczu ha, ha, ha :D On powiedział, że zapomniał kupić no i w domu był taki pojemnik. Śmiała się z niego nieziemsko. Ale przyjęła ten mocz – tyle dobrze. He, he, he :D

Natalka to córeczka tatusia, nie ma co. Fajny strój dla Naci. Ona chyba jednak do tatusia podobna bardziej, chociaż ciągle widzę w niej i Ciebie, i Twojego M.

Malinko – ja też piszę zawsze w Wordzie posty, chyba że miałby być krótki, to wtedy piszę na bieżąco – ale oczywiście na końcu ctrl+c w razie, jakby szlag trafił forum. Już się ubezpieczam z każdej strony ;-)

Kredzia, z tego co wiem, nie można mrozić w słoikach, bo woda w minusowej temperaturze zmienia swoją objętość i wtedy słoik pęka – bo nie jest podatny tak jak plastik na ewentualne „rozszerzanie” się. Pojemniki plastikowe są elastyczne, w szkle się nic nie mrozi. Tak mi wszyscy też mówią.

Kimuś bidulo nasza! Kuruj się. Współczuję tej sraki. Powiem Ci, że ja właśnie jelitówkę dostałam po dwóch dniach wsuwania czosnku w każdej możliwej postaci – z mlekiem, na grzanki z chleba, do obiadu. Potem przestałam, bo myślałam, że zejdę z tego świata!!!

No to Kubuś jakiś harem może założyć śmiało, skoro ma same koleżanki. Ale w sumie, Zuzia ma samych kolegów ha, ha, ha :D Przynajmniej może przebierać w chłopakach :D I w żłobku będą jej bronić :D

Powiem Ci, że ja w sumie przeszłam na gotowanie przede wszystkim z powodów finansowych. Nie stać mnie na kupowanie samych słoiczków, poszłabym z torbami, jakbym miała je ciągle kupować. Tym bardziej, że Zuzia już nie jest na etapie wprowadzania pokarmów stałych, jest to raczej taki normalny rytm dnia, że jest obiadek, deserek, drugie śniadanko itd. Więc tym bardziej przemawia to za tym, abym gotowała sama. No i wiem, co gotuję. Fakt, że nie mam żadnych warzyw ze swojej uprawy, no ale jestem zdania, że Zuzia na pewno nie umrze z powodu tego jedzenia, które i my jemy. No a gotuję zupkę na wodzie mineralnej, dodaję mięsko, potem warzywa. To razem blenderuję, dodaję przecieru pomidorowego i pomidory w puszcze też blenderuję. Wtedy jest taka zupa krem. Na koniec dodaję ryż – w całości i jest niezła zupka. No a drugie dania, to wiadomo – warzywka, mięsko, a potem wszystko blenderuję.

Jeśli idzie o deserki to nieraz daję jej ze słoiczka, a nieraz sama np. rozciapciam jej banana, albo jabłko. W sumie nie mam problemów z jedzeniem, bo Zuzia je wszystko ;-) No i refluks naprawdę jest coraz mniejszy. Śmiejemy się z Piotrkiem, bo Zuzia naprawdę mało ulewa, prawie w ogóle. Ale ZAWSZE jest tak, że on ją weźmie na ręce, mimo że przed tym zdążyła zjeść posiłek dobrą godzinę wcześniej, zdążyła się pobawić, pobrykać na dywanie i w ogóle. I ZAWSZE wyrzyga się na niego. No wczoraj to myślałam, że padnę z Piotrka. Uprzedziłam go, żeby nie wariował z nią na rękach, bo jadła godzinę temu deser i różnie bywa i śmiałam się już z niego, bo chodziło mi właśnie o to, że pewnie jego obrzyga. A Piotrek z Zuzią na rękach śpiewał „Polacy nic się nie stało” i tak ją za rączkę trzymał i jakby machał nią. No i się wyrzygała. Ha, ha, ha. Tylko się uśmialiśmy, bo ZAWSZE wyrzyga się na niego. He, he, he :D

Nie mogę Kimuś z Ciebie i zakupu tej chusty. No padłam normalnie. Jak Ty to zrobiłaś, że kupiłaś taką małą? :P He, he, he :D Toż to rozrzutność! :D

Kubunio słodziak. Cwaniaczek mały na 4 łapkach stoi. A focia z kaczuszką cudaśna :D

Sarna, masz teraz wesoło z Neirą ;-)

Kurka, szkoda że ta sesja z noworodkiem taka ciężka. A możesz nam pokazać jakąś focię z takim maluszkiem? :D

Suari – dziękuję za życzonka z okazji 18-nastych urodzin he, he, he :D Sarnuś, Tobie również dziękuję :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kredzia naprawiaj aparat, he, he, he :D Ja też chcę Mikołaja :D

Kimuś, myślę, że na dobre wyjdą Kubusiowi te masaże, zresztą sama bym na takie pochodziła :D

Kuźwa o kasie to mi nie mówcie. Wczoraj wydałam dwa razy w Biedronce łącznie 130 zł. Nie wiem na co. Tzn. m.in. pieluchy i mleko. A jedzenia na dwa dni max w lodówce. Chyba przestanę jeść.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Daro ciasteczkowy potworek no cudowny! Ale bym go sama zjadła normalnie! Jak pięknie siedzi. Sarna mam pytanie. Moja Zuzia jak siedzi w tym krzesełku z Ikei to nieraz nie ma wyczucia i np. tak gwałtownie odchyli się do tyłu, że przywali głową w oparcie. Nakładam jej tam kocyk, bo to jest nie do opanowania a nie chcę, aby się poobijała. Daro też tak robi? Czy może z napięciem mięśniowym Zuzi coś nie tak? He, he, he :D
Domiś przystojniaczek mały. I też ma koleżankę. Byłabym zazdrosna ;-)

Dorcia też nie ma Ci się co śnić tylko ja i to jeszcze non toper nawijająca he, he, he :D Niezła jesteś :D

Ciekawe jaka jest interpretacja tego snu. Może to moja jakaś niezaspokojona potrzeba rozmowy he, he, he :D

Madzia – z Hani to konkretna babka, ale jednocześnie jaka szczuplutka. Moja to pulpeciasta troszkę, ale mnie się wydaje, że nie jest z nią aż tak źle.

My byłyśmy dziś na zastrzyku. Wzięłam Zuzię na ręce, bo nie chciało mi się schodzić z wózkiem i potem go wciągać po schodach. Przychodnię mam za blokiem, więc blisko. Zuzia nie płakała w ogóle, co mnie cieszyło, bo zapomniałam wziąć smoczka w razie, gdyby się rozpłakała. Przyszłyśmy, położyłam Zuzię i cały czas śpi! Patrzę tam do niej co chwila, bo to aż dziwne dla mnie. Już dobre 2h śpi!
Ja posprzątałam w pokoju, odkurzałam, kurze, pranie ściągałam, składałam. Zostało mi kilka naczyń, ale chwilowo odpoczywam, bo lada moment Zuzia powinna się obudzić i jeść drugie śniadanko.

W ogóle wczoraj nakręciłam filmik z Zuzią, bo aż się wzruszyłam. Jak go wrzucę na Youtube’a to dam Wam link, tylko nie śmiejcie się z Piotrka. Chodziło o to, że on tak ustami robił jakby chciał dać buzi Zuzi, a ona, będąc u niego na rękach, nachylała się do jego ust, żeby on jej te buziaki dawał w czółko. No tak to cudnie wygląda, że naprawdę. Ona cała głupia za Piotrkiem jest. Jak go widzi, to aż cała się trzęsie z radości. Jak się bawi, to spogląda tylko na niego, żeby i on odwzajemnił jej spojrzenie. Jak to zrobi, to ona aż podskakuje z radości :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387330 przez Dorciaition
Vestusia kocham Cię :lol:

Ale wpadnę później ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387331 przez vestusia
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Dorcia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387336 przez Kredka
oj Vestusia żłobek to jest myśl. Gdybym miala duży dom, najlepiej pietrowy to bym zrobila na dole, domowy żłobek. U nas w sumie nie ma żłobka. Przedszkola są ale więcej chętnych niz przedszkoli.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja też jestem za spotkaniem. Tylko gdzie by to było??

Bob z tym moczem mnie powalił. No ma pomysły, nasikać do pojemnika na zupkę dla dziecka :side: :side: :lol: :lol:
Hehe to juz tradycja że Zuzia pawiami w Boba rzuca haha :lol:

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387338 przez Dorciaition
No następna!!! :P :P :P

filmik cudowny, piękna pamiątka. Jak Zuzia się przytulała. Kochana.
A Bob... no no... :lol:

Vestusia a masz może jeszcze gdzieś w allegro te pojemniczki? jeśli tak to poproszę linka.

Nagotowałam tyle zupy, że nie ogarniam z pojemnikami dziś ;)
Ale tak jak Malina mówiła- te nowe obiadki Hippa są super, dzięki pojemnikom plasikowym oczywiście ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387339 przez Kredka
Ale słodki widok Zuzi z tatusiem :) Widać ze Zuzia kocha tatusia.Jak sie nadstawia do całowania :) cwaniara jedna :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mikołaj usnął a ja ide sprzątać. No i musze gołębia wstawic na obiad ;)

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl