BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #385841 przez Dorciaition
Cześć Dziewczyny

No, w końcu troszkę do nadrobienia było. Zrobiłam to już wczoraj wieczorem.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Vestusia nakręć filmik jak Zuzia się porusza, pliss bom ciekawa :) A kalona na pewno ją nie bolą. Ach jak Ci nasi faceci coś wymyślą to masakra. Płakałaby przecież.
A ząbki to już tak fajnie widać czy jeszcze są malusieńkie?
Twoja waga i tak rewelacyjna. Nic, tylko pozazdrościć. U mnie jest tak, że 3 dni się ograniczam, a w czwartym zjem coś nie zdrowego.
Fotki Zuzia nad wodą rewelacyjny. Widać, że się jej podobało. Wygląda słodko. Kapelusik i strój super.
Włoski też ma super, długie. Lenka to prawie łysa.

Kurcze u Was taka piękna pogoda? U nas ciągle pada :/

Róża mam nadzieję i trzymam kciuki żeby udało się coś wykombinować z opieką nad Szymkiem.
No i gratulacje z okazji wstania :) Zdolny chłopak :)

Kima fajnie, że spędziliście udany dzień. No i piękny prezent kupił Kubuś tacie.
A Ty gdzie pracujesz, co robisz?
Kubuś cudowny! Zgadzam się z Vestusią - będzie jakimś modelem. No on jest jak z obrazka. CUDOWNY!

No Luśka dziwna ta kuzynka, oszalałą z tym mlekiem. Ech, to tak jak ta moja koleżanka. Synek ma pól roku i już zajada np. batoniki.

Luśka super pomysł z tym mieszkaniem. Fajnie, że dzieciaki będą miały coś na start. My niestety na wszystko zapracowaliśmy sami, wiec na pewno będą bardzo zadowoleni. Mieszkanie kupicie i możecie wynająć, albo Ty pomieszkiwać ;)
A z tą pracą męża to Cie rozumiem. My w zeszłym tygodniu to nawet nie bardzo się wydywaliśmy. Dobrze, że dzieciaczki są to można do kogoś gębe otworzyć. :)

Madziaska powodzenia, to już teraz! O wow. Super. Już sięnie mogę doczekać Waszych zdjeć. Będzie pięknie, na pewno :)

Kredzia
he he miałam to samo w czasie ślubu. Byłam głodna ja nie wiem co. Ale potem fakt -już nie było czasu zjeść, zresztą bałam się, że się ubabram ;)
Kredka o której Ty chodzisz spać?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Widzę, że u Was pogoda super. No tutaj nie, ciągle pada. Nawet nie wiem jak do sklepu wyjść. :/


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385847 przez [email protected]
Vestusia- fajnie masz z tą pracą, ciągle coś się dzieje.noniestetty ludzi brakuje, ale nikogo tonie obchodzi. Za tow innych urzedach siedzi 20 tłustych zmanirowanych bab, ktore tylko odsyłają z pokoju do pokoju i nic nie robią, przez co nic zalatwic nie mozna.
To już wiemy skąd Twój polot do mega postów :D
Swietna Zuzanka z poranną czuprynką:) a i w pontoniku czadowa zabawa:), w parku byliscie czy gdzie to tak?

Róża-ale wspaniale że Szymek już taki sprawny! I to guglanie tata-musi to być słodziutkie
Nianie jakąś znajdziecie, nawet nachwile zeby moc szukac lepszej:) trzymam kciuki za to:)

Lusia-biedna Ty ciągle sama. Moja są siadka za płotem mama Ali,ma to samo tylko że wymacie pola przy Domu a jej mąż wioche obok. On tak jezdzi tam całe dnie ale przyjezdza to na obiad to z zakupami...nawet jak jezdząna urlop to on na 2 dni i wracapotem jak ma odebrac dziewczyny to tez 2 dni zostaje i wracają. A roboty od groma. Maja 2 tysiące kur i sprzedają jakja 0, mają lasy ktore trzeba kosić trawe, kukurydze zakontraktowaną na niemcy i zborza-Twój mąż robi z bratem i ojcem? Czy zle zrozumiałam? No aTomek robi sam.

Lusia co do karmienia Mai-to ja bym się tak nie zestresowała-Nie wiem jakTy byłaś karmiona ale ja cuyckiem prawi 3 lata-ale i mama i tesciowa mówią że jak Adam, jego brat moja siostra-oni byli karmieni mlekiem krowim i to było normalne. Teraz jest taki prykaz że trzeba dawać modyfikowane.
Co do Danonkow to sie nie znam-ale ja Domisiowi dawałam jak miał jakos wiecej jak rok
Super pomysł z mieszkaniem i lokatą!


Kima-śliczny Kubunio jak zawesze:) on jest taki uroczy, ze napatrzec sie nie moge!

Madzia-a dlaczego stresujesz się ślubem?

Kredka-super ze udało Ci się ze wsi wyrwac, Ja bym się chętnie przeprowadziłą do Toskanii albo do Dalmacji, no alemamy tu Domek i Adam ma świetną pracę więc się wyprowadzać nie chce. Ja tam dom bym zostawiła-ale takiej pracy Adam nigdzie chyba nie dostanie-a może ja znajdę jakąś lukratywną prace w którymś z tych miejsc-oj gdybanki i marzenia:)
Ale na starość na bank kupię tam jakiś mały domek i najpierw bede jezdzic na urlopy 3 razy w roku a potem wyemigruje na stałe!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385863 przez [email protected]
Dorcia-ale Lenka cudaśna!!! Słodkie moje malęstwo:)
Co doślubu to kurcze szkoda-byłamkiedyś na weselui tez grał DJ ale robił to idealnie! Wszyscy swietnie się bawiili imuzyka też dla każdego-tylko oczepiny dosyć słabe
Ślicznie wyglądałaś na weselu, piękna delikatna fryzurka i kolor sukienki bardzo Ci pauje:)
Malinka-byłabym zapomniała-ja mam krzesełko maxi-cosi Tobi dla Domisia i jeżdzi na nim odkąd skończył roczek do teraz, i jeszcze z pół roku pojezdzi bo potem dla Darusia będzie, ale Domiś jeszcze spokojnie z rok mógłby w nim jezdzić-a dlaczego tak szybki kupujesz nastepne? Misia nie mieści się już w pierwszym?

U nas pogoda ciągle taka pięna, az ciezko mi uwierzyć ze u Was tak leje, u nas w nocy pada ale dni mamy cudne! Domiś z Alą całe dnie w basenie siedzą, to u nas to u niej:)
Teraz musimy kupuć drabine i rozstawimy na płocie żeby mogi sobie przechodzić-bo tylko przekładamy ich przez płot co chwile hehe, dobrze ze mamy bramki obok ale nikomu do bramki nie chce się chodzić hahah

Dzisiaj rano PCK zbierało rzeczy dla ubogich więc pół nocy spędziłam w szafach. Oddałam wszystkie stare i nieurzywane dziuchy i buty, ktore niewiadomo po co hodowałam:/
Pozbyłam sie tego takwiele i moje i Adama i dzieci-a nadal mam za dużo ehhh

A o 22 jechałam do zgorzelca po mame i jej kolezanke bo były na koncertach i ząłapałam się na Eleni:)
Załatwiłam że na nasz wyjazd zamieszka u nas Kinga z Konradem a czasem też ciężarna Sylwia z chłopakiem-moja Neirusia będzie miała wesoło, bo jakrodzice sie nią zajmują to ona biedna całe dnie sama jest:(

Zapomniałam co miałąm Wam pisac ehhh
Generalnie tez mnie w domu ciągle nie ma, wciąż gdzies jezdzimy...
Jutro mam sesje noworodkowa i juz nie moge siedoczekac –juz 2 tyg nie miałąm zadnej!musze Wam wreszcie erzucic fotki Darusiowe-aleczasu braaaaak jasny gwint-

Rozmawiałam ze znajomą i Karmienie Mai przez kuzynke Lusi to pikuś!!!
Córcia ma 3 miesiące i juz siedzi! Od miesiąca! Tzn sadzają ja głupki bo mówią że ona chce i siedzi juz na czym się da! Mało tego od 2 tygodni je juz papki gerbera-no głąby nawet nie czytają ze to po 4 misiącu bo przeciez Madzia chce itak ładnieje! Ale oni nie oatrza nawet od ktorego papkamiesiąca i dla starszych dzieci tez jej dają-i nawet domowy rosół w ktorym jest tona soli fuuuu!!!
Cieszą się ze Madzia grubiutka taka ładna-bez komenarza!!!

Pameli dzidziuś to dziewczynka! Miała już jedną transfuzje-nie wiem dokładnie dlaczego-bo pytałyście, wiem że min dlatego że ma białych krwinek 860 a powinna mieć pare tysięcy.
Po pierwszej transfuzji wszystko jest dobrze, nic się złego nie dzieje.

A Sylwia moja kuzynka dopiero mnie denerwuje! Ona ciągle pali fajki! Mówi z emąło pali, na ale pali!
Mówi ze nie potrafi rzucic ze tak lubi palić-no a ja jej mowie-pomyśl głupia że to dla dziecka robisz! No ale nie działa ehhhhhh bida u nich duża a moja koleznaka chce sprzeda wozek taki jak ja mam maxi-cosi za 300 zł chce sprzedać! Gdzie ja za niego 3 tysiace dałam-ale oni nie kupią bo chca nowy! A ten wózekuzywany był pół roku! Jest jak nowy! No ja nie wiem jak działą ich tok myslenia
Wiele rzeczy odrzucają a nie stać ich na serio! Do tego kase którą mogliby zaoszczedzic albo kupic cos porządnego to wydają na fajki-masakra dziewczyny ja niepojmuje takich zachowań-az odechciewa mi sie spotkań bo ręce opadają!!!

Ok ide ogarnąć kuchnie bo może Ala z Monika przyjdzie, tzn Monika to mama Ali:)

A potem postaram sie foteczki wrzucić

Bużka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386276 przez kima
Laski co się dzieje?

Nasz wątek umiera :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386278 przez Dorciaition
No właśnie :(


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #386335 przez Malina86
Czesc Kochane moje!

Wszystkiego najlepszego dla Kacperka! :kiss:

Niewiele sie tu dzieje widze :(

Zuzanka nad woda boska :) Pelen relaksik :laugh:

Kubunio model, moglby oddac troche wlosow kolezance :laugh:

Dorcia pieknie wygladalas na weselu, pierwsze zdjecie bardzo mi sie podoba, no i Lenia tez Gwizdeczka po mamusi :laugh:

kima i sarna dziekuje za info co do fotelika, ale w koncu stanelo na tym, ze przed urlopem nie kupimy.
sarenka Misia jeszcze sie miesci jako tako, ale nogi jej wystaja i wogole mysle, ze te nastepne foteliki sa bardziej komfortowe.

Wczoraj wieczorem dostalam jakiegos skretu kiszek i tak strasznie mnie brzuch, a wlasciwie podbrzusze boalo, ze myslalm, ze padne. Cala nocke mialam z glowy i jeszcze dzisiaj zle sie czuje.

Malz przyjechal w sobote kolo 17:00 i w niedziele o 22:00 pojechal. No, ale teraz w piatek przyjedzie i pojedzie dopiero w niedziele za tydzien. W sobote nad ranem wyjezdzamy na wioske :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Widzialyscie te nowe "Jogurciki maluszka" z Bobovity? Misia wcina jak szalona :) I fajne obiadki Hippa sa w takich miseczkach plastikowych, mozna je potem wykorzystac do zamrazania zupek.

Poszlysmy dzisiaj z mama do fryzjera i sie dowiedzialysmy, ze jestesmy zapisane jutro. Nie wiem czy ja cos porypalam, czy one tam takie sprytne. Ja to pikus bo fryzjer jest obok mojego bloku, ale mama jechala z drugiego konca miasta.

Ide legnac, bo brzuch mnie boli.

Buziaxy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386357 przez Róża
Oj pustki tu faktycznie ...

Wybaczcie dziewuszki, mamy taki bałagan w głowach, że ciężko mi myśli poskładać, jak wszystko się nam wyjaśni to będzie mi łatwiej, na razie mam za duże nerwy ...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Całuje Was i postaram się potem zajrzeć i Was poczytać :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386387 przez madziaska
Oj, oj, oj !!!! Co sie dzieje??? Cisza jak makiem zasial ;) Obijamy sie laseczki ;)

Dorcia, cudnie wygladalas :) Na tym pierwszym zdjecia mega :) No i Lenia :kiss:

Zuzanka nad woda jaka zrelaksowana... Hehehe, cudna :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


U nas leje, kurka ciekawe jaka pogoda w sobote bedzie ;)



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386389 przez mia1082
Witam Kochaniutkie

Dluuuuuuuuugo mnie nie bylo ale caly czas myslami z Wami. Nawet nie probuje nadrabiac bo zycia by mi braklo :laugh: wiec egoistycznie troszke co u nas.... przez dwa tygodznie byla moja mama z babcia na "wczasach pod grusza" heheheh a pozniej ja jechalam do mamy na tydzien zanim zaczne prace. To juz za tydzien :( jak ten czas leci.... bylo super taka mila odskocznia od tych ciaglych samotnych dni na wiosce. Kacperek rosnie jak na drozdzach a po wizycie babci i prababci rozpuscil mi sie tak ze ledwo daje rade. Cale moje meczarnie z zasypianiem i jak najzadszym noszeniem go na rekach poszly na marne.... babcie wynosily wycalowaly i dziecko popsute :laugh: teraz musze sie sprezyc i przez ten niecaly tydzien przywrocic synka do porzadku :( Nie wiem jak Wy ale ja mam stracha wracac do pracy i zostawic synka z wlasnym ojcem :ohmy: ciekawe jak to bedzie.....

Bardzo dziekujemy za zyczenia :laugh:

postaram sie choc troszke androbic jutro bodzis wrocilismy i padam buziaczki dla Was wszystkich i naszych forumowych dzieciaczkow :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386391 przez kima
A mnie boli gardło i chyba gorączke mi wywala ;) oby tylko Kubuś sobie ode mnie nie wziął ;)

ubrałam mega sexowne pantalony do spania, do tego odór czosnku i P. stwierdził, że tj to o czym marzył myśląc o małżeństwie :laugh: :laugh: :laugh:

lece do wyrka się kurować,
pa Laseczki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386402 przez Malina86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


madziaska od piatku upal w calej Polsce :)

Kimuś zdrowka :kiss:

mia kope lat :laugh:

No teraz to naprawde spadam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #386409 przez Kredka
Dorcia współczuję tego deszczu. U nas w nocy padało ale za to w dzień było ciepło (choc chodziliśmy w długich rekawach) ale chłodny wiaterek był, wiec nie było duszno. Taka pogoda idealna na długie spacery 
Hehe fajnie tak powspominac… ja byłam głodna a w dodatku mialam na swoim slubie okres.. dzieki Bogu że nie mam boleści, inaczej bym chyba nogi wywinęła..
Dorka ja chodzę spać póżno, czasem o 23 a czasem po 1ej. Ostatnio zdarza mi się odlecieć o 22 ale to rzadko.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Widziałam zdjęcia. No kochana powiem Ci że piękny miałaś makijaż… sama się malowałaś czy byłaś u kosmetyczki. Po prostu super. A i fryzurka taka subtelna elegancja. Lubię loki. Ty chyba masz falowane włosy co? JA kiedys zrobilam sobie trwałą ale efekt był taki że mało łysa nie zostałam… :S :S
A w drugim dniu Lenia jaka gwiazdeczka  iskiereczka mamusi. A Ty Dorciu pięknie wyglądasz. Taka radosna No i zazdroszczę tych dołeczków w policzkach..
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Sarenka
jak pisałas o tych tłustych babach w urzędach co odsyłają od pokoju do pokoju to mi się przypomniał „Asteriks i Obeliks” hehe jak załatwiali sprawę w urzędzie… Bajka a ile realizmu w tym. Ile czasem człowiek się nalata zanim załatwi sprawę.
Dom w Toskani Ci się marzy..heh.. a co Ty bys tam robiła. Od razu mi się przypomniał film...”pod słoncem Toskanii” piękna romantyczna komedia ;) .
Marzyc trzeba. :silly: . marzenia dają siłę aby je realizować. Ja marzę o swoim domku z ogrodkiem... moze kiedys sie spełni... :unsure: :unsure:
Ale Ty dbasz o tą swoją Neirę, że nawet towarzystwo jej załatwiłas na czas nieobecność.. Widac że kochasz tą swoją psinkę.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Malina
oj namęczyłas się.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Dobrze że już niedługo ten urlop, odpoczniecie sobie.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Róża
musisz troszke wyluzować bo się wykończysz…
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Kochana ale robisz to dla Szymcia. Dla jego przyszłości.Jestes cudowną mamcią. Szymus bedzie sie denerwował, jak bedzie czuł że mamusia się smuci.

Madziaska
na pogodę kładzie się buty na parapecie. POnoc dzieki temu ma byc pogoda.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mia wpółczuję.. myslę że skoro Twój facet wychował swoje dzieci i jak pisałaś wszystko przy nich robił, to i z Kacperkiem da radę. Mysle, że on przy Tobei nie chce pokazać co umie, bo nie chce abys go w to wciagała. No ale jak bedzie musiał, to nie bedzie mial wyjscia. Wkoncu to jego syn!!
Kochana dawaj no fotki Kacperka :blink:
dziekujemy za buziaki. Slemy i dla KAcperka :kiss: :kiss:

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386410 przez madziaska
Malinka, mam nadzieje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386417 przez Kredka
kima napisał:

A mnie boli gardło i chyba gorączke mi wywala ;) oby tylko Kubuś sobie ode mnie nie wziął ;)

ubrałam mega sexowne pantalony do spania, do tego odór czosnku i P. stwierdził, że tj to o czym marzył myśląc o małżeństwie :laugh: :laugh: :laugh:

lece do wyrka się kurować,
pa Laseczki :kiss:


Kima no nie mogę z Ciebie :lol: :lol: swksowne pantalony ahha i odór czosnku :P :lol: :lol: a co Ty chcesz wampira odstraszyc czy co :unsure: :unsure: hahaha

Madziaska
bedzie ładna pogoda zobaczysz :)

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386438 przez [email protected]
zaglądałam tu dzisiaj milion razy i nikt nie pisał nic!

Malinka-no lipa, ale z atydzien z męzem sobie to odbijecie:)
tak wracając do fotelika to ten Tobi jest lepszy od Priori, nie pamietam czym sie roznia, ale jest lepszy:) i zwracaj uwage ze im mniej sie ruszają tym są lepsze, nie jakieś okręcane czy wyższe niższe-ponoc tak bezpieczniej. ten Tobi sie wychyla do spania i spowrotem na siedząco.
a next time to wez powiedz tesciowej ze nie zaplacisz jak nie zobaczysz-no kurde chyba macie 2 liczniki-czyli 2 rachunki-z resztą, wiesz ile kosztuje kilowat czy jak tosię zowie-zobacz kiedy jest rozliczenie-albo zapytaj sąsiadki-wszyscy z jednego bloku maja równo-zapisz sobie jaki masz stan i podlicz ze stanem w dniu rozliczenia-i zapłać tyle ile prądu zużyłaś-to się jendza zdziwi!!!sama na to nigdy by nie wpadła ha!

Róża-tescie krzywdy Ci z maluszkiem nie zrobią, a za jakiś czas znajdziesz kogoś odpowiedniejszego. przełam się kochana bo nerwy Cie zeżrą totalnie


ja dzisiaj obcianałam drzewka, oczywiscie na 10 razy jedno bo Domiś z Alą ciągle coś...noi nieskończyłam nawet jednego bo Daro się obudził...z gorączką
Boże on ciężko ząbkuje, tak bardzo mi go szkoda. Ciągle jest taki smutny i spokojny...

O 16 pojechałam z Neirą do weterynarza pozaszczepiać ją na wszystko możliwe. Biedna tak bardzo się bała...wuobraźcie sobie, że od jakiegoś czasu w domu znajduje białe plamy-z Adamem szukaliśmy przyczyny i u weterynarza patrze, a Neira ma biały płyn na łapach-okazało się że to Neirusi mojej mleczko z cyców cieknie!!!
Lekarz powiedział, że Neirusia traktuje Dara jak swoje dzieciątko i chce go karmić!!! :ohmy: :ohmy: :ohmy:
to się zdziwiłam!!!
pojechałam sobie potem z nią do Niemiec i kupiłam oczywiście nie cos sobie tylko chłopaczkom moim...tone cukierków sasasasasa i jakieś tam popierdółki na wyjazd-któe to nigdy się nie przydadzą.

ehhh na noć zaaplikowałam maluszkowi czopka co by gorączke obniżyć.
3razy spał po troche jak mnie nie było
a jak tylkowrociłam to jak mnie usłyszął to się popłakał-bidulek mały wygarnął mi że go zostawiłam haha cycek mały kochany! Domiś robił podobnie!

ok Adaśko goni mnie od kompa
spadam zatem moje babeńki
cmok cmok cmok!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl