BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 8 miesiąc temu #736205 przez P@ul@
Oj ten bezdech to faktycznie straszna sprawa. Jak mój brat się zapowietrzał to właśnie dmuchałam mu prosto w buźkę i przechodziło.

Ja czekam aż przyjdzie czas jechać na kontrolę. Taki strach mnie obleciał. Obym tylko nie musiała do szpitala. Może wy coś wiecie więcej o małowodziu??? Bo w necie co strona to inne informacja :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736225 przez oleczka86
P@ul@ a to lekarz ci powiedział że masz małowodzie? Wiesz mi sie wydaję że nie masz sie na razie co martiwć w trzecim trymestrze ciąży to sie często zdarza bo wody mogą się sączyć i ich ilość może sie dlatego zmniejszać. Ja tak miałam w dwóch ciążach w ostatnich dwóch miesiącach sączyły mi się wody i jak trafiałam do szpitala już na poród to wszyscy sie dziwili ale dzieci się zdrowe urodziły bez żadnych jakiś oznak że tych wód było mniej. Nie pamiętam ale norma jest gdzieś ok 10 ale nie jestem pewna, nie denerwuj sie licz sobie ruchy dziecka jesli sa ok to napewno wsio bedzie dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736242 przez P@ul@
Tak lekarz mi powiedział i dlatego dziś ta dodatkowa kontrola. Ruchy są ok.
Własnie dzwoniła do mnie położna, że lekarz ma jakiś zabieg czy coś i się wszystko przesunie dziś i mam być dopiero na 16.25... A tak chciałabym być już po

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736263 przez Groszek
Cześć :)
Odprowadziłam Misiula do przedszkola, byłam na badaniach... Zdziwiłam się jak nie wiem, za Hbs Gbs morfologię i mocz zapłaciłam 20zł :) bo dziś "promocja" :D :D :D :lol: :lol: :lol: także mam extra kaskę na wydatki dla Dzidzi :lol:
Paula nie stresuj się :)

Oj z bezdechami też walczyliśmy... Michał tak się zanosił aż cały siniał ... straszne to było, ale na szczęście przeszło :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736314 przez Agusiak
hej ja już po badaniach :)

O dziwo poszło dziś ekspresowo, zaczęłam w końcu korzystać z moim praw i przywilejów i bez kolejki podeszłam po skierowanie na badania a w laboratorium pusto więc od razu załatwiłam temat. Wyniki w środę na wizycie.

Groszek widzę, że Ty też dziś badania zaliczyłaś :)

Potem udało się jeszcze podjechać do Biedronki, kupiłam Paulinie półbuty al'a trapery bo od dziś są, bardzo fajne, potem w Lidlu kupiłam komplet kurtka i spodnie na deszcz, polujemy jeszcze na gumiaki bo nie było.
A drugiej młodej kupiłam dwie butelki, smoczek do dydania, szczotkę do butelek, smoczki do butelek, zamówiliśmy bujaczek a teraz zamawiam rożek :)
A dla siebie kupiłam podkłady poporodowe na łóżko :P

Trzymam kciuki za wizyty ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736345 przez nuśka09
Dzień dobry ;)
nocka super minęła ,raz tylko na siku wstałam :D i nawet nic mnie nie bolało :)Dzień u nas pochmurny, wieje zimny wiatr... ale i tak nie mieliśmy planów żeby gdziekolwiek się ruszyć;)
o 16 idę tylko po siostry do przedszkola bo mama dziś odbiera wyniki badań i wizytę u lekarza ma.

Paulatrzymam kciuki za wizytę, na pewno wszystko będzie dobrze :)
Kasia dobrze że wszystko dobrze się skończyło,ale straszna sytuacja...
Agusiak fajnie że zakupy się udały ;)

idę robić zupkę:))
Miłego dnia ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736347 przez P@ul@
Agusiak a z jakiej firmy kupiłaś butelki?? U nas się okazało, że ta co mamy nie mieści się w podgrzewaczu (bo jakaś taka wielka i w ogóle..) i trzeba kupić nowe i nie mogę się zdecydować jakie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736373 przez Tośka27
Hey Kochane
u MNie oki COrcia szczesiwa ze byla w Szkole jutro juz z plecaczkiem ach jaka radosc :D bylam taka z niej dumna modeleczka MALA.
A co do bezdechow to u nas to samo bylo Corcia ulewala okropnie nie przyjmowala mleka ani piersi ani z butelki ciagle ulewala raz sie zakrztusila Tak ze myslalam ze juz nie zyje Wywrocilismy ja do gory nogami klapsy nie klapsy krzyki panika jezu Kochany ale ona spala w lozeczku i zajrzalam do niej cos mi podpowiedzialo, i oj oj.Nastepnym Razem to na szczepieniu babka ja uklula a mowilam ze plakac nie umie i zaniosla sie i nic mi nie pomogla a ja ja do okna wzielam i jakos przeszlo masakra ale nie bylo to nigdy z Chisteri bo dzieci maja to tez z chisteri albo bo cos chca albo cos im sie nie POdoba i dzieje sie jak dzieje MOja byla grzecznym i jest dzieckiem i malo plakala bo nie bylo potrzeby by plakala i dlatego tak sie dzialo.
Oleczko Pieknie wygladasz :D
Agusiak ale super zakupki porobilas ja mam dzis tez w planie o ile Maz mi da bo juz tylko wspomnialam do miasta to poco on do mnie nie kur*** bedzie jadl suchy chleb i na obiad nic bo nic nie mam juz wrrrrrr i takie o to on ma podejscie mysli ze moze do mojej wyplaty cos powymyslam na te obiady :[
Groszku ale fajnie ci sie trafilo heh u nas nigdy takiego czegos nie bylo ja tez musze isc ale w srode pojde
Paula Kochana bedzie wszystko Okey Zobaczysz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736397 przez Agusiak
Paula ja kupiłam dwie butelki avent naturals, żeby niunia miała nowe ale jakby miała problem z ulewaniem jak Paulinka to mam w domu też Dr Browns'a tylko smoczki wówczas dokupię.

Tosia super, że córci udał się pierwszy dzień w szkole. Pamiętam, że ja zawsze byłam taka podekscytowana, nowe zeszyty, książki i cała reszta. Ale to tak tylko na początku ;)
Mam nadzieję ze Tobie zakupy także się udadzą :)

nusia u nas też pochmurno ale ponoć od jutro już ma być ładniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736408 przez Edzia04
Hej Kochane!
Ja dziś miałam jakies koszmary w nocy, aż sie obudziłam i cała trzęsłam , ale naszczęscie szybko zasnęłam z powrotem:)
Oleczka jaką masz piękną córcie, i Ty tez pieknie wygladasz.:)
Paula ja butelki kupiłam z Tommy Tippee 6 szt, anty kolkowe. Siostra mi poleciła, mówła, ze sa najlpesze okaże sie . A i trzymam kciuki za badania napweno bedzie dobrze.

Nusia u Nas tez zimno o wieje, wiec jestem z Toba:)
Milego dnia dziewczynki apap

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736452 przez Kasiaa
hej:)
Oleczko ładnie wyglądasz a córcie śliczna masz:)
Agusiak fajnie ze zakupy się udały:)
U minie tez jest zimno wieje i troche pada...
W nocy standardowo 3 razy do łazienki... Rano mały byl spokojny a teraz chyba się prezkęca... bo boli strasznie jak się wierci, i brzuch prostokątny się zrobil:/ . Mam nadzieje ze sie nie przekreci głową do góry:/... bo juz od 2 miesięcy czy wiecej jakos siedział glową do dołu..

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736475 przez Groszek
Ojjj a ja poniosłam klęskę :( Michaś jak mnie zobaczył zaczął strasznie płakać... niestety od razu nie mógł podejść tylko czekał w kolejce... nigdy nie słyszałam żeby tak płakał i ja się pobeczałam :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736496 przez Edzia04
gGroszek nic sie nie przejmuj, tak będzie przez pierwszy tydzien niestey, a pozniej bedzie chodzil do przedszkola zadowolony.I uważam, żeby to była Twoja klęska. Dacie rade:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736585 przez P@ul@
To ja po wizycie. Jak to lekarz powiedział "Nie jest gorzej". Lepiej niestety też nie, ale mam się nie przejmować tylko dalej pić trochę więcej niż zwykle. Za tydzień w środę mam już normalna wizytę to zobaczymy co dalej. A dziś w prezencie wizyta gratis :) (bo chodzę prywatnie).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736591 przez Agusiak
Paula fajny ten lekarz że takie prezenty robi ;)
dobrze że jest okej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl