BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #386680 przez Kredka
haha Dorcia ja tez moglabym nawet z moim mezem..no 2 raz by czepkowe pienize byly hahaha

pisze do Was jedna reka a miki szasleje na kolanach...

Madzia 3mam kciuki. ja byłam tak zalatana w dzien slubu ze nie mialam czasu nawet sie nie zastanowic hahaha acha i mało bym sie spózłniła na swoj slub, moj to juz miał powoli pietra, ze bedzie jak w filmie...uciekajaca panna mloda..

hahaha :lol: :lol: :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386696 przez Róża
Dziekujemy na życzonka :* :* :*

poczytam później, za pół godz. będa T. więc musze chałupkę doogarnąć :*

Emka, ja mysle, ze to na ząbki, w dodatku, że Ty tak miałas, daj znać jak potem z Natalka, od piątku duzo czasu upłynęlo, myslę, ze jak coś miałoby się dziać po upadku, to zaczęłoby sie wcześniej!

Vestusia, ale pinda z tej lekarki, sama nie wie co mowi, a potem ma pretensje, nie martw się !!! Zapomnij o niej i już :*

Reszta potem, caluje :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386713 przez emkapl84
Róża no własnie też mi mama mówiła i M, że jakby to przez upadek było to wcześniej by się cos niepokojącego zaczeło dziać...teraz malutka ucina sobie drzemkę na dworze. Zjadła biszkopta i nie zwróciła go :lol:
A mnie sie tak nic nie chce, że masakra!!!!
Mam lody o smaku latte macchiato w zamrażarce...hmmm chyba się skuszę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386735 przez Aleksandra
Cześc kochane.

Nie mam w ogóle czasu zajrzec na forum. Teraz też tylko na chwilkę bo mała sie obudziła. Chciałam sie pochwalic, że mamy już dwa ząbki na dole i Natalka uczy się raczkowac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386800 przez ona19
Witam jestem z październikówek. mam do sprzedania nowy wózek baby design mini. Jak coś to piszcie ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386974 przez vestusia
Niepokoi mnie ta cisza ;-)

Sarna, podobno mąż wie, że będziesz tu dziś z nami pisać, a nie piszesz nic :P

Zuzia jest w miarę pogodna, pogotowałam jej obiady i wsadziłam do zamrażalki. Na dwa tygodnie mam spokój ;-) Ledwo do tej zamrażalki pojemniki się pomieściły, bo zamrażarka jest bardzo mała :)

Piotrek poszedł do sklepu, Zuzia urzęduje na dywanie, ale nie lubi być tam sama. Niby siedzę obok, ale ciągle jakieś stękania. I słyszę tylko "nie, nie, nie" albo "ne, ne, ne" He, he, he :D

Aj powiem Wam, że wolałabym chodzić do pracy. Jestem uziemiona z Zuzią, nie możemy przecież iść na spacer, bo bierze zastrzyki. No lipa totalna.

Mój Piotrek dostał nową pracę, do końca tygodnia pracuje na pierwszą zmianę, a w niedzielę idzie na pierwszą nockę! O mamusiu! Jak to dziwnie teraz będzie! :( No i dwa miesiące będzie lipnie z kasą, ale liczę, że później będzie już normalniej.

A gdzie Wy się wszystkie podziewacie?

Ps., Madzia, a ja myślałam, że Ty młodsza ode mnie jesteś o rok ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387014 przez Dorciaition
Dobry Wieczór.

Vestusia masz rację- coś tutaj złego się dzieje.
Podczytuje często wrześniówki. Tam to dopiero jest ruch. Chyba w weekend mają zjazd- super.

Palenie Twojego Boba to przy babci nic. On się stara żeby nic do Zuzi nie dotarło.
Myslałam dziś o tej Twojej babce, no rozwaliła mnie na maksa.

Fajno, że dzis pogotowałas. Tez mam na jutro taki plan. Kurczę nie mogę wyjśc na zakupy przy takiej pogodzie (i pomyśleć, że to za chwile lipiec), Krzysia nie ma całymi dniami, więc sie wkurzyłam i w Almie zamówiłam. Ranko będą.

Trzymam kciuki za pracę Piotrka.
U nas też z kaską coś kiszka. Kurka, w ogóle nie płacą Krzysiowi :/ Jak mnie to drażni. Mam już tyle rzeczy w koszyku allegrowym ;)

Lenka śpi, a ja bym chciała kotlety z piersi usmażyć. Wczoraj wyjełam z zamrażalki, więc wypada je zrobić. Krzysiowi do kanapek włożę.

Dziewczyny odzywajcie się.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387042 przez emkapl84
Jakoś minął nam dzień...Natalcia nie najgorzej ale miała temp około 38 i bardzo mało dziś zjadła...dwie porcje kaszki i 180 ml mleczka od 5 nad ranem!!!!!!zobaczymy jak się będzie jutro czuła...Kupiliśmy jej dziś z M super ubranko jak zrobię fotki to wrzucę na forum :)
Vestusia no cichutko na forum. A co dobrego Zuzance nagotowałaś???może podrzucisz mi jakiś dobry pomysł na obiad :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387065 przez Dorciaition
Emka skoro Natka nie wymiotuje to na pewno nie od wypadku. Zapomnij o nim i ciesz się, że nie długo będzie miała ząbki :)

Koniecznie pokaż jej nowy strój :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #387085 przez emkapl84
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387099 przez Dorciaition
Ale świetaśny :)

Twój M widzę bardzo zakochany w Natalce :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387102 przez emkapl84
Dorcia bardzo bardzo zakochany....chyba zacznę być zazdrosna :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #387107 przez Malina86
Czesc Mamusie!

Szymonku wszystkiego najcudowniejszego dla Ciebie. Daj popalic Dziadkom! ;)

Nastrugalam mega posta i oczywiscie mnie wylogowalo i zawsze tak bylo, ze jak sie zalogowalam to post powracal, ale niestety nie tym razem :angry: Drugi raz mi sie nie chce pisac, moze jak ochlone, bo mnie normalnie wyprowadzaja z rownowagi takie rzeczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387108 przez Kredka
Róża napisz jak tam Szymus. Mało cos ostatnio piszesz.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Aleksanra szkoda że tak rzadko zaglądasz do nas,,, gratulujemy ząbków.Pokaż nam Natalkę. Czekamy na foteczki

Vestusia a w czym Ty mrozisz te obiadki? Ja kiedy zamroziłam w słoiczku ( ale nie zawekowanym tylko tak normalnei zakręconym) to mnie kol opieprzyła że tak się nie robi, bo tracą wartości. Wydaje mi się to dziwne. No ale…te 2 słoiczki wyrzuciłam…ale Ty pewnie lepiej wiesz…proszę o objaśnienie..
U nas kochana taka pogoda że siedzimy na du..pie. Ale jak u Was ładnie to się nie dziwie że Cie nosi. No ale musicie się przemordować do czasu kiedy Zuzi nie przejdzie choróbsko.
Fajnie że Bob ma nową pracę. Facet zaczął się starać. I to się ceni. Kochana troche minei zanic się wdrożycie w ten 3 zmianowy system ale po nocce ma się dzien wolny, wiec to zawsze jakis plus.

Dorcia ludzie są niesłowni..mnie też to wkurza :angry: . A tym bardziej jeśli sprawa rozchodzi się o kasę.
Ja tez mam kilka wydatków, czekam na meza i eura hahaha ;)

Emkapl koniecznie wstaw foteczkę. Lubie oglądać Wasze zakupy. Zawsze można cos papugować ;) hehe Oby Natalce gorączka minęła. No i biedna dzisiaj z tego wymiotowania straciła apetyt. Jutro jest nowy dzien i oby rozpoczął się z nowym apetytem i wesoło dla Natalci.

Władnie widzę ale fajny komplecik. Dla dziewczynek jest wiecej fajnych ciuszków niż dal chłopców.
Zgadzam się z Dorcią, widać że M.kocha córunię. Córunię i mamunię. Ehh..on z Twoich opowiesci kojarzy mi się z taki romantykiem. fajna z Was rodzinka,. A Ty Emcia gdzie z Tobą foteczka?

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387111 przez Dorciaition
Malina86 napisał:

Czesc Mamusie!

Szymonku wszystkiego najcudowniejszego dla Ciebie. Daj popalic Dziadkom! ;)

Nastrugalam mega posta i oczywiscie mnie wylogowalo i zawsze tak bylo, ze jak sie zalogowalam to post powracal, ale niestety nie tym razem :angry: Drugi raz mi sie nie chce pisac, moze jak ochlone, bo mnie normalnie wyprowadzaja z rownowagi takie rzeczy.



Malina w wordzie pisz jak wiesz, że długi post wyjdzie.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl